Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1781 Hozzászólás Szerző: Pityee »

BlueBlood1993 írta: 2022. november 27., vasárnap 22:33 Sokat elmond Havertzről, hogy hamarabb küldenek be egy Fullkkrugot 0-1-es hátrányban, mint őt...lefőtt neki a kávé, nagyon remélem, hogy mihamarabb megszabadulunk tőle, legkésőbb nyáron.
Pont ezt akartam írni, hogy Flick elég hama felismerte Havertz tudását támadóként. Első meccsen még kezdő volt, most a második meccsen meg már be sem cserélték őt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1782 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sokat elmond Havertzről, hogy hamarabb küldenek be egy Fullkkrugot 0-1-es hátrányban, mint őt...lefőtt neki a kávé, nagyon remélem, hogy mihamarabb megszabadulunk tőle, legkésőbb nyáron.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1783 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ők a válogatottjaik legnagyobb nevei, teljesen másképp állnak hozzájuk a csapattársak. Sok labdát kapnak mert sokat várnak tőlük.

Örüljünk a jó játékuknak, így majd kapunk értük pénzt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1784 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Meg kene probalni normalis rw es lw poszton jatszatni pulit es ziyecht. Nem a kp-n es nem vedekezo jatekoskent. Mar mindenki volt mindenhol csak a posztjan nem.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1785 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chris22 írta: 2022. november 27., vasárnap 17:40
Pityee írta: 2022. november 27., vasárnap 16:54 Érdekes módon a válogatottban Zijes is tud csúszni-mászni a pályán, minden labdáért sprintet vág és gólpasszokat osztogat. Mellette teljesen hasznosan játszik. Nyoma sincs a flegma lezser leszarom stílusának. Mondhatni vért izzad a pályán.

Én már nem vagyok benne biztos, hogy a játékosokban rejlik a hiba nálunk. Puli után Zijes is teljesen más arcát mutatja.
Ez van ha nem egy huszadrangú csere vagy egy csapatban, hanem te vagy az országod legnagyobb csillaga és mindenki, egy nemzet és egy csapat tőled várja a vezérmunkát.

Félreértés ne essék, ez nem mentség arra a hulladékra amit nyújtanak kék mezben, de egyértelmű, hogy rendszerszintű hiba és játékos menedzsment káosz van nálunk.
Pygmalion effekt. Ha éreztetik veled, hogy bocsi, de te itt nem vagy elég jó a kezdőhöz, de még a padra sem, akkor már nem is vagy annyira motivált mint mikor te vagy a csapat reménysége.
(Újra mondom, nem mentem fel a fos teljesítményük, de magyarázat arra, hogy hopp a vbn hirtelen Pulisic és Ziyech is focistára emlékeztet)
Az a baj, hogy nem is akármilyen focistára. Mindkettő kimagaslott a csapatából és rengeteg jó megoldásuk volt. Mondhatni élvezet volna nézni amit a pályán nyújtottak. Míg Sztörling aki például amióta megérkezett ide, gyakorlatilag állandó kezdő, ugyanolyan darab fos volt, mint itt. Nevetséges, ahogy leépítjük és utána tovább adjuk a jó kis játékosokat. Mert ezekszerint Puliba és Zijesbe is megvan a tűz, meg az hogy kihajtsa a belét, csak itt olyan szinten levannak selejtezve, hogy elhiszem elment a kedvük és magasról szarnak bele az egészbe már.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1786 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Pityee írta: 2022. november 27., vasárnap 16:54 Érdekes módon a válogatottban Zijes is tud csúszni-mászni a pályán, minden labdáért sprintet vág és gólpasszokat osztogat. Mellette teljesen hasznosan játszik. Nyoma sincs a flegma lezser leszarom stílusának. Mondhatni vért izzad a pályán.

Én már nem vagyok benne biztos, hogy a játékosokban rejlik a hiba nálunk. Puli után Zijes is teljesen más arcát mutatja.
Ez van ha nem egy huszadrangú csere vagy egy csapatban, hanem te vagy az országod legnagyobb csillaga és mindenki, egy nemzet és egy csapat tőled várja a vezérmunkát.

Félreértés ne essék, ez nem mentség arra a hulladékra amit nyújtanak kék mezben, de egyértelmű, hogy rendszerszintű hiba és játékos menedzsment káosz van nálunk.
Pygmalion effekt. Ha éreztetik veled, hogy bocsi, de te itt nem vagy elég jó a kezdőhöz, de még a padra sem, akkor már nem is vagy annyira motivált mint mikor te vagy a csapat reménysége.
(Újra mondom, nem mentem fel a fos teljesítményük, de magyarázat arra, hogy hopp a vbn hirtelen Pulisic és Ziyech is focistára emlékeztet)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1787 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Vagy mondjuk ha Harry Potter elkezdené a rendes posztjain játszani a játékosainkat. Csak egy tipp de lehet az is sokat segítene :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#1788 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. november 27., vasárnap 16:54 Érdekes módon a válogatottban Zijes is tud csúszni-mászni a pályán, minden labdáért sprintet vág és gólpasszokat osztogat. Mellette teljesen hasznosan játszik. Nyoma sincs a flegma lezser leszarom stílusának. Mondhatni vért izzad a pályán.

Én már nem vagyok benne biztos, hogy a játékosokban rejlik a hiba nálunk. Puli után Zijes is teljesen más arcát mutatja.
Ziyech biztosan nem szívesen van már itt. Ő Lampard embere volt, Tuchel-el nem jött ki, a haverjai leléptek. Gondolom ha érkezik nyáron Raphinha jobb wingback-nek ( :lol: ) akkor Ziyech mehetett volna, de itt lett tartva és tudja, hogy nem fogja megkapni az esélyt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1789 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Érdekes módon a válogatottban Zijes is tud csúszni-mászni a pályán, minden labdáért sprintet vág és gólpasszokat osztogat. Mellette teljesen hasznosan játszik. Nyoma sincs a flegma lezser leszarom stílusának. Mondhatni vért izzad a pályán.

Én már nem vagyok benne biztos, hogy a játékosokban rejlik a hiba nálunk. Puli után Zijes is teljesen más arcát mutatja.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1790 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egyébként igen, jóval a tudása alatt teljesít, de ez nem azt jelenti, hogy rossz, mert még így is az egyik legjobb.

Kedveltem benne az első szezonjában, hogy húzó ember volt, de szerintem megunta, hogy egyedül ő futja ki a belét a többiek meg szarnak bele. Beleszürkül a mezőnybe, de sose lóg ki lefelé, sőt. Ha jobban megy a csapatnak neki is jobban megy, többet rak le.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1791 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta: 2022. november 26., szombat 12:45 Ha mi nem, majd más teljesíti neki a fizetési igényét, ilyen egyszerű. Most lesz 24 éves, mikor kösse meg az első "nagy" szerződését, ha nem ebben a korban?

Lehet nem játszik egy huzamosabb ideje már azon a szinten, hogy megérdemelné, de a kanyarba sincs senki az akadémián, akibe bízni lehetne, hogy ha Mount el is megy, van kékvérű utánpótlás. Gallagher kb. 3 szinttel gyengébb játékos, 2 év múlva már itt se lesz. Ilyen szempontból vizsgálva, legalább azt becsüljük meg, akink van. Sokkal rosszabb lenne, ha más PL-csapat mezében futkosna és szomorítana minket. Ha van pénz idehozni a kivénhedt "zsoldost", vagy megfizetni a mihaszna semmire kellőket a keretben, akkor ne rajta spóroljanak, igaza van. Pedig nem vagyok egy óriási, hatalmas Mount fan, mégis így gondolom.
Kedvem mountot, bizok benne, hogy tobb is van benne mint jo kis iparos jatekos, de jelenleg csak erzemi alapon lehet azt mondani, oke kapja meg a vilagklasszis penzt. Objektiven nezve annyira mar nem egyertelmu a dolog.
En is megadnam neki a penzt, de csak azert mert mas zsoldos kutya is megkapja ugyanezt, ha nem tobbet. Egy normalis vilagban mas helyzetben a 200.000fontremek fizetes egy 24evesnek. Ne vegyuk elo Cho-t aki mar 3 eve megkeresi a 180.000fontot. Az nonszensz. Es verlazito.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1792 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha mi nem, majd más teljesíti neki a fizetési igényét, ilyen egyszerű. Most lesz 24 éves, mikor kösse meg az első "nagy" szerződését, ha nem ebben a korban?

Lehet nem játszik egy huzamosabb ideje már azon a szinten, hogy megérdemelné, de a kanyarba sincs senki az akadémián, akibe bízni lehetne, hogy ha Mount el is megy, van kékvérű utánpótlás. Gallagher kb. 3 szinttel gyengébb játékos, 2 év múlva már itt se lesz. Ilyen szempontból vizsgálva, legalább azt becsüljük meg, akink van. Sokkal rosszabb lenne, ha más PL-csapat mezében futkosna és szomorítana minket. Ha van pénz idehozni a kivénhedt "zsoldost", vagy megfizetni a mihaszna semmirekellőket a keretben, akkor ne rajta spóroljanak, igaza van. Pedig nem vagyok egy óriási, hatalmas Mount fan, mégis így gondolom.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1793 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta: 2022. november 26., szombat 11:07
kecske01 írta: 2022. november 26., szombat 9:02 Mount elvileg elutasított egy 200 ezres heti fizus szerződést a vb előtt. 300 ezret szeretne, mint Sterling azt írják (James kap 250-t)

Nem nagyon értem mire ez a nagy igénye, rohadtul nem érdemli meg a teljesítménye alapján.
Ha James megérdemli úgy, hogy a szezonok max felében játszik, vagy Sterling úgy, hogy a City padjáról jön, akkor nálam Mount a 350et is megérdemli. Mindig a csapat rendelkezésére áll és nem hisztizik azért amiért kb minden meccsen össze vissza játszatják különböző posztokon.
Viszont a teljesitmenye melyen a tudasa alatt van jelenleg. Nyilvan en is azt akarom hogy hosszabitson, de ezeket a presztizs harcokat nem ertem a teljesitmeny tukreben.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1794 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2022. november 26., szombat 9:02 Mount elvileg elutasított egy 200 ezres heti fizus szerződést a vb előtt. 300 ezret szeretne, mint Sterling azt írják (James kap 250-t)

Nem nagyon értem mire ez a nagy igénye, rohadtul nem érdemli meg a teljesítménye alapján.
Ha James megérdemli úgy, hogy a szezonok max felében játszik, vagy Sterling úgy, hogy a City padjáról jön, akkor nálam Mount a 350et is megérdemli. Mindig a csapat rendelkezésére áll és nem hisztizik azért amiért kb minden meccsen össze vissza játszatják különböző posztokon.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1795 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2022. november 26., szombat 9:02 Mount elvileg elutasított egy 200 ezres heti fizus szerződést a vb előtt. 300 ezret szeretne, mint Sterling azt írják (James kap 250-t)

Nem nagyon értem mire ez a nagy igénye, rohadtul nem érdemli meg a teljesítménye alapján.
Raadasul manapsag nem is garancia az, hogy ha megkapjak a nagy penzt, akkor ujra megtanulnak focizni. Mar ez sincs meg, meg az edzo valtas utanni bizonyitasi vagy sincs meg. Mondjuk ez lehet potter hibaja is, de nem feltetlen.
Ellenben sterling sem erdemli meg a 300at, de azert o mar lerakott valamit az asztalra egy citynel.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1796 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mount elvileg elutasított egy 200 ezres heti fizus szerződést a vb előtt. 300 ezret szeretne, mint Sterling azt írják (James kap 250-t)

Nem nagyon értem mire ez a nagy igénye, rohadtul nem érdemli meg a teljesítménye alapján.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1797 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Na és Havertz hogy játszott Japán ellen? Osztályzatok alapján olyan kimagasló lehetett, mint nálunk megszokhattuk, hiába a más környezet.

Gondolom ott is tőle várják a gólokat, az egyéni villanásokat, nyilvánvalóan mindhiába, mert nem képes rá. Majd leesik Flicknek is, mikor holnap este csomagolni fognak.

Csak Silva élje túl valahogy a vb-t, a selejt úgyis - törvényszerűen - makkegészségesen tér majd vissza.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#1798 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Pityee írta: 2022. november 25., péntek 21:40 Pulisic teljesen máshogy játszik a válogatottban, mint nálunk. Gólveszélyes, felmeri vállalni az 1v1-eket, tele van jó megoldásokkal.
Na igen. Eközben meglehet nézni Mountot...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1799 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pulisic teljesen máshogy játszik a válogatottban, mint nálunk. Gólveszélyes, felmeri vállalni az 1v1-eket, tele van jó megoldásokkal.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1800 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Moldván írta: 2022. november 21., hétfő 19:45 Mendy szépen elbaszta ezt Szenegálnak...
Hogy lehet egy kapusnak ilyen beszarva kimozdulni a kapuból, hihetetlen…
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése