Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Pityee
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#201 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Az igen, ilyen szezon után egy percet nem ad Palmernek ez a nyomorult :D A legnagyobb hiba az volt, hogy nem rúgták ki a 4 évvel ezelőtti elbukott eb döntő után.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bubi
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben

#202 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Full lenyomja ugyan azt a dánok ellen mint az első meccsen ez az utolsó kókler szar Southgate. Még a cserék is ugyan azok.

Papuccsal verném a tarkóját úgy kergetném el a bús picsába.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

kecske01
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard

#203 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🇧🇷🎙️ | Branco, Brazil’s youth coordinator:

“For me, Estevão, after Neymar, is the best player I’ve seen born in Brazil!”

Botond9797
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

#204 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Gaba írta: 2024. június 19., szerda 20:13
Bubi írta: 2024. június 19., szerda 19:58
kecske01 írta: 2024. június 19., szerda 19:24 BREAKING: Chelsea reach agreement with Aston Villa of just over £35m to sell Ian Maatsen. (@David_Ornstein)
Ezekszerint a dortmundnak nem ért meg ennyit.

Mondjuk hogy teljesen őszinte legyek, én őt nagyon vártam és kedveltem, követtem a pályafutását és volt pár jó meccse a dortmundban de nem igazán nyűgözött le a játéka.

Chilly most egészséges, remélem az is marad fizikailag és mentálisan is, cucu pedig az év végén nagyon nagyot játszott, kulcsfigura volt. Talán megvagyunk.
Fabrizio szerint a tárgyalások során megállapodtak egy Aston Villa játékos vásárlásáról, aki nem biztos hogy Duran lesz..Érdekes :shock:
2024 június 21: BREAKING! Chelsea are set to sign 2003 born talent, Timothy Iroegbunam from Aston Villa, full agreement reached, player swap deal, contract until 2040!
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Gaba
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

#205 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta: 2024. június 19., szerda 19:58
kecske01 írta: 2024. június 19., szerda 19:24 BREAKING: Chelsea reach agreement with Aston Villa of just over £35m to sell Ian Maatsen. (@David_Ornstein)

Mondjuk hogy teljesen őszinte legyek, én őt nagyon vártam és kedveltem, követtem a pályafutását és volt pár jó meccse a dortmundban de nem igazán nyűgözött le a játéka.

Chilly most egészséges, remélem az is marad fizikailag és mentálisan is, cucu pedig az év végén nagyon nagyot játszott, kulcsfigura volt. Talán megvagyunk.
Fabrizio szerint a tárgyalások során megállapodtak egy Aston Villa játékos vásárlásáról, aki nem biztos hogy Duran lesz..Érdekes :shock:

Bubi

#206 Hozzászólás Szerző: Bubi »

http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

kecske01

#207 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BREAKING: Chelsea reach agreement with Aston Villa of just over £35m to sell Ian Maatsen. (@David_Ornstein)

koni0725
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

#208 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

BlueBlood1993 írta: 2024. június 17., hétfő 16:32 Mudryk ugyanolyan pontatlan és kapkodó a válogatottban mint nálunk. Hihetetlen hogy megvan a képessége, meg is villan néha de annyi rossz döntést hoz hogy az valami hihetetlen.
Jelenleg pontosan a döntései miatt nincsenek meg a képességei ahhoz, hogy világklasszis (de sajnos az esetek többségében csak simán jó) legyen. A potenciál nem elég, az több ezer brazil tinédzserben is ott van, aztán 90%-ban bennük is marad.

Ez csak még fájdalmasabb, ha vele hasonló életkorú, papíron csillagászati összegeket érő játékosokkal hasonlítjuk őt össze (pár évvel ezelőtti Mbappé, Bellingham, Musiala, Palmer). Persze még fejlődhet ebben, lehet hogy később érő típus, de jelenleg nem látom benne azt az ösztönös tehetséget, mint a többi fiatal esetében. De baromira remélem, hogy rám cáfol, imádnék tévedni.
211! NEW RECORD!

BlueBlood1993
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

#209 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Mudryk ugyanolyan pontatlan és kapkodó a válogatottban mint nálunk. Hihetetlen hogy megvan a képessége, meg is villan néha de annyi rossz döntést hoz hogy az valami hihetetlen.

Sindu
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

#210 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Bubi írta: 2024. június 16., vasárnap 22:58 Úgy látszik Palmer idei teljesítménye nem nyűgözte le Southgate nagymestert, Saka és Bowen is előtte vannak a rangsorban. De amúgy igaza van, egyáltalán nem hiányzik az angolok játékából a kreativitás, tökre oké volt ez a 10 perc játék és 80 p fejetlen védekezés.
Külön tetszett, hogy 3 jobbhátvédet küldött a pályára, TAA, Walker, Trippier. :D
Gallagher amúgy jól szállt be, szokás szerint minden párharcot felvállalt, igazi darálógép.

kecske01

#211 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2024. június 16., vasárnap 22:58 Úgy látszik Palmer idei teljesítménye nem nyűgözte le Southgate nagymestert, Saka és Bowen is előtte vannak a rangsorban. De amúgy igaza van, egyáltalán nem hiányzik az angolok játékából a kreativitás, tökre oké volt ez a 10 perc játék és 80 p fejetlen védekezés.
Legalább kipihenten érkezik vissza nyáron :D

Bubi

#212 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Közben Caicedo és Paez is kiosztott 1-1 gp-t a barátságos válogatott meccsükön.

White
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.

#213 Hozzászólás Szerző: White »

Foden végig a pályán maradt , ezt a valaki magyarázza el nekem?
#OnceABlueAlwaysABlue

Bubi

#214 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Úgy látszik Palmer idei teljesítménye nem nyűgözte le Southgate nagymestert, Saka és Bowen is előtte vannak a rangsorban. De amúgy igaza van, egyáltalán nem hiányzik az angolok játékából a kreativitás, tökre oké volt ez a 10 perc játék és 80 p fejetlen védekezés.

kecske01

#215 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BREAKING NEWS: Chelsea are not interested in selling or loaning Andrey Santos next season. Santos has been earmarked to stay at Chelsea and is seen as a great fit for how Maresca wants to play as a number 6 or 8. (@TheAthleticFC)

kecske01

#216 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2024. június 9., vasárnap 14:49
kecske01 írta: 2024. június 9., vasárnap 14:26
Dízel írta: 2024. június 9., vasárnap 13:29

Ez lenne az optimalis verzio. En is Alvarezre szavazok.
Bar en palmer utan nem adnam el ot, mi lesz ha haaland leserul? Ezert megy a citynek annyira, mert keves a serultjuk, de ha van is, akkor minosegben tudjak potolni.
Alvarez viszont játszani akar, szóval a city szempontjából mindegy mit akarnak. Max annyi, hogy olyan árat mondanak amit nem fogunk tudni megfizetni. Psg is érdeklődik egyébként, ott több pénz van most.
De hisz játszatják Alvarezt. Honnan ez az info, hogy nem? Hisz idén több meccset kapott mint tavaly. Összesen 36 meccset. Annyi sorozatban indulnak minden évben, hogy simán megkapja a maga játékperceit. Ráadásul trófeákat is gyűjti. Nem hiszem, hogy nem nagyon elvágyódna a cityből.
Haaland meg Kdb sérült volt ezért jutott több szerephez idén, de nálunk fix kezdő lenn ráadásul középen nem 8-asban, mint idén néha a cityben. Jackson meg lw-ben jól mozgott szóval azt a posztot is letudnánk. :D

Dante
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell

#217 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2024. június 9., vasárnap 15:24
Dante írta: 2024. június 9., vasárnap 13:23
Bubi írta: 2024. június 9., vasárnap 11:08 Én már kiábrándultam Osimhenből. Remek csatár, az egyik legjobb, de ha megnézzük hány 100 millás igazolásnak sikerült megbírkóznia a vételárával és bizonyítania, hogy megérte az árát, hát, nagyon nagyon kevésnek. Mbappé, Neymar, Rice, Bellingham jut eszembe, de ezek mielőtt átigazoltak utcalány nagyot raktak le az asztalra a legmagasabb szinten.

Nála Alvarez is olcsóbb lenne, ha meg mégolcsóbb megoldást keresünk akkor Watkins vagy inkább Boniface. Egy ilyen név kiegészülve Jacksonnal és Nkunkuval szerintem okés lenne.
Persze örülni fogok ha leigazoljuk, de jó nagy szarban leszünk ha úgy se lesz meg a top4.
Watkins a BL-ben fog játszani és az Aston Villa-nak semmi oka eladni. Ő szerintem többe kerülne, mint Osimhen.
Na mondjuk ezen nagyon meglepődnék. Jó játékos Watkins, de nem gondolom klasszisnak. Osimhenről 120-150 millákat írogattak, Watkins ennek a felét se éri meg, de max annyit.

Az meg oké, nagyon szép hogy a Villa BL induló, ha kifognak egy jó csoportot még lehet is 1-2 meccsük az egyenes kieséses szakaszban, de kb ugyan ilyen sanszuk van kiesni a csoportköröknél. Ez inkább a villának jó mint a játékosoknak. Nem remélhetnek nagy dolgokat.
Te is tudod hogy egy élsportoló sem úgy áll hozzá, ahogy leírod. A Villa-nak nem kell a pénz, Watkins egy 19 gólos angol csatár, 2028-ig tartó szerződéssel.
Nem azt írtam, hogy Osimhen olcsó lenne, hanem hogy a két klub közötti gazdasági helyzet miatt - és amiatt, hogy az egyik angol, PL-ben játszik, BL-ben fog - a Villa irreális árat kérhet és az elmúlt évek tendenciáit nézve, fog is kérni, ha valaki megkeresi. Itt van Caicedo példája, már az dupla szorzó, hogyha angol csapatban játszik a játékos. Ha angol válogatott akkor az is hozzáad, ha teljesített is, akkor az is.
Mi és a City adogatjuk áron alul az embereinket a bajnokságon belül, mindenki más kemény árat kér.

s-h-i-n-e.com
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25

#218 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Julián Álvarez top igazolás lenne, de 2028.06.30-ig szerződése van a Man. City-vel...
(150 milláért biztos elengedik... :P )

Gaba
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

#219 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ha Alvarez nem jön össze, nálam egyértelműen Toney lenne a prioritás! Angol, PL tapasztalat, gólok..Egyértelműen sikeres lenne nálunk, de a kora miatt valószínűleg nem is beszélnek róla a vezetőségben..Osimhen meg egy vicc 100 millióért...Mindenkinek kellene egy klasszis csatár, mégsem állnak érte sorba a nagy csapatok...

Bubi

#220 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2024. június 9., vasárnap 13:23
Bubi írta: 2024. június 9., vasárnap 11:08 Én már kiábrándultam Osimhenből. Remek csatár, az egyik legjobb, de ha megnézzük hány 100 millás igazolásnak sikerült megbírkóznia a vételárával és bizonyítania, hogy megérte az árát, hát, nagyon nagyon kevésnek. Mbappé, Neymar, Rice, Bellingham jut eszembe, de ezek mielőtt átigazoltak utcalány nagyot raktak le az asztalra a legmagasabb szinten.

Nála Alvarez is olcsóbb lenne, ha meg mégolcsóbb megoldást keresünk akkor Watkins vagy inkább Boniface. Egy ilyen név kiegészülve Jacksonnal és Nkunkuval szerintem okés lenne.
Persze örülni fogok ha leigazoljuk, de jó nagy szarban leszünk ha úgy se lesz meg a top4.
Watkins a BL-ben fog játszani és az Aston Villa-nak semmi oka eladni. Ő szerintem többe kerülne, mint Osimhen.
Na mondjuk ezen nagyon meglepődnék. Jó játékos Watkins, de nem gondolom klasszisnak. Osimhenről 120-150 millákat írogattak, Watkins ennek a felét se éri meg, de max annyit.

Az meg oké, nagyon szép hogy a Villa BL induló, ha kifognak egy jó csoportot még lehet is 1-2 meccsük az egyenes kieséses szakaszban, de kb ugyan ilyen sanszuk van kiesni a csoportköröknél. Ez inkább a villának jó mint a játékosoknak. Nem remélhetnek nagy dolgokat.

Válasz küldése