Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#2901 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta: 2021. szeptember 21., kedd 13:22 Mason Mount piaci értéke 2019ben: 9millió font
2021ben: 68millió font

Nem semmi, ahogy berobbant a srác 8)
Jaja, nagyon bírom, Lampard kezében brutal jó játékossá fejlődött már most és még hola vége :)
Remélem ma sokan pihennek, köztük ő is és egy jó kis kezdő kapunk akik képesek nyerni

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2902 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mason Mount piaci értéke 2019ben: 9millió font
2021ben: 68millió font

Nem semmi, ahogy berobbant a srác 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#2903 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta: 2021. szeptember 17., péntek 6:15 Saul Niguez said that in two months he will be at his top level for Chelsea.

[via @FabrizioRomano
Telen a nagy hajtasban szukseg is lesz ra, remelem minel elobb felveszi a PL ritmusat es Tuchel be tudja epiteni, mert nagy hasznara lenne a csapatnak a kepessegei alapjan.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2904 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Saul Niguez said that in two months he will be at his top level for Chelsea.

[via @FabrizioRomano

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#2905 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bandi írta: 2021. szeptember 14., kedd 13:09
Dante írta: 2021. szeptember 14., kedd 12:54
Bandi írta: 2021. szeptember 14., kedd 11:39a "haknizó hisztis alattamos sunyi" jelzőket nem nagyon tudom hova tenni, nekem abszolút nem egy ellenszenves játékos.
Rüdiger mellett a legtöbb alattomos, sportszerűtlen húzása Alonso-nak van. Hisztisnek én sem tartom, de a módszerei miatt ő lenne az egyik utolsó akin a karszalagot szívesen látnám.

Meccs alatt is írtam, nekem az is érthetetlen, hogyha a pályára lép az elsőszámú CSK, akkor miért nem adja át neki az ideiglenes.
Biztos vannak néha sportszerűtlen húzásai, de alattomos játékosnak egyáltalán nem nevezném. Amúgy meg minden csapatba kell szerintem 1-2 ilyen játékos mint amilyen Rüdiger is például, aki odalép néha keményen az ellenfélnek meg oda mer szólni a bírónak is, nem úgy mint egy Kante például aki szerintem 2-3 szónál nem szól többet egy meccsen :D Szerintem a képességei alapján sem egy rossz játékos, vannak hiányosságai, de ez a poszt neki van kitalálva, wing back-ként helye van a kezdőben és Chilwell-nek komolyan oda kell majd tennie magát ha ki akarja szorítani. Amúgy részemről ennyi, Alonso és Jorginho az a két játékos akit többen zsigerből utálnak, szóval az ő esetükben fölösleges is belemenni vitákba, mert úgyis ugyanoda lyukadunk ki mindig :D
jaja és ezek az odaszólások illetve ellenfél játékosoknak ordibálás , rohadékság amire nagyon is szükség van ha az ember nyerni akar, mint pl tavaly Suarezt rendbe tette vagy Debruyent is elpakolta :D Ramos is ilyen, lett is egy rakat bl trófea, kell egy ilyen gané védő a csapatba akitől félnek a másik oldalon , néha ez jelenti azt a pluszt ami kell a győzelemhez

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#2906 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta: 2021. szeptember 16., csütörtök 16:25 Rüdigerrel kapcsolatban 140ezret lehetett olvasni a legtöbb helyen és hogy 200+ra fáj a foga
Én a weboldalak 90%án heti 100k fontot olvastam, ami sztem reális.

200k-t nem adnék neki mert nem bírom a búráját, de 170-180k-t MEGÉRDEMEL szerintem

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2907 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Rüdigerrel kapcsolatban 140ezret lehetett olvasni a legtöbb helyen és hogy 200+ra fáj a foga

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2908 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta: 2021. szeptember 15., szerda 21:50
emsanya írta: 2021. szeptember 15., szerda 20:30 En orulnek ha hosszabbitana akar a duplajaert is. Kb a legjobb védonk es a liga leggyorsabb belso vedojenek tartjak. Megerdemli jo karakter mindig meghal a csapatert.

Amilyen penzt kialkudott maganak CHO meg Drinkwater neki siman kijar.
Egy ideje fix kezdo es az egyik legjobb a posztjan jelenleg, nem veletlenul emlegetik vele kapcsolatban a Realt, PSGt es nem harmadik vonalas csapatokat, nem tudom pontosan mennyit keres es nem is nagyon erdekel, de en tuti nem engednem el.
De Ligt hozza kepest egy vicc, miket csinal a Juveban meg a valogatottban is, 10000x inkabb Kounde 100 millioert mint De Ligt.
Egy fix kezdo, vezer, raadasul szereti is a csapatot es mindig megy mint az allat szerintem teljesen normalis, hogy akar egy jol fizeto szerzodest a fenykoraban. Ha nalunk nem akkor majd mashol megkapja, utana meg O lesz a sz.r, hogy lelepett.
Nem tudom mennyire hiteles amit láttam, de elvileg heti 70k-t kap. Szóval mehet nyugodtan neki szerintem a dupla fizu.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2909 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szeptember 14.-én betörtek James házába, miközben ő a Zenit ellen játszott BL meccset. Elvitték a BL, Szuperkupa aranyérmeit és az EB ezüstérmét is. Ha valaki kiváncsi rá, James közzétette az insta profilján a kamerafelvételeket, ahol látni a maszkos bandát miközben betörnek hozzá. Rohadék egy világ ez a mostani :|
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#2910 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Mindent meg kell tenni, hogy megtartsuk, a csávó egy állat, erős és brutál gyors, pressing resistent, jók a hosszú labdái és iszonyat jól tüzeli a többieket. Az egyik legjobb volt tavasszal, nélküle biztosan nem ment volna így.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2911 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Meg nem is nagyon voltak már Rüdinek fatal error hibái mostanában, iszonyat koncentrált. Pedig anno ez sajnos benne volt nála sokszor hogy nagyokat bakizik.

No de nyáron amugy lejár a szerződése, a PSG valoszinüleg a tripláját is megadja majd neki és ingyen lerabolják ahogy mostanában teszik. Mi meg kereshetünk helyettest...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#2912 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2021. szeptember 15., szerda 20:30 En orulnek ha hosszabbitana akar a duplajaert is. Kb a legjobb védonk es a liga leggyorsabb belso vedojenek tartjak. Megerdemli jo karakter mindig meghal a csapatert.

Amilyen penzt kialkudott maganak CHO meg Drinkwater neki siman kijar.
Én is így vagyok vele. Pedig mikor leigazoltuk nagyon nem kedveltem, de bármennyire is vannak hiányosságai, szerintem kell ide egy ilyen idegbeteg állat, aki nem fél nekimenni senkinek. 28 éves, most van pályája csúcsán, stabil alapember, kiválóan teljesít mikor kérje a nagy szerződést, ha nem most?

CHO gyakorlatilag másfél éve nem vert meg 1v1-ben embert szerintem, a keret huszadrangú játékosa, gólt lőni nem tud, beadni nem tud, grimaszolgat mikor lecserélik, mégsem kerül össztűz alá. Persze lehet mondani, hogy fiatal játékos, mert valóban az, de pont múltkor lepődtem meg, mikor hallottam a Villa elleni közvetítésben, hogy az volt a 100. felnőtt Chelsea-meccse. Utána is néztem, hogy nem mondott-e hülyeséget a kommentátor, mert nem akartam elhinni, érzetre én a felét mondtam volna. Nyilván ebben közrejátszik az is, hogy a nagy részét csereként abszolválta, de a 100 meccs az akkor is 100 meccs, rutintalannak már nem lehet mondani, mégis általában 0 a teljesítménye.

De Ligtet nem tudom mire fel sztárolják annyira, szerintem nem egy nagy eresztés.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#2913 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta: 2021. szeptember 15., szerda 20:30 En orulnek ha hosszabbitana akar a duplajaert is. Kb a legjobb védonk es a liga leggyorsabb belso vedojenek tartjak. Megerdemli jo karakter mindig meghal a csapatert.

Amilyen penzt kialkudott maganak CHO meg Drinkwater neki siman kijar.
Egy ideje fix kezdo es az egyik legjobb a posztjan jelenleg, nem veletlenul emlegetik vele kapcsolatban a Realt, PSGt es nem harmadik vonalas csapatokat, nem tudom pontosan mennyit keres es nem is nagyon erdekel, de en tuti nem engednem el.
De Ligt hozza kepest egy vicc, miket csinal a Juveban meg a valogatottban is, 10000x inkabb Kounde 100 millioert mint De Ligt.
Egy fix kezdo, vezer, raadasul szereti is a csapatot es mindig megy mint az allat szerintem teljesen normalis, hogy akar egy jol fizeto szerzodest a fenykoraban. Ha nalunk nem akkor majd mashol megkapja, utana meg O lesz a sz.r, hogy lelepett.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2914 Hozzászólás Szerző: emsanya »

En orulnek ha hosszabbitana akar a duplajaert is. Kb a legjobb védonk es a liga leggyorsabb belso vedojenek tartjak. Megerdemli jo karakter mindig meghal a csapatert.

Amilyen penzt kialkudott maganak CHO meg Drinkwater neki siman kijar.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2915 Hozzászólás Szerző: Dante »

Koundé mellett de Ligt-et emlegetik velünk a legtöbbet. Mivel én nem kedvelem Rüdiger stílusát és a PSG-Real páros csábítja, ezért abban az esetben ha de Ligt-el pótolnánk én elengedném, viszont perpill ebben a szisztémában az egyik legjobb védő Európában, tehát bárki nem megfelelő a pótlására.
Amennyire hálás sokszor a vezetőség úgy gondolom hogy megkapja a megfelelő szerződést.

Csak nehogy visszaálljunk 4 védőre, mert akkor előjönnek a bajok és rájönnek az érdeklődők is, hogy csalóka a jó teljesítmény.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2916 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2021. szeptember 15., szerda 19:20 Rudiger dupla fizut ker elvileg. Ez a feltetele, hogy hosszabitson.


Talks ongoing with Antonio Rudiger who asks for increased salary. Agreement almost ready with Andreas Christensen. No official talks started yet with Jorginho and N’Golo Kanté - but both are on the list. 🔵 #CFC

New contracts are priority for Chelsea since months.
Na, ez a vége annak, ha van a csapatba egy nagypofájú, nagyképű játékos. Elindul a lavina.
Én birom rüdigert, de ha ez igaz akkor miattam takarodhat a büdös picsába. Örüljön, hogy felveheti a kék mezt. Kérjen fizuemelést, rendezzék a bérét. De az ilyen dupla ennyit kérek storykkal kinevetném és mehet isten hírével. Igy is elég undoritó mennyi pénzt keresnek.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2917 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Rudiger dupla fizut ker elvileg. Ez a feltetele, hogy hosszabitson.


Talks ongoing with Antonio Rudiger who asks for increased salary. Agreement almost ready with Andreas Christensen. No official talks started yet with Jorginho and N’Golo Kanté - but both are on the list. 🔵 #CFC

New contracts are priority for Chelsea since months.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#2918 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Vszinű én vagyok régimódi, de nálam is teljesen kizárt lenne, hogy egy Alonso féle emberileg 0 játékos viselje a karszalagot, de bízom benne, hogy ez csak egy kilengés volt. Mint játékos, is bőven hagy maga után kívánni valót, de most nem ez a lényeg.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#2919 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2021. szeptember 14., kedd 12:54
Bandi írta: 2021. szeptember 14., kedd 11:39a "haknizó hisztis alattamos sunyi" jelzőket nem nagyon tudom hova tenni, nekem abszolút nem egy ellenszenves játékos.
Rüdiger mellett a legtöbb alattomos, sportszerűtlen húzása Alonso-nak van. Hisztisnek én sem tartom, de a módszerei miatt ő lenne az egyik utolsó akin a karszalagot szívesen látnám.

Meccs alatt is írtam, nekem az is érthetetlen, hogyha a pályára lép az elsőszámú CSK, akkor miért nem adja át neki az ideiglenes.
Biztos vannak néha sportszerűtlen húzásai, de alattomos játékosnak egyáltalán nem nevezném. Amúgy meg minden csapatba kell szerintem 1-2 ilyen játékos mint amilyen Rüdiger is például, aki odalép néha keményen az ellenfélnek meg oda mer szólni a bírónak is, nem úgy mint egy Kante például aki szerintem 2-3 szónál nem szól többet egy meccsen :D Szerintem a képességei alapján sem egy rossz játékos, vannak hiányosságai, de ez a poszt neki van kitalálva, wing back-ként helye van a kezdőben és Chilwell-nek komolyan oda kell majd tennie magát ha ki akarja szorítani. Amúgy részemről ennyi, Alonso és Jorginho az a két játékos akit többen zsigerből utálnak, szóval az ő esetükben fölösleges is belemenni vitákba, mert úgyis ugyanoda lyukadunk ki mindig :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2920 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Daniel írta: 2021. szeptember 14., kedd 13:00
Pityee írta: 2021. szeptember 14., kedd 12:57
focimark írta: 2021. szeptember 14., kedd 11:14 Nem tudom miert olyan nagy baj, hogy Alonson volt a csk szalag? Nekem pl Kanten sokkal furabb szokott lenni, aki teny, hogy sokat tett mar a csapatert, de sem a jatekosok nyilatkozatai alapjan, sem az oltozoi videok alapjan nem lehet tul nagy vezeregyeniseg, sokkal inkabb o az szerintem, aki gesztusbol szokta megkapni. Alonsobol siman kinezem, hogy hallgatnak ra a tobbiek es megvan benne ami a csk szerephez kell.
A leírásod inkább Silvára illik és egyébként nem úgy volt, hogy Azpi és Jorgi után ő következik a sorban? Csak mert úgy rémlik, hogy tavaly nem egyszer viselte a csk szalagot.

Az nem Lampsnal volt meg?
Tuchelnél a PSG-ben Silva volt az elsőszámú kapitány, úgyh nem hinném hogy az ő döntése alapján került volna hamarabb Alonsora a csk karszalag, mint rá.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése