Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30241 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

José sokmindent mondott már, ami később nem vált valóra...
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30242 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Jose már említette, hogy a köv szezonban visszahozza...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30243 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, ha a 2003/04-es szezonban, tejfölös szájjal, 19 évesen olyat tudod nyújtani, akkor mi lesz most, 22 évesen??? Nagyon szeretném, ha állandó kezdő lenne majd nálunk!
Only one Di Matteo!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#30244 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Ma megnéztem az Arsenal-Pompey meccset, és hogy azért ne feledkezzetek teljesen el róla leírom, hogy Glenny nagyon jól játszott. Volt egy elképesztően merész, de hihetetlenül pontos becsúszása a tizenhatoson belül, 100%-os gólhelyzetben a togói makival szemben. És persze volt távoli kapura tartó lövése is, és többször felment segíteni a támadásokat! Én tényleg nagyon szeretném, ha minél több rutinnal a tarsolyában visszajönne hozzánk!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30245 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Berlusconi:

"Egy igazi Milanista és egy igazi férfi nem viselkedne így. Az otthonomban én vagyok a főnök és én döntöm el mi történik. Ehelyett, amikor Sevcsenkó felesége kiáltott, Andríj azonnal az ágy alá szalad, mint egy kiskutya. A felesége rendelte őt Londonba a gyerekekel, ahol a köd bizonyára nagyon jót tesz a tüdejüknek."

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30246 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Az NSO hozta szokásos formáját...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#30247 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A nagyképűsködő John Terry

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=129223

No comment... :evil: :evil: :evil: :roll: :x :x

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30248 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Közben próbajátékra jön az "új Cech"-nek becézett Jan Sebek kapus.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#30249 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Az október közepén rendkívül súlyos sérülést szenvedett Petr Cech ugyan még nem gyógyult meg teljesen, de azt tervezi, hogy egy hónap múlva ismét beáll a kapuba, igaz csak edzéseken. A Chelsea labdarúgócsapatának 24 éves kapusa már sportolhat: súlyzózik, teniszezik, úszik és fut, s finoman, de már futball-labdás gyakorlatokat is végez. Azt azonban nem árulta el, mikor léphet ismét hivatal mérkőzésen a pályára.

„Nagyon jól állunk, kiváló a helyzet” – mondta Cech a Chelsea TV-nek adott interjújában, amelyet kedden mutatnak be.

A kiváló futballista hozzátette: koponyasérülése még nem gyógyult be teljesen.

„Türelmesnek kell lennem, de úgy tűnik, január közepén már igazi kapusedzéseket is végezhetek. Egyre jobban érzem magam, minden nap javul a helyzet. Már gyakorolhatok egy keveset az edzőteremben és az uszodában. Így a közérzetem is folyamatosan javul” – szögezte le a klasszis, aki súlyos sérülést szenvedett a Reading elleni bajnokin, amikor Stephen Hunt térde eltalálta a fejét.

Cech azt is elárulta, hogy nemrég nagy örömöt okozott számára, hogy ismét sporttevékenységet végezhetett.

„Nagyszerűen alakult a múlt hetem, mert újra edzhettem, főként teniszezhettem. Természetesen alaposan elfáradtam, mert testem még nem szokott teljesen vissza a sportolásra. De jelentősen előreléptem, hiszen naponta már kétszer gyakorolhatok. A nap végére mindig elfáradok, de szerencsére már az elvégzett munka miatt, nem csak a sétálás merít ki” – mondta a kiváló labdarúgó.

A Reading elleni meccsen egyébként Cech mellett az olasz Carlo Cudicini is kidőlt, de ő sokkal rövidebb időre. Igaz, az Arsenal elleni vasárnapi derbin kisebb sérülés miatt nem léphetett pályára, így Hilario kapott bizonyítási lehetőséget.
http://www.nso.hu avagy http://www.premierleague.com (Mindkettőn fenn van.)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#30250 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Anglia: Joe Cole-nál csontrepedést állapítottak meg

Hajszálrepedést diagsznosztizáltak Joe Cole, a Chelsea válogatott labdarúgójának lábfejében, így a támadó középpályás ebben a hónapban már biztosan nem térhet vissza a bajnoki címvédő együttesbe – jelentette be a londoni klub.
Az angol válogatott játékos, aki a szezon nagy részét a keresztszalagjainak sérülése miatt kihagyta, novemberben a Manchester United elleni, 1-1-es döntetlennel zárult bajnoki mérkőzésen dőlt ki ismét a sorból.

Bár Jose Mourinho, a kékek portugál edzője az Arsenal elleni vasárnapi rangadót megelőzően azt mondta, Joe Cole már ezen a héten újra bevethető lesz, a Chelsea ma azt közölte:

"Miután (Cole) fájdalmai nem csillapodtak, ma röntgenvizsgálatot végeztek rajta. Cole, aki kezdőként csak háromszor, csereként pedig nyolcszor lépett pályára ebben az idényben… kihagyja a zsúfolt karácsonyi programot." :cry: :cry: :cry: :( :( :( :evil:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30251 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jézusom, ti komolyan ezen rágódtok??

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30252 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A bulvár és egyéb lapok és folyóiratok és újságok mindig mindenben a távozást látják, a hivatalos oldalon pedig mindig tagadnak - természetesen -, minden ilyen jellegű hírt. Crespo esete óta egy-egy ilyen hír hallatán azért bennem is bennem van a félsz, de az, hogy fél év után elzavarják, csak mert nem 200 gólt lőtt... azt még talán mi sem tesszük meg.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30253 Hozzászólás Szerző: undertow »

komolyan mondom, hihtetlen.
mindenki csak bulvarlapokat olvas?
a hivatalos oldalon mar vagy haromszor cafoltak ezt a hulyeseget...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#30254 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

zirkonium írta:Ma ismerkedtem a TVm távírányítójával és valamelyik teletexten azt olvastam, hogy: "Seva elismerte távozási szándékát"... Most a TVm a rossz vagy a teletext??
Chelsea striker Andrei Shevchenko has insisted that he is not going anywhere.

http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... to+Chelsea
:wink:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30255 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ezért nem kellett volna eladni azt a valakit, aki eddig 9 gólt lőtt a BL győztes csapatban...
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30256 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ez ku....jó ! hétvégén élethelál rangadó erre mindenki ezzel cseszegeti sevát ! remélem ma rúg 1 győztes gólt és békénhagyják evvel a témával ! azért nagy szarba lennénk ha elmenne mert csatárposzton baromi kevesen vagyunk (igazi csatárra gondolok)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30257 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ma ismerkedtem a TVm távírányítójával és valamelyik teletexten azt olvastam, hogy: "Seva elismerte távozási szándékát"... Most a TVm a rossz vagy a teletext??

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#30258 Hozzászólás Szerző: LooseR »

zirkonium írta:ARSENE WENGER megkérte az Arsenal szurkolóit, hogy ne tegyék háborúvá a vasárnapi meccset. A rendőrök mindenkit eltávolítanak, akik Ashley-s 20 fontost lobogtatnak.
Kép :lol:
Jó a kép xD

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30259 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Jose:
"Seva jó játékos. Többet akarok tőle. Mindenki többet akar tőle. Ő is többet akar magától. Seva a címlapokon van, mert ő az a játékos aki. Azt hiszem pár hónapon belül minden idők legtöbb gólt szerző játékosa lesz Európában, tehát azért is a xcímlapokon lesz. Három hónapja van a Chelseanél és 7 gólt szerzett. Ez rossz? Én nem hiszem. Ha 6 hónap múlva 14 20 gólnál tart, az rossz? Nem hiszem."

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30260 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ARSENE WENGER megkérte az Arsenal szurkolóit, hogy ne tegyék háborúvá a vasárnapi meccset. A rendőrök mindenkit eltávolítanak, akik Ashley-s 20 fontost lobogtatnak.
Kép :lol:

Válasz küldése