Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#2381 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

On paper, Chelsea look a more balanced side with Lukaku. The reality is they have been at their most fluid and dangerous without him. Let’s not forget before Lukaku signed they won the Champions League final using the matchwinner, Kai Havertz, as a false nine.
https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... b-chelsea/

Kivalo elemzes a Telegraph reszerol Lukaku betoltott szereperol a klubban. Az elemzes kiter arra is, hogy minden bizonnyal nem felhotlen a kapcsolat Tuchel es a belga kozott, valamint ez kihatassal van a tobbi jatekos moraljara. A palyan mutatott magatarsa trenere es tarsai fele kerdeseket vet fel, egyaltalan nem profi hozzaallas. Lukaku artott a klubnak, mintsem hasznalt, tavasszal sokkal kiegyensulyozotabb volt nelkule a garda.

Sok minden masra kiternek meg, erdemes elolvasni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2382 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Én nem szerettem mikelt, de érdekes, mert anno Jose őt és kesöbb Maticot emelt ki, mint a legfontosabb láncszeme az éppen aktuális keretnek. Én mindegyiket egy alibi jatékosnak tartottam, úgy mint most jorginho-t, de ennyi ilyen jatékos akiket imadtak az edzők biztos van alapja.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2383 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2022. január 19., szerda 14:45Tegnap már én is erre jutottam, mennyit ekéztük (sokszpr jogosan) Williant, de CHO meg Puli is messze van a braziltol. hulye volt az is de tudott futni, 1 v1 -et tolni és lőni.
Erre CHO-tól függetlenül reagálok. Látszik hogy az idő megszépíti a dolgokat. Botrányos volt amit Willian labdával művelt. Ha egy védővel találta szemben magát akkor megállt, totyorgott, nyomta a kamu zsogabonitot, majd visszagurította a mögötte állónak és mint aki jól végezte a dolgát elkezdett a védők közé sétálni.

Én Pulisictől mászok a falra, egyértelműen szar a mostani szélső/támadó állomány, de a Pedro/Willian páros is csak a tapasztalatukkal voltak többek, és ez is inkább az elsőre igaz, aki tudott játszani valóban klasszis játékossal. Az sem kis dolog, hogy ők a liga legjobbjával kombinálhattak, a mostani keretben meg mindenki egységesen agyhalott. Hazard hatása hatalmas volt, labdával és labda nélkül is veszélyt jelentett ami nagy szabadság a társaknak, nem véletlen ment mellette Oscar-nak is.

Kalou is hasonló eset lehet, de én őt és Mikel-t "sírom" vissza. Ha Jorginho a mai világban a harmadik legjobb játékos a tavalyi teljesítménye alapján, akkor Mikel-lel mindent elérhetnénk.

Ha már játékosok topik, meg szélsők, megemlíteném Werner-t akit sikerült annyira leépíteni, hogy az eddigi legveszélyesebb tulajdonságát, a végsebességét sem használja egyáltalán. Nem sprintelt, nem próbál meg megverni senkit így (se máshogy), mintha nem merne, vagy nem akarna.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#2384 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Odoinak kell egy kölcsön. Nálunk hihetetlenül görcsös, szerintem pont a bayernes balhé és a kiharcolt nagy fizetés miatt. Túl nagy rajta a nyomás.

Én még mindig bízok benne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2385 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2022. január 19., szerda 1:28 CHO egy agyatlan senki, sosem lesz belőle semmilyen komoly játékos, néha elkap egy jobb periódust, de ennyi az ember, semmi több. Én sosem láttam benne semmi kiemelkedőt, tucat angol játékos, átlagos kvalitásokkal és átlag alatti játékintelligenciával, ólajtónyi önbizalommal. Pulisic-kel összegyúrnánk őket, akkor se kapnánk egy értelmes példányt belőlük. És akkor ezekkel kéne eredményt elérni, sok sikert hozzá bármelyik edzőnek.

Nem hittem volna, hogy egyszer visszasírom Pedro-t, de lehet szívesebben nézném, mint ezeket az önjelölt sztárokat, akikben semmi alázat nincs.
Tegnap már én is erre jutottam, mennyit ekéztük (sokszpr jogosan) Williant, de CHO meg Puli is messze van a braziltol. hulye volt az is de tudott futni, 1 v1 -et tolni és lőni.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#2386 Hozzászólás Szerző: focimark »

Callum Hudson-Odoi has four Premier League goals in four seasons at Chelsea.
nem semmi teljesítmény. És 2 3 éve vitte volna a Bayern 70 milláér, mi meg nem adtuk :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#2387 Hozzászólás Szerző: Szabi »

CHO egy agyatlan senki, sosem lesz belőle semmilyen komoly játékos, néha elkap egy jobb periódust, de ennyi az ember, semmi több. Én sosem láttam benne semmi kiemelkedőt, tucat angol játékos, átlagos kvalitásokkal és átlag alatti játékintelligenciával, ólajtónyi önbizalommal. Pulisic-kel összegyúrnánk őket, akkor se kapnánk egy értelmes példányt belőlük. És akkor ezekkel kéne eredményt elérni, sok sikert hozzá bármelyik edzőnek.

Nem hittem volna, hogy egyszer visszasírom Pedro-t, de lehet szívesebben nézném, mint ezeket az önjelölt sztárokat, akikben semmi alázat nincs.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2388 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kenedy has now been added to our Premier League squad list (without a number for now).

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#2389 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2022. január 17., hétfő 11:09 Thomas Tuchel wanted a ‘point of reference’ striker and a ‘reliable goalscorer’ last summer. #Chelsea tried for Erling Haaland but Romelu Lukaku was the only ‘gettable elite’ no.9.


Thomas Tuchel didn’t bring Romelu Lukaku’s name to the board but he was happy that #Chelsea went and got him last summer.

[via @liam_twomey]

Szóval megint a board hozta a nagy csatárt
Ezt már azóta finom hangolta aki kihozta, hogy azért nem erről volt szó.
"Since a lot of people on Chelsea Twitter seem to be seeing what they want to see in something I said last week, let me be clear: Chelsea and Tuchel were in agreement about signing Lukaku last summer. The team lacked a reliable goalscorer and he was the best on the market #CFC"
Szóval nem a board magán döntése volt Lukaku leigazolása.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2390 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az a baj Haalandert sorba fog allni a fél vilag, mi nekunk meg tul kene adni a 100 millios csatarunkon aki most jott. Kizart ez az uzlet.

Sztem Haaland ugyis Bayernbe vagy talan Citybe megy es mindketto jo dontes. Mindegyiknel gyakorlatilag garantaltan bajnok, mindket csapatnal kell kozepcsatar, nem igazoltak rég. Barca-Real duot valahogy nem erzem.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2391 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szvsz meg volt a zseton Haaland szerződtetésére, csak úgy gondolták, hogy a 180 helyett inkább kifizetnek Lukakuért 100at és 1 év múlva 80ból hozzák a norvégot, így a nyomás is kisebb, mint egy 180 millás bélyeggel.

Mondanám, hogy arról nem tehetnek, hogy a 100 millás árcédula balf*sz, de igazából volt bőven előjele, hogy nem PL kompatibilis csatár.

Én mindenesetre maradok a reménnyel, hogy valahogy bemákoljuk a baltaarcú norvégot nyáron. Addigis maradjon a hibrid, Mount-Havertz- Werner-Zijes/CHO támadó szegmens. A bajnokságnak úgyis m1, hozzuk őket formába a tavaszra, hogy a BLben legyen esélyünk a címvédésre.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2392 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Felejtsuk mar el Haalandot, igazoltunk tobb mint 200 millio fontert 3 csatart az elmult ket evben, veluk oldjuk meg. Raadasul meg is probaltuk a norvegot, full irrealis volt amit akart.

Sokkal égetőbb kb az osszes tobbi poszt. Kellene vedo, kozeppalyas, szelso, wingback.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#2393 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2022. január 17., hétfő 12:32
kecske01 írta: 2022. január 17., hétfő 11:36 More about Andreas Christensen. Also Premier League clubs approached him as potential free agent signing - but Christensen wants to respect Chelsea, he’s not gonna consider any English club proposal. 🔵🚫 #CFC

Barcelona and FC Bayern, leading the race. Decision to be made soon
Nagyon sajnalom a sracot, Silva utodja lehetett volna.
Igen, sajnos nála a legfőbb gond a mentális rész volt, amit nagyon úgy tűnik sikerült levetkőznie. Ez a Christensen már hiányozni fog, bár nekem még mindig nagyobb szívfájdalmam Tomori elpocsékolása.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2394 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2022. január 17., hétfő 11:36 More about Andreas Christensen. Also Premier League clubs approached him as potential free agent signing - but Christensen wants to respect Chelsea, he’s not gonna consider any English club proposal. 🔵🚫 #CFC

Barcelona and FC Bayern, leading the race. Decision to be made soon
Nagyon sajnalom a sracot, Silva utodja lehetett volna.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2395 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2022. január 17., hétfő 11:28 Oke, de haaland also hangon 180millio+ lett volna, plusz raiola dijja ami kb 30millio, stb. Persze volt jobb lukakunal, na de ennyiert. Mondjuk az is igaz, hogy ha “csak” 100millioert hozunk csatart, de o meg nem lovi a golokat es hasznalhatatlan akkor azzal se vagyunk ki a vizbol. Hiaba sporoltunk ugymond…
Igen Haaland elérhetetlen volt tavaly nyáron. Én örültem bigRomnak, mert kevés jó csatár közül sikerült az egyiket megszereznünk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2396 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

More about Andreas Christensen. Also Premier League clubs approached him as potential free agent signing - but Christensen wants to respect Chelsea, he’s not gonna consider any English club proposal. 🔵🚫 #CFC

Barcelona and FC Bayern, leading the race. Decision to be made soon

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2397 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Oke, de haaland also hangon 180millio+ lett volna, plusz raiola dijja ami kb 30millio, stb. Persze volt jobb lukakunal, na de ennyiert. Mondjuk az is igaz, hogy ha “csak” 100millioert hozunk csatart, de o meg nem lovi a golokat es hasznalhatatlan akkor azzal se vagyunk ki a vizbol. Hiaba sporoltunk ugymond…

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2398 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Thomas Tuchel wanted a ‘point of reference’ striker and a ‘reliable goalscorer’ last summer. #Chelsea tried for Erling Haaland but Romelu Lukaku was the only ‘gettable elite’ no.9.


Thomas Tuchel didn’t bring Romelu Lukaku’s name to the board but he was happy that #Chelsea went and got him last summer.

[via @liam_twomey]

Szóval megint a board hozta a nagy csatárt

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#2399 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta: 2022. január 15., szombat 20:05
Gaba írta: 2022. január 15., szombat 17:16 Sziasztok! Érdekelhet valakit egy Ruben által aláírt sárga Yokohama XL-es mez? Fájó szívvel, de búcsút mondanék tőle, ha valakit érdekelne.
Pénzért kell tenned báttya??? Ez nagyon szomorú :(
:(

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2400 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta: 2022. január 15., szombat 17:16 Sziasztok! Érdekelhet valakit egy Ruben által aláírt sárga Yokohama XL-es mez? Fájó szívvel, de búcsút mondanék tőle, ha valakit érdekelne.
Pénzért kell tenned báttya??? Ez nagyon szomorú :(

Válasz küldése