Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#3881 Hozzászólás Szerző: dacultras »

kecske01 írta: 2021. január 18., hétfő 16:18 Kante nem lesz holnap.
Miért?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3882 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kante nem lesz holnap.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#3883 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

cech19960320 írta: 2021. január 14., csütörtök 17:13
emsanya írta: 2021. január 14., csütörtök 16:07
cech19960320 írta: 2021. január 14., csütörtök 15:46 MvG kapott wgy új egyèves szerződést
Pénzmosó
Hát mondjuk folyamatosan sérült 3 éve, de amúgy ügyes gyerek volt, még egy esélyt megérdemel. Meg sztem azért az marketing szempontból sem jönne le szépen ha "sérült vagy? akkor a fasznak se kellesz, oldd meg egyedül"
Szerintem ez mindenhol igy mukodik, hogy ha van egy dolgozo akire nem lehet szamitani a munkahelyen, mert allandoan beteg vagy valami egyeb problemaja van akkor attol megvalnak, mert a munkaadonak milyen haszna van belole? Kidobott penz ilyen embereket a klubnal tartani meg ha van akinek csunyan is hangzik ez, de nem tudom hany eve van itt es talan ugyanannyi meccse van osszesen.
Sajnalom amugy mert szep karriert futhatott volna be, de az egesz karrierje egy szenvedes es mutetek sora, csodalom hogy meg mindig ilyen kitarto, ugyanakkor nem ertem a folyamatos szerzodeshosszabbitasokat vele, mert oszinten szerintem o sem gondolja hogy itt erdemben lesz meg dolga.

Bar ez igy mukodik a klubnal, egyszer Baba Rahman elmagyarazta, inkabb hosszabbitas es kolcsonadasok, mert igy jobban jonnek ki, mintha potom penzert eladnak oket.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3884 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hétvégén ismét sérültek nélkül állunk ki, teljes kerettel. Egyedül Kanté eltiltott.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#3885 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta: 2021. január 14., csütörtök 16:07
cech19960320 írta: 2021. január 14., csütörtök 15:46 MvG kapott wgy új egyèves szerződést
Pénzmosó
Hát mondjuk folyamatosan sérült 3 éve, de amúgy ügyes gyerek volt, még egy esélyt megérdemel. Meg sztem azért az marketing szempontból sem jönne le szépen ha "sérült vagy? akkor a fasznak se kellesz, oldd meg egyedül"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3886 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta: 2021. január 14., csütörtök 15:46 MvG kapott wgy új egyèves szerződést
Pénzmosó

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#3887 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

MvG kapott wgy új egyèves szerződést

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3888 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta: 2021. január 13., szerda 11:40 Ziyech es Odoi kapcsolat.

https://www.chelseafc.com/en/news/2021 ... paign=none
Ziyech egyértelműen CHO-t és James-t érzi a legjobban. Direkt figyeltem a reakcióit mikor Azpi van mögötte és sokkal kevésbé értik meg egymást.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3889 Hozzászólás Szerző: kecske01 »


Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3890 Hozzászólás Szerző: emsanya »

El kell könyvelni hogy egyik se posztra jött. Lényegében szar igazolások voltak csak elhoztuk őket mert elérhetőek voltak, de a jelenlegi edzőnk játékrendszerébe nem passzolnak. Ezt hivják faszságnak amit csináltunk. És ez nem csak az edző hibája, szar a koncepcio.

Minek hoztuk Wernert csatárba ha van Giroud és Abraham? És játszanak is mindketten felváltva. Minek hoztuk Havertzet ha 4-3-3-at játszunk és a leverkusenben vagy csatárt játszott vagy a csatárok mögött? Itt meg belső kp és most már csere is.

Egyre jobban hajlok arra hogy Sancho jobb lett volna mert szélsőnk sosincs (vagy halottak vagy formán kivüliek) és egy Milenkovic-Savic féle zuzo gép középre mert olyan középsö középpályásunk nincs.

A védelem és kapus igazolásunk viszont jol sültek el ezt viszont el kell ismerni (Mendy, Silva, Chilwell).

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3891 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta: 2021. január 8., péntek 22:23
Bubi írta: 2021. január 8., péntek 18:45 Szerintem nincs azzal baj, hogy meg kell járnia a szamárlétrát. Mindannyian egyetértünk abban, hogy a csatárok mögött lenne a helye, ott jobban játszana, de ne higyje senki, hogy egyből megszolgálná az árát csak azért mert posztot vált. Mutatnia kellene valamit ott ahol most Lampard játszatja, bizonyítania kellene, hogy nem ott a helye.

Nekem szimpatikus az a szemlélet, miszerint senki sem kivétel. A leverben bizonyított, most itt kell bizonyítania, meg kell küzdenie a helyéért.
Milyen szamárlétrát? Az, hogy full postidegen helyen játszatnak egy klasszis támadó középpályást, és várják tőle, hogy szélsőként bizonyítson és majd ha ott bizonyít ami nem is a szerepköre, akkor majd játszhat ott ahol klasszis?
Ekkora hülyeséget még nem hallottam. A szamárlétra hasonlat akkor lenne valid, ha pl pár hónapig vagy akár fél évig nem lenne fix kezdő, de legalább a posztján játszatnák.
Ez így netto baromság. Próbálgatni persze lehet, kell is, de látjuk nem megy ott neki, minek erőltetni? Az lesz az eredménye, hogy leépül, visszakerül TKP posztra aztan ott is szar lesz. Aztan lehet mondani, hogy mekkora egy lufi ez a Havertz.
Csak elötte fél évig le volt szopatva.
Nincs ebben semmi baromság. Mount is végigjárta/járja ezt az utat. Volt már CAM, LW, RW, RM, LM és most CM. Szerintem határozottan jót tett neki. Nem hiszem hogy szolgálná a fejlődését az, hogy padról becserélgeted....

Meg kellene érteni, hogy nem hiányposztra érkezett. Azt is érteni kéne, hogy papíron ő és Werner több poszton bevethetőek. Vannak játékosok akik szintén megérdemlik a játékot, mint Kovacic vagy Mount, így nem olyan egyszerű Lampard és Havertz dolga.

Egy sorral hátrébb játszik, igen. Nyilván nem megy ott neki úgy mint amit előtte megszokott, de nem ezért játszik olyan gyengén ahogy. Nem fejtem ki, mert Dante leírta érthetően. Szerencsétlent szét savaznátok pár szar meccs után amit a posztján játszana, mert nyilvánvalóan ott se hozna sokkal többet. Idő kell még neki.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3892 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2021. január 8., péntek 22:23
Bubi írta: 2021. január 8., péntek 18:45 Szerintem nincs azzal baj, hogy meg kell járnia a szamárlétrát. Mindannyian egyetértünk abban, hogy a csatárok mögött lenne a helye, ott jobban játszana, de ne higyje senki, hogy egyből megszolgálná az árát csak azért mert posztot vált. Mutatnia kellene valamit ott ahol most Lampard játszatja, bizonyítania kellene, hogy nem ott a helye.

Nekem szimpatikus az a szemlélet, miszerint senki sem kivétel. A leverben bizonyított, most itt kell bizonyítania, meg kell küzdenie a helyéért.
Milyen szamárlétrát? Az, hogy full postidegen helyen játszatnak egy klasszis támadó középpályást, és várják tőle, hogy szélsőként bizonyítson és majd ha ott bizonyít ami nem is a szerepköre, akkor majd játszhat ott ahol klasszis?
Ekkora hülyeséget még nem hallottam. A szamárlétra hasonlat akkor lenne valid, ha pl pár hónapig vagy akár fél évig nem lenne fix kezdő, de legalább a posztján játszatnák.
Ez így netto baromság. Próbálgatni persze lehet, kell is, de látjuk nem megy ott neki, minek erőltetni? Az lesz az eredménye, hogy leépül, visszakerül TKP posztra aztan ott is szar lesz. Aztan lehet mondani, hogy mekkora egy lufi ez a Havertz.
Csak elötte fél évig le volt szopatva.
Egyetértek, mit lehet majd akkor elvárni tőle Tkp posztba ha előtte teljesen leépitették? Én csípem Mountot meg minden de miatta leépíteni egy szupertehetséget hatalmas ökörség. Lamps első nagy hibája lesz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3893 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2021. január 8., péntek 20:13
emsanya írta: 2021. január 8., péntek 20:00Ha nem ezen mulik akkor Rice is tök fölösleges.
Tehát ha Rice idejön, jobb lesz a védelem és ezzel a csapatnak is jót tesz, de nem Havertz játszik előttük, vagy marad a 4-3-3, akkor Rice felesleges volt. Tiszta sor.

Bírom amit írni szoktál Sanya, de a Havertz-es problémázás egyszerűen butaság. Szeptemberben kezdődött a szezon, a srác covid-os lett, szarul vette a szervezete és még mindig kínlódik miatta, ráadásul nehezen megy az angliai tempó felvétele, biztos meg is nyomta már mentálisan. Fél év telt el, sokat pedig úgy állítják be a helyzetet, mintha a Liverpool-ba igazolt volna (tehát egy kész és összeszokott csapatba) és indok nélkül nem kapna esélyt.
Van egy teoria miszerint Rice kell ahhoz hogy hosszutávon játszhassunk 4-2-3-1-et es stabil legyen a védelem elött a két kp (Kanté és Rice). De ha 4-3-3 marad oda középre van egy rakat emberünk és nem kell még egy ilyen jo fizikálisan is ütközni tudó ember. Kova, Jorhinho, Mount, Gilmour és Kanté elég. No meg Havertz is ott játszik általában.

A covid tényleg biztos szar, azt el tudom képzelni hogy abban legyengült mert egy elég érdekes vírus. Én többet vártam, várok tőle, mentálisan erős a srác. És nagyon várom hogy többet játszon a posztján de ez már korábbam sokszor szoba került.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#3894 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta: 2021. január 8., péntek 18:45 Szerintem nincs azzal baj, hogy meg kell járnia a szamárlétrát. Mindannyian egyetértünk abban, hogy a csatárok mögött lenne a helye, ott jobban játszana, de ne higyje senki, hogy egyből megszolgálná az árát csak azért mert posztot vált. Mutatnia kellene valamit ott ahol most Lampard játszatja, bizonyítania kellene, hogy nem ott a helye.

Nekem szimpatikus az a szemlélet, miszerint senki sem kivétel. A leverben bizonyított, most itt kell bizonyítania, meg kell küzdenie a helyéért.
Milyen szamárlétrát? Az, hogy full postidegen helyen játszatnak egy klasszis támadó középpályást, és várják tőle, hogy szélsőként bizonyítson és majd ha ott bizonyít ami nem is a szerepköre, akkor majd játszhat ott ahol klasszis?
Ekkora hülyeséget még nem hallottam. A szamárlétra hasonlat akkor lenne valid, ha pl pár hónapig vagy akár fél évig nem lenne fix kezdő, de legalább a posztján játszatnák.
Ez így netto baromság. Próbálgatni persze lehet, kell is, de látjuk nem megy ott neki, minek erőltetni? Az lesz az eredménye, hogy leépül, visszakerül TKP posztra aztan ott is szar lesz. Aztan lehet mondani, hogy mekkora egy lufi ez a Havertz.
Csak elötte fél évig le volt szopatva.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3895 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2021. január 8., péntek 20:00Ha nem ezen mulik akkor Rice is tök fölösleges.
Tehát ha Rice idejön, jobb lesz a védelem és ezzel a csapatnak is jót tesz, de nem Havertz játszik előttük, vagy marad a 4-3-3, akkor Rice felesleges volt. Tiszta sor.

Bírom amit írni szoktál Sanya, de a Havertz-es problémázás egyszerűen butaság. Szeptemberben kezdődött a szezon, a srác covid-os lett, szarul vette a szervezete és még mindig kínlódik miatta, ráadásul nehezen megy az angliai tempó felvétele, biztos meg is nyomta már mentálisan. Fél év telt el, sokat pedig úgy állítják be a helyzetet, mintha a Liverpool-ba igazolt volna (tehát egy kész és összeszokott csapatba) és indok nélkül nem kapna esélyt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3896 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2021. január 8., péntek 19:19
Pityee írta: 2021. január 8., péntek 19:08
kecske01 írta: 2021. január 8., péntek 18:17 Bayer Leverkusen coach, Peter Bosz (1/2): “I can see why Chelsea brought Kai Havertz in but I cannot yet see the exact idea Frank Lampard has for him. It’s really good that he protects him in the press, though. But in the end, you must deliver, you must score goals and make goals. For a €100 million transfer you must play, and Havertz isn’t.” (The Athletic)
Nem csodálom, hogy meg vannak lepődve. Ők tudják mire képes, itt pedig sajnos eddig az látszik, hogy brutálul leépítik őt. Az utóbbi 5 év egyik legnagyobb tehetségét... mindössze azért mert ragaszkodva van egy felálláshoz, amibe neki nincs helye. Elszomorító és dühítő is egyben. Pedig csóri mehetett volna bármelyik csapatba a világon.
Szerintem el is fog menni, Wernerrel együtt. Aztán majd sírunk utánuk, mint De Bruyne, vagy Salah után, pedig Havertz még az említett 2 játékostól is jobb lesz, ebben biztos vagyok.
Menjenek is ha itt csak leépülnek. Én nagyon kedvelem mindkettőt, különösen Wernert, de Havertzet is nagyon sokat láttam. Ha játszott a leverkusenben akkor az egy másik csapat volt. Még nem volt 20 éves de lejátszott 150 meccset és rugott 46 gólt a bundesligában meg ő volt a CSK. Itt meg robotoljanak idegen poszton mindkettem (vagy be se állitják már), durván 160 millio font megy a kukába így.

Abban az esetben ha Rice érkezik és szűr mögötte Kantéval és végre bekerül a csatárok mögé akkor támogatnám a leigazolását Ricenak. Ha nem ezen mulik akkor Rice is tök fölösleges.

No de hátha FA kupában kap lehetőséget kezdőben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3897 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2021. január 8., péntek 19:19
Pityee írta: 2021. január 8., péntek 19:08
kecske01 írta: 2021. január 8., péntek 18:17 Bayer Leverkusen coach, Peter Bosz (1/2): “I can see why Chelsea brought Kai Havertz in but I cannot yet see the exact idea Frank Lampard has for him. It’s really good that he protects him in the press, though. But in the end, you must deliver, you must score goals and make goals. For a €100 million transfer you must play, and Havertz isn’t.” (The Athletic)
Nem csodálom, hogy meg vannak lepődve. Ők tudják mire képes, itt pedig sajnos eddig az látszik, hogy brutálul leépítik őt. Az utóbbi 5 év egyik legnagyobb tehetségét... mindössze azért mert ragaszkodva van egy felálláshoz, amibe neki nincs helye. Elszomorító és dühítő is egyben. Pedig csóri mehetett volna bármelyik csapatba a világon.
Szerintem el is fog menni, Wernerrel együtt. Aztán majd sírunk utánuk, mint De Bruyne, vagy Salah után, pedig Havertz még az említett 2 játékostól is jobb lesz, ebben biztos vagyok.
Ezt nem nehéz kikövetkeztetni, mivel Lampard mindenáron erőlködik a Mount-Tammy duóhoz, ezért sajnos nekik sosem lesz esélyük bekerülni a stabil kezdőbe.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1562
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#3898 Hozzászólás Szerző: James Lee »

"Reece James is out, although he will train with us tomorrow. The same with Christensen and Kante is out with a minor hamstring and is suspended for Fulham anyway. They are out. The young players have been training with us."

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#3899 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pityee írta: 2021. január 8., péntek 19:08
kecske01 írta: 2021. január 8., péntek 18:17 Bayer Leverkusen coach, Peter Bosz (1/2): “I can see why Chelsea brought Kai Havertz in but I cannot yet see the exact idea Frank Lampard has for him. It’s really good that he protects him in the press, though. But in the end, you must deliver, you must score goals and make goals. For a €100 million transfer you must play, and Havertz isn’t.” (The Athletic)
Nem csodálom, hogy meg vannak lepődve. Ők tudják mire képes, itt pedig sajnos eddig az látszik, hogy brutálul leépítik őt. Az utóbbi 5 év egyik legnagyobb tehetségét... mindössze azért mert ragaszkodva van egy felálláshoz, amibe neki nincs helye. Elszomorító és dühítő is egyben. Pedig csóri mehetett volna bármelyik csapatba a világon.
Szerintem el is fog menni, Wernerrel együtt. Aztán majd sírunk utánuk, mint De Bruyne, vagy Salah után, pedig Havertz még az említett 2 játékostól is jobb lesz, ebben biztos vagyok.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3900 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. január 8., péntek 18:17 Bayer Leverkusen coach, Peter Bosz (1/2): “I can see why Chelsea brought Kai Havertz in but I cannot yet see the exact idea Frank Lampard has for him. It’s really good that he protects him in the press, though. But in the end, you must deliver, you must score goals and make goals. For a €100 million transfer you must play, and Havertz isn’t.” (The Athletic)
Nem csodálom, hogy meg vannak lepődve. Ők tudják mire képes, itt pedig sajnos eddig az látszik, hogy brutálul leépítik őt. Az utóbbi 5 év egyik legnagyobb tehetségét... mindössze azért mert ragaszkodva van egy felálláshoz, amibe neki nincs helye. Elszomorító és dühítő is egyben. Pedig csóri mehetett volna bármelyik csapatba a világon.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése