Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#521 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. november 12., vasárnap 20:57
frankieboy08 írta: 2023. november 12., vasárnap 20:54 Nem voltam elragadtatva az utolsó napos Palmer igazolástól, de kevesebb mint 3 hónap alatt az egyik kedvencem lett. Brutál tehetséges, és ott van benne az a tűz ami nagyon kell nekünk. Hétfőn a spuri fanokat intette csöndre, ma meg Edersont meg Haalandot, aki amúgy a tizi előtt ott duruzsolt a fülébe.
Ő volt a legjobb igazolas az tuti. Viszont igy h visszater Nkunku, valaki sajnos ki fog maradni a Sterling-Mudryk-Palmer-Jackson negyesbol.
Miért? Játszhatnak akár minden meccsen. Idén kevesebb a meccs, jövőre viszont ha ezek közül max egy ember tud csereként érdemben hozzátenni a meccshez az még kevés is.

Nálam egyébként továbbra is Mudryk padozna, ma is észrevétlen volt azon a visszapasszán túl ami megelőzte a gólt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#522 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Pityee írta: 2023. november 12., vasárnap 20:57
frankieboy08 írta: 2023. november 12., vasárnap 20:54 Nem voltam elragadtatva az utolsó napos Palmer igazolástól, de kevesebb mint 3 hónap alatt az egyik kedvencem lett. Brutál tehetséges, és ott van benne az a tűz ami nagyon kell nekünk. Hétfőn a spuri fanokat intette csöndre, ma meg Edersont meg Haalandot, aki amúgy a tizi előtt ott duruzsolt a fülébe.
Ő volt a legjobb igazolas az tuti. Viszont igy h visszater Nkunku, valaki sajnos ki fog maradni a Sterling-Mudryk-Palmer-Jackson negyesbol.
Évek óta várok arra hogy végre ilyen problémáink legyenek és nem az hogy ki fog szélsővédőként kezdeni, mert nincs egy bevethető emberünk se. Én bizok Poch-ban majd ő eldönti kik érdemlik meg hogy kezdjenek, a többiek meg tapossanak az edzéseken meg amikor csereként bedobják őket.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#523 Hozzászólás Szerző: Pityee »

frankieboy08 írta: 2023. november 12., vasárnap 20:54 Nem voltam elragadtatva az utolsó napos Palmer igazolástól, de kevesebb mint 3 hónap alatt az egyik kedvencem lett. Brutál tehetséges, és ott van benne az a tűz ami nagyon kell nekünk. Hétfőn a spuri fanokat intette csöndre, ma meg Edersont meg Haalandot, aki amúgy a tizi előtt ott duruzsolt a fülébe.
Ő volt a legjobb igazolas az tuti. Viszont igy h visszater Nkunku, valaki sajnos ki fog maradni a Sterling-Mudryk-Palmer-Jackson negyesbol.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#524 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Nem voltam elragadtatva az utolsó napos Palmer igazolástól, de kevesebb mint 3 hónap alatt az egyik kedvencem lett. Brutál tehetséges, és ott van benne az a tűz ami nagyon kell nekünk. Hétfőn a spuri fanokat intette csöndre, ma meg Edersont meg Haalandot, aki amúgy a tizi előtt ott duruzsolt a fülébe.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#525 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2023. november 12., vasárnap 11:15
emsanya írta: 2023. november 9., csütörtök 17:10 Hal istennek nincs az angol keretben James, Palmer es Sterling sem. Csak Colwill es Gallagher de hatha ők meg nem fognak jatszani es legalabb az angoljainkkal megússzuk azokat a meccseket.
Palmer az U21-be kapott behívót.
Reméljük akkor ő meg azt éli túl.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#526 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Semmi értelme nincs egy 22 éves védekező középpályást 10 meccs alatt megítélni egy alapvetően szenvedő csapatban semmilyen irányba sem.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#527 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. november 9., csütörtök 17:10 Hal istennek nincs az angol keretben James, Palmer es Sterling sem. Csak Colwill es Gallagher de hatha ők meg nem fognak jatszani es legalabb az angoljainkkal megússzuk azokat a meccseket.
Palmer az U21-be kapott behívót.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#528 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Since his debut for Chelsea in February, Enzo Fernandez has the best long ball completion rate (73.6%) in the Premier League (200+ attempted).

@whoscored

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#529 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2023. november 11., szombat 0:25
emsanya írta: 2023. november 11., szombat 0:01 Szerintem is már felfele lóg ki, nem egy olyan szerelése volt meg beugrása az ellenfelek elé ami olyan Kantés volt már, labdaszerzés és abbol tudtunk indulni. Tőle én ezeket várom el árcédulátol függetlenül, nem a lövéseket meg bombagólokat.

A 110 millio fontot ugyanugy megadta volna érte a liverpool is, ők is tudják mit tud, nem mi vagyunk a vakok akiket "lehúztak", kb ennyit az árárol. De amugyis Neymar 222 millios átigazolása ota teljesen fölösleges foglalkozni ezekkel, hogy most 40 milliot ér valaki vagy 70-et, kevésbbé számít már ez.
Szerintem a Liverpool bőven elégedett azzal, hogy harmadannyiért megszerezte Gravenberch-et. Lehet bárhogy szépíteni, de 110 millió fontért végtelenül nagy lehúzás volt Caicedo. Neymar-t full felesleges idekeverni, bármekkora bohóc, ő kb. egy brand, akkoriban a világ 3. legjobb játékosa volt, a kisujjában több tudás van, mint az ecuadoriéban bármikor is lesz.

Caicedo-t a futballvilág 80 %-a nem is ismerte az eszement pletykák beindulása és a Brighton felszopás@ előtt, szerintem még most is tízből hét ember lazán elsétálna mellette az utcán, annyira jelentéktelen figura. Ettől még lehet egy jó játékos, csak kicsit olyan se íze, se bűze, egyszerűen nem ér 110 milliót, de még csak 70-et sem. Ha nem lenne ott a pályán, fel se tűnne - Kanténál azért más volt a helyzet, ha már hozzá hasonlítjuk.
Ezert gondolom hogy annyira azert jelentektelen ember nem lehet ha egy liverpool kepes lett volna alltime legdragabb jatekosukká tenni őt. Nem szoktak dobalozni ilyenekkel. Meg azert akik kovették a PL-t elegge áradoztak rola, nem csak a Brightonosok. Persze orultek Gravenberchnek, kesz rendszerbe berakták, nem lóg ki, nalunk mas a helyzet. Meg rendesen le voltak törve mikor mi hoztuk el Lavia-val egyutt.

Neymar a merfoldko kb lehet akarmekkora brand nem ért akkor annyit, csak ott fordult meg valami. Azota sztem kevesbbe fontosak ezek a szamok, regen jobban ment ez a "hu ő csak 10ert jott de milyen jo uzlet volt". Sorolni lehetne a 100-hoz kozeli áru jatekosokat, de kozel se érnek annyit es az emberek nem foglalkoznak ezzel. Gvardiol ér majdnem 100at? Maguire?? Vagy Tchoumeni? Es még lehetne sorolni, mar nem szamit annyit a mai vilagban ez, amikor egy Aston Villa 50 milliokert vesz jatekost.

Caicedo nagyon hianyposzton hozott extra teljesitmenyt es a nagy klubbok mind ezt keresték, ezert volt dragabb mint a piaci ára, de ezert nem kell elvarni tőle a szezononkenti 30 golt meg 20 asszisztot.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#530 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. november 11., szombat 0:01 Szerintem is már felfele lóg ki, nem egy olyan szerelése volt meg beugrása az ellenfelek elé ami olyan Kantés volt már, labdaszerzés és abbol tudtunk indulni. Tőle én ezeket várom el árcédulátol függetlenül, nem a lövéseket meg bombagólokat.

A 110 millio fontot ugyanugy megadta volna érte a liverpool is, ők is tudják mit tud, nem mi vagyunk a vakok akiket "lehúztak", kb ennyit az árárol. De amugyis Neymar 222 millios átigazolása ota teljesen fölösleges foglalkozni ezekkel, hogy most 40 milliot ér valaki vagy 70-et, kevésbbé számít már ez.
Szerintem a Liverpool bőven elégedett azzal, hogy harmadannyiért megszerezte Gravenberch-et. Lehet bárhogy szépíteni, de 110 millió fontért végtelenül nagy lehúzás volt Caicedo. Neymar-t full felesleges idekeverni, bármekkora bohóc, ő kb. egy brand, akkoriban a világ 3. legjobb játékosa volt, a kisujjában több tudás van, mint az ecuadoriéban bármikor is lesz.

Caicedo-t a futballvilág 80 %-a nem is ismerte az eszement pletykák beindulása és a Brighton felszopás@ előtt, szerintem még most is tízből hét ember lazán elsétálna mellette az utcán, annyira jelentéktelen figura. Ettől még lehet egy jó játékos, csak kicsit olyan se íze, se bűze, egyszerűen nem ér 110 milliót, de még csak 70-et sem. Ha nem lenne ott a pályán, fel se tűnne - Kanténál azért más volt a helyzet, ha már hozzá hasonlítjuk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#531 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem is már felfele lóg ki, nem egy olyan szerelése volt meg beugrása az ellenfelek elé ami olyan Kantés volt már, labdaszerzés és abbol tudtunk indulni. Tőle én ezeket várom el árcédulátol függetlenül, nem a lövéseket meg bombagólokat.

A 110 millio fontot ugyanugy megadta volna érte a liverpool is, ők is tudják mit tud, nem mi vagyunk a vakok akiket "lehúztak", kb ennyit az árárol. De amugyis Neymar 222 millios átigazolása ota teljesen fölösleges foglalkozni ezekkel, hogy most 40 milliot ér valaki vagy 70-et, kevésbbé számít már ez.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6954
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#532 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2023. november 10., péntek 17:47
Szabi írta: 2023. november 10., péntek 15:11 Igen, csak azt a száraz statisztika nem mutatja meg, hogy konkrétan remeg az ember az izgalomtól, amint hozzákerül egy labda. Most az adrenalintól fűtött derbin végre el mert vállani egy lövést kb. először Chelsea-mezben (elvileg nagy lövő hírében áll ugye), ami be is akadt, de előtte a Brentford ellen 18 méterre állt ajtó ablak a kapuval szemben és inkább továbbtette jobbra a felfutó társnak.

Ha ezzel a teljesítménnyel top3-ban volt az elmúlt meccseken (úgy, hogy számtalan labdát passzolt el, elkésett belépőkkel büszkélkedhetett), akkor nagyon alacsonyan van a léc. Nem megbántva senkit, de az, hogy néhány okostojás egy podcastben hogyan vélekedik róla, nem érv nekem. Ugyanannyira hitelt adó egy vitában, mint most az én hozzászólásom, tehát semennyire.

Egyelőre egy 30-40 milliós játékos benyomását kelti, semmi olyan kiemelkedőt nem mutat, ami miatt különösen dicsérni kellene. És nem egy nullkilométeres PL-játékosról beszélünk, amivel pl. Jackson vagy Gusto esetében takarózni lehet.
Mert amúgy eg, 50-60millás játékos aki most 30-40 millás szinten teljesít. Menni fog ez jobban is, de nem annyira sokkal, mert a 100 millió egy nevetséges összeg volt érte.
Én elfogult vagyok vele, de látom, hogy néha vannak még bizonytalanságai. Viszont már most sokkal jobban néz ki, mint szezon elején, de ez egész csapatra igaz, hogy idő kell mire elkezdik érezni egymást. Nyilván nem ér 100-at, ahogy Enzo sem. De minden adottsága megvan, hogy Ő legyen, majd az új Kanténk (szerintem komplexebb is, mint a kis franciánk.)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#533 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2023. november 10., péntek 15:11 Igen, csak azt a száraz statisztika nem mutatja meg, hogy konkrétan remeg az ember az izgalomtól, amint hozzákerül egy labda. Most az adrenalintól fűtött derbin végre el mert vállani egy lövést kb. először Chelsea-mezben (elvileg nagy lövő hírében áll ugye), ami be is akadt, de előtte a Brentford ellen 18 méterre állt ajtó ablak a kapuval szemben és inkább továbbtette jobbra a felfutó társnak.

Ha ezzel a teljesítménnyel top3-ban volt az elmúlt meccseken (úgy, hogy számtalan labdát passzolt el, elkésett belépőkkel büszkélkedhetett), akkor nagyon alacsonyan van a léc. Nem megbántva senkit, de az, hogy néhány okostojás egy podcastben hogyan vélekedik róla, nem érv nekem. Ugyanannyira hitelt adó egy vitában, mint most az én hozzászólásom, tehát semennyire.

Egyelőre egy 30-40 milliós játékos benyomását kelti, semmi olyan kiemelkedőt nem mutat, ami miatt különösen dicsérni kellene. És nem egy nullkilométeres PL-játékosról beszélünk, amivel pl. Jackson vagy Gusto esetében takarózni lehet.
Mert amúgy eg, 50-60millás játékos aki most 30-40 millás szinten teljesít. Menni fog ez jobban is, de nem annyira sokkal, mert a 100 millió egy nevetséges összeg volt érte.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#534 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta: 2023. november 10., péntek 15:11 Igen, csak azt a száraz statisztika nem mutatja meg, hogy konkrétan remeg az ember az izgalomtól, amint hozzákerül egy labda. Most az adrenalintól fűtött derbin végre el mert vállani egy lövést kb. először Chelsea-mezben (elvileg nagy lövő hírében áll ugye), ami be is akadt, de előtte a Brentford ellen 18 méterre állt ajtó ablak a kapuval szemben és inkább továbbtette jobbra a felfutó társnak.

Ha ezzel a teljesítménnyel top3-ban volt az elmúlt meccseken (úgy, hogy számtalan labdát passzolt el, elkésett belépőkkel büszkélkedhetett), akkor nagyon alacsonyan van a léc. Nem megbántva senkit, de az, hogy néhány okostojás egy podcastben hogyan vélekedik róla, nem érv nekem. Ugyanannyira hitelt adó egy vitában, mint most az én hozzászólásom, tehát semennyire.

Egyelőre egy 30-40 milliós játékos benyomását kelti, semmi olyan kiemelkedőt nem mutat, ami miatt különösen dicsérni kellene. És nem egy nullkilométeres PL-játékosról beszélünk, amivel pl. Jackson vagy Gusto esetében takarózni lehet.
Szerintem nincs meg kello onbizalma ahhoz, hogy tobbet vallalkozzon es ez sokszor latszik is rajta ahogy passzol es izgul amikor nala van a labda. A golja jol megmutatta, hogy amugy tudna loni, mert valljuk be a gyengebbik labaval jol beverte, ezert is orultem volna, ha ervenyes lett volna a gol, mert talan most meg batrabb lenne.

Egyenlore kozel nincs az arahoz, de szerintem nagyreszt onbizalomhiany miatt es idovel le tudja kuzdeni ezt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#535 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Igen, csak azt a száraz statisztika nem mutatja meg, hogy konkrétan remeg az ember az izgalomtól, amint hozzákerül egy labda. Most az adrenalintól fűtött derbin végre el mert vállani egy lövést kb. először Chelsea-mezben (elvileg nagy lövő hírében áll ugye), ami be is akadt, de előtte a Brentford ellen 18 méterre állt ajtó ablak a kapuval szemben és inkább továbbtette jobbra a felfutó társnak.

Ha ezzel a teljesítménnyel top3-ban volt az elmúlt meccseken (úgy, hogy számtalan labdát passzolt el, elkésett belépőkkel büszkélkedhetett), akkor nagyon alacsonyan van a léc. Nem megbántva senkit, de az, hogy néhány okostojás egy podcastben hogyan vélekedik róla, nem érv nekem. Ugyanannyira hitelt adó egy vitában, mint most az én hozzászólásom, tehát semennyire.

Egyelőre egy 30-40 milliós játékos benyomását kelti, semmi olyan kiemelkedőt nem mutat, ami miatt különösen dicsérni kellene. És nem egy nullkilométeres PL-játékosról beszélünk, amivel pl. Jackson vagy Gusto esetében takarózni lehet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6954
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#536 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2023. november 9., csütörtök 21:44
kecske01 írta: 2023. november 9., csütörtök 17:05 Enzo most is az egyik legjobb kp a ligában. Csak Odegardnak vannak hasonlóan jó passzmutatói. Caicedo meg meccsek óta mindig benne van a 3 legjobb játékosunkban csak ott is azt jegyzik meg sokan, hogy meccsenként van 1-2 rossz labda eladása. 21 meg 22 éves a két játékos
Bocs, te hoztad fel Gallagherrel kapcsolatban az "extra skill"-t, erre reagáltam, hogy a másik két, általad említett fazon "extrája" sem domborodott még ki eddig.

Nem vitatom, hogy Enzo jól passzol és hozza ki a labdákat, csak emellett olyan gyors, mint Jorginho és annyira gólerős, mint Kovacic.
A Caicedo dolgot viszont szerintem hasból mondod, mert nekem nem sikerült olyan stat gyűjtő oldalt találnom, ahol a legjobb 3ban lett volna az értékelése és nem a leggyengébb 3 felé húzott. https://www.whoscored.com/Players/41017 ... 9s-Caicedo
Természetesen szívesen fogadom a forrásaid, ha úgy gondolod sötétben tapogatózok.
Szoktam berakni meccs után a statjait, lion rampant podcastben is mondták ezt amit én is, hogy meccsek óta ott van a legjobbak között. Nyilván egy vkp nagyon ritka, hogy 7-nél magasabb értékeléssel, mert ahhoz már gólok meg gólpasszok kellenek.
Kép

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#537 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2023. november 9., csütörtök 17:05 Enzo most is az egyik legjobb kp a ligában. Csak Odegardnak vannak hasonlóan jó passzmutatói. Caicedo meg meccsek óta mindig benne van a 3 legjobb játékosunkban csak ott is azt jegyzik meg sokan, hogy meccsenként van 1-2 rossz labda eladása. 21 meg 22 éves a két játékos
Bocs, te hoztad fel Gallagherrel kapcsolatban az "extra skill"-t, erre reagáltam, hogy a másik két, általad említett fazon "extrája" sem domborodott még ki eddig.

Nem vitatom, hogy Enzo jól passzol és hozza ki a labdákat, csak emellett olyan gyors, mint Jorginho és annyira gólerős, mint Kovacic.
A Caicedo dolgot viszont szerintem hasból mondod, mert nekem nem sikerült olyan stat gyűjtő oldalt találnom, ahol a legjobb 3ban lett volna az értékelése és nem a leggyengébb 3 felé húzott. https://www.whoscored.com/Players/41017 ... 9s-Caicedo
Természetesen szívesen fogadom a forrásaid, ha úgy gondolod sötétben tapogatózok.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6954
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#538 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. november 9., csütörtök 20:59 Kép

Lerántottuk a MU-t ratyihajjal rendesen :lol: A jó öreg 0-0-7-es ügynök.
Pedig kp-n Gallagher posztján megnéztem volna mit tud :D de jó pénzt kaptunk érte. Bl győzelem óta tényleg homály az ember.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3605
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#539 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Kép

Lerántottuk a MU-t ratyihajjal rendesen :lol: A jó öreg 0-0-7-es ügynök.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#540 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Idén van csak jelentősége annak, hogy ki van előrébb a sorban, amúgy annyi meccsünk lesz, hogy minden játékosunk szarrá játszhatja magát ha akarja.

Szerintem Jackson fog kimaradni amúgy, mert perpillanat nem jó befejező.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése