Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4001 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta:V. Halilhodžić nemzetközi keretében megtalálható Hakim Ziyech, pár nappal ezelőtt még nem volt egészséges állapotban Frank Lampard szerint.

Az érdekes...
Ha jól emlékszem azt nyilatkozta Lampard pár napja hogy ő és Pulisic is a csapattal edz, szóval elképzelhető hogy nálunk is ott lesz a keretben hétvégén. Reméljük azért vigyáznak majd rá a válogatottban, nagyon kell a kreativitása nekünk is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4002 Hozzászólás Szerző: Pityee »

V. Halilhodžić nemzetközi keretében megtalálható Hakim Ziyech, pár nappal ezelőtt még nem volt egészséges állapotban Frank Lampard szerint.

Az érdekes...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4003 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:
Bubi írta:Kovacicról: Sokat fejlődött nálunk, vagy inkább elérte itt is a Madridi csúcsformáját. Sokat hozzátesz a védedkezéshez, sokat dolgozik és vannak nagyon látványos megindulásai, de nem tudom megfigyeltétek-e, hogy ezekből a megindulásokból javarészt semmi profitunk nincs. Egyszercsak elindul mint akit picsánrúgtak, elhúzza 2-3 középpályás mellett aztán odapasszolja a hozzá legközelebb álló emberhez...:D

Hiányoznak tőle a kulcspasszok, gólpasszok nameg a gólok. Ettől függetlenül nagyon elégedett vagyok vele, minőségi játékos, valszeg majd Havertz vagy Mount pótolja ezt a hiányosságát.
Nem is elvárás tőle a gólok, gólpasszok halmozása, pontosan azt hozza Kova nálunk, amit megkívánnak tőle. Az már csak egy nem várt extra lenne a részéről, ha néha-néha betalálna. :D És valószínűleg mások is így vélekednek, hiszen akkor nem ő kapta volna az előző szezonban az Év játékosa díjat a csapatnál. :D Nekem a jelenlegi keretből talán ő a kedvenc játékosom, pedig mikor a Hazard-üzlet részeként kimentettük a Real-padjáról, annyira nem volt felhőtlen az örömöm. Vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy először mikor kölcsönbe került ide, mert akkor már sejthető volt, hogy egy nyárral később valamilyen formában részese lehet majd a számunkra fájdalmas transzfernek.
Tényleg kedvelem, és mondom ezt most úgy, hogy nem láttam róla átfogó védekező statisztikát, de szerintem csak azért lett az év játékosa, mert nagyon látványosak a megindulásai. Azért egy BTB középpályástól elvárnék életerős átlövéseket és önmagában a képességet amivel meglátja, felismeri és helyzetbe tudja hozni a társait.

Elhúzza 1-2-3 ember mellett, megnyílt a terület, hörög a közönség, kapkodnak az ellenfél játékosai, felülsz a székben, kitágul a pupillád, várod a varázslatot, a cseresznyét a tortáta, azt az utolsó mozzanatot amivel értelmet ad neki és megkoronázza azt amit előtte véghezvitt.....majd lepasszolja a tőle 5 méterre álló, nálánál semmivel sem jobb pozícióban tartózkodó Alonsonak. Te meg ülsz kifeszülve és nem tudod eldönteni, hogy most elismerően biccents vagy elküld a jó k. anyjába...

Egy kicsit olyan nekem mint azok a videók manapság, amiben a csajszi odalép a csávóhoz, összefogja a haját, letérdel elé majd lehajol és előveszi a távirányítót a fotel alól... :o

Ha nem Kanté lenne a párja hanem egy echte BTB kp akkor nem szólnék egy rossz szót sem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4004 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Kovacicról: Sokat fejlődött nálunk, vagy inkább elérte itt is a Madridi csúcsformáját. Sokat hozzátesz a védedkezéshez, sokat dolgozik és vannak nagyon látványos megindulásai, de nem tudom megfigyeltétek-e, hogy ezekből a megindulásokból javarészt semmi profitunk nincs. Egyszercsak elindul mint akit picsánrúgtak, elhúzza 2-3 középpályás mellett aztán odapasszolja a hozzá legközelebb álló emberhez...:D

Hiányoznak tőle a kulcspasszok, gólpasszok nameg a gólok. Ettől függetlenül nagyon elégedett vagyok vele, minőségi játékos, valszeg majd Havertz vagy Mount pótolja ezt a hiányosságát.
Nem is elvárás tőle a gólok, gólpasszok halmozása, pontosan azt hozza Kova nálunk, amit megkívánnak tőle. Az már csak egy nem várt extra lenne a részéről, ha néha-néha betalálna. :D És valószínűleg mások is így vélekednek, hiszen akkor nem ő kapta volna az előző szezonban az Év játékosa díjat a csapatnál. :D Nekem a jelenlegi keretből talán ő a kedvenc játékosom, pedig mikor a Hazard-üzlet részeként kimentettük a Real-padjáról, annyira nem volt felhőtlen az örömöm. Vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy először mikor kölcsönbe került ide, mert akkor már sejthető volt, hogy egy nyárral később valamilyen formában részese lehet majd a számunkra fájdalmas transzfernek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4005 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kovacicról: Sokat fejlődött nálunk, vagy inkább elérte itt is a Madridi csúcsformáját. Sokat hozzátesz a védedkezéshez, sokat dolgozik és vannak nagyon látványos megindulásai, de nem tudom megfigyeltétek-e, hogy ezekből a megindulásokból javarészt semmi profitunk nincs. Egyszercsak elindul mint akit picsánrúgtak, elhúzza 2-3 középpályás mellett aztán odapasszolja a hozzá legközelebb álló emberhez...:D

Hiányoznak tőle a kulcspasszok, gólpasszok nameg a gólok. Ettől függetlenül nagyon elégedett vagyok vele, minőségi játékos, valszeg majd Havertz vagy Mount pótolja ezt a hiányosságát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4006 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta:Állítólag Lampard a játékosok előtt teremtette le Alonsot a West Brom meccset követően, egyrészt a gólokat érő hibáiért, másrészt amiatt, hogy a meccs szünetében engedély nélkül szállt fel a csapatbuszra ahelyett, hogy visszaült volna a lelátóra. Továbbá több forrás is megerősíti, hogy a játékosok még sosem látták Lampardot ennyire dühösnek. Ha ez tényleg igaz, aligha hiszem, hogy látjuk őt még Chelsea mezben.

https://theathletic.com/news/chelsea-ma ... jwHHZZIanN" onclick="window.open(this.href);return false;
Amint Chilwell bekerül a kezdőbe, neki egyébként is reszeltek volna. Szavakba nem lehet kifejteni, micsoda szintlépés lesz a bal felén védekezés terén.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4007 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hawaii írta:Állítólag Lampard a játékosok előtt teremtette le Alonsot a West Brom meccset követően, egyrészt a gólokat érő hibáiért, másrészt amiatt, hogy a meccs szünetében engedély nélkül szállt fel a csapatbuszra ahelyett, hogy visszaült volna a lelátóra. Továbbá több forrás is megerősíti, hogy a játékosok még sosem látták Lampardot ennyire dühösnek. Ha ez tényleg igaz, aligha hiszem, hogy látjuk őt még Chelsea mezben.

https://theathletic.com/news/chelsea-ma ... jwHHZZIanN" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha ez kellett ahhoz, hogy többet max cserének lássuk Chelsea mezben, akkor már örülhetünk. Én mindig is csíptem Alonsot, de sajnos idén, de már tavaly is olyan lassú volt, hogy bárki fényéveket vert rá. A sebessége és a reakció ideje már sajnos kevés ehhez a modern gyors focihoz. A kiscsapatok is úgy letámadnak, hogy fingani nem lehet nyugodtan és ezt Alonso már nem tudja megoldani.
Az, hogy ha igaz e ez a pletyka, akkor nem tudom miért volt ekkora paraszt, de Lampardnak kijár a pacsi amiért leordítja a fejét annak akinek kell.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#4008 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Állítólag Lampard a játékosok előtt teremtette le Alonsot a West Brom meccset követően, egyrészt a gólokat érő hibáiért, másrészt amiatt, hogy a meccs szünetében engedély nélkül szállt fel a csapatbuszra ahelyett, hogy visszaült volna a lelátóra. Továbbá több forrás is megerősíti, hogy a játékosok még sosem látták Lampardot ennyire dühösnek. Ha ez tényleg igaz, aligha hiszem, hogy látjuk őt még Chelsea mezben.

https://theathletic.com/news/chelsea-ma ... jwHHZZIanN" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4009 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Lampard confirms he will sanction Loftus-Cheek loan move but insists the midfielder still has a long-term future at Chelsea (telegraph)

Végre már ez kell. Menjen kölcsönbe, játszon, aztán kiderül ér-e még valamit. Nálunk nem kezdőszint jelenleg. CHO-val is ez kéne csak nincsenek szélsőink.
Nekem mondjuk tetszett, ahogy CHO beállt a WBA ellen. Színt hozott a támadóalakzatba, a gólja pedig klasszis megoldás volt. Lehet neki, csak több időt kéne adni és nem Mountot játszatni mindenáron, akár a szélen is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#4010 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

fst200 írta:
emsanya írta:Lampard confirms he will sanction Loftus-Cheek loan move but insists the midfielder still has a long-term future at Chelsea (telegraph)

Végre már ez kell. Menjen kölcsönbe, játszon, aztán kiderül ér-e még valamit. Nálunk nem kezdőszint jelenleg. CHO-val is ez kéne csak nincsenek szélsőink.
Nah ez jó hír, elvileg Rice még érkezni fog, de gondolom akkor Jorginho is elmegy
Nem hiszem, hogy Jorginho távozni fog ebben az átigazolási ablakban. Sokkal valószínűbb, hogy RLC kölcsönadásával készítjük elő a helyet Rice-nak.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4011 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

fst200 írta:
emsanya írta:Lampard confirms he will sanction Loftus-Cheek loan move but insists the midfielder still has a long-term future at Chelsea (telegraph)

Végre már ez kell. Menjen kölcsönbe, játszon, aztán kiderül ér-e még valamit. Nálunk nem kezdőszint jelenleg. CHO-val is ez kéne csak nincsenek szélsőink.
Nah ez jó hír, elvileg Rice még érkezni fog, de gondolom akkor Jorginho is elmegy
Menjen csak az Arsenalba. :lol:

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#4012 Hozzászólás Szerző: fst200 »

emsanya írta:Lampard confirms he will sanction Loftus-Cheek loan move but insists the midfielder still has a long-term future at Chelsea (telegraph)

Végre már ez kell. Menjen kölcsönbe, játszon, aztán kiderül ér-e még valamit. Nálunk nem kezdőszint jelenleg. CHO-val is ez kéne csak nincsenek szélsőink.
Nah ez jó hír, elvileg Rice még érkezni fog, de gondolom akkor Jorginho is elmegy

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4013 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lampard confirms he will sanction Loftus-Cheek loan move but insists the midfielder still has a long-term future at Chelsea (telegraph)

Végre már ez kell. Menjen kölcsönbe, játszon, aztán kiderül ér-e még valamit. Nálunk nem kezdőszint jelenleg. CHO-val is ez kéne csak nincsenek szélsőink.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#4014 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Silva viszont úgy vettem ki bevetésre kész, Chilwellel viszont óvatos a sérülés miatt. Gondolom akkor vagy nézhetjük Alonsot vagy 60 percet kap Chilwell, mint Silva a Ligakupában.

Tammyt én a hétközi játéka alapján nem jegelném, valamint Havertzet is kötetlenül a csatár mögött tartanám. Egy Tammy - Werner, Havertz, Mount négyest megnéznék elől.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4015 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... XhJHHzLMLQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Lamps megtartotta a holnapi PL meccs előtti sajtótájékoztatóját.

Ziyech, Pulisic és Mendy sem játszik. Utóbbinál az volt az indok, hogy fáradt és túl korai volna őt a meccsre nevezni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4016 Hozzászólás Szerző: Bubi »

James Lee írta:
Bubi írta:Szerintem Jorginho egyedül azért szerepel rendszeresen mert vezéregyéniség. Ez rohadt nagy hiánycikk a csapatnál. Többek közt ezért akarta Silvát, a debut meccse után azt emelte ki tőle, hogy már az első perctől szervezte a védelmet és irányított, pontosan ezt várja tőle. Egyébként hagyta ki Jorginhot párszor, szerintem idén perememberré fog válni.
Úgy gondolom, hogy kizárólag ezért játszatja Lamps Jorginhot. Nagyon nem szeretem a játékát, de többször is megfigyeltem, hogy folyamatosan osztja az észt a pályán, mutogat a szabad emberek felé, igyekszik szervezni a játékot.
Ha nem lenne ilyen körülményes csuklós busz, még egész hasznos játékos is lehetne. Ha viszont Billy nem lenne sérült és 1-2 szezonnal több lenne a lábában a mostaninál, szóba sem jöhetne az olaszbrazil.
Igen, keményen le is bassza azt aki hibázik, magyaráz nekik állandóan, de nem látom hogy lenne hozzá respectje. Hiába erőlködik, nincs se múltja, se jelene ennél a klubnál, jövője meg pláne. Az meg amit a Napolyban letett nem akkora kaliber, hogy a vezérünk lehessen. Thiago már más tészta, csakhát neki 1-2 év max és lefőtt..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4017 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta:Szerintem Jorginho egyedül azért szerepel rendszeresen mert vezéregyéniség. Ez rohadt nagy hiánycikk a csapatnál. Többek közt ezért akarta Silvát, a debut meccse után azt emelte ki tőle, hogy már az első perctől szervezte a védelmet és irányított, pontosan ezt várja tőle. Egyébként hagyta ki Jorginhot párszor, szerintem idén perememberré fog válni.
Úgy gondolom, hogy kizárólag ezért játszatja Lamps Jorginhot. Nagyon nem szeretem a játékát, de többször is megfigyeltem, hogy folyamatosan osztja az észt a pályán, mutogat a szabad emberek felé, igyekszik szervezni a játékot.
Ha nem lenne ilyen körülményes csuklós busz, még egész hasznos játékos is lehetne. Ha viszont Billy nem lenne sérült és 1-2 szezonnal több lenne a lábában a mostaninál, szóba sem jöhetne az olaszbrazil.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4018 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta:
fst200 írta:Nah lehet Kepa megy kölcsönbe, szerintem ez lenne a legjobb, itt már nagyon görcsöl, új környezetben feltudna magát építeni újra :)! Azért durva hogy pár éve Courtois és Cech volt egyszerre a kapusunk, nem gondoltuk volna hogy kapus gondunk lesz egy darabig..

Nah lehoztak egy ilyen cikket is hogy Rlc menne mivel nem játszott a liga Kupa meccsen, tényleg nem szeretnek minket az újságok
Ha Jorgi is megy, akkor viszont muszáj lesz négy embert megtartani, Kante - Kova lesz a tuti kezdő, Barkley RLC pedig lehetne a tehermentesito
Sajnos mindenki RLC elött van a sorban. Ezzel meg kell barátkoznia. Kanté vkp ez ugye nem az ő szerepköre, viszont Kovacic bravúrosan játszik, mellé pedig elöbb utóbb vagy Mount (mivek ő nem szélső) vagy Havertz kerül. Timo, havertz, pulisic, (ziyech), mount, kanté, kovacic. Így néznénk ki, ráadásul Barkley is jó mostanában. Jorginhot mondjuk nem lenne tudas szint alapján nehéz kiszorítani, de sajnos ő lampard kedvence szóval ez bukta.
Szerintem Jorginho egyedül azért szerepel rendszeresen mert vezéregyéniség. Ez rohadt nagy hiánycikk a csapatnál. Többek közt ezért akarta Silvát, a debut meccse után azt emelte ki tőle, hogy már az első perctől szervezte a védelmet és irányított, pontosan ezt várja tőle. Egyébként hagyta ki Jorginhot párszor, szerintem idén perememberré fog válni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4019 Hozzászólás Szerző: Pityee »

fst200 írta:Nah lehet Kepa megy kölcsönbe, szerintem ez lenne a legjobb, itt már nagyon görcsöl, új környezetben feltudna magát építeni újra :)! Azért durva hogy pár éve Courtois és Cech volt egyszerre a kapusunk, nem gondoltuk volna hogy kapus gondunk lesz egy darabig..

Nah lehoztak egy ilyen cikket is hogy Rlc menne mivel nem játszott a liga Kupa meccsen, tényleg nem szeretnek minket az újságok
Ha Jorgi is megy, akkor viszont muszáj lesz négy embert megtartani, Kante - Kova lesz a tuti kezdő, Barkley RLC pedig lehetne a tehermentesito
Valahogy nem tudom elhinni, hogy a 80 milliós kapusunkat kölcsönbe adjuk. Szerintem az idei szezont még itt tölti, aztán el lesz adva.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4020 Hozzászólás Szerző: Dízel »

fst200 írta:Nah lehet Kepa megy kölcsönbe, szerintem ez lenne a legjobb, itt már nagyon görcsöl, új környezetben feltudna magát építeni újra :)! Azért durva hogy pár éve Courtois és Cech volt egyszerre a kapusunk, nem gondoltuk volna hogy kapus gondunk lesz egy darabig..

Nah lehoztak egy ilyen cikket is hogy Rlc menne mivel nem játszott a liga Kupa meccsen, tényleg nem szeretnek minket az újságok
Ha Jorgi is megy, akkor viszont muszáj lesz négy embert megtartani, Kante - Kova lesz a tuti kezdő, Barkley RLC pedig lehetne a tehermentesito
Sajnos mindenki RLC elött van a sorban. Ezzel meg kell barátkoznia. Kanté vkp ez ugye nem az ő szerepköre, viszont Kovacic bravúrosan játszik, mellé pedig elöbb utóbb vagy Mount (mivek ő nem szélső) vagy Havertz kerül. Timo, havertz, pulisic, (ziyech), mount, kanté, kovacic. Így néznénk ki, ráadásul Barkley is jó mostanában. Jorginhot mondjuk nem lenne tudas szint alapján nehéz kiszorítani, de sajnos ő lampard kedvence szóval ez bukta.

Válasz küldése