Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3621 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Puli is megy!

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#3622 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2021. április 6., kedd 17:32 Kanté ma már újra edzett és ott van az utazó keretben!
és Tuchrl szerint a padon fog kezdeni

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3623 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kanté ma már újra edzett és ott van az utazó keretben!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3624 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Valami balhe van megint Rudigerrel.

Rudiger sent in after Kepa reacted to a challenge on him in training which led to pushing and shoving, Tuchel sent Rudiger in as he wasn’t calming down.

https://www.telegraph.co.uk/football/2 ... izabalaga/

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3625 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta: 2021. április 4., vasárnap 18:11
Bubi írta: 2021. április 4., vasárnap 14:28 Alonsoról tegnap az 5böl vagy 4 gólt kaptunk. Lusta, nem fut vissza.
M1, majd edzőt váltunk és akkor 5-10 meccsre megint vállalható szintet hoznak... Akkor majd ismét olvashatjuk 3 meccs alapján, hogy a klasszis szárnyhátvéd meg a világrengető regista :roll:
:D az igazság az, hogy a kapu előtt netto életveszély az ember, posztot tévesztett. Középpályán akár komolyabb karriert is futhatott volna.

Mint szárny én sose értettem itt mit ettek rajta.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#3626 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2021. április 4., vasárnap 14:28 Alonsoról tegnap az 5böl vagy 4 gólt kaptunk. Lusta, nem fut vissza.
M1, majd edzőt váltunk és akkor 5-10 meccsre megint vállalható szintet hoznak... Akkor majd ismét olvashatjuk 3 meccs alapján, hogy a klasszis szárnyhátvéd meg a világrengető regista :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3627 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Alonsoról tegnap az 5böl vagy 4 gólt kaptunk. Lusta, nem fut vissza.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Játékosok

#3628 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Botond9797 írta: 2021. április 4., vasárnap 11:59 Thiago Silva tegnapi ámokfutása teljesen érthetetlen számomra, önmagának száznyolcvan fokos ellentéte volt. Amit Tuchelnek fel lehet hozni, az a kezdőcsapat kijelölése, Christensen élete formájában játszott az elmúlt hetekben, bár feltehetően a válogatott szünet őt jobban kifárasztotta, de onnan is pozitív élményekkel jött vissza. Thiago pedig látszólag még csak kereste a ritmust, ha a kezdőcsapatba jelölésében még volt is logika, az első sárga és az azt követő 1-2 rossz megmozdulás után én lecseréltem volna, de ez csak személyes okoskodás.

Jorginho tegnapi produktumát én sem tudom megvédeni, az elmúlt időszakban én kedveltem a játékát, de a tegnapi teljesítménye hulladék volt. Kovacic előre jó volt, hátra gyenge, az egyik, asszem a negyedik gólnál látszott, ahogy meg sem próbál visszafutni, áll egy helyben utána kötelező jelleggel kocog 1-2 métert, a Lampard-érában láttam legutóbb ilyet a horváttól.

Ami pedig az első embereket illeti, mindhárman, Pulisic, Ziyech (ő legkevésbé) és Werner (ő pedig leginkább) is jelenlegi formájukban kb mínusz egy ember elől, Mount beállítása szokás szerint gyökeres változást hozott, ahogy Havertz is többet hozzátesz, mint honfitársa vagy az amerikai kolléga. Remélem, a Porto ellen Mount, Havertz, CHO, és a Tammy/Giroud duó egyikéből kerülnek ki a kezdő emberek. Ami a leginkább bosszant, az Abraham mellőzése, fele annyi türelmet nem kap az ember, mint Werner, aki szimpatikus játékos és köszönhettünk egy szerzett gólt az önzetlenségének (Torres-emlékek...), de borzalmasan formán kívül, görcsösen játszik szegény és 10-ből 9 húzása nem jön be neki.
Szerintem Silva mindkét esetben a csapattársak hülyeségének lett az áldozata. Az elsőre még azt is mondom hogy okosan csinálta, 16 oson kívül nem is kaptunk gólt belőle. A második meg nyilván olyan, hogy adható érte sárga de azert erős túlzás volt, labdára ment azt is talált. Itt akik nagyon kilogtak az az Alonso Jorginho páros volt.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#3629 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Thiago Silva tegnapi ámokfutása teljesen érthetetlen számomra, önmagának száznyolcvan fokos ellentéte volt. Amit Tuchelnek fel lehet hozni, az a kezdőcsapat kijelölése, Christensen élete formájában játszott az elmúlt hetekben, bár feltehetően a válogatott szünet őt jobban kifárasztotta, de onnan is pozitív élményekkel jött vissza. Thiago pedig látszólag még csak kereste a ritmust, ha a kezdőcsapatba jelölésében még volt is logika, az első sárga és az azt követő 1-2 rossz megmozdulás után én lecseréltem volna, de ez csak személyes okoskodás.

Jorginho tegnapi produktumát én sem tudom megvédeni, az elmúlt időszakban én kedveltem a játékát, de a tegnapi teljesítménye hulladék volt. Kovacic előre jó volt, hátra gyenge, az egyik, asszem a negyedik gólnál látszott, ahogy meg sem próbál visszafutni, áll egy helyben utána kötelező jelleggel kocog 1-2 métert, a Lampard-érában láttam legutóbb ilyet a horváttól.

Ami pedig az első embereket illeti, mindhárman, Pulisic, Ziyech (ő legkevésbé) és Werner (ő pedig leginkább) is jelenlegi formájukban kb mínusz egy ember elől, Mount beállítása szokás szerint gyökeres változást hozott, ahogy Havertz is többet hozzátesz, mint honfitársa vagy az amerikai kolléga. Remélem, a Porto ellen Mount, Havertz, CHO, és a Tammy/Giroud duó egyikéből kerülnek ki a kezdő emberek. Ami a leginkább bosszant, az Abraham mellőzése, fele annyi türelmet nem kap az ember, mint Werner, aki szimpatikus játékos és köszönhettünk egy szerzett gólt az önzetlenségének (Torres-emlékek...), de borzalmasan formán kívül, görcsösen játszik szegény és 10-ből 9 húzása nem jön be neki.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#3630 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szerintem tole el is bucsuzhatunk. Ha nem megy el tolunk akkor sem fog mar itt maradandot alkotni. Sajnos azt kell mondjam willian szintjet se uti meg. Sajnalom, de ez ezy nagy nulla eddig tole nalunk. Ez igy nem karrier, hogy honapokat heteket serult, aztan formankivuli, lesz ezy jo meccse aztan megint leserul. Hatalmas az amerikai marketing erteke, de ebbol a csapat semmit sem fog kamatoztatni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#3631 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pulisic-et hamstring miatt kellett lecserélni szünetben, Tuchel nyilatkozta.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#3632 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tenyleg motivalo, de en hagytam volna kicsit gyakorolni, lehet meglett volna az eredmenye. Ronaldo es beckham is maradt edzesek utan gyakorolni, aztan latjuk mi lett beloluk.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3633 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Ezzel a témával kapcsolatban Tuchel ma nyilatkozott egy minden szempontból kedvemre való szemléletet. Werner a mai edzés után maradni akart a befejezéseket gyakorolni. Már ez is egy jel arra, hogy Werner nem lusta, nem is szar, egyszerűen csak frusztrált, ki akar lábalni ebből a helyzetből és nyilván nem elégedett. Erre Tuchel bezavarta, mondván nincs semmi baj a gólok jönni fognak, hiszen az agya 5 éves kora óta erre van ütemezve és ez nem tűnik el, nincs szüksége külön gyakorlásra. Mint ahogy azt a csajt sem hívod el újra és újra egészen addig amíg igent nem mond.

Bevallom Tuchel ezzel engem ezzel megvett kilóra, szerintem ennél tökéletesebben nem lehet kezelni ezt a helyzetet pszichológiai szempontból.

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Játékosok

#3634 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Bubi írta: 2021. április 1., csütörtök 8:17
AwayRoller írta: 2021. április 1., csütörtök 7:22
Pityee írta: 2021. április 1., csütörtök 0:05

Ez egyszerűen hihetetlen hogy mindig ki tudunk fogni egy olyan támadót aki mentálisan olyan rottyon van, hogy lassan a kapuralövés is nehézséget okoz neki...
Na ne aggódj, a hozzáállása rendben van, kedves ügyes emberke, hasznos a csapatjátékban és látszik hogy akar :mrgreen: Ha további jelzőket is szeretnél olvasni, nyiss meg egy TorresBullSh*tGeneratort vagy keress vissza az akkori kifogásokra :lol:
Sajnos tényleg kisérteties. Velem feledtetné a helyzetkihasználását ha pl 1v1ben jó lenne, vagy Kaka labdákkal tömné a srácokat, persze egy csatár feladata a góllövés...
Ami miatt bízok benne, az a szezon eleji 2-3 jó meccse, amikor még volt a lipcsei önbizalomból, ill. a helyezkedése és a szorgalma amivel teszi azt.
Az a baj, hogy komolyabb meccseken luxus lesz az ilyen kihagyott helyzet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3635 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Andreas Christensen hasn't conceded a goal in over 14 hours of football for club and country.

That's 863 minutes plus stoppage time. The last goal against with him in a team was from Toni Rudiger.
/Nizaar Kinsella/

Beteg állat...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3636 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2021. április 1., csütörtök 13:11 Le kell fosni mit csinál a német válogatottban.

A gyorsasága egy kincs, nagyon sok meccsen hozott vele pontokat és taktikailag egy ajándék a kontráknál. Ráadásul ő alázatos.
Ennyi. Baromi jol helyezkedik es futja be a folyosokat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3637 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Le kell fosni mit csinál a német válogatottban.

A gyorsasága egy kincs, nagyon sok meccsen hozott vele pontokat és taktikailag egy ajándék a kontráknál. Ráadásul ő alázatos.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3638 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta: 2021. április 1., csütörtök 7:22
Pityee írta: 2021. április 1., csütörtök 0:05
paliczandras írta: 2021. március 31., szerda 23:11 Csóri Werner ma is nyomott egy óriási Torres díjasat.
Ez egyszerűen hihetetlen hogy mindig ki tudunk fogni egy olyan támadót aki mentálisan olyan rottyon van, hogy lassan a kapuralövés is nehézséget okoz neki...
Na ne aggódj, a hozzáállása rendben van, kedves ügyes emberke, hasznos a csapatjátékban és látszik hogy akar :mrgreen: Ha további jelzőket is szeretnél olvasni, nyiss meg egy TorresBullSh*tGeneratort vagy keress vissza az akkori kifogásokra :lol:
Sajnos tényleg kisérteties. Velem feledtetné a helyzetkihasználását ha pl 1v1ben jó lenne, vagy Kaka labdákkal tömné a srácokat, persze egy csatár feladata a góllövés...
Ami miatt bízok benne, az a szezon eleji 2-3 jó meccse, amikor még volt a lipcsei önbizalomból, ill. a helyezkedése és a szorgalma amivel teszi azt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#3639 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2021. április 1., csütörtök 0:05
paliczandras írta: 2021. március 31., szerda 23:11 Csóri Werner ma is nyomott egy óriási Torres díjasat.
Ez egyszerűen hihetetlen hogy mindig ki tudunk fogni egy olyan támadót aki mentálisan olyan rottyon van, hogy lassan a kapuralövés is nehézséget okoz neki...
Na ne aggódj, a hozzáállása rendben van, kedves ügyes emberke, hasznos a csapatjátékban és látszik hogy akar :mrgreen: Ha további jelzőket is szeretnél olvasni, nyiss meg egy TorresBullSh*tGeneratort vagy keress vissza az akkori kifogásokra :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6926
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3640 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2021. április 1., csütörtök 0:05
paliczandras írta: 2021. március 31., szerda 23:11 Csóri Werner ma is nyomott egy óriási Torres díjasat.
Ez egyszerűen hihetetlen hogy mindig ki tudunk fogni egy olyan támadót aki mentálisan olyan rottyon van, hogy lassan a kapuralövés is nehézséget okoz neki...
Majd a pre seasonban helyre kell tenni ezt. Ez az Osz meg Tel rendesen kinyirta ot. Mondom ezt ugy hogy baromi hasznos a jateka igy is es nekem annyira nincs bajom vele.

Válasz küldése