Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1781 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Régen rossz, ha egy szövetségi kapitánynak már előre mosdatnia kell a játékosát... Nem lehet azt mondani, hogy azért nem kezd, mert sz@r, be kell szépen csomagolni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1782 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Pityee írta: 2022. november 28., hétfő 14:22
Chris22 írta: 2022. november 28., hétfő 14:10
Szabi írta: 2022. november 27., vasárnap 23:13 Egy 30 éves, középszerű Werder játékosban jobban bízik az edzője, mint Havertz-ben. Generational talent... :lol: :lol:

Azért ne lepődj meg ha Costa Rica ellen kezdeni fog.
Teljesen tudatosan Flick a várhatóan kezdeményező csapatok (lásd spanyol) ellen Havertz nelkül áll fel, aki mint tudjuk, reaktív focira (is) alkalmatlan. Havertzet a betömörülő csapatok ellen használja, mert utcalány jól csinál helyet a második vonalban, vagy szélen érkezőknek.
(Nem én mondom, Flick mondta ezt egy rádióinterjúban a vb előtt)
Tegnap egy tornyot akart előre akire lehet ívelgetni.
Müllerrel kezdtek aki 185cm, utána helyette behozták Fülkrugot aki 189cm. Na most Havertz 190cm. Értem én, hogy megakarjuk magyarázni hogy a mi játékosunk helyett miért egy középcsapat játékosát cserélték be, de szerintem nem ez a fő indok. Az nem lehet, hogy szimplán egy valóban gólerős támadót akart beküldeni Flick? Én csípem Havertzet, de azt be kell látni, hogy egy ideje már csak a BL döntőben lőtt góljából él.
Nem én magyarázom meg, csak elmondtam mit hallottam a német szövetségi kapitány szájaból.
Magasság meg látjuk nem számít, mert Kai hiába 1,9m, amíg a sámlin 1,27m magas Insigne is jobban fejel.
Füllkrüg a böhömerős, tipik gólszerző csatár akire fel lehet baszni a labdát megtartja vagy kapásból lő/fejel. Havertz nem ez a profil. Spanyol védelmet nem sikerült feltörni, így elkezdtém átívelni.

Ha Kai nem lesz kezdő Costa Rica ellen akkor igazgatok van.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1783 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chris22 írta: 2022. november 28., hétfő 14:10
Szabi írta: 2022. november 27., vasárnap 23:13 Egy 30 éves, középszerű Werder játékosban jobban bízik az edzője, mint Havertz-ben. Generational talent... :lol: :lol:

Azért ne lepődj meg ha Costa Rica ellen kezdeni fog.
Teljesen tudatosan Flick a várhatóan kezdeményező csapatok (lásd spanyol) ellen Havertz nelkül áll fel, aki mint tudjuk, reaktív focira (is) alkalmatlan. Havertzet a betömörülő csapatok ellen használja, mert utcalány jól csinál helyet a második vonalban, vagy szélen érkezőknek.
(Nem én mondom, Flick mondta ezt egy rádióinterjúban a vb előtt)
Tegnap egy tornyot akart előre akire lehet ívelgetni.
Müllerrel kezdtek aki 185cm, utána helyette behozták Fülkrugot aki 189cm. Na most Havertz 190cm. Értem én, hogy megakarjuk magyarázni hogy a mi játékosunk helyett miért egy középcsapat játékosát cserélték be, de szerintem nem ez a fő indok. Az nem lehet, hogy szimplán egy valóban gólerős támadót akart beküldeni Flick? Én csípem Havertzet, de azt be kell látni, hogy egy ideje már csak a BL döntőben lőtt góljából él.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1784 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Szabi írta: 2022. november 27., vasárnap 23:13 Egy 30 éves, középszerű Werder játékosban jobban bízik az edzője, mint Havertz-ben. Generational talent... :lol: :lol:

Azért ne lepődj meg ha Costa Rica ellen kezdeni fog.
Teljesen tudatosan Flick a várhatóan kezdeményező csapatok (lásd spanyol) ellen Havertz nelkül áll fel, aki mint tudjuk, reaktív focira (is) alkalmatlan. Havertzet a betömörülő csapatok ellen használja, mert utcalány jól csinál helyet a második vonalban, vagy szélen érkezőknek.
(Nem én mondom, Flick mondta ezt egy rádióinterjúban a vb előtt)
Tegnap egy tornyot akart előre akire lehet ívelgetni.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1785 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Zijes teljesítménye szélsőségesen hullámzó volt már Lampard idején is, de az idő valószínűleg megszépíti ezeket az emlékeket. Jelenleg egyik csodás támadónk kirobbanó formája sem indokolja a jegelését, de ne beszéljünk úgy róla, mintha az ártatlan szenvedő alany lenne a történetben.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1786 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2022. november 28., hétfő 1:23 Morocco manager Regragui on Hakim Ziyech: “He’s incredible. A lot of people talk about Hakim as a difficult guy to manage but what I see is that, when you give him love and confidence, he will die for you”.

“It is what I give him and he returns my confidence”.
[ via @fabrizioromano ]


Ennyi, remélem Harry Potter olvassa a sorokat. Lenne mit tanulnia.
Tuchel is reméljük olvasta :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1787 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Morocco manager Regragui on Hakim Ziyech: “He’s incredible. A lot of people talk about Hakim as a difficult guy to manage but what I see is that, when you give him love and confidence, he will die for you”.

“It is what I give him and he returns my confidence”.
[ via @fabrizioromano ]


Ennyi, remélem Harry Potter olvassa a sorokat. Lenne mit tanulnia.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1788 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egy 30 éves, középszerű Werder játékosban jobban bízik az edzője, mint Havertz-ben. Generational talent... :lol: :lol:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1789 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Szabi írta: 2022. november 27., vasárnap 22:52
BlueBlood1993 írta: 2022. november 27., vasárnap 22:33 Sokat elmond Havertzről, hogy hamarabb küldenek be egy Fullkkrugot 0-1-es hátrányban, mint őt...lefőtt neki a kávé, nagyon remélem, hogy mihamarabb megszabadulunk tőle, legkésőbb nyáron.
Pont a napokban csekkoltam, hogy még mindig 70 millióra taksálják, szerintem a feléért se kéne senkinek. Nem fogunk tőle megszabadulni egyhamar, jól elvan itt, nulla teljesítménnyel is a meccsek háromnegyedén kezdő lesz.

Megérte a hülyegyereket nyomatni, és elpocsékolni Lukaku-t.
Mondjuk Lukaku "elpocsèklásához" pont semmi köze, a belga önmagát szabotálta

Viszont ettől még tényleg vèrszegeny a karvaly, Füles fogta és egy igazítás után úgy bebaszta a felsőbe ahogy azt Kai soha nem fogja. Meccsenként 5 ilyenből talán rúg egy gólt...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1790 Hozzászólás Szerző: Szabi »

BlueBlood1993 írta: 2022. november 27., vasárnap 22:33 Sokat elmond Havertzről, hogy hamarabb küldenek be egy Fullkkrugot 0-1-es hátrányban, mint őt...lefőtt neki a kávé, nagyon remélem, hogy mihamarabb megszabadulunk tőle, legkésőbb nyáron.
Pont a napokban csekkoltam, hogy még mindig 70 millióra taksálják, szerintem a feléért se kéne senkinek. Nem fogunk tőle megszabadulni egyhamar, jól elvan itt, nulla teljesítménnyel is a meccsek háromnegyedén kezdő lesz.

Megérte a hülyegyereket nyomatni, és elpocsékolni Lukaku-t.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1791 Hozzászólás Szerző: Pityee »

BlueBlood1993 írta: 2022. november 27., vasárnap 22:33 Sokat elmond Havertzről, hogy hamarabb küldenek be egy Fullkkrugot 0-1-es hátrányban, mint őt...lefőtt neki a kávé, nagyon remélem, hogy mihamarabb megszabadulunk tőle, legkésőbb nyáron.
Pont ezt akartam írni, hogy Flick elég hama felismerte Havertz tudását támadóként. Első meccsen még kezdő volt, most a második meccsen meg már be sem cserélték őt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1792 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sokat elmond Havertzről, hogy hamarabb küldenek be egy Fullkkrugot 0-1-es hátrányban, mint őt...lefőtt neki a kávé, nagyon remélem, hogy mihamarabb megszabadulunk tőle, legkésőbb nyáron.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1793 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ők a válogatottjaik legnagyobb nevei, teljesen másképp állnak hozzájuk a csapattársak. Sok labdát kapnak mert sokat várnak tőlük.

Örüljünk a jó játékuknak, így majd kapunk értük pénzt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1794 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Meg kene probalni normalis rw es lw poszton jatszatni pulit es ziyecht. Nem a kp-n es nem vedekezo jatekoskent. Mar mindenki volt mindenhol csak a posztjan nem.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1795 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chris22 írta: 2022. november 27., vasárnap 17:40
Pityee írta: 2022. november 27., vasárnap 16:54 Érdekes módon a válogatottban Zijes is tud csúszni-mászni a pályán, minden labdáért sprintet vág és gólpasszokat osztogat. Mellette teljesen hasznosan játszik. Nyoma sincs a flegma lezser leszarom stílusának. Mondhatni vért izzad a pályán.

Én már nem vagyok benne biztos, hogy a játékosokban rejlik a hiba nálunk. Puli után Zijes is teljesen más arcát mutatja.
Ez van ha nem egy huszadrangú csere vagy egy csapatban, hanem te vagy az országod legnagyobb csillaga és mindenki, egy nemzet és egy csapat tőled várja a vezérmunkát.

Félreértés ne essék, ez nem mentség arra a hulladékra amit nyújtanak kék mezben, de egyértelmű, hogy rendszerszintű hiba és játékos menedzsment káosz van nálunk.
Pygmalion effekt. Ha éreztetik veled, hogy bocsi, de te itt nem vagy elég jó a kezdőhöz, de még a padra sem, akkor már nem is vagy annyira motivált mint mikor te vagy a csapat reménysége.
(Újra mondom, nem mentem fel a fos teljesítményük, de magyarázat arra, hogy hopp a vbn hirtelen Pulisic és Ziyech is focistára emlékeztet)
Az a baj, hogy nem is akármilyen focistára. Mindkettő kimagaslott a csapatából és rengeteg jó megoldásuk volt. Mondhatni élvezet volna nézni amit a pályán nyújtottak. Míg Sztörling aki például amióta megérkezett ide, gyakorlatilag állandó kezdő, ugyanolyan darab fos volt, mint itt. Nevetséges, ahogy leépítjük és utána tovább adjuk a jó kis játékosokat. Mert ezekszerint Puliba és Zijesbe is megvan a tűz, meg az hogy kihajtsa a belét, csak itt olyan szinten levannak selejtezve, hogy elhiszem elment a kedvük és magasról szarnak bele az egészbe már.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1796 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Pityee írta: 2022. november 27., vasárnap 16:54 Érdekes módon a válogatottban Zijes is tud csúszni-mászni a pályán, minden labdáért sprintet vág és gólpasszokat osztogat. Mellette teljesen hasznosan játszik. Nyoma sincs a flegma lezser leszarom stílusának. Mondhatni vért izzad a pályán.

Én már nem vagyok benne biztos, hogy a játékosokban rejlik a hiba nálunk. Puli után Zijes is teljesen más arcát mutatja.
Ez van ha nem egy huszadrangú csere vagy egy csapatban, hanem te vagy az országod legnagyobb csillaga és mindenki, egy nemzet és egy csapat tőled várja a vezérmunkát.

Félreértés ne essék, ez nem mentség arra a hulladékra amit nyújtanak kék mezben, de egyértelmű, hogy rendszerszintű hiba és játékos menedzsment káosz van nálunk.
Pygmalion effekt. Ha éreztetik veled, hogy bocsi, de te itt nem vagy elég jó a kezdőhöz, de még a padra sem, akkor már nem is vagy annyira motivált mint mikor te vagy a csapat reménysége.
(Újra mondom, nem mentem fel a fos teljesítményük, de magyarázat arra, hogy hopp a vbn hirtelen Pulisic és Ziyech is focistára emlékeztet)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1797 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Vagy mondjuk ha Harry Potter elkezdené a rendes posztjain játszani a játékosainkat. Csak egy tipp de lehet az is sokat segítene :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#1798 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. november 27., vasárnap 16:54 Érdekes módon a válogatottban Zijes is tud csúszni-mászni a pályán, minden labdáért sprintet vág és gólpasszokat osztogat. Mellette teljesen hasznosan játszik. Nyoma sincs a flegma lezser leszarom stílusának. Mondhatni vért izzad a pályán.

Én már nem vagyok benne biztos, hogy a játékosokban rejlik a hiba nálunk. Puli után Zijes is teljesen más arcát mutatja.
Ziyech biztosan nem szívesen van már itt. Ő Lampard embere volt, Tuchel-el nem jött ki, a haverjai leléptek. Gondolom ha érkezik nyáron Raphinha jobb wingback-nek ( :lol: ) akkor Ziyech mehetett volna, de itt lett tartva és tudja, hogy nem fogja megkapni az esélyt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1799 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Érdekes módon a válogatottban Zijes is tud csúszni-mászni a pályán, minden labdáért sprintet vág és gólpasszokat osztogat. Mellette teljesen hasznosan játszik. Nyoma sincs a flegma lezser leszarom stílusának. Mondhatni vért izzad a pályán.

Én már nem vagyok benne biztos, hogy a játékosokban rejlik a hiba nálunk. Puli után Zijes is teljesen más arcát mutatja.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1800 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egyébként igen, jóval a tudása alatt teljesít, de ez nem azt jelenti, hogy rossz, mert még így is az egyik legjobb.

Kedveltem benne az első szezonjában, hogy húzó ember volt, de szerintem megunta, hogy egyedül ő futja ki a belét a többiek meg szarnak bele. Beleszürkül a mezőnybe, de sose lóg ki lefelé, sőt. Ha jobban megy a csapatnak neki is jobban megy, többet rak le.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése