Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26401 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:Silva nem szélső, csak az EB-n volt az, mert középen már nincs hely a spanyol vállogatottba. A valenciába is irányítót játszik már elég régóta, sőt mostanába befejező csatárt is...
Én elhiszem. Elvétve nézek spanyol bajnokit, mikor pedig az EB-n vagy a Valenciában én játszani láttam, akkor szélsőt játszott, ezért gondoltam.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Quaresma
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 19:28
Kedvenc játékos: Ricardo Quaresma
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#26402 Hozzászólás Szerző: Quaresma »

emsanya írta:
ZenZo írta:
Gyakorlatban válaszolva a felvetésre: hát, Deco is a jól indult és elsüllyedt kategória, esete, én még talán hagynám egy évet, de ha menne, nem hiszem, hogy hiányozna. Egy tény, ott középen sokan vannak Lampard-Ballack-Deco, s Essien ugyan nem playmaker, de még egyel bővült a létszám. Silva szélső, szélsőre pedig szükségünk lenne. Malouda pedig mehet, ahova viszik. JC és Kalou mellé pedig két fiatalt felhozni a reserve-ből, én továbbra is ezt tartom jó ötletnek.
Silva nem szélső, csak az EB-n volt az, mert középen már nincs hely a spanyol vállogatottba. A valenciába is irányítót játszik már elég régóta, sőt mostanába befejező csatárt is...
Silva a Valenciában mostanában szabadon játszik nincsen helyhez kötve mert ő a valencia húzó embere
"This is Quaresma man is score the porto''

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3460
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26403 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Terry góljával nyert az angol válogatott, ballack pedig ismét bomba gól, nekem ez felemelő érzés :)) be is basztam :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26404 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta:
Gyakorlatban válaszolva a felvetésre: hát, Deco is a jól indult és elsüllyedt kategória, esete, én még talán hagynám egy évet, de ha menne, nem hiszem, hogy hiányozna. Egy tény, ott középen sokan vannak Lampard-Ballack-Deco, s Essien ugyan nem playmaker, de még egyel bővült a létszám. Silva szélső, szélsőre pedig szükségünk lenne. Malouda pedig mehet, ahova viszik. JC és Kalou mellé pedig két fiatalt felhozni a reserve-ből, én továbbra is ezt tartom jó ötletnek.
Silva nem szélső, csak az EB-n volt az, mert középen már nincs hely a spanyol vállogatottba. A valenciába is irányítót játszik már elég régóta, sőt mostanába befejező csatárt is...

edeskeves
Hozzászólások: 3123
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#26405 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ballack ismét gólt lőtt a válogatottban!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26406 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

fradi77 írta:deco egy csicska huzonn el a pics*ba és jöjjön silva
Mindazt leszámítva, hogy kicsit moderáltam rajtad, és azt, hogy az említett két játékos nem egy poszton játszik, megkérlek rá, hogy próbálj disztingválni kicsit. Tartalmas hozzászólások, indoklással, kicsit odafigyelve a helyesírásra...

Gyakorlatban válaszolva a felvetésre: hát, Deco is a jól indult és elsüllyedt kategória, esete, én még talán hagynám egy évet, de ha menne, nem hiszem, hogy hiányozna. Egy tény, ott középen sokan vannak Lampard-Ballack-Deco, s Essien ugyan nem playmaker, de még egyel bővült a létszám. Silva szélső, szélsőre pedig szükségünk lenne. Malouda pedig mehet, ahova viszik. JC és Kalou mellé pedig két fiatalt felhozni a reserve-ből, én továbbra is ezt tartom jó ötletnek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
fradi77
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009. március 19., csütörtök 16:23
Kedvenc játékos: J.Cole
Kedvenc exjátékos: Sevchenko

Re: Játékosok

#26407 Hozzászólás Szerző: fradi77 »

deco egy csicska huzonn el a pics*ba és jöjjön silva

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26408 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Egyébként két szót a portugáljainkról is ejtsünk: Deco kulcsszerepet kapott a VB-házigazdák ellen a válogatottban, mivel mindkét találat az ő szöglete után született, míg Bosingwa már visszatért a klubhoz sérülése miatt. Carvalho egy félidőt játszhatott.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26409 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

AwayRoller írta:igen ZenZo igazad van, de azert ha megnezed malouda es meg sheva sem volt epp oreg amikor leszerzodtettuk...malu viszonylag fiatal es sheva akkor a focistak csucseletevebe volt, legalabbis annak tartjak a 28-30ig terjedo korszakot, de egyikuk sem volt oregnek nevezheto, de en trezeguetet annak tartom...raadasul a juve se nagyon hasznalja...akkor miert vennenk mi meg...es elvileg abra papa azert is kuldte el scolarit mert el akarta adni drogbat...es ha a csatarunk megtartasa annyira fontos volt neki, akkor nem hiszem hogy nyaron lecserelnenk csak ugy visszakezbol...de ez privat velemeny es lehet h nincs igazam:)
Ez a vita most nem erről szól, hanem hogy voltak már balfék húzásai is a vezetőknek bőven. Igaz nem ide, hanem az átigazolások topikba írtam, de Trezeguetről alkotott véleményünk megegyezik:
ZenZo írta:Trezegól pedig nem egy rossz játékos, illetve nem volt... de nem fiatal, majd1 1 éves sérülés után tért vissza, ráadásnak előtte és azóta csak két csapatban nem szerepel: a klubjában és a válogatottban. Mindkét csapatból kigolyózta magát, a válogatottban pedig Anelka játszik helyette, hát ez sok mindent elmond... ő sem kell.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4821
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#26410 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ZenZo írta:
Quaresma írta:A vezetőség nem hinném h eladné a világ egyik leg gólerősebb csatárát és cserébe egy "kiégett" klasszist igazol
Hát volt már pár sz*r húzásuk pedig, ha csak az Abra érát nézem is... csakhogy példát is hozzak: bármennyire is indokolt volt Robben eladása (jó árat fizettek, amúgy is sérülékeny, öncélú, stb), a Robben-Malouda csere nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Sevát megváltóként vártuk, nem jött be. Ballack-kal kapcsolatban én nem osztom a többség véleményét, miszerint nem volt jó igazolás, de a többség szerint az volt. És akkor az argentínokig (Veron, Crepso) el sem jutottam.
igen ZenZo igazad van, de azert ha megnezed malouda es meg sheva sem volt epp oreg amikor leszerzodtettuk...malu viszonylag fiatal es sheva akkor a focistak csucseletevebe volt, legalabbis annak tartjak a 28-30ig terjedo korszakot, de egyikuk sem volt oregnek nevezheto, de en trezeguetet annak tartom...raadasul a juve se nagyon hasznalja...akkor miert vennenk mi meg...es elvileg abra papa azert is kuldte el scolarit mert el akarta adni drogbat...es ha a csatarunk megtartasa annyira fontos volt neki, akkor nem hiszem hogy nyaron lecserelnenk csak ugy visszakezbol...de ez privat velemeny es lehet h nincs igazam:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26411 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Quaresma írta:A vezetőség nem hinném h eladné a világ egyik leg gólerősebb csatárát és cserébe egy "kiégett" klasszist igazol
Hát volt már pár sz*r húzásuk pedig, ha csak az Abra érát nézem is... csakhogy példát is hozzak: bármennyire is indokolt volt Robben eladása (jó árat fizettek, amúgy is sérülékeny, öncélú, stb), a Robben-Malouda csere nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Sevát megváltóként vártuk, nem jött be. Ballack-kal kapcsolatban én nem osztom a többség véleményét, miszerint nem volt jó igazolás, de a többség szerint az volt. És akkor az argentínokig (Veron, Crepso) el sem jutottam.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Quaresma
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 19:28
Kedvenc játékos: Ricardo Quaresma
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#26412 Hozzászólás Szerző: Quaresma »

tomi87 írta:Az nso-szerint Trezegol a nyáron jön a Chelsea-hez,Drogba pedig távozik,de szerintem ez megint baromság!
Egyet értek ..
A vezetőség nem hinném h eladné a világ egyik leg gólerősebb csatárát és cserébe egy "kiégett" klasszist igazol
"This is Quaresma man is score the porto''

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#26413 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Az nso-szerint Trezegol a nyáron jön a Chelsea-hez,Drogba pedig távozik,de szerintem ez megint baromság!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#26414 Hozzászólás Szerző: misakd »

Nagyon sok minőségi játékos van a keretben de nincs egy jó balszélsönk Sinclair nem kelett volna kölcsön adni :? mert Kalou mostanában nem hozza a szintjén Malouda meg alapból szar

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26415 Hozzászólás Szerző: Robi »

Zsoca87 írta:
Robi írta: de számomra nézhetetlen volt a játékunk. Tudom,akkor nem az angol focit kéne néznem (kedvencem),vagy nem a Chelsea-nek kéne szurkolnom (szintén kedvenc).

Akkor volt nézhetetlen amikor 3, 4 gólokkal vertünk rengeteg csapatot? Ráadásul az előbb írtad, hogy alig láttál meccset. :) Akkor miről is beszélünk?
a Pompey ellenire emlékszem,akkor nagyon tetszett,és gondoltam sima bajnoki cím.... de utána (nem tom időben elhelyezni),amiket láttam meccseket elment a kedvem,és a "háttérből" szurkoltam. Mindegy:)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26416 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Robi írta: de számomra nézhetetlen volt a játékunk. Tudom,akkor nem az angol focit kéne néznem (kedvencem),vagy nem a Chelsea-nek kéne szurkolnom (szintén kedvenc).

Akkor volt nézhetetlen amikor 3, 4 gólokkal vertünk rengeteg csapatot? Ráadásul az előbb írtad, hogy alig láttál meccset. :) Akkor miről is beszélünk?

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26417 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Speedie93 írta:Cechről meg annyit hogy olyan sérülés után én a pálya közelébe nem mennék nem hogy még védeni és valjukbe húzott ő már ki minket nem egyzser a sz*rból..
Abban az emberben van egy kis egészséges őrültség, nagyon sokat köszönhet neki a Chelsea, de ettől függetlenül szerintem nem ő az év játékosa.
211! NEW RECORD!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26418 Hozzászólás Szerző: Robi »

kdako írta:
Robi írta:hát én nem szavazok. egy erős ok,hogy nem is nagyon láttam idén Chelsea meccset,mert amikor tehettem volna,se ültem le a tv elé. Ez nagyban köszönhető Scolarinak,aki hamar elvesztette "bizalmamat". Pedig a Pompey ellen szépen bekezdett :) Ebből következik a másik ok,hogy úgyis csak protekcióval Essien-re szavaznék,de az tisztességtelen lenne. Sokat kihagyott idén.
Ahhoz képest, hogy októberben még vezettük a bajnokságot...
de számomra nézhetetlen volt a játékunk. Tudom,akkor nem az angol focit kéne néznem (kedvencem),vagy nem a Chelsea-nek kéne szurkolnom (szintén kedvenc).

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26419 Hozzászólás Szerző: kdako »

Robi írta:hát én nem szavazok. egy erős ok,hogy nem is nagyon láttam idén Chelsea meccset,mert amikor tehettem volna,se ültem le a tv elé. Ez nagyban köszönhető Scolarinak,aki hamar elvesztette "bizalmamat". Pedig a Pompey ellen szépen bekezdett :) Ebből következik a másik ok,hogy úgyis csak protekcióval Essien-re szavaznék,de az tisztességtelen lenne. Sokat kihagyott idén.
Ahhoz képest, hogy októberben még vezettük a bajnokságot...
GO BLUES!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26420 Hozzászólás Szerző: tiszi »

én majd szerintem az utolsó napokban szavazok mert addig bármi jöhet. de ha most kéne Mikelre szavaznák!!

Válasz küldése