Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2461 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azt eltudom kepzelni, hogy akart adni egy nagyon oszinte, erzelmes interjut, amit azert ritkan latunk focistaktol. Az ilyeneket nem veletlen, hogy az ember a karrierje vegen vagy az eletrajzi konyvebe mesel el.
En is azt nem ertem, hogy hogy nem gondolta hogy ebbol baj lesz, mikor mar egy kis szosszenet is eleg az ujsagiroknak es mar buritanak mindent.
Masik lehetoseg meg hogy tenyleg tervei voltak ezzel a huzassal, de ezt meg plane nem ertem, mert kb ra lett kihegyezve a taktika, mondjuk szarul is ment a jatek.
Most mar ez van, el kell fogadni, ha rugdossa a golokat es jol jatszik akkor van egy jo jatekosunk, de semmi tobb.
Nekem ne merje csokolgatni a cimert, mert lehanyom magam.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#2462 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem nagyon jól kezelte a szitut a klub. Lukaku nsgyot hibázott, részemről szépen kimutatta a foga fehérjét, csak egy zsoldos, semmi több, DE meg is kapta a magáét érte. Azért nem lesz ebből sose rendszer, mert nincs ép lelkű ember aki ilyen gyűlölethullámot a nyakába venne mint ő az utóbbi napokban.

A szezon hátralévő részében jó lesz ha felköti a gatyát, mert innentől nagyon jónak kell lennie ha azt akarja, hogy valaki megvegye... Én nyáron mindenképp eladnám.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#2463 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Én továbbra is azt nem értem hogy hogy gondolhatta hogy ebből az interjúból nem lesz balhé? Azért Lukaku-t nem tartom egy Balotelli vagy Costa féle agyhalottnak hogy csak úgy ilyet nyilatkozzon. Szóval nem vagyok meggyőződve róla hogy mindent megbánt, lehet csak rájött hogy télen elég kicsi az esély arra hogy eligazoljon és úgy volt vele hogy legyen inkább békesség nyárig.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#2464 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nyilván fel lett építve ez a bocsánatkérős interjú, de nekem is őszintének tűnik és a tekintete is azt sugallja, hogy rájött mekkora ökörséget csinált.

Viszont a konkrét válaszadást szépen kikerülte egy-két érzékenyebb kérdésnél (pl. a Bayern, Real, Barca triót érintőt), nem éppen arra válaszolt, amire rákérdeztek. A szavaiból nekem az jött le, hogy elhivatott a klub iránt, viszont ha bármikor lenne lehetősége visszamenni az Interhez, egy percig sem gondolkodna el a döntésen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2465 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

cech19960320 írta: 2022. január 4., kedd 21:57
kecske01 írta: 2022. január 4., kedd 21:44 Chelsea oldal kirakta a Lukaku bocsánatkérős interjút.
Alapvetően őszíntének tűnt, és valóban úgy tűnt, hogy tudja, kurvára elkúrta azt az interjút és nem volt átgondolt.
Elmondta, hogy tudja, idő és sok munka lesz visszanyerni a szurkolók bizalmát, de mindent belead.

Ha ezt látni is fogom, részemről oké.
Én ezen semmi őszinteséget nem láttam, se megbánást. Egy szárazon betanult szöveget felmondott a kamerának és ennyi...meg se próbálta megmagyarázni hogy nem így gondolta, vagy elhamarkodottan mondott ezt-azt.

Kiállt nyilatkozni, mert különben elküldtük volna a B-be èvekre megrohadni és muszáj volt ezt a tiszteletkört lefutnia.

Részemről továbbra is mehet a picsaba mihamarabb, de legkésőbb nyáron. És mindezt úgy mondom, hogy 10 éve is iszonyatosan vártam, baromira örültem hogy egy őstehetsegre lecsaptunk, sajnáltam a távozását és messze őt vártam a legjobban a 3 név (Kane, Haaland) közül, de ezt sose tudom megbocsátani neki és szerintem jó pár millió szurkoló van ezzel még így...

Hogy egy klasszikust idézzek: it's a fucking disgrace.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2466 Hozzászólás Szerző: Dante »

Örülök, hogy el lett rendezve a dolog, marhára nem volt szükség se az interjúra, sem az utóhatására - sem a klub, sem Lukaku szempontjából. Az egyetlen fontos dolog, hogy nyárig a lehető legjobb teljesítményt nyújtsa Lukaku, jó lenne ha idén nem Jorginho volna a házi gólkirály.

Ami az interjút illeti, sosem fogja semmissé tenni, nem volt itt semmi félreértés, legfeljebb, abban hogy meddig mehet el ami a gondolatai kifejezését illeti. Nyilván nagyon rosszul mérte fel és ennek a következménye ez a bocsánatkérés, teljesen egyértelmű, hogy jó párszor begyakorolt a párbeszéd, végigmennek minden ponton ami az interesben is szerepelt.

Ennél többet nem lehet tenni az ügy érdekében. Amennyiben módunk van elköszönni tőle a nyáron remélem megtesszük megfelelő összegért és biztos pótlással.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2467 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2022/ ... -interview

Megtekinthető Lukaku bocsánatkérős videója. Őszintének tűnik egyébként… de az tuti hogy kemény meló lesz innen visszaküzdenie magát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#2468 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2022. január 4., kedd 21:44 Chelsea oldal kirakta a Lukaku bocsánatkérős interjút.
Alapvetően őszíntének tűnt, és valóban úgy tűnt, hogy tudja, kurvára elkúrta azt az interjút és nem volt átgondolt.
Elmondta, hogy tudja, idő és sok munka lesz visszanyerni a szurkolók bizalmát, de mindent belead.

Ha ezt látni is fogom, részemről oké.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2469 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea oldal kirakta a Lukaku bocsánatkérős interjút.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#2470 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Egyetértek, remélem szétszedik a szurkolók egészen addig, amíg elő nem áll egy magyarázó nyilatkozattal. Amennyiben inkább lapulni tervez, mint sz@r a fűben, úgy viszont remélem semennyi támogatást nem kap a Chelsea-s karrierje hátralévő részében.

Nem szeretnék ilyenekkel dobálózni, hogy nálam örökre elvágta magát, mindenki csinált már baromságot az életében (mielőtt bárki tagadná, gondoljatok csak a részegen felhívtam az exem sztorikra :lol: ) de amennyiben lesz benne annyi, hogy kiálljon a szurkolók elé és felelősséget vállal a tetteiért, szerintem megérdemel egy második esélyt. Természetesen kiállás alatt nem egy menedzsere által írt nyílt levélre, vagy Insta posztra gondolok, hanem adjon csak interjút.

Tuchelnek viszont minden tiszteletem, hogy profi tudott maradni annak ellenére is, hogy nyíltan kritizálták a taktikáját.
211! NEW RECORD!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2471 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nevetséges....remélem kifütyülik, ami a csövön kifer...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#2472 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ki gondolta volna... :roll:

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#2473 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Chalobah megserult, igy nem lesz holnap, ahogy Christensen sem. Werner tegnaptol a csapattal edz, es ott lehet a kispadon.

Lukaku-val megbeszeltek a dolgokat, es Tuchel szerint lepjunk tovabb. Elmondasa szerint a belga elhivatott a klub irant, cimeket akar nyerni. Kerte a szurkolokat, hogy tamogassak Lukaku-t, akkor is, ha csalodottak az unterju miatt.

Mindent megtesz a mester es a vezetoseg is, hogy Rudiger-t ne veszitsek el, viszont nem tudja, hogy a kepviseloi targyalnak e mas csapatokkal.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2474 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2022. január 4., kedd 0:40 Tuchel persze hogy jól kezelte, de ez így vèrciki, könyörgöm ne csináljunk már magunkból bohócot ...ennyit nem ér 100 milla, tényleg precedenst teremt...
Mi nem a City vagyunk, hogy megtehetjük, hogy egy 100 millás játékost csak úgy leküldjünk az ifikhez. Mindenesetre fura lesz most így Lukakut pályán látni.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2475 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Tuchel persze hogy jól kezelte, de ez így vèrciki, könyörgöm ne csináljunk már magunkból bohócot ...ennyit nem ér 100 milla, tényleg precedenst teremt...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#2476 Hozzászólás Szerző: focimark »

Huge moment for Thomas Tuchel :
“ One source told Telegraph Sport that Owner Roman Abramovich feels like Tuchel has handled the Romelu Lukaku situation so far “ Perfectly “ ( via @Matt_Law_DT )

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2477 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2022. január 3., hétfő 22:36 Romelu Lukaku nem távozik sem a januári, sem a nyári átigazolási időszakban. A belga csatár mostanra hatalmas hibának tartja, hogy megcsinálta az interjút.

(Sky Sport)
Gondolom meg lett fenyegetve, hogy szerződésben áll a klubbal és vagy tesz egy megbanós riportot és játszik mint marci hevesen, vagy tényleg leküldik maloudazni az ifikhet 2,5 évre. Mivel megcsinalhatjuk. A szerződés mind a két felet védi.
Igy most ő is lemegy kutyába és játszik tovább nálunk megbánóan, meg mi is egy csicska kutyák vagyunk és engedjük jatszani ezt a szarházi rinyapinát.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Játékosok

#2478 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Agyatlan.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2479 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Romelu Lukaku nem távozik sem a januári, sem a nyári átigazolási időszakban. A belga csatár mostanra hatalmas hibának tartja, hogy megcsinálta az interjút.

(Sky Sport)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2480 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Romelu Lukaku's meeting with Thomas Tuchel went well today. The situation has calmed itself and there should be no more consequences for Lukaku.

(Source: @DiMarzio)

Válasz küldése