Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1321 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha Mounthoz probáljuk viszonyitani, sokkal kreativabb meg jobb 1v1, nem sokon multak tegnap sem a megoldásai. És iszonyatosan teper az látszik, aztán ki tudja hogy ez csak addig tart-e amig megkapja a szerzödést. Lehet szégyen kimondani de ez az ember sokkal jobban akar a chelseaben játszani, mint Mount. Ha Mount elmegy 50-70 millio font körül akkor abbol a pénzböl lehetne Felixre áldozni.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1322 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Számomra sem kérdés, hogy kell. Már csak a nagy számok törvénye alapján is jönnie kell a goloknak tőle előbb utóbb.

Viszont könyörgöm gyakoroljuk már a kapuraloveseket mert semmi más nem hiányzik szinte a játékunkból, de ez nagyon...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1323 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Crap írta: 2023. április 5., szerda 12:27 Őszintén szólva én a tegnapi meccsel beteltem és elegem lett Felixből is. Ugye azzal érkezett hozzánk az Atletiből, hogy nagyon ügyes, de nem tud gólt lőni, meg úgy amblokk nem válik az Atleti előnyére az ő játéka támadásban. Kicsit utána olvasva, semmit nem fejlődött az Atletinél a játéka és ugyanazt hozta hozzánk is.

Dettó ugyanezt érzem rajta. Jól tud cselezni és látványosan megtud verni 1-1 védőt legtöbbször és ennyi.

- Magasan a legnagyobb lehetőséget kapja a csapatból és kb. bármit megtehet. Bárhol játszhat a pályán, visszahúzódhat, elől maradhat, befuthat bármelyik szélre és mindenki hozzá alkalmazkodik. Nyugodtan Ronaldinhozhat a védők ellen és miután kicselez 1-2 embert eladhatja a faszba a labdát egy rossz lövéssel / passzal / simán túlzásba viszi vagy lényegében egy ugyanolyan haszontalan oldal vagy hátrapassz lesz a vége. Látványos ahogy csinálja és emiatt betudja csapni az embert, hogy mennyire ügyes és jó, de egyébként semmivel se vagyunk előrébb. Ugyanaz, mint amikor a másik 3 szélsőnk elfut a védője mellet, csak ők nem ilyen látványosan csinálják.

- Ezt a statjai is full alátámasztják. 2 gól a rengeteg kihagyott lövéssel meg 0 assist. Úgyis mindenki a mezőnnyel jön, meg hogy ott milyen fontos, szóval.:
9 PL meccs alatt 6 kulcspassz ; 1 Big chance created van a neve mellet. Igazából tök utolsó kb. ezeket a statokat nézve.
Kante a szolíd 65 perces Liverpool teljesítménye.: 3 kulcspassz és 2 big chance created.
Ebből főleg az utóbbi a big chance created rész a legárulkodóbb. Itt nem asistokat néznek, hanem az általa kezdeményezett olyan támadások, ami egy jó gólhelyzetet eredményeztek. Konkrétan azok közül akik játszottak (támadókat nézve) tök utolsó. Havertz rendelkezik még hasonló szar statokkal mert neki csak 4 big chance created van a neve mellet, sokkal több meccsel a háta mögött.

Persze látom rajta, hogy miért fizetett érte az Atleti 100m, de így szezon végére azt is látom, hogy miért akar szabadulni tőle / adogatja kölcsön több mint 3 év szenvedés után.

Így, hogy jön Nkunku, semmi értelmét nem látom itt tartani, max talán 20 millióért. A Spanyol Havertnél találóbb kifejezés nincs rá szerintem. Ha jön egy kompetensebb edző, szigorúbb rendszerrel, ahol fix posztra rakja, valszeg el is fog tűnni teljesen a pályán. Igazi hülyék vagyunk, ha 80 milliókat kidobálunk érte.
Ezt a pénzt (meg mondjuk Mudrykét) ink. Leaora kellet volna áldozni és őt elhozni 150-ért.
Enyhe túlzás, hogy ugyan azt csinálná mint bármelyik másik szélsőnk csak látványosabban. Félix önállóan csinál helyzeteket, senki más nem tud váratlant húzni a csapatból.

Szerintem jövő nyáron lesz ezer lehetősége mert magasan a legjobb játékosunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#1324 Hozzászólás Szerző: Crap »

Őszintén szólva én a tegnapi meccsel beteltem és elegem lett Felixből is. Ugye azzal érkezett hozzánk az Atletiből, hogy nagyon ügyes, de nem tud gólt lőni, meg úgy amblokk nem válik az Atleti előnyére az ő játéka támadásban. Kicsit utána olvasva, semmit nem fejlődött az Atletinél a játéka és ugyanazt hozta hozzánk is.

Dettó ugyanezt érzem rajta. Jól tud cselezni és látványosan megtud verni 1-1 védőt legtöbbször és ennyi.

- Magasan a legnagyobb lehetőséget kapja a csapatból és kb. bármit megtehet. Bárhol játszhat a pályán, visszahúzódhat, elől maradhat, befuthat bármelyik szélre és mindenki hozzá alkalmazkodik. Nyugodtan Ronaldinhozhat a védők ellen és miután kicselez 1-2 embert eladhatja a faszba a labdát egy rossz lövéssel / passzal / simán túlzásba viszi vagy lényegében egy ugyanolyan haszontalan oldal vagy hátrapassz lesz a vége. Látványos ahogy csinálja és emiatt betudja csapni az embert, hogy mennyire ügyes és jó, de egyébként semmivel se vagyunk előrébb. Ugyanaz, mint amikor a másik 3 szélsőnk elfut a védője mellet, csak ők nem ilyen látványosan csinálják.

- Ezt a statjai is full alátámasztják. 2 gól a rengeteg kihagyott lövéssel meg 0 assist. Úgyis mindenki a mezőnnyel jön, meg hogy ott milyen fontos, szóval.:
9 PL meccs alatt 6 kulcspassz ; 1 Big chance created van a neve mellet. Igazából tök utolsó kb. ezeket a statokat nézve.
Kante a szolíd 65 perces Liverpool teljesítménye.: 3 kulcspassz és 2 big chance created.
Ebből főleg az utóbbi a big chance created rész a legárulkodóbb. Itt nem asistokat néznek, hanem az általa kezdeményezett olyan támadások, ami egy jó gólhelyzetet eredményeztek. Konkrétan azok közül akik játszottak (támadókat nézve) tök utolsó. Havertz rendelkezik még hasonló szar statokkal mert neki csak 4 big chance created van a neve mellet, sokkal több meccsel a háta mögött.

Persze látom rajta, hogy miért fizetett érte az Atleti 100m, de így szezon végére azt is látom, hogy miért akar szabadulni tőle / adogatja kölcsön több mint 3 év szenvedés után.

Így, hogy jön Nkunku, semmi értelmét nem látom itt tartani, max talán 20 millióért. A Spanyol Havertnél találóbb kifejezés nincs rá szerintem. Ha jön egy kompetensebb edző, szigorúbb rendszerrel, ahol fix posztra rakja, valszeg el is fog tűnni teljesen a pályán. Igazi hülyék vagyunk, ha 80 milliókat kidobálunk érte.
Ezt a pénzt (meg mondjuk Mudrykét) ink. Leaora kellet volna áldozni és őt elhozni 150-ért.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1325 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Enzo Fernandez's game by numbers vs Liverpool:

100% duels won (4/4)
100% take-ons completed (1/1)
100% tackles won (1/1)
98 touches (most)
76 passes completed (most)
12x possession won (joint-most)
2 fouls won
1 shot

Stat: @Squawka


Szokasos Enzo stat, egy gép a pali mint mindig.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#1326 Hozzászólás Szerző: almos »

Nem tudom ti hogy láttátok, de szerintem Kante elképesztő volt. Teljesen más szint, mint a többi játékosunk (még Enzót se sorolnám mellé), az első 5-8 percben konkértan nem tudott reagálni Kanté semmit a Pool. Labdákat szerzett, passzokat osztogatott, futott, mint egy gép. Majdnem sírtam már örömömben. Nagyon hiányzott már!
LAMPARD#8

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1327 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként Datro Fofanával mi a helyzet? Mikor kapott játékperceket, nem mozgott rosszul, helyzetei is voltak. Ő is miért lett teljesen mellőzve? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#1328 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta: 2023. április 4., kedd 12:34 Team meetings, usually held in the media theatre within the main building at the Cobham training ground, were so cluttered that some #Chelsea players had to sit on the floor.

[via @TheAthleticFC]

Ez azért nagyon komoly. Nem tudom minek kellett hagyni, hogy ennyire sok játékos legyen a keretben. Nem mentség ez semmire, de azért nehéz lehet úgy edzést tartani és lejátszani a játéksémákat, hogy még ott van +8 játékos amikkel valamit addig kezdeni kell és lehetőleg mindenki boldog tudjon maradni, mert eleget játszik.
Jobb ha elkezdenek gondolkozni a bovitesen, mert amikor majd megjon a 87 osszevasarolt fiatal tehetseg amint betoltik a 18. evuket meg rosszabb lesz a helyzet :D :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1329 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Team meetings, usually held in the media theatre within the main building at the Cobham training ground, were so cluttered that some #Chelsea players had to sit on the floor.

[via @TheAthleticFC]

Ez azért nagyon komoly. Nem tudom minek kellett hagyni, hogy ennyire sok játékos legyen a keretben. Nem mentség ez semmire, de azért nehéz lehet úgy edzést tartani és lejátszani a játéksémákat, hogy még ott van +8 játékos amikkel valamit addig kezdeni kell és lehetőleg mindenki boldog tudjon maradni, mert eleget játszik.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#1330 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta: 2023. április 3., hétfő 14:59 Zakaria meg Auba likeolta Potter kirúgását instán :D
Meg elvileg mentek a harry Potteres poénok a falak között, plusz azt se tudták ki a Potter, úgyhogy Googlezni kellett amikor kineveztek, szóval nem igazán volt meg a respect, de ugye Nagelsmann nak se a BM nél a végén

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1331 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Zakaria meg Auba likeolta Potter kirúgását instán :D

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1332 Hozzászólás Szerző: James Lee »

BlueBlood1993 írta: 2023. április 2., vasárnap 13:21 Értem én, hogy a végletekig szeretnéd védeni az edzőt, de nem kell átmenni iróniába. Felix jó volt, Kante jól szállt be, illetve a támadójátékunk nem nézett ki rosszul, de egyrészt a 0-2 az 0-2, másrészt pedig a védekezésünk a kriminális volt. Úgy ívelték be mögénk a labdát, amiért megye 3-ban is faszkorbács jár, hogy így elhelyezkedték. Ez pure edző hiba, 100% taktikai elbaszás. Ahogy az is, hogy elől képtelenek koncentráltan lőni a játékosaink - csak ez nem taktikai hiba, hanem mentális gebasz, amiben elvileg a pszichomókus pont nagyon jó kéne, hogy legyen...
Semmi irónia nem volt ebben és ez nem az edző védelméről szól. Hanem arról, hogy panaszáradat miatt egyáltalán nem kapnak hangsúlyt az egyértelmű tények egyes játékosok teljesítményével kapcsolatban.
Valahogy RLC teljesítményét sem láttam kiemelve sehol, pedig én nagyon örülök, hogy végre stabilan viszontláthatom a srác finom megoldásait. Külön öröm nekem, hogy egy alattomos sérülésből bár tetű lassan, és nem klasszis szinten, de vissza tudta építeni magát. Különösen fontosnak találom, hogy ezért fejben is nagyon sokat kellett érnie, hiszen teljesen más fizikai adottságokhoz kellett hozzászoknia.
Lehet, hogy csak én látom így, vagy más is így látja, de elveszik a véleménye. Erről kéne szólni a tetvedék fórumnak, nem az állandó cirkuszolásról. Én sem szeretem Pottert, és kifejezetten megalázónak érzem a klubra nézve a jelenlétét, de akár tetszik akár nem, itt marad legalább ebben a szezonban. Azonban a legutóbbi meccset én sem úgy látom, hogy kizárólag Potteren kellene elverni, borzalmas megoldásokat választottak egyesek.
Ha már a koncentrált lövésnél tartunk, igazad lehet, de Mudryk szerencsétlenkedése már a megvételekor borítékolható volt. Ekkora összeget egy ilyen ligából érkező, semmilyen tapasztalattal nem rendelkező srácért bűn volt adni. Irgalmatlan nyomás van rajta és gólt akar lőni. Az egekig magasztalt Mou már a padra baszta volna az első ilyen megoldásakor, aztán nesze neked pszichológus, önbizalom meg mentális fejlődés...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1333 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 12:59
Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 12:47 Hogy legyen valami pozitív téma is, Félix megint nagyot játszott, nem tudtam róla, hogy ennyire jó 1v1ben. Imádom, hogy ahogy labdát kap full sprintben támad és a társak is követik. Bíznak benne és láthatóan jól érzi magát. Nagyon hiányoztak ezek az iramváltások, Hazard óta nincs ilyen emberünk.

A másik Kanté. Semmit sem kopott a gyorsasága, jól szállt be, nagyon sokat fog hozzátenni a játékunkhoz.
Potter rossz taktikája és tudatlansága miatt golt viszont nem rugott Félix, igy aztán ő is szar volt mint a többiek.

Kanté visszstérése örömteli volt de Potter nem a posztján játszotta, visszafogta hogy jobboldalrol is kellett játszania, igy sajnos egy nulla volt ő is.
Értem én, hogy a végletekig szeretnéd védeni az edzőt, de nem kell átmenni iróniába. Felix jó volt, Kante jól szállt be, illetve a támadójátékunk nem nézett ki rosszul, de egyrészt a 0-2 az 0-2, másrészt pedig a védekezésünk a kriminális volt. Úgy ívelték be mögénk a labdát, amiért megye 3-ban is faszkorbács jár, hogy így elhelyezkedték. Ez pure edző hiba, 100% taktikai elbaszás. Ahogy az is, hogy elől képtelenek koncentráltan lőni a játékosaink - csak ez nem taktikai hiba, hanem mentális gebasz, amiben elvileg a pszichomókus pont nagyon jó kéne, hogy legyen...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1334 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 12:47 Hogy legyen valami pozitív téma is, Félix megint nagyot játszott, nem tudtam róla, hogy ennyire jó 1v1ben. Imádom, hogy ahogy labdát kap full sprintben támad és a társak is követik. Bíznak benne és láthatóan jól érzi magát. Nagyon hiányoztak ezek az iramváltások, Hazard óta nincs ilyen emberünk.

A másik Kanté. Semmit sem kopott a gyorsasága, jól szállt be, nagyon sokat fog hozzátenni a játékunkhoz.
Potter rossz taktikája és tudatlansága miatt golt viszont nem rugott Félix, igy aztán ő is szar volt mint a többiek.

Kanté visszstérése örömteli volt de Potter nem a posztján játszotta, visszafogta hogy jobboldalrol is kellett játszania, igy sajnos egy nulla volt ő is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1335 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hogy legyen valami pozitív téma is, Félix megint nagyot játszott, nem tudtam róla, hogy ennyire jó 1v1ben. Imádom, hogy ahogy labdát kap full sprintben támad és a társak is követik. Bíznak benne és láthatóan jól érzi magát. Nagyon hiányoztak ezek az iramváltások, Hazard óta nincs ilyen emberünk.

A másik Kanté. Semmit sem kopott a gyorsasága, jól szállt be, nagyon sokat fog hozzátenni a játékunkhoz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1336 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

❌ Cesar Azpilicueta
❌ Thiago Silva
❌ Wesley Fofana
✅ Reece James
✅ N'Golo Kante
✅ Mason Mount
✅ Kai Havertz
❌ Raheem Sterling
❓ Christian Pulisic

Graham Potter has confirmed the #Chelsea team news to face Aston Villa:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1337 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Andrey Santos pedig kezdő a felnőtt brazil válogatottban! Azert ez nem rossz. Igaz baratsagos meccs, de így 18 evesen kemeny. A tobbi kezdo mind kb europai top bajnoksagban jatszik, Vinicius, Casemiro stb.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1338 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Madueke 25 perc alatt 1 gol 2 assziszt u23-ban Angoloknál.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#1339 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2023. március 25., szombat 17:17
cech19960320 írta: 2023. március 25., szombat 16:43
Pityee írta: 2023. március 25., szombat 16:40Reece James has withdrawn from the England squad and will not feature against Ukraine on Sunday.

The full-back has returned to Chelsea for assessment on an ongoing issue.”

Mi történhetett? James visszatért a válogatottól.
Csak pár kommenttel korábban volt :D
Kisebb izomsérülés
Ouu sorry eskü nem vettem észre hogy volt már. Hosszú volt a tegnap este :lol:
Van ilyen :D alapvetően azt olvasni, hogy elővigyázatosság inkább.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1340 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: 2023. március 25., szombat 16:43
Pityee írta: 2023. március 25., szombat 16:40Reece James has withdrawn from the England squad and will not feature against Ukraine on Sunday.

The full-back has returned to Chelsea for assessment on an ongoing issue.”

Mi történhetett? James visszatért a válogatottól.
Csak pár kommenttel korábban volt :D
Kisebb izomsérülés
Ouu sorry eskü nem vettem észre hogy volt már. Hosszú volt a tegnap este :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése