Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#2801 Hozzászólás Szerző: fst200 »

broduer írta: 2021. október 25., hétfő 11:22
Bubi írta: 2021. október 25., hétfő 11:14 Nagyon cikkeznek rüdigerről, az összes topcsapatot emlegetik vele kapcsolatban és látván a teljesítményét.... kezdem megérteni.

A játék MINDEN elemében óriásit fejlődött. 140.000 fontot írnak vele kapcsolatban, szerintem elfogadható a kérése. Meg kell tartani.
Igen, Cityt is írnak pl. Akkor falnak megyek, ha átigazol hozzájuk. Maximum a Real és a Bayern-transzfert tudnám megérteni az ő szemszögéből. Minden más eset (Juve, City) elfogadhatatlan pazarlás lenne a vezetőség részéről.
Ne menjen sehova, sajnos ha elengedjuk borítékolható hogy ellenünk rúg egy gólt a bl kiesési szakaszban

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#2802 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bandi írta: 2021. október 25., hétfő 11:31
Bubi írta: 2021. október 25., hétfő 11:14 Nagyon cikkeznek rüdigerről, az összes topcsapatot emlegetik vele kapcsolatban és látván a teljesítményét.... kezdem megérteni.

A játék MINDEN elemében óriásit fejlődött. 140.000 fontot írnak vele kapcsolatban, szerintem elfogadható a kérése. Meg kell tartani.
140k ajándék lenne és ha csak ennyit kérne akkor már rég aláírták volna a szerződést, de én leginkább olyanokat olvastam hogy mi ajánlunk kb ennyit, de ő a dupláját szeretné és meg akarja várni a januárt, amikor szabadon tárgyalhat más klubokkal. És az a gond, hogy a PSG vagy a Real is szerintem simán megadná neki a 250-300k körüli fizetést, szóval én jelenleg elég pesszimista vagyok az ő szerződésével kapcsolatban.
Ha ez a helyzet akkor felőlem mehet, de olyan csapathoz menjen ahol 3 védős a rendszer....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#2803 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2021. október 25., hétfő 11:14 Nagyon cikkeznek rüdigerről, az összes topcsapatot emlegetik vele kapcsolatban és látván a teljesítményét.... kezdem megérteni.

A játék MINDEN elemében óriásit fejlődött. 140.000 fontot írnak vele kapcsolatban, szerintem elfogadható a kérése. Meg kell tartani.
140k ajándék lenne és ha csak ennyit kérne akkor már rég aláírták volna a szerződést, de én leginkább olyanokat olvastam hogy mi ajánlunk kb ennyit, de ő a dupláját szeretné és meg akarja várni a januárt, amikor szabadon tárgyalhat más klubokkal. És az a gond, hogy a PSG vagy a Real is szerintem simán megadná neki a 250-300k körüli fizetést, szóval én jelenleg elég pesszimista vagyok az ő szerződésével kapcsolatban.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#2804 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2021. október 25., hétfő 11:14 Nagyon cikkeznek rüdigerről, az összes topcsapatot emlegetik vele kapcsolatban és látván a teljesítményét.... kezdem megérteni.

A játék MINDEN elemében óriásit fejlődött. 140.000 fontot írnak vele kapcsolatban, szerintem elfogadható a kérése. Meg kell tartani.
Igen, Cityt is írnak pl. Akkor falnak megyek, ha átigazol hozzájuk. Maximum a Real és a Bayern-transzfert tudnám megérteni az ő szemszögéből. Minden más eset (Juve, City) elfogadhatatlan pazarlás lenne a vezetőség részéről.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#2805 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon cikkeznek rüdigerről, az összes topcsapatot emlegetik vele kapcsolatban és látván a teljesítményét.... kezdem megérteni.

A játék MINDEN elemében óriásit fejlődött. 140.000 fontot írnak vele kapcsolatban, szerintem elfogadható a kérése. Meg kell tartani.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2806 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

tutaj írta: 2021. október 23., szombat 14:30 Lehet tudni, hogy mennyit kell kihagyniuk Lukakueknak?
2-3 meccs elvileg.

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Játékosok

#2807 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Lehet tudni, hogy mennyit kell kihagyniuk Lukakueknak?

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#2808 Hozzászólás Szerző: Anti »

Hétvégén a Leedset is ő intézte el.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2809 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: 2021. október 22., péntek 11:04
emsanya írta: 2021. október 22., péntek 10:07 Havertz maradt az egyetlen ember a keretben aki tud csatárt játszani. Ha ő is esetleg lesérül nem marad senki.

A jövőheti ligakupa meccsen nagyon extra lenne ha esetleg megjelenne a keretben az ifiktől Soonsup-Bell vagy esetleg Fiabema mint csatárok.
Most egy jó Broja bizonyíthatna :D bár ha így folytatja, lesz esélye jövőre :D
Broja csak a magyar válogatottat tudja elintézni :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#2810 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta: 2021. október 22., péntek 10:07 Havertz maradt az egyetlen ember a keretben aki tud csatárt játszani. Ha ő is esetleg lesérül nem marad senki.

A jövőheti ligakupa meccsen nagyon extra lenne ha esetleg megjelenne a keretben az ifiktől Soonsup-Bell vagy esetleg Fiabema mint csatárok.
Most egy jó Broja bizonyíthatna :D bár ha így folytatja, lesz esélye jövőre :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2811 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Havertz maradt az egyetlen ember a keretben aki tud csatárt játszani. Ha ő is esetleg lesérül nem marad senki.

A jövőheti ligakupa meccsen nagyon extra lenne ha esetleg megjelenne a keretben az ifiktől Soonsup-Bell vagy esetleg Fiabema mint csatárok.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2812 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bandi írta: 2021. október 21., csütörtök 19:28
kecske01 írta: 2021. október 21., csütörtök 18:10 Romelu Lukaku faces three to four weeks on the sidelines after twisting his ankle.

[via @andydillon70]

Bazmeg :)
2 hét múlva válogatott szünet, szóval végül is csak addig kell kihúzni nélküle, aztán lesz még plusz 2 hete gyógyulni. Gondolom Werner-nél is hasonló lesz a helyzet, hamstring sérülés 2-3 hét szokott lenni.
Legalább ha elöbb felépül eltud menni a valogatott meccsekre. :twisted: De sztem gyógyulás nélkül is behivjak hátha. :roll:

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#2813 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2021. október 21., csütörtök 18:10 Romelu Lukaku faces three to four weeks on the sidelines after twisting his ankle.

[via @andydillon70]

Bazmeg :)
2 hét múlva válogatott szünet, szóval végül is csak addig kell kihúzni nélküle, aztán lesz még plusz 2 hete gyógyulni. Gondolom Werner-nél is hasonló lesz a helyzet, hamstring sérülés 2-3 hét szokott lenni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2814 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Romelu Lukaku faces three to four weeks on the sidelines after twisting his ankle.

[via @andydillon70]

Bazmeg :)

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#2815 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

kecske01 írta: 2021. október 15., péntek 16:07 ❌ Thiago Silva
❌ Antonio Rudiger
❌ Christian Pulisic
❌ Hakim Ziyech
✅ Romelu Lukaku

Holnapi keret infók.

Lukaku-ra mindig bemondják, hogy nagy a baj, aztán mindig tud játszani hétvégén. :D
CP nagyon idegesit ezzel a sok serulessel...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Játékosok

#2816 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Crap írta: 2021. október 19., kedd 9:15 Kiadtak egy érdekes statisztikát, aminél azért lehet látni, hogy a játékunkba is észrevehető.
90 percre vetítve, abból egy-egy játékos hány percet tölt letámadással (támadókat vette csak figyelembe és csak azokat, akik 270 percet legalább már a pályán töltöttek a PL-ben).:
PL TOP 5-ben benne van.:
3. Werner - 39.3 perc
5. Havertz - 30.9 perc

Lukaku pedig sajnos alulról nézve a PL -ben a 3. - 6.2 perccel.
A legrosszabb egyébként Ronaldo, aki pusztán 2,7 percen áll.

Edit.: Annyit hozzá tennék, hogy a 2 stat (legkevesebb pressure + legtöbb) két külön forrásból van és időben egy kicsit eltérnek egymástl. A Werner / Havertzeset a Sky adta ki a jelenlegi fordulóba, a másikat pedig a The Athelic, de ők az utóbbi 2-3 fordulót még nem vették figyelembe ha jól tudom..
Ki is hat az egész csapatra, hogy 1 ember ennyire kiesik a letamadasbol.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#2817 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dante írta: 2021. október 19., kedd 11:50 Mondjuk nem tudom, hogy miért akarná megkockáztatni Tuchel Saul játszatását, szerencsétlen spanyol teljesen fogalmatlan. Egész biztos, hogy nem fáradtság és állóképesség hiány miatt nem játszik, hanem azért mert edzésen sem tud megfelelő teljesítményt nyújtani a tempókülönbség miatt.
Azért, mert vki nem válik be rögtön az első pár hónapjában, attól még nem lesz szerencsétlen vagy fogalmatlan, max a te olvasatodban. Tudjuk, hogy mire képes, ha jó formában van, és azt is, hogy volt egy elég komoly vese műtétje, amelynek következtében egy vesével játszik, és folyamatos orvosi felügyeletre szorul épp emiatt. Az Atleticoban is pont azt lehetett látni rajta, hogy ez a műtét elsősorban nem fizikálisan törte meg, hanem lelkileg, és ha ez valóban így van, akkor Tuchel lehet a legalkalmasabb, hogy újra felépítse a spanyolt. Nyilván idő kell neki, mire felveszi a PL ritmusát, de azért Simeone sem épp arról híres, hogy ne követelne meg dolgokat edzésen, illetve a pályán egyaránt. Szerintem várjuk meg ezt a szezont, mielőtt pálcát törnénk a feje fölött. Ha meg nem válik be, a szezon végén egyszerűen csak visszaküldjük az Atleticoba, mivel ez egy olyan üzlet, amin nekünk kvázi nincs vesztenivalónk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2818 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2021. október 19., kedd 11:50 Mondjuk nem tudom, hogy miért akarná megkockáztatni Tuchel Saul játszatását, szerencsétlen spanyol teljesen fogalmatlan. Egész biztos, hogy nem fáradtság és állóképesség hiány miatt nem játszik, hanem azért mert edzésen sem tud megfelelő teljesítményt nyújtani a tempókülönbség miatt.
Nem értem miért amúgy. Én kifejezettem örültem az érkezésének, az Atletiben brutál jól tolta anno. Tisztán emlékszem a bayern elleni szóló góljára, amikor elrakta a komplett bayern védelmet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2819 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mondjuk nem tudom, hogy miért akarná megkockáztatni Tuchel Saul játszatását, szerencsétlen spanyol teljesen fogalmatlan. Egész biztos, hogy nem fáradtság és állóképesség hiány miatt nem játszik, hanem azért mert edzésen sem tud megfelelő teljesítményt nyújtani a tempókülönbség miatt.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2820 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Holnap pl lehet játszik Saul. Kova, Rlc es Kante párost pihentetném inkább.

Válasz küldése