Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#28661 Hozzászólás Szerző: Blueflag »


kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28662 Hozzászólás Szerző: kdako »

Miguel nem jobb mint PF, ha le kellett volna igazolnia, akkor két-három éve kellett volna, nem most.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28663 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Szerintem Arsenal ellen Make-Mikel-Lamps hármas kéne játszon, Ballack max. pad, és ezt nem (csak) azért mondom mert nem bírom, hanem mert msot épült fel.
Jogos, bár úgy gondolom az általad felvázolt kezdő lesz úgyis - nameghát az egészet a Sun írta, ssszóval...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28664 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem Arsenal ellen Make-Mikel-Lamps hármas kéne játszon, Ballack max. pad, és ezt nem (csak) azért mondom mert nem bírom, hanem mert msot épült fel.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28665 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Két kis érdekesség:

Michael Ballack's first match back for Chelsea is likely to be the big match at Arsenal on 16 December. (The Sun)

Chelsea outcast Paulo Ferreira is at the centre of a £10m swap deal with Valencia's Miguel. (Daily Mirror)
1. nem baj, én örülök, Essien úgysem lesz
2. ha ezt az előző szezonban húzzák meg, azt mondom, ok. PF nem sok vizet zavart. De idén a sérüléséig remekül játszott, és ugyan eddig is tudtuk, hogy mindkét oldalon jó, csak JM számolt vele mindig jobbekként. Miguel, hm-hm, 27 éves portugál védő, jó az nekünk? Kell az nekünk? Ennél jobb opció is van szerintem, ha már minden áron le akarjuk cserélni PF-t[/quote]
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28666 Hozzászólás Szerző: kdako »

Két kis érdekesség:

Michael Ballack's first match back for Chelsea is likely to be the big match at Arsenal on 16 December. (The Sun)

Chelsea outcast Paulo Ferreira is at the centre of a £10m swap deal with Valencia's Miguel. (Daily Mirror)
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28667 Hozzászólás Szerző: Megyó »

twopac írta:te jó ég el se hiszem!haveromat leigazolta a hamburg felnőtt csapata!ha minden jól megy jövőre már láthatjuk őt a sportklubbon!nagy dánielnek hivják,pedig emlékszek még mindig mondtam neki hogy magyarországon nincs jövője erre kiment hamurgba és tessék!


:) nekem is van egy kis barátom... mindig azt mondta jo lenne ha annyira jol mozogna mint én a pályán.... (mind2en támado kpk vunk) erre Ő jövö szeptembertől az MTK ba kezd én meg Eger, fősuli :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28668 Hozzászólás Szerző: twopac »

te jó ég el se hiszem!haveromat leigazolta a hamburg felnőtt csapata!ha minden jól megy jövőre már láthatjuk őt a sportklubbon!nagy dánielnek hivják,pedig emlékszek még mindig mondtam neki hogy magyarországon nincs jövője erre kiment hamurgba és tessék!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28669 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:
ZenZo írta:
kdako írta:Essien eltiltását nem mérsékelte az FA: Essien had a claim for wrongful dismissal rejected. He will therefore serve a three-match suspension with immediate effect.
Hűű, de k*rvára meglepődtem... már-már az is jó jel, hogy nem emelte föl mondjuk öt meccsre :?
Ha van egy 5 perced, nem írnád meg hírnek??? én melózom... :(
Tekintsd elintézettnek
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28670 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:
kdako írta:Essien eltiltását nem mérsékelte az FA: Essien had a claim for wrongful dismissal rejected. He will therefore serve a three-match suspension with immediate effect.
Hűű, de k*rvára meglepődtem... már-már az is jó jel, hogy nem emelte föl mondjuk öt meccsre :?
Ha van egy 5 perced, nem írnád meg hírnek??? én melózom... :(
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28671 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Essien eltiltását nem mérsékelte az FA: Essien had a claim for wrongful dismissal rejected. He will therefore serve a three-match suspension with immediate effect.
Hűű, de k*rvára meglepődtem... már-már az is jó jel, hogy nem emelte föl mondjuk öt meccsre :?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28672 Hozzászólás Szerző: kdako »

Essien eltiltását nem mérsékelte az FA: Essien had a claim for wrongful dismissal rejected. He will therefore serve a three-match suspension with immediate effect.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28673 Hozzászólás Szerző: kdako »

Úgy tűnik, Drogba visszatérhet már a Rosenborg ellen.

A többiekről Grant mondott véleményt: 'We hope Petr Cech will be available at the end of the week and will see at the time. Paulo Ferreira maybe, Carvalho will take longer but quicker than we thought,' Grant explained, adding: 'I think in one week Malouda will be ok, he also suffered an injury. It was not good because he was in good condition, but this is football. I am hoping I will see 85 per cent of the squad fit.
GO BLUES!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

#28674 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

tényleg szép munka
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28675 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://www.youtube.com/watch?v=y4djizr5 ... re=related


ezt egy kedves forum társam küldte át nekem msnen :) 8Lampard8


elgondolkodtam miközbe néztem hogy lehet tul nagyok az elvárásaim Colelal szemben de azért ezen a videot qrva jol csinálja amit csinál...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28676 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Megnéztem egy összefoglalót, és aki azt mondja h Essien kiállítása nem volt jogos, az elfogult. Egyértelmű piros volt, sajnos.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28677 Hozzászólás Szerző: twopac »

ballack azért megérdemel még egy esélyet hátha bizonyitja kivételes tudását!reméljük a legjobbakat
mindörökké chelsea!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28678 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chelseafan írta:Ballack meg visszatért, most játszik a tarcsikkal. Minimum egy gólt elvárok tőle... :twisted:


:cry:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28679 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kdako írta:Azt se felejtsük el, hogy az az egy hét nagyon sűrű lesz: Valencia (remélhetőleg már tét nélkül, de ki tudja), majd Arse és három nappal később Pool a Ligakupában. Persze azokon a meccseken játszhat Essien.

sztem jol jön ki a dolog... Makele simán potolja majd a Plben és legalább Essien is pihen. azért tavaly rendesen széthajtotta magát... nem mint ha a pool elleni kupa meccs vagy a valencia ill rosenborg elleni bl pihenésnek számitana...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28680 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:csak féltem Mikelt, mert ő az ilyen rangadókon még túlzottan is heves. Ha meg nem az, akkor majd a bíró, az ellenfél vagy bárki tesz róla, hogy idő előtt hagyja el a pályát (ManU, tavaly Arsenal CC, stb...)

a féltem Mikelről annyit, hogy ha azért álitják ki, mert a rangadokon heves... beleéli magát, azt 100% IG megbocsájtom neki és örülök neki... végre egy elkötelezett harcos. jo tom ez uninteligens viselkedés a részéről, részemről meg primitiv hozzáállás, de nagyon hiányolom a játékosokbol, amit már többször irtam, hogy ha vki nagy klubba megy, az már rögtön onnan akar visszavonulni.. nálunk meg... odaadás "0"... (persze tisztelet a kivételnek ami azért szerencsére van...)


a birokrol meg, igen, ezt már én is irtam, hogy ugyanaz vele a helyzet, mint anno Rooneyval. akkor is pirosat kap, ha nem csinál semmit...

Válasz küldése