Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#1741 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2022. december 3., szombat 22:44
Pityee írta: 2022. december 3., szombat 22:37
kecske01 írta: 2022. december 3., szombat 22:20

miért lenne nem okos húzás a vezetőségtől elengedni Kantét?
Ingyen? Hatalmas idióta húzás lenne.
32 éves :D Augusztus óta nem játszott és tavaszig nem is fog szerintem. 2 éve már nincs toppon, kell a fiatalítás. Nyilván prime Kanté kalibert nem fogunk találni, de ő már nem szabad, hogy kapjon 300k heti fizut nálunk.
Egyetértek. ha mondjuk 100k-ért hosszabbítana, oké, maradjon kiegészítőembernek. De ne adjunk neki úgy top fizut a teljes keretet tekintve, hogy másfél éve kvázi használhatatlan.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1742 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2022. december 3., szombat 22:37
kecske01 írta: 2022. december 3., szombat 22:20
Pityee írta: 2022. december 3., szombat 21:55 ”N'Golo Kanté jövőjével kapcsolatban még nem döntöttek a felek, és lehet, hogy a nyáron ingyen távozhat.

A francia legenda maradni szeretne, viszont a vezetőség a középpálya fiatalításában gondolkozik.”


Újabb okos húzása lenne a vezetőségnek.
miért lenne nem okos húzás a vezetőségtől elengedni Kantét?
Ingyen? Hatalmas idióta húzás lenne.
32 éves :D Augusztus óta nem játszott és tavaszig nem is fog szerintem. 2 éve már nincs toppon, kell a fiatalítás. Nyilván prime Kanté kalibert nem fogunk találni, de ő már nem szabad, hogy kapjon 300k heti fizut nálunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1743 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. december 3., szombat 22:20
Pityee írta: 2022. december 3., szombat 21:55 ”N'Golo Kanté jövőjével kapcsolatban még nem döntöttek a felek, és lehet, hogy a nyáron ingyen távozhat.

A francia legenda maradni szeretne, viszont a vezetőség a középpálya fiatalításában gondolkozik.”


Újabb okos húzása lenne a vezetőségnek.
miért lenne nem okos húzás a vezetőségtől elengedni Kantét?
Ingyen? Hatalmas idióta húzás lenne.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#1744 Hozzászólás Szerző: Anti »

Maradjon, de a fizuból engedni kéne ám. Egyj ó es egeszséges Kanté még mindig sokat ér.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1745 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2022. december 3., szombat 21:55 ”N'Golo Kanté jövőjével kapcsolatban még nem döntöttek a felek, és lehet, hogy a nyáron ingyen távozhat.

A francia legenda maradni szeretne, viszont a vezetőség a középpálya fiatalításában gondolkozik.”


Újabb okos húzása lenne a vezetőségnek.
miért lenne nem okos húzás a vezetőségtől elengedni Kantét?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1746 Hozzászólás Szerző: Pityee »

”N'Golo Kanté jövőjével kapcsolatban még nem döntöttek a felek, és lehet, hogy a nyáron ingyen távozhat.

A francia legenda maradni szeretne, viszont a vezetőség a középpálya fiatalításában gondolkozik.”


Újabb okos húzása lenne a vezetőségnek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1747 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Innen mindenki csak el akar menni? Amúgy meg az a baj ha 20-25èrt megszabaditanának tőle azt mondom takarodjon de esélytelen hogy az a nyomorék banda bármit is fizessen.

Inkább fogja be a pofajat és maradjon a seggèn, cserének elmegy.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1748 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cucurella:

"Végső soron, ha a jövőben lehetőségem lesz visszatérni a Barcához, akkor azt meg kell fontolnom. De ugyanakkor nagyon jó érzés lenne” – mondta a spanyol szélső a goal.com-nak."

Ha ez igaz, akkor itt vágta el magát nálam. Moses is lenyomta ezt a Barcás seggnyalást, kb azóta rühellem. Valamit le kéne raknia az asztalra, hogy a Barca egyáltalán akarja, aztán ezt tartania addig míg le nem jár a szerződése mert pénzük az nem lesz rá.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1749 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Havertz-nek tényleg támadó középpályás poszt lenne az ideális, aki kiugratja a támadókat, osztogat, meglatjak a lyukakat.
De szerintem vele az a helyzet, mint pulival, ziyech-el és még pár jómadárral, hogy nekik túl gyors, túl kemény a premier league. Egy la ligába, egy németbe vagy olaszba szvsz ezek lubickolnának. Itt nincs idő cselezni, ezren presszingelnek, odarúgnak stb.
Havertz lassú fejben és a PL meg túl gyors.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Játékosok

#1750 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Nalunk amugy is nagy divat mostansag a tamado kozeppalyast csatarkent hasznalni, a csatarokat szelsohatvedkent, a szelsohatvedeket pedig kozephatvedkent 🤣

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1751 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hamis 9esként lényegesen jobb lenne és egy ezzel kompatibilis 4-3-3 jól is állna a csapatnak, de valamiért ez fel sem merül.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#1752 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Hawaii írta: 2022. december 2., péntek 0:23
Én a mai napig nem értem, honnan jött az a gondolat, hogy Havertz csatár. A BL döntő óta egyfolytában csatárként van erőltetve, holott már számtalan alkalommal bebizonyosodott, hogy minden tekintetben teljesen alkalmatlan erre, ráadásul a Leverkusenben is rendre a csatárok mögötti támadó pozíciók egyikét játszotta. Szóval számomra tényleg érthetetlen, miért kell őt csatárként erőltetni, amikor más posztokon vagy rendszerben lényegesen jobb teljesítményre lenne képes.
Az a gond hogy Tuchel-nél és egyelőre Potter-nél sem létezik a csatár mögötti poszt. Van a 3 támadó és a középpálya, de klasszikus 10-es poszt nincsen nálunk mint mondjuk egy 4-2-3-1-ben. Meg lehetne próbálni a szezon második felében, hogy legalább lássuk hogy van-e értelme még őt erőltetni és jövőre esetleg rá építeni, sok tétje már úgyse lesz a meccseinknek.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#1753 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Szabi írta: 2022. december 1., csütörtök 23:14
broduer írta: 2022. december 1., csütörtök 22:46
Szabi írta: 2022. november 28., hétfő 18:05 Régen rossz, ha egy szövetségi kapitánynak már előre mosdatnia kell a játékosát... Nem lehet azt mondani, hogy azért nem kezd, mert sz@r, be kell szépen csomagolni.
Azért az élet néha nagy mókamester :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: (no offence :wink:)
:D Lehet nyugodtan offense is akár, be kell nyelni néha, ez ilyen. A fontosabb meccseken ismételten nulla volt, és ez az, ami az én lelkemet nyugtatja, ezért sem kezdett ma. Ha a Stevenage ellen rúg két gólt nálunk a Ligakupában(a hozzávetőleges osztálykülönbséget próbálom érzékeltetni az ellenfél viszonylatában), akkor se éljenez neki senki.

Kettős érzések vannak bennem, mert egyrészt örülök, hogy kiestek a németek, másrészt viszont így hamarabb visszatér a Cobhambe, és lesz ideje Pottert szédíteni, ami nem jó.
Én a mai napig nem értem, honnan jött az a gondolat, hogy Havertz csatár. A BL döntő óta egyfolytában csatárként van erőltetve, holott már számtalan alkalommal bebizonyosodott, hogy minden tekintetben teljesen alkalmatlan erre, ráadásul a Leverkusenben is rendre a csatárok mögötti támadó pozíciók egyikét játszotta. Szóval számomra tényleg érthetetlen, miért kell őt csatárként erőltetni, amikor más posztokon vagy rendszerben lényegesen jobb teljesítményre lenne képes.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1754 Hozzászólás Szerző: Szabi »

broduer írta: 2022. december 1., csütörtök 22:46
Szabi írta: 2022. november 28., hétfő 18:05 Régen rossz, ha egy szövetségi kapitánynak már előre mosdatnia kell a játékosát... Nem lehet azt mondani, hogy azért nem kezd, mert sz@r, be kell szépen csomagolni.
Azért az élet néha nagy mókamester :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: (no offence :wink:)
:D Lehet nyugodtan offense is akár, be kell nyelni néha, ez ilyen. A fontosabb meccseken ismételten nulla volt, és ez az, ami az én lelkemet nyugtatja, ezért sem kezdett ma. Ha a Stevenage ellen rúg két gólt nálunk a Ligakupában(a hozzávetőleges osztálykülönbséget próbálom érzékeltetni az ellenfél viszonylatában), akkor se éljenez neki senki.

Kettős érzések vannak bennem, mert egyrészt örülök, hogy kiestek a németek, másrészt viszont így hamarabb visszatér a Cobhambe, és lesz ideje Pottert szédíteni, ami nem jó.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#1755 Hozzászólás Szerző: Moldván »

kecske01 írta: 2022. december 1., csütörtök 22:59
Moldván írta: 2022. december 1., csütörtök 22:58 Konkrétan ha Havertz kezd, nyernek.
nyertek :D
Ú baszki most nézem mit írtam :lol: :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1756 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Moldván írta: 2022. december 1., csütörtök 22:58 Konkrétan ha Havertz kezd, nyernek.
nyertek :D

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#1757 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Konkrétan ha Havertz kezd, nyernek.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#1758 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta: 2022. november 28., hétfő 18:05 Régen rossz, ha egy szövetségi kapitánynak már előre mosdatnia kell a játékosát... Nem lehet azt mondani, hogy azért nem kezd, mert sz@r, be kell szépen csomagolni.
Azért az élet néha nagy mókamester :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: (no offence :wink:)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1759 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chris22 írta: 2022. december 1., csütörtök 21:48
Pityee írta: 2022. december 1., csütörtök 21:20
Chris22 írta: 2022. november 28., hétfő 17:15
Nem én magyarázom meg, csak elmondtam mit hallottam a német szövetségi kapitány szájaból.
Magasság meg látjuk nem számít, mert Kai hiába 1,9m, amíg a sámlin 1,27m magas Insigne is jobban fejel.
Füllkrüg a böhömerős, tipik gólszerző csatár akire fel lehet baszni a labdát megtartja vagy kapásból lő/fejel. Havertz nem ez a profil. Spanyol védelmet nem sikerült feltörni, így elkezdtém átívelni.

Ha Kai nem lesz kezdő Costa Rica ellen akkor igazgatok van.
Tehát akkor igazunk volt? :mrgreen:
Neked mindig haver!
Bár remélem még neked is sikerül megérteni ha újra elolvasod a mondandóm, hogy én a német szövetségi kapitány szavait tolmácsoltam. Ha van aki nem tenné kezdőbe Havertzet az én vagyok.

Remélem azért most jobb a pici lelkednek, hogy habzó szájjal jöhettél mellet veregetni.
Jézusom öreg, mivan nehéz napod volt, hogy ilyen feszült vagy? :D Ha igen, ülj bele egy kád hideg vízbe, aztán csak megnyugszol :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1760 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Pityee írta: 2022. december 1., csütörtök 21:20
Chris22 írta: 2022. november 28., hétfő 17:15
Nem én magyarázom meg, csak elmondtam mit hallottam a német szövetségi kapitány szájaból.
Magasság meg látjuk nem számít, mert Kai hiába 1,9m, amíg a sámlin 1,27m magas Insigne is jobban fejel.
Füllkrüg a böhömerős, tipik gólszerző csatár akire fel lehet baszni a labdát megtartja vagy kapásból lő/fejel. Havertz nem ez a profil. Spanyol védelmet nem sikerült feltörni, így elkezdtém átívelni.

Ha Kai nem lesz kezdő Costa Rica ellen akkor igazgatok van.
Tehát akkor igazunk volt? :mrgreen:
Neked mindig haver!
Bár remélem még neked is sikerül megérteni ha újra elolvasod a mondandóm, hogy én a német szövetségi kapitány szavait tolmácsoltam. Ha van aki nem tenné kezdőbe Havertzet az én vagyok.

Remélem azért most jobb a pici lelkednek, hogy habzó szájjal jöhettél mellet veregetni.

Válasz küldése