Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#30361 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Egyáltalán mi a lófa*z ez a fifopro vagy micsoda?:)...már minden szervezet csinál egy listát ha valamilyen szintű ismertséget csinál..:)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30362 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:A csapat a 2005/2006-os szezon álomcsapata, a vb nincs benne! Meg az azóta nyújtott teljesítmény. Különben Dinho elsősége is elég kérdéses lenne, ha az összes ezévi teljesítményt nézzük. Zidane-nak én sem tudom, mi keresni valója van ott, a szezonban nem sok mindent nyújtott már a Realban. Különben én sem tudom, hogy ez a negyvenháromezer futballista hogyan jön össze, de elég kevés angol lehet közte :)
És miért most hirdetik ki? ki emlékszik már a tavaly őszi teljesítményekre? Ha ez így igaz, akkor sem értem, hogy Lamps miért nem tagja az álomcsapatnak?
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30363 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hány focista is van Dél-Amerikában??:) 40 ezer??
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30364 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A csapat a 2005/2006-os szezon álomcsapata, a vb nincs benne! Meg az azóta nyújtott teljesítmény. Különben Dinho elsősége is elég kérdéses lenne, ha az összes ezévi teljesítményt nézzük. Zidane-nak én sem tudom, mi keresni valója van ott, a szezonban nem sok mindent nyújtott már a Realban. Különben én sem tudom, hogy ez a negyvenháromezer futballista hogyan jön össze, de elég kevés angol lehet közte :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30365 Hozzászólás Szerző: kdako »

Tore, azért ezzel nem teljesen értek egyet. Drogba és Lamps tavasszal is szálította a gólokat, bár a vb Frankynek nem jött össze, a megszavazott csapat felével ez a helyzet. A "posztumusz" Zizou-elismerésről ne is beszéljünk...
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30366 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta:
ZenZo írta:Az álomcsapat:
Gianluigi Buffon (olasz, Juventus) - John Terry (angol, Chelsea), Fabio Cannavaro (olasz, Juventus, jelenleg Real Madrid), Lilian Thuram (francia, Juventus, jelenleg FC Barcelona), Gianluca Zambrotta (olasz, Juventus, jelenleg FC Barcelona) - Andrea Pirlo (olasz, AC Milan), Kaká (brazil, AC Milan), Zinedine Zidane (francia, Real Madrid, időközben visszavonult) - Thierry Henry (francia, Arsenal), Samuel Eto'o (kameruni, FC Barcelona), Ronaldinho (brazil, FC Barcelona)
Elég érdekes, pl. Kaká, Thuram mit keres ott? Lamps és Drogba befért volna, Kaká és Henry helyett.
Pfff....Dehogy! Lampard február és október között nem csinált semmit! És ezt úgy mondom, hogy imádom. Igaz Ronaldinho sem...
Drogba meg csak augusztus óta van fantasztikus formában.
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30367 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:Az álomcsapat:
Gianluigi Buffon (olasz, Juventus) - John Terry (angol, Chelsea), Fabio Cannavaro (olasz, Juventus, jelenleg Real Madrid), Lilian Thuram (francia, Juventus, jelenleg FC Barcelona), Gianluca Zambrotta (olasz, Juventus, jelenleg FC Barcelona) - Andrea Pirlo (olasz, AC Milan), Kaká (brazil, AC Milan), Zinedine Zidane (francia, Real Madrid, időközben visszavonult) - Thierry Henry (francia, Arsenal), Samuel Eto'o (kameruni, FC Barcelona), Ronaldinho (brazil, FC Barcelona)
Elég érdekes, pl. Kaká, Thuram mit keres ott? Lamps és Drogba befért volna, Kaká és Henry helyett.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30368 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A hivatásos labdarúgók nemzetközi érdekvédelmi szervezete (FIFPro) szerint az FC Barcelona válogatott klasszisa, Ronaldinho volt az elmúlt szezon legjobbja. (A brazil 2005-ben is az első helyen végzett)
A voksoláson, amelyen öt kontinens 43 ezer futballistája vett részt, összeállították a 2005/2006-os idény álomcsapatát is, amelyben szerepel a Chelsea válogatott hátvédje, John Terry is!

Az álomcsapat:
Gianluigi Buffon (olasz, Juventus) - John Terry (angol, Chelsea), Fabio Cannavaro (olasz, Juventus, jelenleg Real Madrid), Lilian Thuram (francia, Juventus, jelenleg FC Barcelona), Gianluca Zambrotta (olasz, Juventus, jelenleg FC Barcelona) - Andrea Pirlo (olasz, AC Milan), Kaká (brazil, AC Milan), Zinedine Zidane (francia, Real Madrid, időközben visszavonult) - Thierry Henry (francia, Arsenal), Samuel Eto'o (kameruni, FC Barcelona), Ronaldinho (brazil, FC Barcelona)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#30369 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

ZenZo írta:Nyilatkozat Cashleytől:
"...Új klubhoz igazoltam, újra kellett kezdenem, és vissza kellett szereznem az önbizalmamat. Nehéz volt beilleszkedni a játékrendszerbe, de egyre jobban sikerül. Remélem, ismét a legjobbamat nyújtom majd, s hamarosan úgy játszom, mint valaha. Azt hiszem, egy szezon beletelik majd, mire eljutok odáig. ..."
Most nem tudom, hogy ez reális latolgatás akart lenni a részéről, vagy mi, de őszintén: ez aztán a pozitív hozzáállás! Persze nehéz az első év, és legyen igaza, hogy utána megy a szekér, mint Drogba vagy Essien esetében. De ezt így ilyenkor kijelenteni ... hm...
Remélem nem lesz egy szezon. Szerintem is egyre jobb, de én változatlanul Bridge-re szavazok, hogy ő legyen kezdő!
Mindörökké Chelsea

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30370 Hozzászólás Szerző: kdako »

José nyilatkozata: As for Lennon, I am completely not interested. The boy is good but we have no interest in buying or changing anything.Our interest is to keep Shaun Wright-Phillips, who was supposedly involved in any deal. No way, it's not true.
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#30371 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Jah...még annyit...Ballack tegnap nagyon jól játszott. Kezd formába lendülni!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#30372 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ricko írta:A kommentátor jó volt, Carlo meg húzzon vissza a kapuba :!: :)
jah...tényleg jó volt...Végig szídta a Chelsea-t ha nem tünt volna fel....A meccsről: Nem játszott rosszul szerintem a csapat az első bekapott gólig. Utána már nagyon döcögött a gépezet és görcsös lett a játék. A második bekapott gól meg hatalmas pofon volt a csapatnak. Poll nem tudom miért állította ki Terry-t. Remélem megmagyarázza. Én egy picit frissítettem volna a csapatot a barca meccs után. Na mind1....ennyi belefér.:)

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#30373 Hozzászólás Szerző: Ricko »

A kommentátor jó volt, Carlo meg húzzon vissza a kapuba :!: :)
Yes, We BLUE!!!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30374 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Már rég elment volna Carlo, ha ezt így gondolná. Többször is kijelentette, hogy jól érzi magát és marad a szerződése végéig.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30375 Hozzászólás Szerző: undertow »

notw/sun szintu pletyka, amit a magyar kommentatorok mindig valos hirkent dobnak be...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30376 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Egyébiránt a mérkőzés közben a kommentátor elejtett egy olyat, hogy Cudicini azt nyilatkozta, hogy ha decemberig nem tudja magát visszaverekedni a kezdőbe, új csapat után néz. Hivatalosan még egy oldalon sem találkoztam a hírrel, de bízom benne, hogy nem igaz!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30377 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nyilatkozat Cashleytől:
"...Új klubhoz igazoltam, újra kellett kezdenem, és vissza kellett szereznem az önbizalmamat. Nehéz volt beilleszkedni a játékrendszerbe, de egyre jobban sikerül. Remélem, ismét a legjobbamat nyújtom majd, s hamarosan úgy játszom, mint valaha. Azt hiszem, egy szezon beletelik majd, mire eljutok odáig. ..."
Most nem tudom, hogy ez reális latolgatás akart lenni a részéről, vagy mi, de őszintén: ez aztán a pozitív hozzáállás! Persze nehéz az első év, és legyen igaza, hogy utána megy a szekér, mint Drogba vagy Essien esetében. De ezt így ilyenkor kijelenteni ... hm...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30378 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nem tudtam hova irni. tore mindig irta eddig az eredmenyt most asszem ezt nem tette meg ezert majd en :D

ugye a cfcnet.co.uk meccs embere szavazasarol van szo, megpedig igy all:

Essien 19

Drogba 17

Lampard 13

Bridge 7

Shebchenko 6

Boulahrouz 6

Cech 6

Robben 6

Ballack 5

Terry 2

Kalou 1

Hilario 1

A.Cole 1



Eddig nem volt szavazata a.cole- nak . Bridgenek pedig 7 is. (mondta tore :D) De a Barca meccs ota elkezdte a felzarkozast cole :lol: :lol: (nem en szavaztam ra :lol: )

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

#30379 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

Drogba lesz idén a blgólkirály és a pl-ban is!!!!!
Shevchenko meg remélem végre magára talál!!!!Nah,ezzel már meg is van a 10.edik hozzászólásom,jól haladok :roll: :D

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#30380 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Bocs minden Drogba fantól, de én csak abban reménykedem, hogy így több pénzt kapunk érte a Lyontól, vagy bárkitől! :twisted:

Válasz küldése