Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#26001 Hozzászólás Szerző: Gábor »

pimadd írta:
Sheenka írta:Egész évben nem játszhatott a posztján, lehet h carlonál ktk lesz és formába lendül...
Valószínű.Kiszorítja Lampardot.
Egyetértek pimadd-al..
Nem hiszem ,hogy Balle kiszorítaná Lampset.Amit mondasz maximum úgy valósulhatna meg ha kettő ktk-nk lenne...
----Balle----Lamps----
----Csatár(ok)----
Max így lehetne ,de ez nem nagyon valószínű...
Farewell Didier!

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26002 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Sheenka írta:Egész évben nem játszhatott a posztján, lehet h carlonál ktk lesz és formába lendül...
Valószínű.Kiszorítja Lampardot.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#26003 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Keppi írta:
Berzéki Gábor21 írta:
Dani1905 írta: Ezzel egyetértek, nem is azzal van a baj hogy marad, hanem hogy 33 éves létére alapember, ahelyett hogy az Essien Lampard Mikel trio játszana középen...Egyedül az a problémám, hogy MINDIG kezdő, annyira pedig nem jó, és Mikel elől veszi el a lehetőséget pl, aki fiatal és idén az egyik legjobb volt. Más kérdés hogy Bellettinek jobban örültem volna ha marad, de ez van.
Ilyen szempontból egyetértek veled,mert így jóval fiatalabb lenne a keret és mivel Mikel egy nagyon tehetséges játékos sokkal többet tudna fejlődni...,de Ballack fut a legtöbbet a csapatban már jó sok ideje és nagyon bírom.... :roll: Bár tudása már nem a régi és nem is jeleskedik nagyon a cselekben és a lövésekben sem..
Ballack meghatározó SZEMÉLYISÉG, és szerintem emiatt adtak neki új szerződést. Már sokszor lenyilatkozták, hogyó 3-4 meghatározó személy van a játékosok között aki tud hatni a többiekre, és egyik ő. Egyébként Ballack-ról szinte lepattannak az emberek, én azt bírom benne. Van ugyan olyan néha hogy tiszta helyzetben ront passzokat, de általában 2-3 ember szabályosan csüng rajta, és így is meg tudja tartani a labdát. Szerintem ezen két okból kezdő és marasztalják.
Mondjuk az igazság az, hogy én Mikelt nem tartom olyan jó játékosnak, mint amilyennek a fórumozók beállítják, dehát ilyen az élet nem érthetünk mindenben egyet :)
Egész évben nem játszhatott a posztján, lehet h carlonál ktk lesz és formába lendül...

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Játékosok

#26004 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Berzéki Gábor21 írta:
Dani1905 írta: Ezzel egyetértek, nem is azzal van a baj hogy marad, hanem hogy 33 éves létére alapember, ahelyett hogy az Essien Lampard Mikel trio játszana középen...Egyedül az a problémám, hogy MINDIG kezdő, annyira pedig nem jó, és Mikel elől veszi el a lehetőséget pl, aki fiatal és idén az egyik legjobb volt. Más kérdés hogy Bellettinek jobban örültem volna ha marad, de ez van.
Ilyen szempontból egyetértek veled,mert így jóval fiatalabb lenne a keret és mivel Mikel egy nagyon tehetséges játékos sokkal többet tudna fejlődni...,de Ballack fut a legtöbbet a csapatban már jó sok ideje és nagyon bírom.... :roll: Bár tudása már nem a régi és nem is jeleskedik nagyon a cselekben és a lövésekben sem..
Ballack meghatározó SZEMÉLYISÉG, és szerintem emiatt adtak neki új szerződést. Már sokszor lenyilatkozták, hogyó 3-4 meghatározó személy van a játékosok között aki tud hatni a többiekre, és egyik ő. Egyébként Ballack-ról szinte lepattannak az emberek, én azt bírom benne. Van ugyan olyan néha hogy tiszta helyzetben ront passzokat, de általában 2-3 ember szabályosan csüng rajta, és így is meg tudja tartani a labdát. Szerintem ezen két okból kezdő és marasztalják.
Mondjuk az igazság az, hogy én Mikelt nem tartom olyan jó játékosnak, mint amilyennek a fórumozók beállítják, dehát ilyen az élet nem érthetünk mindenben egyet :)
:)

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#26005 Hozzászólás Szerző: Gábor »

kdako írta:Új szerződést kap várhatóan Alex, Malouda és Drogba, míg az Inter Deco mellett Riccyt is vinné (telegraph)

A new three-year contract is to be offered to Didier Drogba, who has just 12 months left on his deal. That would suggest that interest may have cooled in, for example, Emmanuel Adebayor, who had been one of Ancelotti's prime targets.
New deals are also set to be offered to Florent Malouda – who, like Drogba, had appeared to be about to leave Chelsea but has had a resurgence in form – and Alex, who has displaced Ricardo Carvalho as first-choice defensive partner to John Terry.
Inter Milan want to sign Carvalho and Deco and yesterday the former said he was set to leave.
Én örülök mind a 3-nak! :wink:
Csak azt nem tudom,hogy Alexnek és Maloudanak mennyit hosszabbítanak,mert ahogy leszűrtem a szöveget,ebből csak Didi-é derült ki,hogy mennyi ideig akarnak hosszabbítani... :roll:
Előre is köszi ha valaki tudja! :wink:
Farewell Didier!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26006 Hozzászólás Szerző: kdako »

Új szerződést kap várhatóan Alex, Malouda és Drogba, míg az Inter Deco mellett Riccyt is vinné (telegraph)

A new three-year contract is to be offered to Didier Drogba, who has just 12 months left on his deal. That would suggest that interest may have cooled in, for example, Emmanuel Adebayor, who had been one of Ancelotti's prime targets.
New deals are also set to be offered to Florent Malouda – who, like Drogba, had appeared to be about to leave Chelsea but has had a resurgence in form – and Alex, who has displaced Ricardo Carvalho as first-choice defensive partner to John Terry.
Inter Milan want to sign Carvalho and Deco and yesterday the former said he was set to leave.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26007 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Frank írta:http://www.transfermarkt.co.uk/en/news/ ... rogba.html

Ez jó hír szerintem!!:D
Igen, ez jó hír, de könyörgöm, (és bocs, hogy ezzel most téged talállak meg, ez MINDENKINEK szól) olvassunk is fórumot, ne csak bebüfögjünk ide mindent, amit mi ugyan most olvastunk először, de már a hírnél is ott az előző napi dátum... Ugyanazok a dolgok ismétlődnek 5-10 hozzászólásonként... kategórikusan törölni fogok minden ilyet.

Uff
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Frank
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2008. október 21., kedd 13:31
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szentgotthárd

Re: Játékosok

#26008 Hozzászólás Szerző: Frank »

http://www.transfermarkt.co.uk/en/news/ ... rogba.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez jó hír szerintem!!:D
SUPER CHELSEA FC

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Játékosok

#26009 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Én azután érdeklődnék, hogy Kalou a góljainál miért mutatja, mindig ezt a fejcsóválást és a kezével ezt az integetést a feje előtt???
Ez azt jelentené, hogy tiszta hülye az edző, hogy nem játszatja????
Kámoncselszí!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26010 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ballack: 21+7 meccs, 1939 PL-ben pályán töltött perc
Mikel: 33+1 meccs, 2882 PL-ben pályán töltött perc

Hol a hiba??? Mikel is sokat játszott, meg Ballack is. Essien 6 hónapig nem. Ballack megtartása most is főleg azért fontos, mert Mikel posztján könnyen besárgul az ember, kell egy alternatív lehetőség, plussz a télen ANK. Ballack már nem annyira lesz alapember, mint eddig szerintem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26011 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Ballack képességei jelentősen megcsappantak.Mikelt kéne játszatni, hisz ő a jövő CfC-ben is meghatározó player lenne.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#26012 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Dani1905 írta: Ezzel egyetértek, nem is azzal van a baj hogy marad, hanem hogy 33 éves létére alapember, ahelyett hogy az Essien Lampard Mikel trio játszana középen...Egyedül az a problémám, hogy MINDIG kezdő, annyira pedig nem jó, és Mikel elől veszi el a lehetőséget pl, aki fiatal és idén az egyik legjobb volt. Más kérdés hogy Bellettinek jobban örültem volna ha marad, de ez van.
Ilyen szempontból egyetértek veled,mert így jóval fiatalabb lenne a keret és mivel Mikel egy nagyon tehetséges játékos sokkal többet tudna fejlődni...,de Ballack fut a legtöbbet a csapatban már jó sok ideje és nagyon bírom.... :roll: Bár tudása már nem a régi és nem is jeleskedik nagyon a cselekben és a lövésekben sem..
ToreAndre írta:?? Azért elég sokat jelent, hogy Josénál, Grantnél, Scolarinál és Hiddinknél is alapember volt. Lehet, hogy nem látványos a játéka, de tök más szerepkörben játszik, mint pl. anno a Bayernben vagy a válogatottban. Szerintem örüljünk, hogy van egy ilyen sok oldalú, zseniális középpályásunk, aki a padra is leül, ha kell.
Egyetértek... :wink:
Farewell Didier!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26013 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ToreAndre írta:?? Azért elég sokat jelent, hogy Josénál, Grantnél, Scolarinál és Hiddinknél is alapember volt. Lehet, hogy nem látványos a játéka, de tök más szerepkörben játszik, mint pl. anno a Bayernben vagy a válogatottban. Szerintem örüljünk, hogy van egy ilyen sok oldalú, zseniális középpályásunk, aki a padra is leül, ha kell.
Ezzel egyetértek, nem is azzal van a baj hogy marad, hanem hogy 33 éves létére alapember, ahelyett hogy az Essien Lampard Mikel trio játszana középen...Egyedül az a problémám, hogy MINDIG kezdő, annyira pedig nem jó, és Mikel elől veszi el a lehetőséget pl, aki fiatal és idén az egyik legjobb volt. Más kérdés hogy Bellettinek jobban örültem volna ha marad, de ez van.
*knock, and it shall be opened unto you*

kecske
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009. május 10., vasárnap 20:51
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26014 Hozzászólás Szerző: kecske »

Álítólag Drogba elé raknak egy 3 éves szerződés hosszabítás még ezen a héten. 4ever Chelsea.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26015 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kenobi írta:Ballack mehetne igazán, tudom hogy 1 évig marad de szentem pénzkidobás, támadásba nem mutat semmit, védekezni meg nem tud
?? Azért elég sokat jelent, hogy Josénál, Grantnél, Scolarinál és Hiddinknél is alapember volt. Lehet, hogy nem látványos a játéka, de tök más szerepkörben játszik, mint pl. anno a Bayernben vagy a válogatottban. Szerintem örüljünk, hogy van egy ilyen sok oldalú, zseniális középpályásunk, aki a padra is leül, ha kell.
Only one Di Matteo!

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Játékosok

#26016 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Ballack mehetne igazán, tudom hogy 1 évig marad de szentem pénzkidobás, támadásba nem mutat semmit, védekezni meg nem tud

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Játékosok

#26017 Hozzászólás Szerző: Hege »

Teljesen érthető hogy elakar menni..ő ezerszer jobb játékos annál hogy padon csücsüljön egész meccsen..de azért valljuk be Alex melett nem sok vizet zavarhat..sok szerencsét neki.!Azért hiányozni fognak azok a becsúszások.. :D :roll:
We love you Chelsea^^

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26018 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kdako írta:Riccy kész lenne távozni, és állítólag sokan vinnék.

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 75,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nagyon kedvelem, sajnálnám ha menne, de padoztatni luxus, márpedig Alex idén kiváló teljesítményt nyújtott.
A szívem szakadna meg, de nincs mit tenni. Az ő érdekeit nézve, jobb ha megy, bármelyik csapatban kegyetlen hasznos lesz...

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#26019 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Ezt lécci ir le magyarul is..vagyis csak a lényeget lécci.
Előre is kösz.
Lényege, hogy nem érti miért nem volt még a jelöltek között sem Lampard a Év játékosa szavazáson, pedig évről évre 20 gól fölött rúg, egyenletes teljesítményt nyújt, és jó szezont zárt idén is. Azt gondolta, legalább az év csapatába bekerül majd Lampard.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26020 Hozzászólás Szerző: kdako »

Riccy kész lenne távozni, és állítólag sokan vinnék.

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 75,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nagyon kedvelem, sajnálnám ha menne, de padoztatni luxus, márpedig Alex idén kiváló teljesítményt nyújtott.
GO BLUES!

Válasz küldése