Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3841 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. január 22., péntek 23:31 Robert Huth, legendánk, klasszis védőnk (:D) beszél Havertzről...

https://m.nemzetisport.hu/angol_labdaru ... ye-2806319

Szerintem nincs igaza, nem tehet róla, ilyen a fizimiskája.
Az tény, hogy jobban is odatehetné magát, Bruno pl kihajtja a belét az muért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3842 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Robert Huth, legendánk, klasszis védőnk (:D) beszél Havertzről...

https://m.nemzetisport.hu/angol_labdaru ... ye-2806319

Szerintem nincs igaza, nem tehet róla, ilyen a fizimiskája.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3843 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ég veled Fik! Hátha visszstér hozzánk. A wolves elleni bombagolját se feledjük!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#3844 Hozzászólás Szerző: almos »

És szerintem a legjobb az volt benne, hogy nem a Norwich meg Wigan ellen lőtt gólokat (nekik is rúgott eleget), hanem amikor rangadót játszottunk, ami továbbjutásról vagy bajnokságról döntött, akkor jött és értelemszerűen lőtt egy gólt. A nagy meccsek nagy embere.
LAMPARD#8

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3845 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hát igen Drogba miniszterelnök szintű vezető volt. Csávo vibralt minden meccsen.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3846 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Drogba személyisége után nagyon éles váltás volt Costa. Drogbában minden meg volt. Erőszakos volt, ha kellett piszkos volt, erős volt, emellett volt technikája is és persze az érzéke a góllövéshez.

Mindig az ugrik be róla, amikor már nem tudom ki ellen, melyik évben és melyik játékossal történt az eset, de Drogba eldobta magát egy belépő után, amit a bíró túlságosan megevett és egyből felmutatta a pirosat. Didier egyből felpattant, látszott hogy erre azért nem számított és szégyelte magát, majd egyből odarohant a bíróhoz és elkezdte győzködni, hogy nem volt piros lapot érő szabálytalanság. SOHA nem láttam még ilyet se előtte, se utána. Szerintem a bíró és a kiállított játékos sem, mert mind a kettő megrökönyödött.

Benne tökéletes összhangban volt a jó és a rossz, ettől olyan remek ember és feledhetetlen játékos.

Ha valaki emlékszik rá és be tudja linkelni youtuberól, azt köszönöm.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3847 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. január 21., csütörtök 11:56
emsanya írta: 2021. január 21., csütörtök 11:46 Őt jol behűlyítették a kínaiak. Amíg nem kapott onnan egy giga ajanlatot, addig nagyon jó volt. Sőt egy darab sargalapot se kapott.

Szerintem ő nalunk volt a legjobb formaban, meg nagyon illett hozzank. Szurkolok imádták. Emlekszem hazai meccsen mikor bemondtak a nevét, nala volt a legnagyobb örjöngés. Meg volt sajat drapija.

Atleticoban mar nem nagyon hozta azt a szintet.
Bármelyik csatárunk, aki olyan szinten vagdosná itt a gólokat, mint ahogy azt Costa tette, megkapná a méltó elismerést és ezáltal a szurkolói támogatást is. Sőt némelyik csatárunk, úgy is megkapta hogy szart sem játszott.
Mondjuk itt a fórumon sokan utálták mert paraszt :D. Sose ertettem de nem vagyunk egyformak. Azota se nagyon volt olyan karakteres csatarunk ez tény.

Abraham es Giroud egy amolyan jo kiegeszito emberek nem több. Werner lehetne gólgép de ez mar tobbszor ki lett tárgyalva, Lampard jo uton halad vele a full kiégetés felé.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3848 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2021. január 21., csütörtök 11:46 Őt jol behűlyítették a kínaiak. Amíg nem kapott onnan egy giga ajanlatot, addig nagyon jó volt. Sőt egy darab sargalapot se kapott.

Szerintem ő nalunk volt a legjobb formaban, meg nagyon illett hozzank. Szurkolok imádták. Emlekszem hazai meccsen mikor bemondtak a nevét, nala volt a legnagyobb örjöngés. Meg volt sajat drapija.

Atleticoban mar nem nagyon hozta azt a szintet.
Bármelyik csatárunk, aki olyan szinten vagdosná itt a gólokat, mint ahogy azt Costa tette, megkapná a méltó elismerést és ezáltal a szurkolói támogatást is. Sőt némelyik csatárunk, úgy is megkapta hogy szart sem játszott.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3849 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Őt jol behűlyítették a kínaiak. Amíg nem kapott onnan egy giga ajanlatot, addig nagyon jó volt. Sőt egy darab sargalapot se kapott.

Szerintem ő nalunk volt a legjobb formaban, meg nagyon illett hozzank. Szurkolok imádták. Emlekszem hazai meccsen mikor bemondtak a nevét, nala volt a legnagyobb örjöngés. Meg volt sajat drapija.

Atleticoban mar nem nagyon hozta azt a szintet.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3850 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Costának azért voltak hisztikriszti periódusai ezen kívül is :D Ha éppen balra dőlt a farka reggel, nem volt hajlandó semmit csinálni. Hisztizett, csapkodott, ha elvették tőle a labdát, bármiféle próbálkozás nélkül.
Ha viszont éppen olyan napja volt (szerencsére többségében olyan napja volt), akkor felvette azt a bizonyos góllövő cipőt. Kedvencem egyébként a Kompanyval való birkózása.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3851 Hozzászólás Szerző: Bubi »

vigh92 írta: 2021. január 21., csütörtök 11:30 Milyen fura visszagondolni, hogy pár éve még volt egy Diego Costa, aki egy állat volt (agyilag is), de joggal fostak az ellenfelek tőle. Nem volt önbizalom hiányos, tört-zúzott, gólt lőtt.
Nyílván a mögötte lévő emberek is másnak voltak, de ez a küzdő szellem mintha hiányozna a csatárainkból...
Beárnyékolja őt, hogy az utolsó fél évében (szerintem) szándékosan nem lőtt gólokat, hogy elengedjük. Előtte vezette a góllövőlistát, majd mintha elvágták volna, csak ténfergett a pályán. Akkor már nyílt titok volt, hogy távozni akar.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Játékosok

#3852 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Milyen fura visszagondolni, hogy pár éve még volt egy Diego Costa, aki egy állat volt (agyilag is), de joggal fostak az ellenfelek tőle. Nem volt önbizalom hiányos, tört-zúzott, gólt lőtt.
Nyílván a mögötte lévő emberek is másnak voltak, de ez a küzdő szellem mintha hiányozna a csatárainkból...

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3853 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Addig jó, amíg ennyire alulértékelt és nyugodtan, kvázi média általi nyomás nélkül tud fejlődni szépen csendben.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#3854 Hozzászólás Szerző: almos »

koni0725 írta: 2021. január 19., kedd 16:01
kecske01 írta: 2021. január 19., kedd 15:01 Lampard: “Anyone who understands or knows football and watches Mason Mount play understands what an incredible talent he is. He has just turned 22. Imagine when he's 25, imagine when he's 27. The critics don't matter when it comes to Mason” (Mail)


The untouchable. :D

(Ezt most nem Mount miatt kuldtem be)
Ettől függetlenül Lampard minden szavával egyetértek.
Teljesen igaza van. Aki ért a focihoz és nem csak nézi, hanem látja is, hogy mi történik a pályán, az tudja, hogy Mount egy elképesztő játékos már most. Nagyon sok van még benne és szerintem, ha Lampsot elküldenék Mount lenne az első, aki menne vele a következő állomására.
LAMPARD#8

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#3855 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kecske01 írta: 2021. január 19., kedd 15:01 Lampard: “Anyone who understands or knows football and watches Mason Mount play understands what an incredible talent he is. He has just turned 22. Imagine when he's 25, imagine when he's 27. The critics don't matter when it comes to Mason” (Mail)


The untouchable. :D

(Ezt most nem Mount miatt kuldtem be)
Ettől függetlenül Lampard minden szavával egyetértek.
211! NEW RECORD!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3856 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lampard: “Anyone who understands or knows football and watches Mason Mount play understands what an incredible talent he is. He has just turned 22. Imagine when he's 25, imagine when he's 27. The critics don't matter when it comes to Mason” (Mail)


The untouchable. :D

(Ezt most nem Mount miatt kuldtem be)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3857 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bandi írta: 2021. január 19., kedd 13:17
Dante írta: 2021. január 18., hétfő 21:07 Egyébként számomra rejtély, hogy a sok CB-nk közül miért nem volt senki sem kipróbálva védekező középpályásként. Gondolok itt elsősorban Azpira, vagy Christensen-nel és olyan meccseken ahol nem árt a stabilabb védelem.
Azpi világéletében védőt játszott, nem hiszem hogy most 30+ évesen kellene kísérletezgetni vele, Christensen meg olyan puhány hogy a középpályán 10 perc alatt úgy bedarálnák hogy a focitól is elmenne a kedve. James talán az aki alkalmas lenne vkp-nak (a Wigan-ben játszott is azon a poszton), de akkor meg az egyik legnagyobb erősségét (beadások) korlátoznánk, szóval ő is maradjon csak az eredeti helyén. Amúgy eleget kísérletezgetik Lampard a posztokkal a középpályán és a támadósorban (elég kevés sikerrel), a védelemben hagyjon inkább mindenkit a saját helyén. :D
Lahm, Zanetti és még pár remek játékos is hasonló szerepkörcsere után érte el karrierje második csúcspontját.

Nyilván semmi garancia nincs a működésre, de Azpi keményebb mint bármelyik kp-nk, technikailag képzettebb mint a többi védő és gyorsabb mint Jorginho. Ráadásul így pályán lehetne az első számú kapitány, a pálya közepén.

Christensen a Gladbach-ban rendszeresen játszott azon a poszton.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#3858 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2021. január 18., hétfő 21:07 Egyébként számomra rejtély, hogy a sok CB-nk közül miért nem volt senki sem kipróbálva védekező középpályásként. Gondolok itt elsősorban Azpira, vagy Christensen-nel és olyan meccseken ahol nem árt a stabilabb védelem.
Azpi világéletében védőt játszott, nem hiszem hogy most 30+ évesen kellene kísérletezgetni vele, Christensen meg olyan puhány hogy a középpályán 10 perc alatt úgy bedarálnák hogy a focitól is elmenne a kedve. James talán az aki alkalmas lenne vkp-nak (a Wigan-ben játszott is azon a poszton), de akkor meg az egyik legnagyobb erősségét (beadások) korlátoznánk, szóval ő is maradjon csak az eredeti helyén. Amúgy eleget kísérletezgetik Lampard a posztokkal a középpályán és a támadósorban (elég kevés sikerrel), a védelemben hagyjon inkább mindenkit a saját helyén. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3859 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta: 2021. január 19., kedd 8:19
kecske01 írta: 2021. január 19., kedd 7:37
James Lee írta: 2021. január 18., hétfő 18:46

Még csodásabb hír, hogy így valószínűleg Jorginho káprázatos és elragadó performanszát csodálhatjuk majd meg :D
Remeljuk Gilmour lesz az. Nekem nagyon nincsenek jo eloerzeteim a mai meccsel kapcsolatban.
Szerintem a Leicester szurkolókon kívül senkinek nincs :D
Ha belegondolok, hogy a Leicester gyors középpályája milyen szinten fog átrohanni a mi Jorginho mesterünk által vezetett középpályán, akkor én egy nagyobb kiütés szagú vereséget se tartok túlzásnak :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#3860 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2021. január 19., kedd 7:37
James Lee írta: 2021. január 18., hétfő 18:46

Még csodásabb hír, hogy így valószínűleg Jorginho káprázatos és elragadó performanszát csodálhatjuk majd meg :D
Remeljuk Gilmour lesz az. Nekem nagyon nincsenek jo eloerzeteim a mai meccsel kapcsolatban.
Szerintem a Leicester szurkolókon kívül senkinek nincs :D

Válasz küldése