Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zolika89
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 11:48
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26321 Hozzászólás Szerző: zolika89 »

idén a Chelsea-ből elnyerte már Deco,Anelka és most Drogba is

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26322 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Idén meglehetősen sokszor elnyerték focistáink a hónap játékosa díjat, meg tudja nekem valaki mondani hogy márciusig kik voltak azok?(nem csak a Chelseaból, hanem az összes)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26323 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Drogba lett a hónap játékosa márciusban:
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 00,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26324 Hozzászólás Szerző: Spring »

ZenZo írta:Egyébként hogy egy szót ejtsünk a másik gólszerzőnkről is: azt figyelitek, hogy Drogba meccs/gól aránya a BL-ben erős egyes :)
CFR (csereként), Juve (2), Pool, igazad van! :) Tartsa meg ezt az áldott jó szokását :wink:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26325 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Egyébként hogy egy szót ejtsünk a másik gólszerzőnkről is: azt figyelitek, hogy Drogba meccs/gól aránya a BL-ben erős egyes :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26326 Hozzászólás Szerző: James Lee »

tiszi írta:A.Cole helyet lenne szélen Bosingwa és Ivanovics!
AC helyett? Hát egy kicsit gondolkozz...AC hatalmas csapatmunkát mutat! Főleg egy jobb hátvédet egy bal helyére :roll: ... Te jó ég... :roll:
Amúgy a hozzászólásd többi részével egyetértek

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26327 Hozzászólás Szerző: Spring »

tiszi írta:A.Cole helyet lenne szélen Bosingwa és Ivanovics!
AC helyett????? Ne viccelj már! Ő az, akit utoljára raknék ki a csapatból Terry-vel, Essien-nel, Cech-kel és Lampard-dal egyetemben! Szerintem az idei szezonban fantasztikus, pár hibájától eltekintve... Egyszerűen hihetetlen, hogy belőle áll az egész bal oldalunk (Malouda eddig szar volt), elképesztő, hogy milyen mezőnymunkát végez.... :shock: :wink:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26328 Hozzászólás Szerző: tiszi »

de azt se felejtsük el hogy ivanovics scolari idejében is nagyon jól védekezett amikor lehetőséget kapott és hibátlan volt azért!!!!!! és most is eddig. én azt nézném meg hogy A.Cole helyet lenne szélen Bosingwa és Ivanovics!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26329 Hozzászólás Szerző: Spring »

Azt azért ne felejtsük el, hogy Bosingwa-nak nem volt kinek a fejére adni a labdát, mivel Drogba-val még nem is nagyon játszottak együtt tétmeccsen és Anelka nem a fejelési tudományáról híres. És nem is arra játszunk, hogy a szélekről belőtt labdákkal szerezzünk gólokat szerintem(vagy legalábbis eddig nem nagyon sikerült), inkább középen játszunk általában
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26330 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:Kérdés:

Bosingwa felfutásai és beadásai--------------VS.--------------Ivanovics veszélyessége a pontúgásoknál

Te kit választanál?
Hát lehet, hogy többet rotálnám őket, bár ki tudja abból meg mi jönne ki. Ha Bosingwa játszik szezonok óta először vagyok nyugodt. Jó védő, apróbb hibákkal, jó felfutásokkal, sok, de rossz hatásfokkal beadásokkal.
Ivanovics hátul beton, és korlátlan úr a levegőben.
A választás meccs és ellenfél-függő.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26331 Hozzászólás Szerző: Daniel »

James Lee írta:Egyértelműen Ivanovic.
Nem tud pontatlanul fejelni, viszont Bosingwa tud ponatlanul beadni :)
És még Mancienne is ott van
Ez hülyeség azért mert ma votl két tökéletes fejese, nem jelenti azt hgoy mindig gólt fog fejelni, volt már más meccsen is lehetősége a gólszerzésre nem mindig élt vele, ami persze nem baj hisz védő létére így is remek teljesítmény, aki pedig képtelen Bosingwa idei szenzációs teljesítménye előtt fejet hajtani azt sajnálom...Mert évek óta az első MEGFELELŐ NYÁRI igazolásunk. Idén végig robotol, látni rajta hogy habár még csak egy éve van itt,de kb meghalna a csaptért, sok jó beadás, persze becsúsznak hibák, de szinte minden meccset végig játszott, nem is védekezik olyan rosszul, illetve semmivel se rosszabb, mint mondjuk Cashley, aki (nem csak szerintem) a világ legjobb bal beckje, támadásba meg véleményem szerint szinte kifogástalan.
*knock, and it shall be opened unto you*

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26332 Hozzászólás Szerző: Spring »

emsanya írta:Kérdés:

Bosingwa felfutásai és beadásai--------------VS.--------------Ivanovics veszélyessége a pontúgásoknál



Te kit választanál?
Persze, hogy megvan a veszélyessége a pontrúgásoknál, de egy jobbhátvédnek nem az a dolga, hogy fejelgesse a gólokat (persze az nem baj), hanem az, hogy előrefusson, és beadjon. Én mind a kettőt egyszerre játszatnám, Bosingwa jobbhátvéd, Ivanovic középhátvéd. A hétvégén viszont a Bolton ellen és a Pool elleni hazai derbin is hagynám Iva-t MÉG kibontakozni jobb oldalon :twisted:
Iva - Alex - Terry/Carvalho - AC
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Spring 2009. április 9., csütörtök 11:00-kor.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26333 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

emsanya írta:Kérdés:

Bosingwa felfutásai és beadásai--------------VS.--------------Ivanovics veszélyessége a pontúgásoknál



Te kit választanál?
Hát nem akarom elkiabálni, de nálam Iva előrébb van. Biztosabbm 4-3-3ban nem annyira fontos, hogy olyan veszélyes legyen valaki mint Bosingwa. Ráadásul Bosingwa annyira nem is veszélyes, nem annyira jók a beadásai.
Mondjuk jó lenne egy olyan, hogy Iva a jobbback és Bosingwa támadót játszik, Kalou meg a másik szélen. :) Szerintem jó lenne.
(Hozzátenném : Malouda Chelsea-s pályafutása során kb. először mondom azt, hogy ki ne tegyük most a csapatból, 2x egymás után hasznosan játszott! :D)

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26334 Hozzászólás Szerző: Daniel »

emsanya írta:Kérdés:

Bosingwa felfutásai és beadásai--------------VS.--------------Ivanovics veszélyessége a pontúgásoknál



Te kit választanál?
Hát ez az, én mind kettőt, láttam már középen játszani és ott is remek Iva, úgyhogy jövő héten várnék egy Carvalho-Iva vagy Alex-Iva párost a kezdőben Bosingwa és A.cole széllel, de nem muszáj "kockáztatni" (habár mondom szerintem ott is jó lenne) és akkor inkább most a Bolton ellen ki lehetne próbálni, hogy milyen is középen Terry mellett pl.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26335 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Egyértelműen Ivanovic.
Nem tud pontatlanul fejelni, viszont Bosingwa tud ponatlanul beadni :)
És még Mancienne is ott van

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26336 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kérdés:

Bosingwa felfutásai és beadásai--------------VS.--------------Ivanovics veszélyessége a pontúgásoknál



Te kit választanál?

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#26337 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Hege írta:
Dani1905 írta:Mondjuk pont azért, mert jövőhéten nem játszhat Terry? :roll: De ha Bosingwa igen akkor valószínűleg a jobb hátvéd ő lesz, és mint mondjátok ha ilyen gólerős a csapatban kéne maradnia, melyik poszton?
Terry eltiltott lesz de lesz helyette egy Ricky...!!!+ Hiddink sztem nem olyan hülye hogy Bosingwat kezdesse mikor elsősorban a védekezésre kell koncentrálnunk és ebben Iva sokkal jobb...+ Bosingwa sérülésböl épült fel és nem hiszem hogy egyből bedobja a csapatba Hiddink!!
Már ugyan mért kéne védekezésre játszanunk??
Ugyanúgy kell játszani mint tegnap és semmi gond..
De az tény h egy Alex Ricky középső párosnak és Cashley Ivanovic szélső párosnak jobb örülnék..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Játékosok

#26338 Hozzászólás Szerző: Hege »

Dani1905 írta:Mondjuk pont azért, mert jövőhéten nem játszhat Terry? :roll: De ha Bosingwa igen akkor valószínűleg a jobb hátvéd ő lesz, és mint mondjátok ha ilyen gólerős a csapatban kéne maradnia, melyik poszton?
Terry eltiltott lesz de lesz helyette egy Ricky...!!!+ Hiddink sztem nem olyan hülye hogy Bosingwat kezdesse mikor elsősorban a védekezésre kell koncentrálnunk és ebben Iva sokkal jobb...+ Bosingwa sérülésböl épült fel és nem hiszem hogy egyből bedobja a csapatba Hiddink!!
We love you Chelsea^^

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26339 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Mondjuk pont azért, mert jövőhéten nem játszhat Terry? :roll: De ha Bosingwa igen akkor valószínűleg a jobb hátvéd ő lesz, és mint mondjátok ha ilyen gólerős a csapatban kéne maradnia, melyik poszton?
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Játékosok

#26340 Hozzászólás Szerző: Hege »

Speedie93 írta:
Dani1905 írta:
Speedie93 írta:NA most kell azt megkérdeznem h Carvalho jövő hlten játszhat-e már mert ivanovicnak egyértelműen szélen megy jobban kár lenne berakni középre.. :roll:
Nem mintha középen annyit játszott volna nálunk, ez hülyeség szerintem simán meg állná a helyét, amúgy meg játszhat Carvalho
Én nem azt mondom h nem állná meg a helyét DE a vállogatottba is jobbhátvédet játszik 2gól most itt is jobb hátvédet játszot ismét két gól..

+minek játszatnánk vele középsővédőt mikor arra ott van Terry Alex és Ricky is....és most hogy Ferreira sérül és JB szintén báűr az annyira nem súlyos..!!
We love you Chelsea^^

Válasz küldése