Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#25161 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta:
ZenZo írta:Zsirkov kezdő az oroszoknál... :) kíváncsian várom, mi lesz legközelebb Londonban.
És eddig nem is rossz. Most, hogy nincs AC és Lampard sem, akárhogy nézem, neki és Maloudanak kell vinnie a bal oldalt vagy 3 hétig.
Zsirkov visszatér London-ba, szokás szerint térd panaszai lesznek és nem fog még a padra se leülni. De ne legyen igazam...

Általában azt írják, hogy a térde sérült. Valahogy olyan érzésem van(bár semmi konkrétumot nem tudok), hogy mikor éppen felépülne a térd sérüléséből, akkor eddig mindig életbevágóan fontos válogatott meccs jött és persze kezdőként játszatták. És ilyenkor roncsként kerül vissza hozzánk...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25162 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:Anelka formában, gólt szerzett a pótselejtezőn!!! (igaz megpattanó lövéssel...)
Viszont a gólon kivül sokat nem mutatott. Elég sokszor visszajött középpályára és eladta a labdát, amiből veszélyes helyzet alakult ki a francia kapu előtt. Még volt egy szép lövése távolról s azzal együtt annyi.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#25163 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Anelka formában, gólt szerzett a pótselejtezőn!!! (igaz megpattanó lövéssel...)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25164 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

gerawba írta:Na, Zhirkov egész jó volt, volt egy hatalmas helyzete is, azt sajnos kihagyta...

Amúgy Hiddinkék jól elszórakozták a meccset, volt nem is egy helyzetük a 3-0-hoz, aztán a legvégén kaptak egyet... Így nehéz lehet a visszavágó, bár ha hozzák a normális formájukat akkor nem lesz gond.
Ja, az a 13 percbeni nagy futása gólt érdemelt volna, kár, hogy pont a lövésre nem maradt a lendületből. Volt még vagy két jó elfutása, meg egy szabadrúgása, még az első félidő vége felé.
Tényleg jól elb*szarintották, a 80. percig inkább kinézett a meccs sima 3-0-nak, de ha a vége 2-2, akkor sem szólhatnak semmit (nagyot fogott Akinfejev a végén). Szerintem így is ők a favoritok, de izzadós lesz idegenben, az biztos.
Viszont baromi nagy gól volt az első :) (a másodikat nem láttam, épp úgy döntött a stream)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#25165 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Na, Zhirkov egész jó volt, volt egy hatalmas helyzete is, azt sajnos kihagyta...

Amúgy Hiddinkék jól elszórakozták a meccset, volt nem is egy helyzetük a 3-0-hoz, aztán a legvégén kaptak egyet... Így nehéz lehet a visszavágó, bár ha hozzák a normális formájukat akkor nem lesz gond.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25166 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:a the sün szerint bordatörés
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... risis.html
meglepő lenne, mi? :roll:
Nonono, nem mondtam, hogy nem (lenne meglepő). Csak azt, hogy hivatalos forrásból még nem találtam megerősítést.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#25167 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:
SuperFrankie írta:Nem lennék meglepődve,ha Drogba ma ott lenne az elefántok kezdő 11-ében.Remélem nincsen baja,Arse ellen szükség lenne a játékára...
Nincs ott (padon sem), de ez eddig sem volt titok. (mellesleg félidő van, és 2-0 az elefántoknak)
a the sün szerint bordatörés
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... risis.html
meglepő lenne, mi? :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25168 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

SuperFrankie írta:Nem lennék meglepődve,ha Drogba ma ott lenne az elefántok kezdő 11-ében.Remélem nincsen baja,Arse ellen szükség lenne a játékára...
Nincs ott (padon sem), de ez eddig sem volt titok. (mellesleg félidő van, és 2-0 az elefántoknak)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#25169 Hozzászólás Szerző: gerawba »

SuperFrankie írta:
Nem értem, honnan a fenéből szednek elő ilyeneket, komolyan. Sem a .com, sem a Sky, sem a BBC, sem az mti, sehol semmi... pedig hirtelen végignéztem minden lényeges portált. Persze remélem nem is igaz...
Nem lennék meglepődve,ha Drogba ma ott lenne az elefántok kezdő 11-ében.Remélem nincsen baja,Arse ellen szükség lenne a játékára...
Nincs ott a kezdőben (már félidőnél járunk), sőt a padon sincs, szóval valószínűleg valami baja van...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25170 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ZenZo írta:Zsirkov kezdő az oroszoknál... :) kíváncsian várom, mi lesz legközelebb Londonban.
És eddig nem is rossz. Most, hogy nincs AC és Lampard sem, akárhogy nézem, neki és Maloudanak kell vinnie a bal oldalt vagy 3 hétig.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Játékosok

#25171 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Nem értem, honnan a fenéből szednek elő ilyeneket, komolyan. Sem a .com, sem a Sky, sem a BBC, sem az mti, sehol semmi... pedig hirtelen végignéztem minden lényeges portált. Persze remélem nem is igaz...
Igen,én is "kutattam" utána a fontosabb oldalakon,de semmit sem találtam.Nem lennék meglepődve,ha Drogba ma ott lenne az elefántok kezdő 11-ében.Remélem nincsen baja,Arse ellen szükség lenne a játékára...
Who the fuck are Man.United

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25172 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

gerawba írta:
ZenZo írta:Tunéziának pedig ki kellett kapnia Mozambikban (ahogyan ez is megtörtént 1-0).
Akkor is kijutott volna Nigéria, ha Tunézia nem kap ki, csak döntetlent játszik Mozambik ellen...
Akkor rosszul emlékeztem... annyit vágtam hirtelen, hogy 2 ponttal ment Tunézia előttük. Nézni is akartam a meccset, csak dolgoznom kellett. Megláttam az eredményeket meg a gólokat, aztán meglepődtem, lehettek ott izgalmak, a 83. perc meg nem kifejezetten Tunézia perce volt :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25173 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsirkov kezdő az oroszoknál... :) kíváncsian várom, mi lesz legközelebb Londonban.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#25174 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ZenZo írta:Tunéziának pedig ki kellett kapnia Mozambikban (ahogyan ez is megtörtént 1-0).
Akkor is kijutott volna Nigéria, ha Tunézia nem kap ki, csak döntetlent játszik Mozambik ellen...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25175 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

mYkr0 írta:
ZenZo írta:
Mértékadó angol oldalakon még sehol nem olvastam, szóval egyelőre csínnyán az ilyen hírekkel... (még a fontosabb/megbízhatóbb magyar oldalakon sem)
Én sem találok sehol semmit egyenlőre, csak nagy hirtelen linkeltem, mert megijedtem. vagy hogy mondjam... :D
Nem értem, honnan a fenéből szednek elő ilyeneket, komolyan. Sem a .com, sem a Sky, sem a BBC, sem az mti, sehol semmi... pedig hirtelen végignéztem minden lényeges portált. Persze remélem nem is igaz...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25176 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mikelék is kijutottak a VB-re, izgalmas meccs után. Ti. csak úgy juthattak ki, ha ők győznek (ahogyan meg is lett, Kenya ellen 3-2 83. percben rúgott góllal), Tunéziának pedig ki kellett kapnia Mozambikban (ahogyan ez is megtörtént 1-0).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#25177 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

mYkr0 írta:
ZenZo írta:
mYkr0 írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... ra-2006755


AAAztak*rva. ezt már tényleg nem hiszem el :@
Mértékadó angol oldalakon még sehol nem olvastam, szóval egyelőre csínnyán az ilyen hírekkel... (még a fontosabb/megbízhatóbb magyar oldalakon sem)
Én sem találok sehol semmit egyenlőre, csak nagy hirtelen linkeltem, mert megijedtem. vagy hogy mondjam... :D
Hát, remélem nem igaz a hír de abban a rúgásban bizony volt annyi erő, hogy ilyen kárt okozzon. Mindenesetre még ne fessük az ördögöt a falra, de ha tényleg lesérült jobb, ha kipiheni minthogy nem 100 százalékos állapotban kimenjen a pályára és úgy járjon, mint Joey.
211! NEW RECORD!

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Játékosok

#25178 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

ZenZo írta:
mYkr0 írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... ra-2006755


AAAztak*rva. ezt már tényleg nem hiszem el :@
Mértékadó angol oldalakon még sehol nem olvastam, szóval egyelőre csínnyán az ilyen hírekkel... (még a fontosabb/megbízhatóbb magyar oldalakon sem)
Én sem találok sehol semmit egyenlőre, csak nagy hirtelen linkeltem, mert megijedtem. vagy hogy mondjam... :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25179 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

mYkr0 írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... ra-2006755


AAAztak*rva. ezt már tényleg nem hiszem el :@
Mértékadó angol oldalakon még sehol nem olvastam, szóval egyelőre csínnyán az ilyen hírekkel... (még a fontosabb/megbízhatóbb magyar oldalakon sem)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Játékosok

#25180 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... ra-2006755" onclick="window.open(this.href);return false;


AAAztak*rva. ezt már tényleg nem hiszem el :@

Válasz küldése