Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#2641 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hab a tortán, hogy Tuchel meccs utáni nyilatkozata szerint Ruben is kidőlt, megsérült a bemelegítésnél. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2642 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Spurst is jól fejbeverte a covid, szerintem most ismét sok játékos fog kidőlni. Kíváncsi vagyok lesznek-e halasztott meccsek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2643 Hozzászólás Szerző: emsanya »

#Chelsea: Chilwell, Kante, Chalobah, Jorginho and Kovacic out with injury tomorrow against #Zenit. Kovacic Covid19.
@SkySports


Kovacic visszatért, de a covid tesztje pozitiv lett, karantén, hurrá...

Holnapra két CM maradt Saul és RLC.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2644 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. december 6., hétfő 19:36 Thomas Tuchel has been given a boost by Mateo Kovacic returning to his injury-hit Chelsea squad, with the midfielder set to be available for selection this weekend (Times)

Kova már lehet a hétvégén. :roll:
Hála istennek

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2645 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Thomas Tuchel has been given a boost by Mateo Kovacic returning to his injury-hit Chelsea squad, with the midfielder set to be available for selection this weekend (Times)

Kova már lehet a hétvégén. :roll:

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Játékosok

#2646 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Azert ez eleg gyenge kifogasnak tunik. Cho es Pulisic is jatszott mar Alonso helyen. Valamint Mount is tud kozepen jatszani Jorginho helyen. Annyira nem klasszis egyik sem, hogy ilyen szinten kihagyhatatlanok, hogy meg serulten is ok jatszanak.

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#2647 Hozzászólás Szerző: Crap »

Tuchel nyilatkozta, hogy Jorgi meccsek óta derék fájdalommal játszik, sérülés miatt.
Alonso detto sérült és fáj a háta ezért nem is bír egy meccset végig játszani.
Havertzet sajnos elég nagy fájdalommal szállították el.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#2648 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

cech19960320 írta: 2021. december 4., szombat 17:58
Pilgrim írta: 2021. december 4., szombat 17:53 Nem szeretnek lavinat inditani, de aki kedveli Jorginho jatekat, es aki szerint fontos tagja o a csapatunknak, azoktol kerdeznem, hogy miben kiemelkedo o? Oszinten erdekel, mert en soha semmi pluszt nem lattam benne az itt toltott idoszaka alatt, ettol fuggetlenul erdekel, hogy ki mit lat benne.
Nem kedvelem. Amiben kiemelkedő, az a labdakihozatalok segítése... az ahogy üresbe helyezkedik, elmozog, és irányítja a többieket. Mindig passzopciót nyúlt.. Ez az ami pl egy Saul-RLC párosban nincs benne.

De közel sem gondolnám pótolhatatlannak. Ugyanezt lehozza egy Kimmich, egy Thiago, egy Modric.. Simán lenne, aki a posztján jobban játszana, de a mi jelenlegi keretünkből csak Kova hasonló.
Elfogadom, koszonom. A labdakihozalatokban valoban hasznos, viszont itt ki is merul a kepessegei. Mikel-t sok kritika erte mar jo nehany evvel ezelott, hogy a modern futball nem bir el olyan jatekosokat akik a tamadast nem tudjak segiteni, pedig neki voltak olyan atadasai, inditasai ami elmenyszamba mentek. Jorginho eseteben talan szamomra ez a legidegesitobb. Tamadasban abszolut nulla, es altalaban vedekezesben is. Alibi passzok, passzai 99%-ban oldalra vagy hatra mennek.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#2649 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pilgrim írta: 2021. december 4., szombat 17:53 Nem szeretnek lavinat inditani, de aki kedveli Jorginho jatekat, es aki szerint fontos tagja o a csapatunknak, azoktol kerdeznem, hogy miben kiemelkedo o? Oszinten erdekel, mert en soha semmi pluszt nem lattam benne az itt toltott idoszaka alatt, ettol fuggetlenul erdekel, hogy ki mit lat benne.
Nem kedvelem. Amiben kiemelkedő, az a labdakihozatalok segítése... az ahogy üresbe helyezkedik, elmozog, és irányítja a többieket. Mindig passzopciót nyúlt.. Ez az ami pl egy Saul-RLC párosban nincs benne.

De közel sem gondolnám pótolhatatlannak. Ugyanezt lehozza egy Kimmich, egy Thiago, egy Modric.. Simán lenne, aki a posztján jobban játszana, de a mi jelenlegi keretünkből csak Kova hasonló.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#2650 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Nem szeretnek lavinat inditani, de aki kedveli Jorginho jatekat, es aki szerint fontos tagja o a csapatunknak, azoktol kerdeznem, hogy miben kiemelkedo o? Oszinten erdekel, mert en soha semmi pluszt nem lattam benne az itt toltott idoszaka alatt, ettol fuggetlenul erdekel, hogy ki mit lat benne.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#2651 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szerintem Rudiger es Chris is ugy gondolja, hogy tobb fizetest erdemelnenek, mint amit a klub felajanlott. Valamilyen szinten megertem oket. Lukaku,Havertz 300k felett keresnek, Werner es Kante is kozel 300-hoz. Ami a legdurvabb szamomra, hogy Saul egymaga tobbet keres nalunk, mint Rudi es Chris egyutt.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2652 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Eddig nem a lassusaga volt a legnagyobb probléma? latjuk alonso is jó a kapu elött, de oda el is kell jutni, meg hát vissza is kéne érni védekezni..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#2653 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Tuchel elárulta a mai sajtótájékoztatón, hogy edzéseken már próbálgatta Saúlt wb poszton (szerinte erőssége lehet ez a szerepkör, mert jól érkezik a 16-oshoz, jól lő), és mivel Alonso nem játszhat három naponta minden meccsen, ezért elképzelhető, hogy a spanyolt élesben is ki fogja majd próbálni a közeljövőben.

Magyarul kaphat egy második esélyt, ha már az eredeti posztján hulladék volt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2654 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

James es Jorginho újra bevethetőek.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2655 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megértem, hogy a CHO szitu felverte a fizetési igényeket, azonban most is igaz, hogy senki nem nagyobb a csapatnál. Aki lelépne, az elhúzhat nyugodtan, a többi meg úgyis aláírja amit kap. Nem olyan pótolhatatlan láncszem sem Rüdi, sem Chris, 4 védős rendszerben messze nem ezt a szintet hozták. Majd örülhet Rüdiger magának a Realban, mehetnek hambizni Hazardal, mert ezen a szinten az életben nem fog az eszpanyja ligában teljesíteni. Chris meg hálás lehetne, hogy nem b*sztuk ki, amikor minden meccs előtt szó szerint f*sta össze magát meg ájuldozott és szó nélkül alá kéne írja, amivel kiszúrjuk a szemét.

Majd örülni fog az a 2 játékos(+csapataik, ügynökeik) akik helyükre érkeznek és egy minden fronton harcban levő csapat részei lehetnek. Én személy szerint már torkig vagyok az ilyen Luiz, kürtő meg vilmos szerű alakok követelőzéseivel. Jöhet a friss hús

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#2656 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Plusz mindjárt január, amikor már hivatalosan is lehet tárgyalni, aztán jönnek a rohadék ügynökök és atmossak a játékosok agyát, úgyhogy annyira nem jó a mostani szitu

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#2657 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta: 2021. december 3., péntek 14:16 Elől nagyjából stabilak vagyunk, megvan a létszám, jönnek vissza a sérültek timo és lukaku is.

A kp elég gáz. Mit tudni ki mikor tér vissza? Kanté? kovacic?

A védőink helyzete meg lesz oldva, ebbe biztos vagyok. Tuchelnek szüksége van az emberekre. Igy is látja mennyire durva a PL-be az iram, a csapatok. Benn vagyunk egy sérüléshullámba, és kitudja hol lesz a vége.
Megfognak mindenkivel egyezni, szezon közben nem fog minket senki sem elhagyni, főleg pótlás nélkül nem.

-Azpi imadja a klubbot. Nagyon korrekt és egyenes ember.
-Silva nagyon jól érzi magát itt, BL-t nyert az első évébe, most meg PL első helyen allunk. Hova menne?!
-Rüdiger is szereti a klubbot, Tuchel is német, állandóan játszatja, szüksége van rá.
-Christensen is maradni fog, itt nőtt fel, itt vannak a barátai, egyre többet jatszik.

Én nem aggódnék egyikért sem.
Csak azt ne felejtsuk el, hogy a penz mindenkinek fontos, Rudigernek pl utolso esely karrierje legjobb szerzodesere, szeretni szereti a klubot ez vitathatatlan, de itt a penzen tobb mulik, ami ertheto is.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2658 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Elől nagyjából stabilak vagyunk, megvan a létszám, jönnek vissza a sérültek timo és lukaku is.

A kp elég gáz. Mit tudni ki mikor tér vissza? Kanté? kovacic?

A védőink helyzete meg lesz oldva, ebbe biztos vagyok. Tuchelnek szüksége van az emberekre. Igy is látja mennyire durva a PL-be az iram, a csapatok. Benn vagyunk egy sérüléshullámba, és kitudja hol lesz a vége.
Megfognak mindenkivel egyezni, szezon közben nem fog minket senki sem elhagyni, főleg pótlás nélkül nem.

-Azpi imadja a klubbot. Nagyon korrekt és egyenes ember.
-Silva nagyon jól érzi magát itt, BL-t nyert az első évébe, most meg PL első helyen allunk. Hova menne?!
-Rüdiger is szereti a klubbot, Tuchel is német, állandóan játszatja, szüksége van rá.
-Christensen is maradni fog, itt nőtt fel, itt vannak a barátai, egyre többet jatszik.

Én nem aggódnék egyikért sem.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#2659 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pilgrim írta: 2021. december 3., péntek 11:49
edeskeves írta: 2021. december 1., szerda 17:33 Sokadik jatekosnak a szerzodeshosszabbitasa esett kutba mostanaban (Christensen, Rudiger, ujabban Azpit irjak) azert jo lenne ha akik megerdemlik megkapnak a tisztesseges fizut es nem CHO lenne pl a legjobban keresok kozott.
Nyilvan aki irrealisan sokat ker az menjen ha akar, de azert nem kellene alapembereket csak ugy kiszorni..
Kimondottan erdekes ez a szituacio. 3 jatekosunk szerzodese jar le (+Silva) es ugy nez ki senki sem akar hosszabbitani. Tuchel a Watford ellenni meccs elott kritizalta Christensen-t, miszerint huzza az idot. Azt sem igazan ertem, hogy ekkora klub, mint a Chelsea, miert var ki az utolso pillanatig? Oriasi baklovest kovetett el a vezetoseg sajnos.

Silva,Azpi,Chris,Rudiger esetleges tavozasa felbecsulhetetlen karokat okozna az epitkezesben.
Az a baj hogy Rüdiger és Christensen is Tuchel alatt robbant be igazán, a német szinte nem is játszott Lampard alatt és Chris sem volt éppen csúcsformában, szóval nem nagyon volt terítéken a hosszabbításuk. Aztán ugye tudjuk mi történt, 3 védős rendszerben mindketten szintet léptek, BL-t nyertünk, így a fizetési igények is megugrottak. Silva-ról én amúgy legutóbb olyanokat olvastam hogy szívesen maradna és talán már tárgyaltak is, nem láttam olyan híreket hogy nem szeretne hosszabbítani. Azpi-nál meg gondolom az a kérdés hogy tartaléknak szeretne-e maradni, mert valószínűleg már csak ilyen szerep jutna neki.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#2660 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

edeskeves írta: 2021. december 1., szerda 17:33 Sokadik jatekosnak a szerzodeshosszabbitasa esett kutba mostanaban (Christensen, Rudiger, ujabban Azpit irjak) azert jo lenne ha akik megerdemlik megkapnak a tisztesseges fizut es nem CHO lenne pl a legjobban keresok kozott.
Nyilvan aki irrealisan sokat ker az menjen ha akar, de azert nem kellene alapembereket csak ugy kiszorni..
Kimondottan erdekes ez a szituacio. 3 jatekosunk szerzodese jar le (+Silva) es ugy nez ki senki sem akar hosszabbitani. Tuchel a Watford ellenni meccs elott kritizalta Christensen-t, miszerint huzza az idot. Azt sem igazan ertem, hogy ekkora klub, mint a Chelsea, miert var ki az utolso pillanatig? Oriasi baklovest kovetett el a vezetoseg sajnos.

Silva,Azpi,Chris,Rudiger esetleges tavozasa felbecsulhetetlen karokat okozna az epitkezesben.

Válasz küldése