Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29281 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Asszem 7M vettük, de nem is ez a lényeg. Khalid (új nevén EL 'CANÍBAL :) ) első nyilatkozata a Sevilla hivatalos honlapján:
(mivel még csak spanyolul olvasható, a megbízhatósága, amit írok, kétes)
kifejtette, hogy örül a Sevilla-i 1 éves kölcsönnek, és mindent meg fog tenni a klubért, - az elmúlt hat hónapban ugyan nem sokat játszott, de reméli, hogy gyorsan játékba tud lendülni, hogy jó játékkal hozzájárulhasson a klub sikeréhez, de mindenképp szeretne visszatérni a Chelsea-be, hogy bebizonyítsa, meg tudja állni a helyét. (az angol fordításban ez úgy hangzott el, hogy: Khalid Boulahrouz is confident of returning to form during his year-long loan to Sevilla from Chelsea to turn-back the english club past the loan-contract)
Nem tudom, ki hogy értékeli a nyilatkozatot, de szerintem jó. Örülök, hogy mindent megtesz azért, hogy visszajöhessen, mégha erre személy szerint kevés esélyt is látok. De alapvetően kedvelem, úgyhogy itt részrehajlás történt :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29282 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelseafan írta:OFFICIAL: Boulahrouz egy éves kölcsönbe megy a Sevillához. Csak nehogy az legyen, mint Crespoval meg Veronnal... :roll: :evil:
adtak volna erte 3m-t. mennyiert vettuk? 7.5? nem lett volna nagy bolt. ezzel szemben igy, ha jol jatszik iden, akkor normalis arban mehet jovore.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29283 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelseafan írta:OFFICIAL: Boulahrouz egy éves kölcsönbe megy a Sevillához. Csak nehogy az legyen, mint Crespoval meg Veronnal... :roll: :evil:
Hát ez kemény. Bár írhatnám, hogy meg sem lepődöm. Csoda is lett volna, ha eladjuk... 1 dolgot azért Khalidnál el tudok képzelni: talán végre megjött a vezetőség esze, és a játékosokért pénzt is akarnak kérni, nem csak valami jelképes izét, ráadásnak talán visszahívják. (ez bizony elég feltételes, de végülis...) Én inkább arra leszek kíváncsi, hogy hány pirossal végzi Boulahrouz az idényt. Mert hogy spanyolhonban csak az őszi szezonban leakaszt vagy hármat öt meccsen, arra még pénzt is mernék tenni :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29284 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

OFFICIAL: Boulahrouz egy éves kölcsönbe megy a Sevillához. Csak nehogy az legyen, mint Crespoval meg Veronnal... :roll: :evil:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29285 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:Józan gondolkodású a srác, a hozzáállása pedig mindenképp dícsérendő. Tudja, hova érkezett, hol a helye, mit kell tennie. Bár továbbra is tartom én is, hogy alig-alig fog játszani, de talán az afrika kupa idején ki tud vívni magának pár meccset, amivel bizonyíthatja, hogy továbbra is inkább a kezdőben a helye. Jelenleg - ha minden igaz - a középpályáról csak Ballack sérült, ő viszont hosszabb távra, de még így is vannak kilencen.

----------------------------Diarra/Make--------------------------
Essien/SWP/JC------Mikel-------Lampard----Robben/Malouda

Elméletileg a kapusaink és a csatáraink is rendben vannak, a védelemben viszont a balon sérült Cole és Bridge is.
de ez már nevetséges...a balhátvéd poszt mint olyan nálunk nem létezik...állandóan sérültek...vagy az egyik egészséges csak a másik szar...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29286 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Józan gondolkodású a srác, a hozzáállása pedig mindenképp dícsérendő. Tudja, hova érkezett, hol a helye, mit kell tennie. Bár továbbra is tartom én is, hogy alig-alig fog játszani, de talán az afrika kupa idején ki tud vívni magának pár meccset, amivel bizonyíthatja, hogy továbbra is inkább a kezdőben a helye. Jelenleg - ha minden igaz - a középpályáról csak Ballack sérült, ő viszont hosszabb távra, de még így is vannak kilencen.

----------------------------Diarra/Make--------------------------
Essien/SWP/JC------Mikel-------Lampard----Robben/Malouda

Elméletileg a kapusaink és a csatáraink is rendben vannak, a védelemben viszont a balon sérült Cole és Bridge is.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#29287 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Nekem nagyon szimpatikus. Tavalyi szezonban miatta néztem gyakran Reading meccset.

Én az újak közül tőle várom a legtöbbet, legalábbis azt, hogy ha Ballack kiesik valamiért, akkor észre se vegyük, hogy Sidwell van helyette a pályán, vagyis inkább de, vegyük majd észre. /ha értitek amire gondolok, mert asszem én még igen/.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29288 Hozzászólás Szerző: undertow »

sidwell:
'All I can say is that I'm going to get a chance. There are players who have come, such as Scott Parker, and it's not worked out. But I can't go through my career not going to Chelsea, finishing my career and saying "I could have played for them".

I'd rather come here and give it a go, and if it doesn't work out I'll hold my hands up and say I wasn't good enough, but at least I've got the bottle to do it.

'There's been a lot of negativity, that I'm not going to play, but it's down to me to get into the squad,' he explained. 'If I don't get into the squad, I'll try even harder in training. I've got a strong mentality to do well.'


helyes hozzaallas.
ugyan tovabbra is ugy erzem, hogy alig fog jatszani es 1-2 szezonon belul eladjuk, de legalabb szimpatikus a srac :)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29289 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:Szerintem SWP távozására is van még esély, szerintem leginkább Jose-n múlik hogy marad-e, hiszen SWP valszeg maradni akar, télen sem volt hajlandó eligazolni.
Ne is :wink:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29290 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem SWP távozására is van még esély, szerintem leginkább Jose-n múlik hogy marad-e, hiszen SWP valszeg maradni akar, télen sem volt hajlandó eligazolni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29291 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ZenZo írta:
ZenZo írta:A skyon megjelent infók szerint van egy fiatal szerb játékosunk, Slobodan Rajkovic, aki 3,5M fontba került, és eddig 18 hónapja az OFK Belgrád csapatában szerepelt kölcsönben. Most viszont a klub szeretné komolyabb szinten látni a játékost, tehát valószínűleg "felviszi a nagy fiókcsapatába", a PSV-be. A cikkben említést tesznek, hogy valószínűleg nyártól a Stamfordon láthatjuk a brazil Alexet.
Most már biztos: Rajkovic átment az orvosi teszten, a köv. szezonban már a PSV-ben folytatja. Ez csak megerősíthet mindenkit abban, hogy Alex valószínűleg áttér a Bridge-re.
Már majd egy hónapja megvolt a kötelező orvosi teszt, mégis most jelentették be hivatalosan: Rajkovic a PSV-ben folytatja.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29292 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A .com-on azt írják, hogy A. Cole sem épült még fel teljesen a szezon végi sérüléséből, így ő nem is a többiekkel tréningezik LA-ben, hanem teljesen külön programot csinál.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29293 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Sidwell a 9-es, Malouda a 14-es mezt kapta. (egyébként elég szerencsétlen kép van fent szegény Sidwellről a .com-on, amint Joséval kezel kezében a mezzel :) ). Ez viszont már gyakorlatilag biztossá tette az eddigi 9-es Khalid távozását - erre egyébként utalt is JM a sajtótájékoztató alkalmával, amikor bemutatták az új érkezőket. Egyébként José azt is nyilatkozta, hogy részéről nem engedne el több játékost Geremi és Boulah mellett, de nem lehet tudni, hisz az átigazolási piac nyitott. Egyedül Robbenre tért ki, hogy szeretné, ha maradna, Robben is maradni szeretne, úgyhogy minden a legnagyobb rendben.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29294 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Robben is maradni akar és José is azt akarja.

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=476263&CPID

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=476257&CPID

Másik érdekesség, hogy Glen Johnson is visszatért, LA-ben is ott van, tehát lehet nem veszünk új jobbhátvédet!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29295 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Jejejeeee!!! :)

Peter Kenyon says Chelsea will not sell Frank Lampard and insists there is 'no crisis' regarding talks over a new contract.

"All those players have still got two years to go on their contracts, which is important," Kenyon told Sky Sports News, with John Terry and Arjen Robben also discussing new deals.
8) 8) 8)

http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... clid=8&lid

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#29296 Hozzászólás Szerző: Anti »

Azér irtam, hogy remélem áthozza ezt a tulajdonságát (formáját). Az meg engem nem különösebben érdekel, hogy kinek rúgta (fejelte)...
Az meg nem biztos hogy mások is befejelték volna, de ezt már nem tudjuk meg... :roll: :wink:

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#29297 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Remélem a JC-Robben széledelem tesz majd róla, hogy megéljenek a csatáraink. :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29298 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:ilyen vedok mellett swp is befejelte volna...
igen... csak már nem akartam ezt irni mert itt sokan azt hiszik nem szeretem a játékosokat és hogy direkt senki uj igazolásnak nem örülök.
amugy ha jövöre a középpályánk nem fog kb 10* ugy játszani a köv évben mint idén (remélem jövöre Essien csak középen fog játszani) akkor megint nem fognak megélni a csatárjaink. a játék élvezhetőségéről már ne is beszéljünk -.-

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29299 Hozzászólás Szerző: undertow »

ilyen vedok mellett swp is befejelte volna...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29300 Hozzászólás Szerző: Megyó »

a Chelseaben még 1 golt sőt még egy kapufát sem rugott. várjuk ki a végét.
hozzáteszem mind2 goljához kellett a középpálya is. őőő sztem Kalou vagy Seva is befejelte volna ha vki a fejére teszi, Drogbarol meg ne is beszéljünk...

Válasz küldése