Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1941 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Traxver írta: 2022. október 12., szerda 12:13 Jamesről van hír?
És Fofana? Mennyi időre off?

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#1942 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Jamesről van hír?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1943 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2022. október 11., kedd 14:39 amit Kanté kérne fizuban azt nyugodtan lehet Rice vagy Bellinghamnek inkább adni
A sok semmirekellő támadónk (Pulisic, Ziyech, Havertz) fizuját is lehetne akkor már másnak adni. Én se adnék a kis franciának ennyit, de mivel a keret 3/4-e túl van fizetve a semmire, a legkisebb mértékben sem zavarna.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1944 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

fst200 írta: 2022. október 11., kedd 15:35
kecske01 írta: 2022. október 11., kedd 14:39 amit Kanté kérne fizuban azt nyugodtan lehet Rice vagy Bellinghamnek inkább adni
Kante-t sajnálnam, de ha valasztani kene hogy marad es emiatt nem jon a helyere egy vilagklasszis kp játékos, vagy megy de akkor veszünk valakit akkor inkább az utobbi, szeveny mar sokat sérült, tavaly se volt jo eve
Én is így vagyok vele, szeretem de már nem nagyon van hasznára a csapatnak. Nyilván ha felére csökkentenék a fizuját akkor oké maradjon, de ebbe senki nem menne bele.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#1945 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta: 2022. október 11., kedd 14:39 amit Kanté kérne fizuban azt nyugodtan lehet Rice vagy Bellinghamnek inkább adni
Kante-t sajnálnam, de ha valasztani kene hogy marad es emiatt nem jon a helyere egy vilagklasszis kp játékos, vagy megy de akkor veszünk valakit akkor inkább az utobbi, szeveny mar sokat sérült, tavaly se volt jo eve

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1946 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

amit Kanté kérne fizuban azt nyugodtan lehet Rice vagy Bellinghamnek inkább adni

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1947 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az a baj, hogy általában kell neki pár meccs mire visszarázódik, szóval a legjobb formáját nagyon keveset látjuk. Nem ér meg heti 300.000et. Ha belemenne egy jelentős csökkentésbe akkor oké.

Egyébként a helyében mennék a PSGbe, a franciáknál nem fogják agyonrugdalni és félgőzzel játszhat magasabb fizetésért, ráadásul a hazájában.

Ricet akarja mindenki érthető módon, de szerintem a Brightonos Caicedo ár érték arányban sokka jobb vétel lenne. 20 éves a gyerek, cdm - cm, jól passzol és lát, remekül szerel, gyors, megy mint az állat egész meccsen és Potter jól ismeri. Szerintem őt le fogjuk igazolni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1948 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. október 11., kedd 11:01
Bandi írta: 2022. október 11., kedd 9:55 Kante rásérült edzésen a korábbi sérülésre úgyhogy továbbra sem bevethető. Nem lepődnék meg ha a vb-ig nem nagyon látnánk már őt. Ezért nehéz az ő helyzete, nyilván Boehly nem szívesen adna egy 3 éves 300k körüli fizetést egy olyan játékosnak aki többet van az orvosi szobában mint edzésen.
felőlem mehet nyáron ahova akar. Imádom de ennek így nincs értelme és máshol sem lenne jobb a helyzet neki szóval mindegy hova megy.
Kanté egyike azoknak a játékosoknak, akit egyáltalán nem akarok más csapat mezében látni. Szóval felőlem lehet akármennyire sérülékeny, de nem szabad őt sehova elengedni. Elé kell tolni a több éves szerződést vaskos fizuval, nincs mese. Ránézek a játékospiacra és abszolút nem látok olyan elérhető védekező középpályást aki Kanté teljesítményét tudná hozni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1949 Hozzászólás Szerző: James Lee »

koni0725 írta: 2022. október 11., kedd 12:51
kecske01 írta: 2022. október 11., kedd 11:01
Bandi írta: 2022. október 11., kedd 9:55 Kante rásérült edzésen a korábbi sérülésre úgyhogy továbbra sem bevethető. Nem lepődnék meg ha a vb-ig nem nagyon látnánk már őt. Ezért nehéz az ő helyzete, nyilván Boehly nem szívesen adna egy 3 éves 300k körüli fizetést egy olyan játékosnak aki többet van az orvosi szobában mint edzésen.
felőlem mehet nyáron ahova akar. Imádom de ennek így nincs értelme és máshol sem lenne jobb a helyzet neki szóval mindegy hova megy.
Szerintem pedig nem engedhetjuk meg azt a luxust, hogy elengedjuk azon keves jatekosaink egyiket, aki vilagklasszisnak mondhato. Konkretan csak o, Silva es James sorolhato szeintem ide az egesz keretbol. Amikor nem serult meccseket donthet el a jelenlete.
Szerintem is luxus lenne elengedni, pláne lejáró szerződéssel. Kanté az a típusú játékos, akinek mindig helye kell, hogy legyen a kezdő közelében, legyen bármilyen sérülékeny. Ha 10 meccset bír szezononként, akkor már kis túlzással tudjuk, hogy azt a 10 meccset biztosan hozzuk.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#1950 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kecske01 írta: 2022. október 11., kedd 11:01
Bandi írta: 2022. október 11., kedd 9:55 Kante rásérült edzésen a korábbi sérülésre úgyhogy továbbra sem bevethető. Nem lepődnék meg ha a vb-ig nem nagyon látnánk már őt. Ezért nehéz az ő helyzete, nyilván Boehly nem szívesen adna egy 3 éves 300k körüli fizetést egy olyan játékosnak aki többet van az orvosi szobában mint edzésen.
felőlem mehet nyáron ahova akar. Imádom de ennek így nincs értelme és máshol sem lenne jobb a helyzet neki szóval mindegy hova megy.
Szerintem pedig nem engedhetjuk meg azt a luxust, hogy elengedjuk azon keves jatekosaink egyiket, aki vilagklasszisnak mondhato. Konkretan csak o, Silva es James sorolhato szeintem ide az egesz keretbol. Amikor nem serult meccseket donthet el a jelenlete.
211! NEW RECORD!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1951 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2022. október 11., kedd 9:55 Kante rásérült edzésen a korábbi sérülésre úgyhogy továbbra sem bevethető. Nem lepődnék meg ha a vb-ig nem nagyon látnánk már őt. Ezért nehéz az ő helyzete, nyilván Boehly nem szívesen adna egy 3 éves 300k körüli fizetést egy olyan játékosnak aki többet van az orvosi szobában mint edzésen.
felőlem mehet nyáron ahova akar. Imádom de ennek így nincs értelme és máshol sem lenne jobb a helyzet neki szóval mindegy hova megy.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#1952 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Kante rásérült edzésen a korábbi sérülésre úgyhogy továbbra sem bevethető. Nem lepődnék meg ha a vb-ig nem nagyon látnánk már őt. Ezért nehéz az ő helyzete, nyilván Boehly nem szívesen adna egy 3 éves 300k körüli fizetést egy olyan játékosnak aki többet van az orvosi szobában mint edzésen.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1953 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nagyon remélem hogy Kova megpihen egy kicsit a padon, bűn rossz. Gallagher legalább ellovi távolról, Kova most Jorginho szint se ...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1954 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta: 2022. szeptember 29., csütörtök 14:01 Játszott a zárt kapus meccseken. Auba-nak pedig van EPL tapasztalata, nyilván emiatt kezdhetett.

Eltelt egy hónap mióta itt van, de két alkalom lett volna szeptember elején. Edzőváltás nélkül is idő kell a megfelelő fizikai és taktikai felkészültség eléréséhez, így esélye sem volt. Remélhetőleg a hétvégétől számítva láthatjuk mire képes, viszont az túlzás, hogy Saul-ként van kezelve, amikor meccsek sem álltak rendelkezésre.

Kecske; Chilwell volt a balhátvéd, Ruben a jobb. Zakaria pedig szintén játszott, függetlenül Chalobah-tól.
áh okés, erről lemaradtam akkor:)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1955 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2022. szeptember 29., csütörtök 14:01 Játszott a zárt kapus meccseken. Auba-nak pedig van EPL tapasztalata, nyilván emiatt kezdhetett.
Vagy azért, mert nincs egy normális csatárunk sem? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#1956 Hozzászólás Szerző: Dante »

Játszott a zárt kapus meccseken. Auba-nak pedig van EPL tapasztalata, nyilván emiatt kezdhetett.

Eltelt egy hónap mióta itt van, de két alkalom lett volna szeptember elején. Edzőváltás nélkül is idő kell a megfelelő fizikai és taktikai felkészültség eléréséhez, így esélye sem volt. Remélhetőleg a hétvégétől számítva láthatjuk mire képes, viszont az túlzás, hogy Saul-ként van kezelve, amikor meccsek sem álltak rendelkezésre.

Kecske; Chilwell volt a balhátvéd, Ruben a jobb. Zakaria pedig szintén játszott, függetlenül Chalobah-tól.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1957 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chalobah hamarabb lesz szerintem dmf, mint Zakaria. A zártkapus meccsen is ott játszatta Potter a Brighton ellen. Amúgy 4 védőztünk és Koulibaly meg Fofana volt középen. Rlc volt az lb :D

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1958 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2022. szeptember 29., csütörtök 10:46
flatley09 írta: 2022. szeptember 29., csütörtök 9:37
Dízel írta: 2022. szeptember 29., csütörtök 7:24

Marmint ki es hol kovetel barmit is?
Se csapatfoton, se a nevet emlitve egy cikkben sem lattam meg. Ezert kerdeztem mi van vele.
Meg amúgy...miért ne lehetne a csapatba követelni, azért mert jelenleg szünet van?
Együtt érkezett Auba-val aki azóta kezdő volt minden meccsen ha jól emlékszem...Zakaria meg keretben sem volt. Nem mintha, a KP-nk olyan veretes lett volna...
Abszolút jogos, a pali jelenleg úgy van kezelve mint tavaly Saúl. Egyébként is imádom ezt a kijelentést a csapatunktól, hogy le van maradva fizikálisan, vagy nincs még elég jó kondicíóban. Mintha a jelenlegi játékosaink mint pl Jorgi, RLC, Gallagher vagy Kova, Kanté akik sérülésből tértek vissza, azok top formában lennének. Jorgi meg Gallagher aztán tényleg abszolút rendben van fizikálisan ugye, azért töri félbe őket bármelyik középpályás a ligából :D Gondolom Zakaria is ugyanúgy edzett annyit a juventusban, meg egész nyáron mint a mi játékosaink. Ráadásul, ahogy ment az utóbbi időben a csapatunknak, egész nyugodtan be lehetett volna már tenni őt az előző meccseken is. De hát gondolom ugyanaz lesz vele eljátszva, mint Saúllal, fél évig jegelve lesz a padon, aztán be lesz téve 1-2 ligakupa vagy FA kupa meccsre, utána meg vissza lesz küldve a juveba, anélkül hogy érdemben ki lett volna próbálva.
Jah, amúgy ezt már sokszor le akartam írni:D a mi játákosaink többsége úgy néz ki, mint aki próbál bekerülni a One Direction-be...besett mellkas, bovden karok...egészséges izomzatnak, deréktól lefelé nyoma sincs. Az egyetlen a keretben, CB-ken kívül aki férfira emlékeztet az James. neki legalább van fizikuma, nem is teszik arrébb az ellenfél játékosai.
Ránézek Mount-ra, Gallagher-re, Kai-ra, Jorghi-ra, ZIJECH-re!!! hát elmegy a kedvem az élettől. Egy általános iskolás tanuló komolyabb felépłtéssel bír....

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1959 Hozzászólás Szerző: Pityee »

flatley09 írta: 2022. szeptember 29., csütörtök 9:37
Dízel írta: 2022. szeptember 29., csütörtök 7:24
Dante írta: 2022. szeptember 29., csütörtök 0:15 Úgy követelni valakit a csapatba, hogy nem volt meccs... Nyilván ha lesz klubfoci, akkor látjuk, előbb nem.
Marmint ki es hol kovetel barmit is?
Se csapatfoton, se a nevet emlitve egy cikkben sem lattam meg. Ezert kerdeztem mi van vele.
Meg amúgy...miért ne lehetne a csapatba követelni, azért mert jelenleg szünet van?
Együtt érkezett Auba-val aki azóta kezdő volt minden meccsen ha jól emlékszem...Zakaria meg keretben sem volt. Nem mintha, a KP-nk olyan veretes lett volna...
Abszolút jogos, a pali jelenleg úgy van kezelve mint tavaly Saúl. Egyébként is imádom ezt a kijelentést a csapatunktól, hogy le van maradva fizikálisan, vagy nincs még elég jó kondicíóban. Mintha a jelenlegi játékosaink mint pl Jorgi, RLC, Gallagher vagy Kova, Kanté akik sérülésből tértek vissza, azok top formában lennének. Jorgi meg Gallagher aztán tényleg abszolút rendben van fizikálisan ugye, azért töri félbe őket bármelyik középpályás a ligából :D Gondolom Zakaria is ugyanúgy edzett annyit a juventusban, meg egész nyáron mint a mi játékosaink. Ráadásul, ahogy ment az utóbbi időben a csapatunknak, egész nyugodtan be lehetett volna már tenni őt az előző meccseken is. De hát gondolom ugyanaz lesz vele eljátszva, mint Saúllal, fél évig jegelve lesz a padon, aztán be lesz téve 1-2 ligakupa vagy FA kupa meccsre, utána meg vissza lesz küldve a juveba, anélkül hogy érdemben ki lett volna próbálva.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1960 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dízel írta: 2022. szeptember 29., csütörtök 7:24
Dante írta: 2022. szeptember 29., csütörtök 0:15 Úgy követelni valakit a csapatba, hogy nem volt meccs... Nyilván ha lesz klubfoci, akkor látjuk, előbb nem.
Marmint ki es hol kovetel barmit is?
Se csapatfoton, se a nevet emlitve egy cikkben sem lattam meg. Ezert kerdeztem mi van vele.
Meg amúgy...miért ne lehetne a csapatba követelni, azért mert jelenleg szünet van?
Együtt érkezett Auba-val aki azóta kezdő volt minden meccsen ha jól emlékszem...Zakaria meg keretben sem volt. Nem mintha, a KP-nk olyan veretes lett volna...

Válasz küldése