Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4121 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:Egyébként szerintetek Tammy és CHO mellőzése kifizetődő lesz hosszútávon? Biztos vagyok benne h nem fog jót tenni a fejlődésüknek és előbb vagy utóbb ennek hangot is adnak. Mert szerintem ha továbbra is ennyit fognak csak játszani, elkezdenek lázadozni.
Tammy helyzetet sokkal jobbnak latom es fog is jatszani, de nyilvan Werner az elso szamu ember elore, viszont szerintem lesznek majd egyutt is a palyan.
CHO elott viszont egy csomo ember van es neki sokkal nehezebb dolga lesz bekerulni, kolcson vagy visszavasarlasi opcioval elpasszolni, szerintem jot tenne neki, ha valahol tudna jatszani.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4122 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként szerintetek Tammy és CHO mellőzése kifizetődő lesz hosszútávon? Biztos vagyok benne h nem fog jót tenni a fejlődésüknek és előbb vagy utóbb ennek hangot is adnak. Mert szerintem ha továbbra is ennyit fognak csak játszani, elkezdenek lázadozni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4123 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

koni0725 írta:
kecske01 írta:Lampard says tomorrow's game is more for the main squad rather than Academy players. That is all from the boss here for now.
Amennyiben tényleg ez lesz, azt is teljesen érthető döntésnek tartom. Alig volt szünet a két szezon között, sok új játékos jött és azok közül is van jópár, akiknek ez lehet az első pályára lépése kékben. Jelenleg minden lehetőséget meg kell ragadni az első csapat összekovácsolására, aztán ha magabiztosan vezetünk, akár jöhetnek a fiatalok is.
Total egyetertek, jol jon ez a meccs pl Chilwell, Silva szamara, nem tudom Ziyech es Pulisic hogy all, illetve Havertz szamara is, hogy minel elobb felvegyek a ritmust. Wernert azert pihentetnem es jatsszon Tammy, hogy azert o is formaban legyen, Tomori szinten. CHO ha most se kap lehetoseget, akkor a munkajaval-formajaval lehet valami baj, mert kitol ha nem Lampardtol kapna lehetoseget, ha minden stimmelne a munkajaval.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#4124 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kecske01 írta:Lampard says tomorrow's game is more for the main squad rather than Academy players. That is all from the boss here for now.
Amennyiben tényleg ez lesz, azt is teljesen érthető döntésnek tartom. Alig volt szünet a két szezon között, sok új játékos jött és azok közül is van jópár, akiknek ez lehet az első pályára lépése kékben. Jelenleg minden lehetőséget meg kell ragadni az első csapat összekovácsolására, aztán ha magabiztosan vezetünk, akár jöhetnek a fiatalok is.
211! NEW RECORD!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4125 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lampard says tomorrow's game is more for the main squad rather than Academy players. That is all from the boss here for now.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4126 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Thiago Silva és Chilwell is a keretben lesz holnap, Mendy pedig már orvosin van, és a WB ellen a keretben is lehet, ha Lampard úgy dönt. Tehát nem kell karanténba vonulnia.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4127 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zappacosta gól kb 1 edzés után rögtön kezdőként Genoa-ban :D

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4128 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:Azért Christensen helyett nálam még mindig Rüdi menne a kezdőbe, főleg annak tudatában, hogy Christensen állítólag túlizgulja a rangadókat.
Multkor jol jatszott nem vennem ki a kezdobol, Rudiger is amiket szokott csinalni egyik sem eletbiztositas, de Christ a kezdobe tennem mindenkepp es elvileg a valogatottban is jol nyomta, igy feltetelezem, hogy jobb formaban is van, mint Rudi. (Pedig ha valaki akkor en nem nagyon szivlelem Christensent, de elismerem ha jol teljesit)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4129 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért Christensen helyett nálam még mindig Rüdi menne a kezdőbe, főleg annak tudatában, hogy Christensen állítólag túlizgulja a rangadókat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4130 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kepa

Azpi Christensen Zouma

James Kante Kovacic Marcos

Havertz Mount

Werner

Szerintem jelenleg ez lenne a legkezenfekvobb a tobbi ember hianyaban. Gondoltam, hogy Silva meg nem lesz kesz erre a meccsre, Chilwell jo lett volna legalabb, hogy 4 vedovel tudjunk felallni.
Hatha meghuzza Lamps vagy ha mas taktikaval nyerunk az se lenne baj :P

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#4131 Hozzászólás Szerző: Traxver »

broduer írta:
Pityee írta:Frank Lampard megerősítette a mai sajtótájékoztatón, hogy Chilwell, Pulisic, Ziyech és Thiago Silva sem lesz bevethető a Liverpool ellen hétvégén!

Ezekután Lamps remélem nem tervez 4 védővel kiállni...
Egyetértek, így kellene kiállni: Kepa - Azpi - Chris - Zouma - James - Kanté - Kova - Alonso - Mount - Havertz - Werner

De szerintem Lampard megint ragaszkodni fog a "győztes" csapatához, ahogy azt már sokszor hibaként elkövette az előző idényben.
tavaly azért a rangadókra meghúzta a 5 védős rendszert szinte mindig

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4132 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta:Frank Lampard megerősítette a mai sajtótájékoztatón, hogy Chilwell, Pulisic, Ziyech és Thiago Silva sem lesz bevethető a Liverpool ellen hétvégén!

Ezekután Lamps remélem nem tervez 4 védővel kiállni...
Egyetértek, így kellene kiállni: Kepa - Azpi - Chris - Zouma - James - Kanté - Kova - Alonso - Mount - Havertz - Werner

De szerintem Lampard megint ragaszkodni fog a "győztes" csapatához, ahogy azt már sokszor hibaként elkövette az előző idényben.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4133 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta:
Pityee írta:Frank Lampard megerősítette a mai sajtótájékoztatón, hogy Chilwell, Pulisic, Ziyech és Thiago Silva sem lesz bevethető a Liverpool ellen hétvégén!

Ezekután Lamps remélem nem tervez 4 védővel kiállni...
Agyrém. Poolnal bezzeg sosem sérült az első hármas..
Az említett emberek egyetlen egy meccset se játszottak még kékben, nem biztos, hogy a Pool ellen kellene debütálniuk. Egyáltalán nem rossz a helyzet. Werner és Havertz személyében épp elég két újonc a kezdőcsapatba.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4134 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta:Frank Lampard megerősítette a mai sajtótájékoztatón, hogy Chilwell, Pulisic, Ziyech és Thiago Silva sem lesz bevethető a Liverpool ellen hétvégén!

Ezekután Lamps remélem nem tervez 4 védővel kiállni...
Agyrém. Poolnal bezzeg sosem sérült az első hármas..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4135 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Frank Lampard megerősítette a mai sajtótájékoztatón, hogy Chilwell, Pulisic, Ziyech és Thiago Silva sem lesz bevethető a Liverpool ellen hétvégén!

Ezekután Lamps remélem nem tervez 4 védővel kiállni...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#4136 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

szvsz Emiliano Martinez se lett volna rossz választás viszonylag olcsón, városon belül.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4137 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

az én favoritom, ha nem nagy nevű kapust akarnánk, akkor David Raya.
őt jelenleg az arsenal figyeli.

Cudicini feeling a srác, 183 centi de hihetetlen jó rugói vannak.
1v1ben jó, a reflexei pengék és leér a sarokra is.
szögleteknél magasságához képest magabiztos..



egyébként Cummings és Ziger és ügyes srácok, csak kb esélytelen hogy agár csak a ligakupában megnézzük öket

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#4138 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Hát én még mindig nem értem mit szórakozunk Mendy-vel,múltkor olvastam,hogy lesérült a cserekapusuk és ameddig nem tudnak új kapust venni nem adják el Mendy-t,de már olvastam olyat is,hogy a Rennes 30m fontot kér,amúgy ha nincs sok pénz kapusra nem értem miért nem jön Onana akiért az Ajax 35m eurót kér és ő bizonyított már a bl-ben is fiatalabb is mint Mendy és őt inkább eltudnám képzelni első számú kapusnak.Azt elhiszem,hogy Oblak-ra vagy Donnarumma-ra nincs pénz,de szerintem lehetne hozni ligán belülről kapust vagy olyat aki kisebb csapatba játszik,de mondjuk van bl tapasztalata.Amúgy én nem vagyok Kepa ellenes,de neki is lehet,hogy jót tenne egy komolyabb rivális vagy környezetváltozás.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4139 Hozzászólás Szerző: Bubi »

James Lee írta:
emsanya írta:Nagy kár mert igy Barkley, RLC kezdő lehet. Csak az egyikük rendbe jöhetne már hogy ezek kiszoruljanak.
Nem gondoltam volna, hogy RLC nevét egyszer egy ilyen mondatban fogom olvasni és egyelőre teljesen jogosan... Rettenetesen dühítő az egész történet.
Remélem, képes lesz fejben rendbe jönni.
Amikor a Palaceba ment kölcsönbe, az első meccsei ott se voltak fényesek. Annyival jobb volt, hogy akkor előtte nem kellett kihagynia egy évet. Neki kellenek a játékpercek, hogy felépíthesse magát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4140 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Inkább reménykedjünk abban hogy Mendy bekerül a kapuba és hoz egy olyan szintet hogy ne kelljen azon aggódni hogy ki legyen az első számú kapus. Szerintem erre nagyobb az esély, mint arra hogy Kepa megtáltosodik és sorra hozza majd a clean sheet-eket.

Válasz küldése