Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1981 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Felkerült a netre egy videó, ahol Koulibaly felhívja telón JT-t és elkéri tőle a 26-os számot. Abszolút respect! :)

Itt megtekinthető:
https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... KV-LbbSS8w#
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 979
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#1982 Hozzászólás Szerző: Crap »

A West Ham közben előre haladott tárgyalást folytat a Sassuloval , Scamacca elhozasaval kapcsolatban. Ez valszeg azt jelzi, hogy kezdenek lemondani Brojarol s marad nálunk az Albán

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#1983 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Anjorin :arrow: Huddersfield, 1 év kölcsön

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1984 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Havertz-kritikusoknak speciálba: a német precizitás... :lol:
https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/labdar ... G9x9oxvRj0

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#1985 Hozzászólás Szerző: Dante »

Már korábban is megfogalmazódott bennem, de eddig nem írtam; annak ellenére, hogy sosem kedveltem Sterling-et, elég szürreális látvány őt Chelsea edző-felszerelésben látni. Kicsit olyan érzésem van a nyárral, erősítéssel kapcsolatban, mint 2014-ben volt. Okos igazolások, akikkel szintet léphet a klub.
Remélem még sikerül eladni azokat akikre nincs szükség és érkezik a Tuchel által kért 2-3 játékos is. Ebben az esetben nem lehetnek kifogások.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1986 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Én hasonló okokból Mountot látnám szívesen kapitányként, plusz ő kevésbé sérülékeny. Jorginhonak pedig papuccsal csapkodnám meg a f*szát most már. El attól a karszalagtól.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#1987 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2022. július 15., péntek 20:05 “Néha látom Kai-t, ahogy telefonon nézi vissza a gólját a Manchester City ellen. Mindig nézi.” -Mount

:mrgreen:
Idén lődd be te a BL győztes gólunkat Mason és nyugodtan nézheted te is :wink:

A kapitány szerintem a csapat gerincében kell elhelyezkedjen, hogy az irányítás minél hatékonyabb legyen, ezért amíg James jobbszélső, nem igazán lenne ő az elsődleges opcióm. A dirigálásai miatt szerintem is Jorg lesz idén, Mendy és Kanté túl szerény, kíváncsi vagyok a Mount-Gallagher duóból valamelyik felnő-e a posztra, esetleg Koulibalynak vagy Kimpembenek lesz-e valami irányító ráhatása a csapatra.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1988 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Néha látom Kai-t, ahogy telefonon nézi vissza a gólját a Manchester City ellen. Mindig nézi.” -Mount

:mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#1989 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Bazsi írta: 2022. július 15., péntek 19:58 Szerintetek ki lesz Azpi utódja, mint CSK, amennyiben távozik? Én Jamesnek örülnék.

Azpit egyébként én soha nem tartottam egy igazán jó kapitánynak. Nyilván senki sem feledkezik meg az elnyűhetetlenségéről, meg hogy tényleg bárhol lehetett számítani rá, de karakterileg kicsit gyengécske szerintem. Leginkább az marad meg belőle, ahogy széttárt karral néz a bíróra :D
Szerintem jövő idényben Jorgi lesz, hosszabb távon pedig James lehet a megoldás. Mount is lehetne, de Reece szerintem sokkal inkább csk alkat.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok

#1990 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Szerintetek ki lesz Azpi utódja, mint CSK, amennyiben távozik? Én Jamesnek örülnék.

Azpit egyébként én soha nem tartottam egy igazán jó kapitánynak. Nyilván senki sem feledkezik meg az elnyűhetetlenségéről, meg hogy tényleg bárhol lehetett számítani rá, de karakterileg kicsit gyengécske szerintem. Leginkább az marad meg belőle, ahogy széttárt karral néz a bíróra :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#1991 Hozzászólás Szerző: Dante »

club have confirmed that Loftus-Cheek and Kante won't travel to the US due to their Covid vaccination status, while youngster Armando Broja won't join the squad until next week.
Kante és Ruben oltottsági állapota miatt nem repülnek Amerikába, egyáltalán nem vesznek részt a júliusi felkészülésben. Gondolom a Cobham-ben edzenek, de ez így elég nagy öngól részükről. Jó lehetőség Gallagher-nek, remélem él vele.

Broja később csatlakozik.

Maatsen ugye maradt, remélve, hogy Tuchel ad neki lehetőséget, de nem így történt. Szerintem ez nem jó húzás, inkább néztem volna őt, mint Kenedy-t, Emerson-t és Alonso-t.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3430
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1992 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Crap írta: 2022. július 8., péntek 20:40 Iaan Matsen vissza utasította a feyenord ajánlatát és közeledését, annak reményében hogy a pre season alatt meggyőzze Tuchelt.
Erre most Tuchel nem nevezte a pre season keretbe és a klub nyíltan várja érte az ajánlatokat.

Broja elvileg meg akarja nézni Tuchel, de nem ígér neki semmit, míg más klubbok nem akarják tesztelni és első számú opciókent szamolnanak vele, mint a West ham , Everton , Newcastle.
Mindenesetre kölcsönt már nem szeretne, és még a pre season előtt rendezni akarja a helyzetét, ami egyre jobban az eladás felé áll.

Colwillrol meg kb. semmi hír.

Kíváncsi vagyok így mi lesz ezekkel a játékosokkal, de Tuchel elég mostohán bánik velük ebben az ablakban.
Ha lehet egy tippem akkor Tuchelnak kb kilehet a fasza.
Mennek el a fontosabb és kevésbé fontosabb játékosai, de kapni nem kap senkit.
Igérgetésekkel tele a padlás, ő dolgozni szeretne, de ha nincs kivel úgy nehéz.
Értem én, hogy a háttérbe mennek az egyezkedések, de ezzel sem mi, sem tuchel nincs ki a vizből.
Az egy dolog, hogy mi türelmetlenek vagyunk, csak szaros szurkolók vagyunk, na de van itt egy edző is aki végezné a munkáját.
A legrosszabb a bizonytalanság, mert ha azt mondanák tuchelnak, hogy bocs papi, nem jön senki komoly erősités, akkor megadná a lehetőséget a fiataloknak, de gondolom nem ez a helyzet, hanem hogy igérgetnek neki is, hogy na majd most.
Szóval megnéznék most egy szezon elei tuchel nyilatkozatot. :roll:

Aké 40 misiért borsos, semmit nem tett le az asztalra, sőt.
Mellé kéne még egy kulibaly, ligt, vagy nagyobb név a hátvédsorba.

Crap
Hozzászólások: 979
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#1993 Hozzászólás Szerző: Crap »

Iaan Matsen vissza utasította a feyenord ajánlatát és közeledését, annak reményében hogy a pre season alatt meggyőzze Tuchelt.
Erre most Tuchel nem nevezte a pre season keretbe és a klub nyíltan várja érte az ajánlatokat.

Broja elvileg meg akarja nézni Tuchel, de nem ígér neki semmit, míg más klubbok nem akarják tesztelni és első számú opciókent szamolnanak vele, mint a West ham , Everton , Newcastle.
Mindenesetre kölcsönt már nem szeretne, és még a pre season előtt rendezni akarja a helyzetét, ami egyre jobban az eladás felé áll.

Colwillrol meg kb. semmi hír.

Kíváncsi vagyok így mi lesz ezekkel a játékosokkal, de Tuchel elég mostohán bánik velük ebben az ablakban.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1994 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2022. július 6., szerda 14:57
James Lee írta: 2022. július 6., szerda 14:50
emsanya írta: 2022. július 6., szerda 13:22 Emerson siman lehet hogy maradni fog, nulla hír jön a távozasarol. Maatsen addig szoba se fog kerulni, amíg itt vannak, de meglajtuk, sztem őt ujra kolcson fogjak adni vagy eladják.
Óriási hiba lenne, ha egy már motiválatlan és a szintet amúgy sem megütő Emerson miatt Maatsen nem jutna lehetőséghez.
Miből gondolod, hogy Emerson annyira motiválatlan lenne? Szerintem meg Chilwell mögé tökéletes backup lehetne.
Backupnak jó lenne de józan paraszti ésszel gondolom, hogy a jegelése, kölcsönadása, illetve a kísérlet az onnan visszahívására szezon közben amiért nem rajongott, mind olyan dolgok, amik nem túl nagy motivációra utalnak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1995 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2022. július 6., szerda 14:50
emsanya írta: 2022. július 6., szerda 13:22 Emerson siman lehet hogy maradni fog, nulla hír jön a távozasarol. Maatsen addig szoba se fog kerulni, amíg itt vannak, de meglajtuk, sztem őt ujra kolcson fogjak adni vagy eladják.
Óriási hiba lenne, ha egy már motiválatlan és a szintet amúgy sem megütő Emerson miatt Maatsen nem jutna lehetőséghez.
Miből gondolod, hogy Emerson annyira motiválatlan lenne? Szerintem meg Chilwell mögé tökéletes backup lehetne.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1996 Hozzászólás Szerző: James Lee »

emsanya írta: 2022. július 6., szerda 13:22 Emerson siman lehet hogy maradni fog, nulla hír jön a távozasarol. Maatsen addig szoba se fog kerulni, amíg itt vannak, de meglajtuk, sztem őt ujra kolcson fogjak adni vagy eladják.
Óriási hiba lenne, ha egy már motiválatlan és a szintet amúgy sem megütő Emerson miatt Maatsen nem jutna lehetőséghez.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1997 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bandi írta: 2022. július 6., szerda 8:57
emsanya írta: 2022. július 6., szerda 7:01
Bandi írta: 2022. július 6., szerda 6:16 https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... t#comments

Maatsen elutasította a Feyenoord megkeresését, maradni szeretne. Elvileg elég jó szezonja volt a Championship-ben, szóval lehet hogy be lehetne vállalni őt Chilwell helyettesének. Meg amúgy amilyen impotensek vagyunk az átigazolási piacon, jobb is lenne ha nem kellene még csere balhátvédet is keresgélni...
Egyelőre még Emerson es Marcos Alonso sem tavozott.
A hangsúly valószínűleg az egyelőrén van, jó eséllyel mindketten távoznak szóval inkább Maatsen-t kellene próbálgatni a felkészülés alatt mint Alonso-nak és Emerson-nak fölösleges játékperceket adni.
Emerson siman lehet hogy maradni fog, nulla hír jön a távozasarol. Maatsen addig szoba se fog kerulni, amíg itt vannak, de meglajtuk, sztem őt ujra kolcson fogjak adni vagy eladják.

Bandi
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#1998 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2022. július 6., szerda 7:01
Bandi írta: 2022. július 6., szerda 6:16 https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... t#comments

Maatsen elutasította a Feyenoord megkeresését, maradni szeretne. Elvileg elég jó szezonja volt a Championship-ben, szóval lehet hogy be lehetne vállalni őt Chilwell helyettesének. Meg amúgy amilyen impotensek vagyunk az átigazolási piacon, jobb is lenne ha nem kellene még csere balhátvédet is keresgélni...
Egyelőre még Emerson es Marcos Alonso sem tavozott.
A hangsúly valószínűleg az egyelőrén van, jó eséllyel mindketten távoznak szóval inkább Maatsen-t kellene próbálgatni a felkészülés alatt mint Alonso-nak és Emerson-nak fölösleges játékperceket adni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1999 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bandi írta: 2022. július 6., szerda 6:16 https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... t#comments

Maatsen elutasította a Feyenoord megkeresését, maradni szeretne. Elvileg elég jó szezonja volt a Championship-ben, szóval lehet hogy be lehetne vállalni őt Chilwell helyettesének. Meg amúgy amilyen impotensek vagyunk az átigazolási piacon, jobb is lenne ha nem kellene még csere balhátvédet is keresgélni...
Egyelőre még Emerson es Marcos Alonso sem tavozott.

Bandi
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#2000 Hozzászólás Szerző: Bandi »

https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... t#comments

Maatsen elutasította a Feyenoord megkeresését, maradni szeretne. Elvileg elég jó szezonja volt a Championship-ben, szóval lehet hogy be lehetne vállalni őt Chilwell helyettesének. Meg amúgy amilyen impotensek vagyunk az átigazolási piacon, jobb is lenne ha nem kellene még csere balhátvédet is keresgélni...

Válasz küldése