Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2061 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Odoi-nak tényleg elég jól sikerült az alapozás. Sebességén és az állóképességén sokat fejlesztettek azt írják.

Kép

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2062 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ziyech megosztotta történetében Lukaku interes bemutatását. Remélem Ő is megy utána

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#2063 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Hát nem tudom, szerintem aki leigazolja a 29 éves Lukakut 100 millióért az házhoz megy a pofonért. Számtalanszor kiderült már, hogy kevés ő ide. AZ is teljesen egyértelmű volt, hogy ha nem válik be, akkor ezzel a fizetéssel senkinek nem tudjuk majd eladni, mert egyszerűen akinek van rá pénze, annak nem elég jó. Ez egy bevállalt kockázat volt, teljesen érthetetlen volt akkor is, most rábasztunk, megisszuk a levét. Én sem örülök neki, de igazságtalannak sem nevezném.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2064 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2022. június 24., péntek 13:15
Dízel írta: 2022. június 24., péntek 10:55 Teljeseggel etikatlan, es ez az amire mindenki csak legyint, “be kell nyelni, szerzodes az szerzodes,” stb…
Akkor sincs ez igy jol.
Nincs hát. Nem hiszem el, hogy nincs a játékosok szerződésében egy olyan rész, ami kiköti, hogy kivel, milyen módon kell egyeztetni egy interjút megelőzően. Ennek mentén lehetne perelni ezt a faszt, hiszen ez indította el a becsületsértő lavinát. Nem gondolom, hogy ez anyagilag kárpótlást jelentene, de legalább a klub meg tudná mutatni az izmait, hogy ilyen még csak véletlenül se forduljon elő a jövőben.
Szerintem nincs olyan Chelsea szurkoló jelenleg, aki nem akarná, hogy a szart is kipereljék ebből a belga szemétládából, de valszeg a klub úgy van vele, hogy minél előbb takarodjon el a csapattól és kész.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2065 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Dízel írta: 2022. június 24., péntek 10:55 Teljeseggel etikatlan, es ez az amire mindenki csak legyint, “be kell nyelni, szerzodes az szerzodes,” stb…
Akkor sincs ez igy jol.
Nincs hát. Nem hiszem el, hogy nincs a játékosok szerződésében egy olyan rész, ami kiköti, hogy kivel, milyen módon kell egyeztetni egy interjút megelőzően. Ennek mentén lehetne perelni ezt a faszt, hiszen ez indította el a becsületsértő lavinát. Nem gondolom, hogy ez anyagilag kárpótlást jelentene, de legalább a klub meg tudná mutatni az izmait, hogy ilyen még csak véletlenül se forduljon elő a jövőben.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2066 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Teljeseggel etikatlan, es ez az amire mindenki csak legyint, “be kell nyelni, szerzodes az szerzodes,” stb…
Akkor sincs ez igy jol.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2067 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Anti írta: 2022. június 24., péntek 6:22 Végülis keresett a csapatnak 100 misit is... 😡😡😡
ígyvan, miért is haragudnának rá? rendbe rakta az inter kasszát rendesen ez a tetü. Kár hogy nem lehet velük kicseszni valahogy és nem kifizetni a többi részletet :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#2068 Hozzászólás Szerző: Anti »

Végülis keresett a csapatnak 100 misit is... 😡😡😡
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2069 Hozzászólás Szerző: emsanya »

flatley09 írta: 2022. június 23., csütörtök 11:52
emsanya írta: 2022. június 23., csütörtök 8:52
flatley09 írta: 2022. június 22., szerda 23:44 Amúgy én meg azon gondolkodtam, hogy rendben, visszatérhetett szeretett klubjába...de az ottani szurkolók, hogyan fogják fogadni?
Mert azért előző évben őket sem a legszebben hagyta ott. Először lenyilatkozta, hogy semmiképpen nem távozik, csak az inter és mindenki más elmehet a fenébe....egy héttel később meg már Chelsea mezben pózolt.
ÉS azért az "Curva Nord" az nem olyan puhapöcs, mint az itteni "kemény mag"...ott, ha valaki elvágja magát, akkor nem nagyon van visszaúz. Emlékszem mi volt anno Icardi-val, aki akkor még CSK is volt.
Mar irtak egy kis kozlemenyt es kb megbocsajtottak neki. Varjak tőle a gólokat, leszarjak mar.

Mi szoptunk ezzel a nyomorek balfasszal a legnagyobbat.
Érdekes, én pont az ellnkezőjét olvastam. Miszerint arra kérik az össze szurkolót, hogy nem fogadja tárt karokkal Lukaku-t. Illetve, hogy királyként távozott és most úgy tért vissza, mint egy a sok közül. Illetve ha azt akarja, hogy elfelejtsék mit tett akkor azt a pályán kell kiérdemelnie izzadtsággal és alázattal.
En is ezt olvastam, nalam ez pont a szemet hunyas minden felett. Ugy kezelik mint a tobbi jatekost es ha rugja a golokat ujra kiraly lesz. En is azt mondon rug 6-7 golt leszarjak ezek utan mit csinalt, ki se fogjak futyulni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2070 Hozzászólás Szerző: Dante »

flatley09 írta: 2022. június 23., csütörtök 11:52Érdekes, én pont az ellnkezőjét olvastam. Miszerint arra kérik az össze szurkolót, hogy nem fogadja tárt karokkal Lukaku-t. Illetve, hogy királyként távozott és most úgy tért vissza, mint egy a sok közül. Illetve ha azt akarja, hogy elfelejtsék mit tett akkor azt a pályán kell kiérdemelnie izzadtsággal és alázattal.
Csak a megközelítés más. A lényeg az, hogy az ultrák tiszta lapot adnak neki, nem lesz az a bánásmód, mint az átigazolás előtt, de utálkozni sem fognak, minden esélye meglesz a bizalmuk elnyerésére. Tehát el van nézve a tavaly nyári hazugsága.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#2071 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha az első 5 bajnokin bekezd 6-7 góllal és vezetni fogják a bajnokságot, a kutyát nem fogja érdekel, hogy mit tett a múltban.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2072 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

+1 flatley

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2073 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

emsanya írta: 2022. június 23., csütörtök 8:52
flatley09 írta: 2022. június 22., szerda 23:44 Amúgy én meg azon gondolkodtam, hogy rendben, visszatérhetett szeretett klubjába...de az ottani szurkolók, hogyan fogják fogadni?
Mert azért előző évben őket sem a legszebben hagyta ott. Először lenyilatkozta, hogy semmiképpen nem távozik, csak az inter és mindenki más elmehet a fenébe....egy héttel később meg már Chelsea mezben pózolt.
ÉS azért az "Curva Nord" az nem olyan puhapöcs, mint az itteni "kemény mag"...ott, ha valaki elvágja magát, akkor nem nagyon van visszaúz. Emlékszem mi volt anno Icardi-val, aki akkor még CSK is volt.
Mar irtak egy kis kozlemenyt es kb megbocsajtottak neki. Varjak tőle a gólokat, leszarjak mar.

Mi szoptunk ezzel a nyomorek balfasszal a legnagyobbat.
Érdekes, én pont az ellnkezőjét olvastam. Miszerint arra kérik az össze szurkolót, hogy nem fogadja tárt karokkal Lukaku-t. Illetve, hogy királyként távozott és most úgy tért vissza, mint egy a sok közül. Illetve ha azt akarja, hogy elfelejtsék mit tett akkor azt a pályán kell kiérdemelnie izzadtsággal és alázattal.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2074 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Hú rég volt ennyire hányingerem egy játékostól. Óriási presztízsvesztés a klubnak ez a bohóckodás, de az idő minket fog igazolni. Pláne, ha ennyire hiteltelen és szarházi valaki. Tudom, sokat példálózok Zsiruval és előttem is említette már valaki, de a nehéz helyzetben sem hagyta szarban a klubot és mindig profiként viselkedett annak ellenére hogy egy pármilliós játékosról beszélünk. Valószínűleg távozott volna akkor is ha nem jön a belga, de még mindig nagyon sajnálom, hogy nem maradt még egy évet. Jobban jártunk volna vele.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#2075 Hozzászólás Szerző: Crap »

Én arra vagyok kíváncsi, hogy lesz-e olyan hülye, hogy elkezjde már most a kölcsön alatt szarozni meg minden rossznak elmondania a Chelseat és Tuchelt vagy lesz annyi esze, hogy azért a végleges eladásik nem nyilatkozik ilyeneket.
Ha 10 jó meccset lejátszik, az előbbi fog szerintem előfordulni :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2076 Hozzászólás Szerző: emsanya »

flatley09 írta: 2022. június 22., szerda 23:44 Amúgy én meg azon gondolkodtam, hogy rendben, visszatérhetett szeretett klubjába...de az ottani szurkolók, hogyan fogják fogadni?
Mert azért előző évben őket sem a legszebben hagyta ott. Először lenyilatkozta, hogy semmiképpen nem távozik, csak az inter és mindenki más elmehet a fenébe....egy héttel később meg már Chelsea mezben pózolt.
ÉS azért az "Curva Nord" az nem olyan puhapöcs, mint az itteni "kemény mag"...ott, ha valaki elvágja magát, akkor nem nagyon van visszaúz. Emlékszem mi volt anno Icardi-val, aki akkor még CSK is volt.
Mar irtak egy kis kozlemenyt es kb megbocsajtottak neki. Varjak tőle a gólokat, leszarjak mar.

Mi szoptunk ezzel a nyomorek balfasszal a legnagyobbat.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Játékosok

#2077 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Valszeg majd ad egy-két nyilatkozatot, hogy hamar rájött, hogy csak az Inter létezik számára, tövig benyal, azt jóvan.
Azzal, hogy az Inter kap/kapott 100 millát, most meg kölcsönbe megy 8-10-ért, még anyagilag is segítette a klubot.
Nem kívánok neki rosszat, csak egy Chelsea-Inter meccset a Bridge-en

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2078 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Amúgy én meg azon gondolkodtam, hogy rendben, visszatérhetett szeretett klubjába...de az ottani szurkolók, hogyan fogják fogadni?
Mert azért előző évben őket sem a legszebben hagyta ott. Először lenyilatkozta, hogy semmiképpen nem távozik, csak az inter és mindenki más elmehet a fenébe....egy héttel később meg már Chelsea mezben pózolt.
ÉS azért az "Curva Nord" az nem olyan puhapöcs, mint az itteni "kemény mag"...ott, ha valaki elvágja magát, akkor nem nagyon van visszaúz. Emlékszem mi volt anno Icardi-val, aki akkor még CSK is volt.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#2079 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2022. június 22., szerda 14:44 Romelu Lukaku was 'reduced to tears' when his lawyer informed him that #Chelsea and Inter Milan had struck an agreement over a loan move.

[@Gazzetta_it]


Lukaku megkönnyezte a hírt mikor kiderült hogy megállapodtunk az interrel és visszatérhet oda.
Olyan ez, mint valami rossz vígjáték :lol: :lol: Na isten veled Rom, többször nem kell jönni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2080 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2022. június 22., szerda 14:44 Romelu Lukaku was 'reduced to tears' when his lawyer informed him that #Chelsea and Inter Milan had struck an agreement over a loan move.

[@Gazzetta_it]


Lukaku megkönnyezte a hírt mikor kiderült hogy megállapodtunk az interrel és visszatérhet oda.
Egy szardarab ez az ember. Úgy csinál mintha olyan rossz lett volna itt neki, holott a szurkolók kinyalták a seggét egészen addig, amíg azt az interszopó nyilatkozatát le nem adta.

Ja és ezt azért itt hagyom:
Kép
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése