Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#24701 Hozzászólás Szerző: Puti »


Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Játékosok

#24702 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

ZenZo írta:Essient térdproblémával kórházba szállították az ANK-on... http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 59,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát eeeeez remek... :\

VIICC.....

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24703 Hozzászólás Szerző: redrum »

misakd írta:nem szabadott volna ekengedni az ANK-ra
Szerintem nem volt választási lehetőségünk.
I'm goin' down down down down

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#24704 Hozzászólás Szerző: misakd »

ZenZo írta:Essient térdproblémával kórházba szállították az ANK-on... http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 59,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát eeeeez remek... :\
nem szabadott volna ekengedni az ANK-ra

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24705 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Essient térdproblémával kórházba szállították az ANK-on... http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 59,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát eeeeez remek... :\
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Játékosok

#24706 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

kacsa "szagú" szerintem

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#24707 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/pr ... on-2013706" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Játékosok

#24708 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Berzéki Gábor21 írta:csak azt nem tom,hogyha ilyen balfaszok voltak a citysek,hogy egy ilyen srácnak nem hosszabbították meg a szerződését akkor minek követelőznek??én ezt elég nagy igazságtalanságnak tartom... :evil:
miért vagyunk mi kötelesek fizetni azért,mert a city volt a balf*sz?nagyon nagy marhaságnak tartom.most griempiert idézem:a chelseanek azt kellett volna mondania,hogy fuck off!
értem amit írtok,de ha nem fizetjük a citehnek a lóvét akk mi lesz?visszaadják dannyt a citehnek vagy mi?
Ez nem egészen így van, tudtommal Sturridge nem akart hosszabbítani a citehvel. Valószínűleg már le lehetett zsírozva az üzlet a Chelsea meg közte, csak meg kellett várni a szezon végén, és annak rendje és módja szerint átjönni.
:)

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#24709 Hozzászólás Szerző: Pöri »

ParanoidAndroid írta:vki nem vágja mi lett Essiennel,mennyire komoyl a serulése,csak a eurosport live commenteket nézem aztán essien neve mellett egy k urva nagy piros kereszt van meg hogy még mindig lent...meg hogy nem tul jo serules.szoval?
szerintem nincs baja mert visszaállt és végig nyomta.
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#24710 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

vki nem vágja mi lett Essiennel,mennyire komoyl a serulése,csak a eurosport live commenteket nézem aztán essien neve mellett egy k urva nagy piros kereszt van meg hogy még mindig lent...meg hogy nem tul jo serules.szoval?
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#24711 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Berzéki Gábor21 írta:csak azt nem tom,hogyha ilyen balfaszok voltak a citysek,hogy egy ilyen srácnak nem hosszabbították meg a szerződését akkor minek követelőznek??én ezt elég nagy igazságtalanságnak tartom... :evil:
miért vagyunk mi kötelesek fizetni azért,mert a city volt a balf*sz?nagyon nagy marhaságnak tartom.most griempiert idézem:a chelseanek azt kellett volna mondania,hogy fuck off!
értem amit írtok,de ha nem fizetjük a citehnek a lóvét akk mi lesz?visszaadják dannyt a citehnek vagy mi?
Valaki magyarázza el neki...

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#24712 Hozzászólás Szerző: Gábor »

csak azt nem tom,hogyha ilyen balfaszok voltak a citysek,hogy egy ilyen srácnak nem hosszabbították meg a szerződését akkor minek követelőznek??én ezt elég nagy igazságtalanságnak tartom... :evil:
miért vagyunk mi kötelesek fizetni azért,mert a city volt a balf*sz?nagyon nagy marhaságnak tartom.most griempiert idézem:a chelseanek azt kellett volna mondania,hogy fuck off!
értem amit írtok,de ha nem fizetjük a citehnek a lóvét akk mi lesz?visszaadják dannyt a citehnek vagy mi?
Farewell Didier!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#24713 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:24 év alatt kell kompenzációt fizetni, ha az adott játékosnak lejárt a szerződése.
3,5 milliót alapból kiperkálunk, ha 10-szer pályára lép Sturridge, akkor további fél milliót, és így tovább a 40. meccséig.
+1m ha debütál a nagyválogatottban.
szerintem egész korrekt ár, ha beválik akkor a 6.5m piti összeg a használható angol játékosok árához mérve.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#24714 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kdako írta:24 év alatt kell kompenzációt fizetni, ha az adott játékosnak lejárt a szerződése.
3,5 milliót alapból kiperkálunk, ha 10-szer pályára lép Sturridge, akkor további fél milliót, és így tovább a 40. meccséig.
Lesz mit törlesztenie. :)
211! NEW RECORD!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#24715 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... om=&ucat=2&" onclick="window.open(this.href);return false;
Kíváncsi vagyok ki lesz a Chelsea menedzsere :wink:
Chelsea The Pride Of London

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24716 Hozzászólás Szerző: kdako »

24 év alatt kell kompenzációt fizetni, ha az adott játékosnak lejárt a szerződése.
3,5 milliót alapból kiperkálunk, ha 10-szer pályára lép Sturridge, akkor további fél milliót, és így tovább a 40. meccséig.
GO BLUES!

Avatar
CHEJoci
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 9:55
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Játékosok

#24717 Hozzászólás Szerző: CHEJoci »

paco83 írta:
CHEJoci írta:A Chelsea és a Manchester City képviselőinek sikerült megegyezni Daniel Sturridge áráról.

A manchesteri klub 3,5 millió fontot kap nevelési költségként járó kompenzációként a fiatal csatárért, aki tavaly nyáron, szerződése lejártával írt alá a Kékekhez. Az összeg összesen 6,5 millióig emelkedhet: 500 ezer fonttal minden tizedik tétmeccsen való szereplés után, 1 millióval pedig a válogatottbeli debütálást követően. Ha Sturridge elhagyja a Chelsea-t, a Cityt ileti az ár 15 százaléka.

ezt el tudná valaki magyarázni? nem teljesen értem :)
Ezt azért kellett mert fiatal játékos és nevelési dijat (vagy valami ilyesmit) kell érte fizetni.Nem tudom mióta de már jó pár éve igy működik.
Ha pontosabb info kell nem én vagyok az embered. :D
kössz szépen :) már ez is nagy segítség volt
We're by far the greatest team...

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#24718 Hozzászólás Szerző: paco83 »

CHEJoci írta:A Chelsea és a Manchester City képviselőinek sikerült megegyezni Daniel Sturridge áráról.

A manchesteri klub 3,5 millió fontot kap nevelési költségként járó kompenzációként a fiatal csatárért, aki tavaly nyáron, szerződése lejártával írt alá a Kékekhez. Az összeg összesen 6,5 millióig emelkedhet: 500 ezer fonttal minden tizedik tétmeccsen való szereplés után, 1 millióval pedig a válogatottbeli debütálást követően. Ha Sturridge elhagyja a Chelsea-t, a Cityt ileti az ár 15 százaléka.

ezt el tudná valaki magyarázni? nem teljesen értem :)
Ezt azért kellett mert fiatal játékos és nevelési dijat (vagy valami ilyesmit) kell érte fizetni.Nem tudom mióta de már jó pár éve igy működik.
Ha pontosabb info kell nem én vagyok az embered. :D

Avatar
CHEJoci
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 9:55
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Játékosok

#24719 Hozzászólás Szerző: CHEJoci »

A Chelsea és a Manchester City képviselőinek sikerült megegyezni Daniel Sturridge áráról.

A manchesteri klub 3,5 millió fontot kap nevelési költségként járó kompenzációként a fiatal csatárért, aki tavaly nyáron, szerződése lejártával írt alá a Kékekhez. Az összeg összesen 6,5 millióig emelkedhet: 500 ezer fonttal minden tizedik tétmeccsen való szereplés után, 1 millióval pedig a válogatottbeli debütálást követően. Ha Sturridge elhagyja a Chelsea-t, a Cityt ileti az ár 15 százaléka.

ezt el tudná valaki magyarázni? nem teljesen értem :)
We're by far the greatest team...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#24720 Hozzászólás Szerző: gerawba »

KJoci1992 írta:hát ezzel egyet értek !! meg azért most 80ezer fontos vagy 100ezer fontos fizetésen variálni :D így is úgyis millókat kap hetente..
Azért a 20 ezer nem mindegy, mert évekre kötik a szerződést nem egy hétre...
Ha simán engedünk a többi játékos is ezt fogja csinálni, az azért már nem mindegy ugye?
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése