Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#1801 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. november 27., vasárnap 16:54 Érdekes módon a válogatottban Zijes is tud csúszni-mászni a pályán, minden labdáért sprintet vág és gólpasszokat osztogat. Mellette teljesen hasznosan játszik. Nyoma sincs a flegma lezser leszarom stílusának. Mondhatni vért izzad a pályán.

Én már nem vagyok benne biztos, hogy a játékosokban rejlik a hiba nálunk. Puli után Zijes is teljesen más arcát mutatja.
Ziyech biztosan nem szívesen van már itt. Ő Lampard embere volt, Tuchel-el nem jött ki, a haverjai leléptek. Gondolom ha érkezik nyáron Raphinha jobb wingback-nek ( :lol: ) akkor Ziyech mehetett volna, de itt lett tartva és tudja, hogy nem fogja megkapni az esélyt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1802 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Érdekes módon a válogatottban Zijes is tud csúszni-mászni a pályán, minden labdáért sprintet vág és gólpasszokat osztogat. Mellette teljesen hasznosan játszik. Nyoma sincs a flegma lezser leszarom stílusának. Mondhatni vért izzad a pályán.

Én már nem vagyok benne biztos, hogy a játékosokban rejlik a hiba nálunk. Puli után Zijes is teljesen más arcát mutatja.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1803 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egyébként igen, jóval a tudása alatt teljesít, de ez nem azt jelenti, hogy rossz, mert még így is az egyik legjobb.

Kedveltem benne az első szezonjában, hogy húzó ember volt, de szerintem megunta, hogy egyedül ő futja ki a belét a többiek meg szarnak bele. Beleszürkül a mezőnybe, de sose lóg ki lefelé, sőt. Ha jobban megy a csapatnak neki is jobban megy, többet rak le.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1804 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta: 2022. november 26., szombat 12:45 Ha mi nem, majd más teljesíti neki a fizetési igényét, ilyen egyszerű. Most lesz 24 éves, mikor kösse meg az első "nagy" szerződését, ha nem ebben a korban?

Lehet nem játszik egy huzamosabb ideje már azon a szinten, hogy megérdemelné, de a kanyarba sincs senki az akadémián, akibe bízni lehetne, hogy ha Mount el is megy, van kékvérű utánpótlás. Gallagher kb. 3 szinttel gyengébb játékos, 2 év múlva már itt se lesz. Ilyen szempontból vizsgálva, legalább azt becsüljük meg, akink van. Sokkal rosszabb lenne, ha más PL-csapat mezében futkosna és szomorítana minket. Ha van pénz idehozni a kivénhedt "zsoldost", vagy megfizetni a mihaszna semmire kellőket a keretben, akkor ne rajta spóroljanak, igaza van. Pedig nem vagyok egy óriási, hatalmas Mount fan, mégis így gondolom.
Kedvem mountot, bizok benne, hogy tobb is van benne mint jo kis iparos jatekos, de jelenleg csak erzemi alapon lehet azt mondani, oke kapja meg a vilagklasszis penzt. Objektiven nezve annyira mar nem egyertelmu a dolog.
En is megadnam neki a penzt, de csak azert mert mas zsoldos kutya is megkapja ugyanezt, ha nem tobbet. Egy normalis vilagban mas helyzetben a 200.000fontremek fizetes egy 24evesnek. Ne vegyuk elo Cho-t aki mar 3 eve megkeresi a 180.000fontot. Az nonszensz. Es verlazito.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1805 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha mi nem, majd más teljesíti neki a fizetési igényét, ilyen egyszerű. Most lesz 24 éves, mikor kösse meg az első "nagy" szerződését, ha nem ebben a korban?

Lehet nem játszik egy huzamosabb ideje már azon a szinten, hogy megérdemelné, de a kanyarba sincs senki az akadémián, akibe bízni lehetne, hogy ha Mount el is megy, van kékvérű utánpótlás. Gallagher kb. 3 szinttel gyengébb játékos, 2 év múlva már itt se lesz. Ilyen szempontból vizsgálva, legalább azt becsüljük meg, akink van. Sokkal rosszabb lenne, ha más PL-csapat mezében futkosna és szomorítana minket. Ha van pénz idehozni a kivénhedt "zsoldost", vagy megfizetni a mihaszna semmirekellőket a keretben, akkor ne rajta spóroljanak, igaza van. Pedig nem vagyok egy óriási, hatalmas Mount fan, mégis így gondolom.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1806 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta: 2022. november 26., szombat 11:07
kecske01 írta: 2022. november 26., szombat 9:02 Mount elvileg elutasított egy 200 ezres heti fizus szerződést a vb előtt. 300 ezret szeretne, mint Sterling azt írják (James kap 250-t)

Nem nagyon értem mire ez a nagy igénye, rohadtul nem érdemli meg a teljesítménye alapján.
Ha James megérdemli úgy, hogy a szezonok max felében játszik, vagy Sterling úgy, hogy a City padjáról jön, akkor nálam Mount a 350et is megérdemli. Mindig a csapat rendelkezésére áll és nem hisztizik azért amiért kb minden meccsen össze vissza játszatják különböző posztokon.
Viszont a teljesitmenye melyen a tudasa alatt van jelenleg. Nyilvan en is azt akarom hogy hosszabitson, de ezeket a presztizs harcokat nem ertem a teljesitmeny tukreben.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1807 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2022. november 26., szombat 9:02 Mount elvileg elutasított egy 200 ezres heti fizus szerződést a vb előtt. 300 ezret szeretne, mint Sterling azt írják (James kap 250-t)

Nem nagyon értem mire ez a nagy igénye, rohadtul nem érdemli meg a teljesítménye alapján.
Ha James megérdemli úgy, hogy a szezonok max felében játszik, vagy Sterling úgy, hogy a City padjáról jön, akkor nálam Mount a 350et is megérdemli. Mindig a csapat rendelkezésére áll és nem hisztizik azért amiért kb minden meccsen össze vissza játszatják különböző posztokon.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1808 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2022. november 26., szombat 9:02 Mount elvileg elutasított egy 200 ezres heti fizus szerződést a vb előtt. 300 ezret szeretne, mint Sterling azt írják (James kap 250-t)

Nem nagyon értem mire ez a nagy igénye, rohadtul nem érdemli meg a teljesítménye alapján.
Raadasul manapsag nem is garancia az, hogy ha megkapjak a nagy penzt, akkor ujra megtanulnak focizni. Mar ez sincs meg, meg az edzo valtas utanni bizonyitasi vagy sincs meg. Mondjuk ez lehet potter hibaja is, de nem feltetlen.
Ellenben sterling sem erdemli meg a 300at, de azert o mar lerakott valamit az asztalra egy citynel.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1809 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mount elvileg elutasított egy 200 ezres heti fizus szerződést a vb előtt. 300 ezret szeretne, mint Sterling azt írják (James kap 250-t)

Nem nagyon értem mire ez a nagy igénye, rohadtul nem érdemli meg a teljesítménye alapján.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1810 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Na és Havertz hogy játszott Japán ellen? Osztályzatok alapján olyan kimagasló lehetett, mint nálunk megszokhattuk, hiába a más környezet.

Gondolom ott is tőle várják a gólokat, az egyéni villanásokat, nyilvánvalóan mindhiába, mert nem képes rá. Majd leesik Flicknek is, mikor holnap este csomagolni fognak.

Csak Silva élje túl valahogy a vb-t, a selejt úgyis - törvényszerűen - makkegészségesen tér majd vissza.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#1811 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Pityee írta: 2022. november 25., péntek 21:40 Pulisic teljesen máshogy játszik a válogatottban, mint nálunk. Gólveszélyes, felmeri vállalni az 1v1-eket, tele van jó megoldásokkal.
Na igen. Eközben meglehet nézni Mountot...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1812 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pulisic teljesen máshogy játszik a válogatottban, mint nálunk. Gólveszélyes, felmeri vállalni az 1v1-eket, tele van jó megoldásokkal.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1813 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Moldván írta: 2022. november 21., hétfő 19:45 Mendy szépen elbaszta ezt Szenegálnak...
Hogy lehet egy kapusnak ilyen beszarva kimozdulni a kapuból, hihetetlen…
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#1814 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Mendy szépen elbaszta ezt Szenegálnak...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#1815 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta: 2022. november 21., hétfő 10:52 Elvették Pulitól a CSK karszalagot az USA válogatottban, úgyh csak két csapatkapitányunk lesz a VB-n, Silva és Koulibaly személyében.
mi az ok?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#1816 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. november 21., hétfő 10:52 Elvették Pulitól a CSK karszalagot az USA válogatottban, úgyh csak két csapatkapitányunk lesz a VB-n, Silva és Koulibaly személyében.
Bárcsak úgy lenne két csk-nk a vb-n, hogy Pilisicnél maradt volna a karszalag.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1817 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Elvették Pulitól a CSK karszalagot az USA válogatottban, úgyh csak két csapatkapitányunk lesz a VB-n, Silva és Koulibaly személyében.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1818 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Botond9797 írta: 2022. november 18., péntek 11:08 Közben a spanyoloknal megsérült Gaya, valószínűleg behívnak egy balhátvédet, állítólag Marcos Alonso lehet a kiválasztott. Csak nekem furcsa, hlgy Cucu neve még fel sem merül, pláne úgy, hogy a középhátvéd névsor sem épp veretes? Tudom, Enrique nem fog három + kettő védőzni, de Cucurella szerintem így is beferne a keretbe, nem vagyok elajulva tőle, de több poszton is bevetheto és a jelenlegi Alonso-nal azért klasszisokkal jobb szerintem...

Official: Barcelona fullback Alejandro Balde has been called up by Spain to replace José Gayá. #WorldCup


A 18 éves Balde lett behivva helyette.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#1819 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Dízel írta: 2022. november 18., péntek 7:25 Ziyech gol.
Ezt imadom, amikor nalunk a kaput nem talalja el 10 meterrol, itt meg lo egy ilyet.

https://funmisdiary.com/video-hakim-ziy ... HrcncAJB5w
Ziyech eddigi Chelsea-s pályafutásáért nagy kár, mert szerintem a vak is látja, hogy alapvetően egy baromi jó képességekkel rendelkező játékos. Az, hogy szimplán egyik edzőnk taktikájában sem tudott érvényesülni, vagy hozzáállásbeli problémái vannak már más kérdés.
211! NEW RECORD!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1820 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Botond9797 írta: 2022. november 18., péntek 11:08 Közben a spanyoloknal megsérült Gaya, valószínűleg behívnak egy balhátvédet, állítólag Marcos Alonso lehet a kiválasztott. Csak nekem furcsa, hlgy Cucu neve még fel sem merül, pláne úgy, hogy a középhátvéd névsor sem épp veretes? Tudom, Enrique nem fog három + kettő védőzni, de Cucurella szerintem így is beferne a keretbe, nem vagyok elajulva tőle, de több poszton is bevetheto és a jelenlegi Alonso-nal azért klasszisokkal jobb szerintem...
Lehet Enrique vak, és én is az vagyok, de Alonso jobb, komplexebb játékos a hajasbabánál (fixen sokoldalúbb), én is őt hívnám be a kettő közül.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése