Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#3741 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. február 8., hétfő 15:33 Kiderült hogy Pulisic családi problémák miatt nem volt tegnap. Tudni valamit esetleg ezzel kapcsolatban?
Arról nem találtam infót hogy mi történt, de tegnap már edzett úgyhogy reméljük semmi komoly. Silva-ról amúgy van valami hír? Gondolom a Barnsley ellen amúgy se játszana, de jó lenne ha a PL-ben nem sokat kellene nélkülöznünk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3742 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kiderült hogy Pulisic családi problémák miatt nem volt tegnap. Tudni valamit esetleg ezzel kapcsolatban?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#3743 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

broduer írta: 2021. február 7., vasárnap 16:25

Mindennel maximálisan egyetértek, szívemből szóltál: lájk. DE a kiemelt részhez: Figyeljétek a srácot, meccsen minden 5. mp-ben, kényszeresen beletúr a hajába. :lol: :lol: Ez semmit nem von le abból amit írtál, de szerintem rohadt vicces figyelni (főleg, hogy tök átlagos a haja is).
Igen, ez nekem is feltűnt már, mentségére szóljon, hogy csak akkor láttam ezt tőle, amikor éppen állt a játék. :) Majd akkor fog zavarni, ha emiatt nem zár vissza, bár emiatt az ő esetében nem aggódom.
211! NEW RECORD!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3744 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2021. február 7., vasárnap 15:30
kecske01 írta: 2021. február 7., vasárnap 14:25
Bubi írta: 2021. február 7., vasárnap 11:23
Hagyjadmár. Ha egy Evertonban játszana a kutya nem figyelne rá... :p
Nincs ezzel baj. De szerintem nem csak en ereztem ugy, hogy sokszor csak Lampard szimpatiaja miatt jatszik. :D Remelem ezt a jatek mennyiseget megkapja, majd Havertz is a rendes helyen.
Nem tudom megérteni, mivel látod a szemeiddel. A világon mindenki elismert a tehetségét, még ha nem is mondják ki.
Nem allitottam szerintem ilyet, hogy nem tehetseges. Egyik kedvencem volt tavaly mikor berobbant. Csak nem szeretem a kivetelezest es Havertz jatekanak is nagy rajongoja vagyok.( na nem ennek a jatekanak amit itt tol.) De remelem nem is egymas karara fognak nem jatszani, de ez legyen a jovo zeneje.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#3745 Hozzászólás Szerző: broduer »

koni0725 írta: 2021. február 7., vasárnap 16:20 És íme itt vagyunk az egyik kedvenc témámnál. :)

Azok, akik nem tartják nagyra Mountot meggyőződésem, hogy kész focistaként gondolnak rá. Igazából már a mostani fejlettségi állapota is bőven említésre méltó és megjérdőjelezhetetlenül Chelsea szint, de egy 22 éves fiatal srácról beszélünk, a legóvatosabb becslések alapján is legalább 10 évig lehet még a futball elitjében.

Két dolgot emelnék ki vele kapcsolatban, az egyik a hozzáállása. Ezer meg ezer csodagyereket termelnek ki minden évben az akadémiák világszerte, a legtöbbem szerintem itt buknak el, lásd a 126. brazil wonderkidet. A srácot egyetlen egyszer sem láttam még lézengeni a pályán, nem büdös neki a munka, szerintem ha Tuchel közölné vele, hogy mostantól kapus lesz, azt is vérkomolyan venné. A technikai és fizikális képességek fejleszthetők, a mindset a legtöbb esetben adott. A srác teljesen allűrmentes, szerény, pozitív jellem, akiben viszont megvan a kellő határozottság és vezérszellem is. Ez a mai elb@szott világban, ahol a tini focistamilliomosok többet foglalkoznak a sérújukkal, kocsijukkal meg ruházkodásukkal mint a pályán nyújtott teljesítményükkel, óriási kincs. Egyáltalán nem lepne meg, ha a jövőben a Chelsea mellett az angol válogatott csapatkapitánya is lenne.

A másik pedig, hogy milyen tempóban képes fejlődni. Ha visszanézitek a tavalyi Mountot, egy teljesen más labdarúgót láttok, azóta sokkal letisztultabb és céltudatosabb lett a játéka. Másoknak ez a változás kőkemény évek munkájába telik, ő lehozta egy szezon alatt, a középpálya kb minden posztján. Bele sem merek gondolni, hogy hol lesz 2, 5, 10 év múlva.

A Lamparddal való összevetéséről meg csak röviden annyit, hogy bár jelenleg minden képessége megvan ahhoz, hogy a nagy előd cipőjébe lépjen (pedig óriási az a cipő) de ha csak feleannyira lesz jó, mint Lamps, akkor is minden okunk meglehet az örömre. :wink:
Mindennel maximálisan egyetértek, szívemből szóltál: lájk. DE a kiemelt részhez: Figyeljétek a srácot, meccsen minden 5. mp-ben, kényszeresen beletúr a hajába. :lol: :lol: Ez semmit nem von le abból amit írtál, de szerintem rohadt vicces figyelni (főleg, hogy tök átlagos a haja is).

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#3746 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

És íme itt vagyunk az egyik kedvenc témámnál. :)

Azok, akik nem tartják nagyra Mountot meggyőződésem, hogy kész focistaként gondolnak rá. Igazából már a mostani fejlettségi állapota is bőven említésre méltó és megjérdőjelezhetetlenül Chelsea szint, de egy 22 éves fiatal srácról beszélünk, a legóvatosabb becslések alapján is legalább 10 évig lehet még a futball elitjében.

Két dolgot emelnék ki vele kapcsolatban, az egyik a hozzáállása. Ezer meg ezer csodagyereket termelnek ki minden évben az akadémiák világszerte, a legtöbbem szerintem itt buknak el, lásd a 126. brazil wonderkidet. A srácot egyetlen egyszer sem láttam még lézengeni a pályán, nem büdös neki a munka, szerintem ha Tuchel közölné vele, hogy mostantól kapus lesz, azt is vérkomolyan venné. A technikai és fizikális képességek fejleszthetők, a mindset a legtöbb esetben adott. A srác teljesen allűrmentes, szerény, pozitív jellem, akiben viszont megvan a kellő határozottság és vezérszellem is. Ez a mai elb@szott világban, ahol a tini focistamilliomosok többet foglalkoznak a sérújukkal, kocsijukkal meg ruházkodásukkal mint a pályán nyújtott teljesítményükkel, óriási kincs. Egyáltalán nem lepne meg, ha a jövőben a Chelsea mellett az angol válogatott csapatkapitánya is lenne.

A másik pedig, hogy milyen tempóban képes fejlődni. Ha visszanézitek a tavalyi Mountot, egy teljesen más labdarúgót láttok, azóta sokkal letisztultabb és céltudatosabb lett a játéka. Másoknak ez a változás kőkemény évek munkájába telik, ő lehozta egy szezon alatt, a középpálya kb minden posztján. Bele sem merek gondolni, hogy hol lesz 2, 5, 10 év múlva.

A Lamparddal való összevetéséről meg csak röviden annyit, hogy bár jelenleg minden képessége megvan ahhoz, hogy a nagy előd cipőjébe lépjen (pedig óriási az a cipő) de ha csak feleannyira lesz jó, mint Lamps, akkor is minden okunk meglehet az örömre. :wink:
211! NEW RECORD!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3747 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2021. február 7., vasárnap 14:25
Bubi írta: 2021. február 7., vasárnap 11:23
kecske01 írta: 2021. február 7., vasárnap 5:22 Lampardtol jobb lehet Mount. Mas is kicsit a ketto. Sokkal dinamikusabban mozog Mount mint Lamps. Befejezesekben kene fejlodnie meg.
Hagyjadmár. Ha egy Evertonban játszana a kutya nem figyelne rá... :p
Nincs ezzel baj. De szerintem nem csak en ereztem ugy, hogy sokszor csak Lampard szimpatiaja miatt jatszik. :D Remelem ezt a jatek mennyiseget megkapja, majd Havertz is a rendes helyen.
Nem tudom megérteni, mivel látod a szemeiddel. A világon mindenki elismert a tehetségét, még ha nem is mondják ki.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#3748 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta: 2021. február 7., vasárnap 14:25
Bubi írta: 2021. február 7., vasárnap 11:23
kecske01 írta: 2021. február 7., vasárnap 5:22 Lampardtol jobb lehet Mount. Mas is kicsit a ketto. Sokkal dinamikusabban mozog Mount mint Lamps. Befejezesekben kene fejlodnie meg.
Hagyjadmár. Ha egy Evertonban játszana a kutya nem figyelne rá... :p
Nincs ezzel baj. De szerintem nem csak en ereztem ugy, hogy sokszor csak Lampard szimpatiaja miatt jatszik. :D Remelem ezt a jatek mennyiseget megkapja, majd Havertz is a rendes helyen.
Tavaly sokszor jatszott erdemtelenul es a gyenge teljesitmenye ellenere ez vitathatatlan. Viszont azota sokat fejlodott es teljesen megerdemelt, hogy alapemberre valt. Ha igy folytatja nagyon nagy jatekos lesz belole ez szamomra nem kerdes. Tuchel is elmondta rola, hogy minden edzesen 100% ad ki magabol es ez a meccseken is meglatszik.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3749 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2021. február 7., vasárnap 11:23
kecske01 írta: 2021. február 7., vasárnap 5:22 Lampardtol jobb lehet Mount. Mas is kicsit a ketto. Sokkal dinamikusabban mozog Mount mint Lamps. Befejezesekben kene fejlodnie meg.
Hagyjadmár. Ha egy Evertonban játszana a kutya nem figyelne rá... :p
Nincs ezzel baj. De szerintem nem csak en ereztem ugy, hogy sokszor csak Lampard szimpatiaja miatt jatszik. :D Remelem ezt a jatek mennyiseget megkapja, majd Havertz is a rendes helyen.

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Játékosok

#3750 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Arról van infó, hogy Silva sérülése mennyire komoly?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3751 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2021. február 7., vasárnap 5:22 Lampardtol jobb lehet Mount. Mas is kicsit a ketto. Sokkal dinamikusabban mozog Mount mint Lamps. Befejezesekben kene fejlodnie meg.
A PL legerdeményesebb középpályását azért sztem nem fogja megugrani. Góllövéshez még nagyon kevés, kapkod meg puffogtat összevissza a helyzeteknél, ebben tényleg fejlődnie kéne. Meg a finom megoldások hiányoznak, azt ellensulyozza a munkabírással.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#3752 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta: 2021. február 7., vasárnap 5:22 Lampardtol jobb lehet Mount. Mas is kicsit a ketto. Sokkal dinamikusabban mozog Mount mint Lamps. Befejezesekben kene fejlodnie meg.
reméljük így lesz,Lampard igazi vezér volt, 11es lövő, meccseket eldöntő gólok, szóval ha eléri Mount Lampard szintjét akkor már hatalmasat nyerünk

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#3753 Hozzászólás Szerző: broduer »

A legszebb szerintem az, hogy ezek a srácok emberileg is a helyén vannak. Ezért vihetik nagyon sokra. Mounton, Jamesen és Abrahamon is látszik, hogy mindegyikük egy normális, átlagos szerény srác. CHO ilyen téren eddig problémásabbnak tűnt, de az elmúlt időben mind hozzáállásban, mind pedig alázatban sokat fejlődött. Remélhetőleg az állítólagos "asszonyverés" meg az akkori önző teljesítménye volt nála a a szakmai és emberi mélypont és nem lesz belőle egy Balotelli.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3754 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2021. február 7., vasárnap 5:22 Lampardtol jobb lehet Mount. Mas is kicsit a ketto. Sokkal dinamikusabban mozog Mount mint Lamps. Befejezesekben kene fejlodnie meg.
Hagyjadmár. Ha egy Evertonban játszana a kutya nem figyelne rá... :p
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3755 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lampardtol jobb lehet Mount. Mas is kicsit a ketto. Sokkal dinamikusabban mozog Mount mint Lamps. Befejezesekben kene fejlodnie meg.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#3756 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

cech19960320 írta: 2021. február 6., szombat 22:50
Amazing24 írta: 2021. február 6., szombat 22:42 Facebookon volt egy szavazas, hogy ki a legtehetsegesebb jatekosunk. Kozel 120 ezer szavazat erkezett, lassuk a sorrendet:

1- James
2 - Mount
3 - Odoi
4 - Abraham
5 - Gilmour

James nagyon siman nyerte a versenyt, majd 10 ezer szavazattal. Egyetertunk?
nem. James nagyon tehetséges, ámde Mountban több van. A mentalitása, technikai tudása, rúgótechnikája arra predesztinálja, hogy ő legyen a következő Lampard.

James nagyon tehetséges, de védekezésben van még hová fejlődni, illetve néha a helyezkedése és a robbanékonysága sem elegendő.

de feleslegesek ezek a szavazások, rlég ha örülünk, hogy ilyen játékosaink vannak.


és akkor sorban áll még Gallagher, Sterling, Pert-Harris, Anjorin, soonsup-Bell, stb..
jó világ ez :D
En is Mountot mondanam, tobb poszton is megallta mar a helyet es mara eljutott oda, hogy kb kihagyhatatlan a kozeppalyarol.
Sokat fejlodott Lampard alatt es eretten jatszik a korahoz kepest. Lenduletes es amivel kiemelkedik majd az a terhelhetosege, talan volt is egy hir korabban hogy a csapatban neki a legjobb az allokepessege, ez meg is latszik minden meccsen megy mint a gep az elsotol az utolso percig.
Nyilvan van meg hova fejlodnie, de szerintem par even belul, ha elkerulik a serulesek az egyik legjobb kozeppalyas lehet belole.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#3757 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta: 2021. február 6., szombat 22:42 Facebookon volt egy szavazas, hogy ki a legtehetsegesebb jatekosunk. Kozel 120 ezer szavazat erkezett, lassuk a sorrendet:

1- James
2 - Mount
3 - Odoi
4 - Abraham
5 - Gilmour

James nagyon siman nyerte a versenyt, majd 10 ezer szavazattal. Egyetertunk?
nem. James nagyon tehetséges, ámde Mountban több van. A mentalitása, technikai tudása, rúgótechnikája arra predesztinálja, hogy ő legyen a következő Lampard.

James nagyon tehetséges, de védekezésben van még hová fejlődni, illetve néha a helyezkedése és a robbanékonysága sem elegendő.

de feleslegesek ezek a szavazások, rlég ha örülünk, hogy ilyen játékosaink vannak.


és akkor sorban áll még Gallagher, Sterling, Pert-Harris, Anjorin, soonsup-Bell, stb..
jó világ ez :D

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#3758 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Facebookon volt egy szavazas, hogy ki a legtehetsegesebb jatekosunk. Kozel 120 ezer szavazat erkezett, lassuk a sorrendet:

1- James
2 - Mount
3 - Odoi
4 - Abraham
5 - Gilmour

James nagyon siman nyerte a versenyt, majd 10 ezer szavazattal. Egyetertunk?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3759 Hozzászólás Szerző: Dante »

Havertz és Zouma játéka kérdéses a holnapi napon, edzés közben kisebb sérülést szedtek össze.

Sanszos hogy elérhetők lesznek amúgy, csak egy kis taktikai ködösítés.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3760 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Rüdiger nyilatkozott az őt ért vádakkal szemben:

"There have been so many nonsense rumours around about me since last week. I've never talked with the board about the situation of the coach or on any other topics." he told The Athletic.

/"Rengeteg képtelen pletyka terjedt rólam az előző héten. Soha nem beszéltem a vezetőséggel az edző helyzetéről, vagy egyéb más dolgokról." Mondta az Athletic-nek./
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése