Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1521 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ináció miért nincs képben? Nem mintha sokat tudnék róla, de nagyon jónak tartják.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1522 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. február 12., vasárnap 16:15
kecske01 írta: 2023. február 12., vasárnap 15:38 Gvardiol nem kell már szerintem. Jön vissza Colwill
De kell! Silva se lesz orokke. Colwill max akkor ha Chalobah elmegy. Koulibaly is lehet megy el.
Gvardiol pénz mehetne csatárra meg kp-ra :D oda inkább scoutolnék valami okosat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1523 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. február 12., vasárnap 15:38 Gvardiol nem kell már szerintem. Jön vissza Colwill
De kell! Silva se lesz orokke. Colwill max akkor ha Chalobah elmegy. Koulibaly is lehet megy el.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1524 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gvardiol nem kell már szerintem. Jön vissza Colwill

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1525 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. február 12., vasárnap 15:07 Azert Enzo rendesen bekezdett. Masodik meccse es olyan szamokat hoz az ember, mint aki mindig ilyen szinten jatszott volna.

Lehet nem er 120 milliot, mindenki dontse el, de kb azonnal a meccsek embere lett mindketton amin jatszott. Nagyon nagy igazolas.

Badiashile is megerdemli a dicseretet, nagyon gyorsan felvette a ritmust.

Dortmund ellen erdekes lesz ki lesz Silva parja hatul. Koulibaly mar a keretben se volt, Badiashile nem lett nevezve, Fofana még csak most kezdett el rendesen edzeni. Valoszinu Chalobah vagy talan 3 vedos rendszer es Silva, Azpi, Chalobah.
Ég és föld volt a tél és a nyár, látszik, hogy ezúttal egy profi csapat intézte az igazolásokat (oké Zijes nem ment kölcsönbe de őt pont leszarom, nekünk meg mind1 kb). Nyáron folyamat maradtunk le a nagy nevekről, hajasbaba óriási flop, csalódás számomra mert sokkal többet vártam, de Koluibaly is az és nincs helye egyszerűen sehol (padra felesleges luxus). Aubát mindenki megmondta, hogy baromság pláne ennyiért, Fofana nagyon sérülékeny és rettentően túlárazott (bár belőle még lehet valaki), Chuku a jövő embere, róla kár beszélni, Sterling pedig számomra elég nagy kérdőjel, finoman szólva is hullámzó. Egyedül az egy szem kölcsönbe hozott Zakaria aki nagyon bejött, de őt meg jegeltük hónapokig...remélem egyből jön vissza a kezdőbe.

Ehhez képest télen:

-igazoltunk egy világsztárt, akit először megpróbáltunk hó elején olcsón elhozni, nem jött be, végül lebasztuk a pénzt, semmi B opció
-senki nem kosarazott ki, sőt Mudryk minket választott
-jött egy fiatal angol jó pénzért, szükséges helyre
-Mudrykot az Arsenal elől hoztuk el és nem kezdett erősen, de már a Pool ellen is látszott, hogy sok van benne, idő kell
-Badiashille pont az a radar alatti tehetség, akiről beszéltem mindig, hogy körül kéne nézni francia/portugál bajnokságokban, eddig nálam messze ő ár-érték arányban a legjobb igazolás. Remek passzjáték, higgadt, kevés hiba, mintha évek óta itt lenne
-hoztunk a sérülékeny James mögé egy cserét, még ha most nincs itt
-Ugyan Felix kölcsöne ennyiért elsőre nem volt szimpi, de zseni a srác, ha kitart a lendület, remélem elhozzuk nyáron
-Fofana miatt nagyon ideges vagyok Potterre hogy nem kap több lehetőséget, élmény volt nézni a Fulham ellen, ő is szupernek tűnik
-rettentő fiatal a keret

Úgyhogy most már tényleg csakis az edzőn múlik minden. Nyáron jön Nkunku, remélem leigazoljuk Zakariat és Felixet, még egy Rice és egy Gvardiol + kapus jó lenne, aztán az úr mentse meg európát tőlünk, HA (és ezt nem lehet elégszer ismételni) a kispadon is hasonló minőséget kapunk (vagy fejlődést Pottertől).

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1526 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azert Enzo rendesen bekezdett. Masodik meccse es olyan szamokat hoz az ember, mint aki mindig ilyen szinten jatszott volna.

Lehet nem er 120 milliot, mindenki dontse el, de kb azonnal a meccsek embere lett mindketton amin jatszott. Nagyon nagy igazolas.

Badiashile is megerdemli a dicseretet, nagyon gyorsan felvette a ritmust.

Dortmund ellen erdekes lesz ki lesz Silva parja hatul. Koulibaly mar a keretben se volt, Badiashile nem lett nevezve, Fofana még csak most kezdett el rendesen edzeni. Valoszinu Chalobah vagy talan 3 vedos rendszer es Silva, Azpi, Chalobah.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1527 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Félix mesélt pár dolgot a spanyol ASnek:

https://m.nemzetisport.hu/angol_labdaru ... 1676050146

Örülök, hogy azt mondja azonnal beilleszkedett, többek közt erre sem számítottam, de egyáltalán nem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Játékosok

#1528 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

James Lee írta: 2023. február 11., szombat 0:27 Silva hosszabbított plusz egy évvel. Le a kalappal előtte.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... elsea-stay
Kevés játékos van, aki ennyire alázatos, karakteres és nem mellesleg, világklasszis. Tiszteli és szereti a klubot, bárcsak hamarabb elhoztuk volna....minden esetre, jó egészséget kívánok neki, hogy legyen még itt, ameddig tud!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1529 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Silva hosszabbított plusz egy évvel. Le a kalappal előtte.

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... elsea-stay

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#1530 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bandi írta: 2023. február 9., csütörtök 8:19 Malo Gusto suffered a hamstring injury against Lille in the Coupe de France and his availability for the upcoming games is now in doubt (via @lequipe)

:lol: :lol:
Mi az? Már most remekül illik a csapatba 8)

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#1531 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Malo Gusto suffered a hamstring injury against Lille in the Coupe de France and his availability for the upcoming games is now in doubt (via @lequipe)

:lol: :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1532 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. február 4., szombat 12:06 Madueke es Fofana is biztatoan mozgott, legtobb helyen Noni bemutatkozasat is dicserik. Kezdoben is meg lehet majd nezni őket, most mar jonnek sorra a meccsek majd.

Mudrykal ha megbeszeltek hogy ez lesz akkor az oke. Bubi, sztem nem fosott a gyerek, az anfielden se szarta ossze magat. Bizunk benne csak a betegsegtol volt ilyen es nem ment el a kedve az élettől.
Meg nem Cucunak kéne Mudryk mögött lennie, mert nem tudja neki nyitni a szélét. Chilly remélem hamar visszanyeri erőnlétét. Mudryknak kell a szabadság elől.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1533 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2023. február 4., szombat 12:16
emsanya írta: 2023. február 4., szombat 12:06 Mudrykal ha megbeszeltek hogy ez lesz akkor az oke.
Szerintem alibizett, nem mutatta magát, próbálta kivonni magát a játékból. Nem véletlen, hogy a jobbszélt erőltették a játékosok.
Meg minek rakta volna be kezdőnek ha beteg...? Szerintem kamu.
Meg volt előre beszélve, hogy max. 60 percet fog játszani, de szünetben már nem érezte jól magát, semmi kamu nincs ebben.

'He’s had a heavy cold all week, so we thought 60 minutes would be his maximum, but he felt heavy-legged at half-time.

'We’re still building him up in terms of his minutes because of the break that he’s had in his season, so we just thought 45 minutes was about right with him.'
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1534 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2023. február 4., szombat 12:06 Madueke es Fofana is biztatoan mozgott, legtobb helyen Noni bemutatkozasat is dicserik. Kezdoben is meg lehet majd nezni őket, most mar jonnek sorra a meccsek majd.

Mudrykal ha megbeszeltek hogy ez lesz akkor az oke. Bubi, sztem nem fosott a gyerek, az anfielden se szarta ossze magat. Bizunk benne csak a betegsegtol volt ilyen es nem ment el a kedve az élettől.
Szerintem alibizett, nem mutatta magát, próbálta kivonni magát a játékból. Nem véletlen, hogy a jobbszélt erőltették a játékosok.

Más, az Anfilden amikor beállt nem voltak rá felkészülve, Klopp gyorsan le is kapta Millert, ma kapott egy kis kóstolót abból milyen ha belőle készül egy PL ellenfél, esetünkben az asszem 7. Fulham. Meg minek rakta volna be kezdőnek ha beteg...? Szerintem kamu.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1535 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Madueke es Fofana is biztatoan mozgott, legtobb helyen Noni bemutatkozasat is dicserik. Kezdoben is meg lehet majd nezni őket, most mar jonnek sorra a meccsek majd.

Mudrykal ha megbeszeltek hogy ez lesz akkor az oke. Bubi, sztem nem fosott a gyerek, az anfielden se szarta ossze magat. Bizunk benne csak a betegsegtol volt ilyen es nem ment el a kedve az élettől.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1536 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2023. február 4., szombat 11:57
Bubi írta: 2023. február 4., szombat 11:26 Most kaptam egy összeállítást Havertz tegnapi labdaérintéseiből.

https://twitter.com/NBAYoungboob/status ... 4NSOw&s=19

Szerintem a tegnapi volt élete legrosszabb meccse. Mi van ezzel az emberrel? Oké, lehet, hogy nem elég jó és nem is lesz, de NEM ennyire rossz.

Egyre rosszabb, tegnap minden támadónk ideges volt, Mudryk a legjobban.
Teljesen mindegy, hogy mit csinál, úgyis kezdő lesz, mivel nincs alternatívája. Aki volt azt eladták, kölcsönadták, kirakták a keretből vagy bohócmeccsen elszállt a térde. Lecserélni se szokta Potter, tegnap konkrétan nem volt jó megmozdulása a második 45 percben, mégis lazán pályán maradhatott. Talán Félix, de őt szerintem Havertz mellett/mögött szeretné játszatni a mester. Fofana pedig nehezen hiszem, hogy PL/BL ritmusban megkapná a kellő perceket, bár ne legyen igazam.

Ha már neked is nehéz nézni őt, aki amúgy türelmes a legtöbb játékosunkkal, képzelheted nekem milyen érzés ezt a szerencsétlen nyomorékot csodálni hétről hétre, ahogy csetlik-botlik elöl a gólyalábaival.
Hát ja, szerintem azzal, hogy játszatja perpill többet árt vele Havertznek mint használ. A meccs végén látszott rajta hogy tudja mekkora merénylet volt az aznapi játéka. Most már ott tart, hogy csereként, nyert állásnál 15-20 percekre kéne behozni, hogy ne legyen nyomás és önbizalmat szerezhessen.

Szerintem tegnap Fofana mutatott annyit, hogy csereként többet kapjon, addig meg muszáj lesz Félixet játszatni elöl akinek szintén nem ez a kedvenc posztja és nem is olyan hűde jó befejező.

Egyébként nálam Mount a bűnbak. Ha valakit meg kellene neveznem mint hibás, akkor ő lenne. Mindig mutatja magát, minden labdát elkér és minden támadást megöl, úgyhogy ugyan ez vele is a helyzet, padra vele, Zijes mehet a posztjára amíg Félix a csatár.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1537 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Mondjuk Havertz pont sosem volt igazán jó. Néha villan 1-et, de csatárként szenved, nem az a posztja, túl nagy a nyomás rajta. Német, fiatal még, nem sérülékeny, jó a mentalitása. El kéne nyáron passzolni a bundásba 40-45 milláért aztán szevasztavasz.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1538 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2023. február 4., szombat 11:26 Most kaptam egy összeállítást Havertz tegnapi labdaérintéseiből.

https://twitter.com/NBAYoungboob/status ... 4NSOw&s=19

Szerintem a tegnapi volt élete legrosszabb meccse. Mi van ezzel az emberrel? Oké, lehet, hogy nem elég jó és nem is lesz, de NEM ennyire rossz.

Egyre rosszabb, tegnap minden támadónk ideges volt, Mudryk a legjobban.
Teljesen mindegy, hogy mit csinál, úgyis kezdő lesz, mivel nincs alternatívája. Aki volt azt eladták, kölcsönadták, kirakták a keretből vagy bohócmeccsen elszállt a térde. Lecserélni se szokta Potter, tegnap konkrétan nem volt jó megmozdulása a második 45 percben, mégis lazán pályán maradhatott. Talán Félix, de őt szerintem Havertz mellett/mögött szeretné játszatni a mester. Fofana pedig nehezen hiszem, hogy PL/BL ritmusban megkapná a kellő perceket, bár ne legyen igazam.

Ha már neked is nehéz nézni őt, aki amúgy türelmes a legtöbb játékosunkkal, képzelheted nekem milyen érzés ezt a szerencsétlen nyomorékot csodálni hétről hétre, ahogy csetlik-botlik elöl a gólyalábaival.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#1539 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2023. február 4., szombat 11:26 Most kaptam egy összeállítást Havertz tegnapi labdaérintéseiből.

https://twitter.com/NBAYoungboob/status ... 4NSOw&s=19

Szerintem a tegnapi volt élete legrosszabb meccse. Mi van ezzel az emberrel? Oké, lehet, hogy nem elég jó és nem is lesz, de NEM ennyire rossz.

Egyre rosszabb, tegnap minden támadónk ideges volt, Mudryk a legjobban.
Valószínűleg full önbizalom hiányos és az a gond hogy ha Potter-t nem szállja meg nagyon gyorsan az ihlet és nem talál ki valami értelmes taktikát akkor Mudryk-ra, Felix-re, Noni-ra és kb mindenkire ez vár aztán annyira a padlón lesz mindenki hogy kevés lesz a szociológiai diplomája is hogy felvakarja őket. Nem beszélve az angol médiáról, akik imádni fogják hogy 600 milliós igazolások után a 10. helyen vergődünk, az se fog jót tenni az önbizalomnak, hogy mindenhonnan ez fog rájuk ömleni. Szóval lehet hogy nincs már tétje a szezonnak, de nagyon gyorsan el kellene kezdeni valami focira emlékeztetőt produkálnunk…

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#1540 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bubi írta: 2023. február 4., szombat 11:26 Most kaptam egy összeállítást Havertz tegnapi labdaérintéseiből.

https://twitter.com/NBAYoungboob/status ... 4NSOw&s=19

Szerintem a tegnapi volt élete legrosszabb meccse. Mi van ezzel az emberrel? Oké, lehet, hogy nem elég jó és nem is lesz, de NEM ennyire rossz.

Egyre rosszabb, tegnap minden támadónk ideges volt, Mudryk a legjobban.
Valami pszihomokust is kéne alkalmazni, mert lassan itt tényleg minden játékos elveszíti az önbizalmát

Válasz küldése