Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4141 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

broduer írta:
edeskeves írta:
Hulyek vagyunk es hagyunk hogy barmit megtegyenek velunk, az emberek hordjak elegedetten a mutos maszkot ami szart se ved, foleg ha napokig ugyanazt hordod de gondoljak hogy milyen jo emberek es betartjak a szabalyokat, mert azt mondtak, de csak ha egy kicsit is gondolkodnanak talan eljutna az agyukig, hogy szabalyoznak minket olyan dontesekkel, amikrol gozuk sincs.

Sokat lehetne vitazni errol az egeszrol, de minden egyes alkalommal felhuzom magam csak, mert emberek millioit teszik tonkre, akik munka nelkul maradnak, nem a milliardos embereket sajnalom.
Bocsánat, de én meg pont ezt a felfogást nem bírom soha megérteni, amikor a kisember akarja megfejteni a nagy igazságokat és mindent elsöprő bizonyossággal állítja az igazát. Fel van fújva a vírus? Valószínűleg igen. Van mögötte csalás, ámítás, politikai érdek, stb? Bizonyosan van és lenne jobb módszer a vírus kezelésére, illetve sok ország rosszul is kezeli.

De szart sem véd a maszk? Sokat nem, de minden egészségügyi szakember, tudós és ebben a témában jártas ember mondja, hogy minimálisan igenis segít. Nagyjából ez az egy olyan szabály van, amit kötelező lenne betartani, nem egy nagy teher. Senki nem hiszi, hogy ez biztosan meggátolja a vírust, de talán minimálisan segíthet, illetve, ha ez a szabály, betartom, ahogy a piroson sem megyek át vagy nem lépek a fűre, ha ki van téve a tábla. Senki nem kíváncsi a másik véleményére. Be kell tartani és pont.

Nekem halt meg idős ismerősöm a vírus miatt. Nem érdekel ki vagy mi van a vírus mögött, igyekszem betartani a dolgokat, nem jár akkora lemondásokkal.
És hogy ne legyek teljesen off: Mounték ne utazgassanak sehova, amíg ez a szar tart, mert pont a (hibás) szabályozások miatt az lesz a vége, hogy kimaradnak a felkészülésből.
Azt is tudosok es orvosok mondtak, hogy amit valoszinuleg te is hordasz maszkot x ido mulva semmit nem er. Gyozz meg az ellenkezojerol, hogy mivel masabb hordani az utcan a maszkot mint a tengerparton ahol sok ember osszegyul kb 1 meterre egymastol.
Pl Olaszorszagban 18 utan hordani kell a maszkot, elotte hol van a virus? Gondolom pihen. Parizsban egyik utcan hordani kell a maszkot a masikon mar nem. Gondolom faradt tovabbmenni. A cserepadon mi ertelme? 40 fokban mennyire egeszseges pl asztmasoknak maszkot hordani? Szerinted a virus nem telepszik meg mondjuk a hajadban a ruhadon stb? Leveszed a maszkot es kesz.
Mindenki hordja a maszkot mivel kotelezo itt, megis pl ahol en lakok kihoznak napi 400 uj fertozottet. Akkor mit ved a maszk? Elotte hetekig vagy akar honapokig eltunt a virus, most megint megjelent, gondolom egy nagyobb siestat tolt.
Az idos emberekre veszelyes sok mas betegseg es influenza is es mondtam, hogy nem mondom hogy nincs koronavirus, de ez a tultolas es ertelmetlen szabalyok erthetetlenek szamomra.
Megneznelek asztmasan pl milyen lenne 40 fokban jo magas paratartalommal hordani a maszkot, mivel nem nagy teher szamodra.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4142 Hozzászólás Szerző: broduer »

edeskeves írta:
Hulyek vagyunk es hagyunk hogy barmit megtegyenek velunk, az emberek hordjak elegedetten a mutos maszkot ami szart se ved, foleg ha napokig ugyanazt hordod de gondoljak hogy milyen jo emberek es betartjak a szabalyokat, mert azt mondtak, de csak ha egy kicsit is gondolkodnanak talan eljutna az agyukig, hogy szabalyoznak minket olyan dontesekkel, amikrol gozuk sincs.

Sokat lehetne vitazni errol az egeszrol, de minden egyes alkalommal felhuzom magam csak, mert emberek millioit teszik tonkre, akik munka nelkul maradnak, nem a milliardos embereket sajnalom.
Bocsánat, de én meg pont ezt a felfogást nem bírom soha megérteni, amikor a kisember akarja megfejteni a nagy igazságokat és mindent elsöprő bizonyossággal állítja az igazát. Fel van fújva a vírus? Valószínűleg igen. Van mögötte csalás, ámítás, politikai érdek, stb? Bizonyosan van és lenne jobb módszer a vírus kezelésére, illetve sok ország rosszul is kezeli.

De szart sem véd a maszk? Sokat nem, de minden egészségügyi szakember, tudós és ebben a témában jártas ember mondja, hogy minimálisan igenis segít. Nagyjából ez az egy olyan szabály van, amit kötelező lenne betartani, nem egy nagy teher. Senki nem hiszi, hogy ez biztosan meggátolja a vírust, de talán minimálisan segíthet, illetve, ha ez a szabály, betartom, ahogy a piroson sem megyek át vagy nem lépek a fűre, ha ki van téve a tábla. Senki nem kíváncsi a másik véleményére. Be kell tartani és pont.

Nekem halt meg idős ismerősöm a vírus miatt. Nem érdekel ki vagy mi van a vírus mögött, igyekszem betartani a dolgokat, nem jár akkora lemondásokkal.
És hogy ne legyek teljesen off: Mounték ne utazgassanak sehova, amíg ez a szar tart, mert pont a (hibás) szabályozások miatt az lesz a vége, hogy kimaradnak a felkészülésből.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4143 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

James Lee írta:
Bubi írta:Én is görögben nyaraltam idén. Ugyan olyan zöldzónás mint magyarország. Miért ne mennének? Miért kapják el ott nagyobb eséllyel mint otthon? Ott legalább elővigyázatosak a szállodákban, mindenre odafigyelnek.
Nem vagyok nagy összeesküvés hívő, de én Pityeevel értek egyet abban, hogy ez egy nagyon intelligens járvány.. :) pont akkor és ott csap le, ahol épp érdek és szükség van rá.
Ebből kifolyólag szerintem teljesen mindegy hogy ki mit gondol a zöld zónákról meg hogy ki hol milyen valószínűséggel fertőződik meg. Tömött heringpartis metrón utazva már negyvenszer összeszedtem volna az elmúlt időszakban.
Itt az a fontos, hogy igenis üljenek a valagukon és inkább menjenek el egy pubba, mert ha valaki reggel a nagyok közül úgy kel fel, hogy jobbra dőlt a farka reggel és hoz egy olyan döntést hogy na aki az elmúlt két hétben külföldön volt, otthon marad x időre, akkor ennek ez az eredménye.

Lehet hogy rosszul látom, de tapasztalat.
Off de ez az egesz koronavirus tema egy okorseg, elhiszem hogy van es letezik, de olyan hulye intezkedesek vannak, hogy semmi ertelme es a legnagyobb gond, hogy az emberek tobbsege agymosott barom es ha azt mondjak, hogy a Chelsea egy olasz csapat akkor bologatnak es elhiszik. (Hogy legyen valami koze a forumhoz :D )
En Spanyolorszagban elek es az utcan 43 fokban hordani kell a maszkot meg akkor is ha nincs a 100 meteres kozeledben se senki es nem lehet cigizni, hogy addig se vedd le a maszkot, de a tengerparton az emberek egymas mellett fel meterre maszk nelkul gond nelkul. A homok eluzi a virust gondolom.

Foci temahoz kapcsolodva. Valaki el tudja nekem magyarazni, hogy a meccsek alatt miert kell hordani maszkot a padon uloknek es tartani a 2 metert mikor 5 perc mulva ha beall egymas nyalaba furodve erintkeznek? Masreszt mindenki letesztelve aki a stadionba van.

Hulyek vagyunk es hagyunk hogy barmit megtegyenek velunk, az emberek hordjak elegedetten a mutos maszkot ami szart se ved, foleg ha napokig ugyanazt hordod de gondoljak hogy milyen jo emberek es betartjak a szabalyokat, mert azt mondtak, de csak ha egy kicsit is gondolkodnanak talan eljutna az agyukig, hogy szabalyoznak minket olyan dontesekkel, amikrol gozuk sincs.

Sokat lehetne vitazni errol az egeszrol, de minden egyes alkalommal felhuzom magam csak, mert emberek millioit teszik tonkre, akik munka nelkul maradnak, nem a milliardos embereket sajnalom.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4144 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta:Én is görögben nyaraltam idén. Ugyan olyan zöldzónás mint magyarország. Miért ne mennének? Miért kapják el ott nagyobb eséllyel mint otthon? Ott legalább elővigyázatosak a szállodákban, mindenre odafigyelnek.
Nem vagyok nagy összeesküvés hívő, de én valahol Pityeevel értek egyet abban, hogy ez egy nagyon intelligens járvány.. :) pont akkor és ott csap le, ahol épp érdek és szükség van rá.
Ebből kifolyólag szerintem teljesen mindegy hogy ki mit gondol a zöld zónákról meg hogy ki hol milyen valószínűséggel fertőződik meg. Tömött heringpartis metrón utazva már negyvenszer összeszedtem volna az elmúlt időszakban.
Itt az a fontos, hogy igenis üljenek a valagukon és inkább menjenek el egy pubba, mert ha valaki reggel a nagyok közül úgy kel fel, hogy jobbra dőlt a farka reggel és hoz egy olyan döntést hogy na aki az elmúlt két hétben külföldön volt, otthon marad x időre, akkor annak ez az eredménye.

Lehet hogy rosszul látom, de tapasztalat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4145 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én is görögben nyaraltam idén. Ugyan olyan zöldzónás mint magyarország. Miért ne mennének? Miért kapják el ott nagyobb eséllyel mint otthon? Ott legalább elővigyázatosak a szállodákban, mindenre odafigyelnek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4146 Hozzászólás Szerző: Dante »

Legalább nem szednek össze sérülést a válogatottnál.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4147 Hozzászólás Szerző: Dízel »

https://index.hu/sport/futball/2020/08/ ... s_lampard/ azert ez igy annyira nem vicces. Jorginhoekat leszarom. De a fiataljaink bekaphatjak komolyan. Onzo dolog amit csinalnak, magukkal kibaszhatnak, de a csapattal nem. Most mar mondjuk mindegy....

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4148 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Egy elképesztő adat: Kepa Arrizabalaga, a Chelsea Football Club kapusa 0, azaz NULLA szögletnél tudta megfogni a labdát a 2019–2020-as idényben.

Forrás: NSO.
Sok mutatoja siralmas sajnos. Nekünk meg égető lenne egy olyan kapus aki pontrugásoknál jó.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4149 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egy elképesztő adat: Kepa Arrizabalaga, a Chelsea Football Club kapusa 0, azaz NULLA szögletnél tudta megfogni a labdát a 2019–2020-as idényben.

Forrás: NSO.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4150 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Sheenka írta:
James Lee írta:Egyéni vélemény lehet a vírusról, a mindenkire érvényes szabályok számítanak, tetszik nem tetszik.
Igen, nyilván, amiket amúgy be is tarthattak ez alapján.
Nos igen, pont erről van szó :D
Sajnos ez ilyen. Nekem is megvan a véleményem arról, hogy túl van-e lihegve vagy sem, de inkább megtartanám magamnak. Pont azért, mert fogom magam és elmegyek nyaralni, marha jól érzem magam és meg vagyok győződve arról, hogy a semmi bajom nem lesz, de lehet hogy kib*szok x kollégával mikor két hétre hazaküldenek utána. Tovább mélyülve, a hozzám közel álló emberekre is vonatkozhat utána kényszerpihenő.
Közszereplőként erre különösen oda kell(ene) figyelniük.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4151 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

James Lee írta:Egyéni vélemény lehet a vírusról, a mindenkire érvényes szabályok számítanak, tetszik nem tetszik.
Igen, nyilván, amiket amúgy be is tarthattak ez alapján.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4152 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bajuk valóban nem lesz, de nem ők döntik el, hogy utána pályára léphetnek-e vagy sem.
Egyéni vélemény lehet a vírusról, de a mindenkire érvényes szabályok számítanak, tetszik nem tetszik.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4153 Hozzászólás Szerző: Bandi »

broduer írta:
emsanya írta:Megérdemlik függetlenül attol hogy a mi játékosaink. Ezek az utazgatások a legveszélyesebbek,kár hogy a klub nem figyelmeztette őket vagy nincs rá kihatásuk.
Én sem értem miért nem lehet 1 évet a seggen maradni és nem utazgatni össze-vissza. Milliós fizetéssel a saját negyedében is bármilyen luxust megkap. Érdekes, hogy az ilyen dolgok sosem Azpiról vagy éppen Kantéról jelennek meg. A klub érdeke lenne, hogy normálisan, teljes kerettel elkezdődjön majd a szezon, és hogy senki ne legyen ilyenek miatt csúszásban a felkészüléssel. Komolyabb szabályok kellenének a klub részéről, és még annál is komolyabb szankciók. "Idén tilos itt és itt és itt nyaralni. Aki megszegi azzal egyszerűen szerződést bontunk" - Egyből behúzná a seggét a sok kis taknyos. Pénzbüntetés és hasonlók nem szankciók nekik.
Sajnos ez a 2000 körül született generáció, ami a facebook-on meg az insta-n nőtt fel ilyen. A pénz, frizura, csajok, tengerparti bulizós szelfik, mind nagyon fontosak, és ezek a gyerekek 18-20 éves korukra már bőven milliomosok, teljesen más világban nőnek fel mint egy átlag ember, ezáltal a gondolkodásuk is más. Sokszor nem is fogják fel hogy amit tesznek az mondjuk felelőtlenség, majd amikor szembesülnek vele, írnak (vagy az ügynökük ír) egy bocsánatkérő posztot, aztán el is van intézve. Szerződést meg csak úgy nem lehet bontani, az ügynökök nyilván bevédik őket gondolom milliónyi apró betűs résszel a szerződésben, meg hát ugye 50-60 vagy még több milliót is "érnek" ezek a játékosok, nem fogja a klub csak úgy kitenni a szűrüket. Sajnos ez már teljesen más világ mint ami 20-30 éve volt, amikor a Lampard féle generáció kezdte a karrierjét, hány olyan sztorit lehetett olvasni hogy az akkori ifik pucolták a felnőttek cipőjét, meg vitték a cuccaikat, ma ha egy ilyet merne valaki mondani egy CHO-nak akkor valószínűleg kiröhögné meg lehet hogy átigazolási kérelmet nyújtana be. És nyilván ez nem csak a mi játékosainkra vonatkozik (sőt a Mount, Abraham, James vonal még az értelmesebbek közé tartozik szerintem) csak most épp pont ők kerültek a középpontba ezzel.
Sheenka írta:Ne vicceljetek már, semmi bajuk nem lesz. Én is elmentem volna a helyükben.
Bajuk valószínűleg nem lesz, csak mondjuk kiesnek 2 hétre a felkészülésből úgy hogy 3 hét múlva már PL meccset játszunk...

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4154 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Ne vicceljetek már, semmi bajuk nem lesz. Én is elmentem volna a helyükben.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4155 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta:Megérdemlik függetlenül attol hogy a mi játékosaink. Ezek az utazgatások a legveszélyesebbek,kár hogy a klub nem figyelmeztette őket vagy nincs rá kihatásuk.
Én sem értem miért nem lehet 1 évet a seggen maradni és nem utazgatni össze-vissza. Milliós fizetéssel a saját negyedében is bármilyen luxust megkap. Érdekes, hogy az ilyen dolgok sosem Azpiról vagy éppen Kantéról jelennek meg. A klub érdeke lenne, hogy normálisan, teljes kerettel elkezdődjön majd a szezon, és hogy senki ne legyen ilyenek miatt csúszásban a felkészüléssel. Komolyabb szabályok kellenének a klub részéről, és még annál is komolyabb szankciók. "Idén tilos itt és itt és itt nyaralni. Aki megszegi azzal egyszerűen szerződést bontunk" - Egyből behúzná a seggét a sok kis taknyos. Pénzbüntetés és hasonlók nem szankciók nekik.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4156 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta:Megérdemlik függetlenül attol hogy a mi játékosaink. Ezek az utazgatások a legveszélyesebbek,kár hogy a klub nem figyelmeztette őket vagy nincs rá kihatásuk.
Valószínűleg inkább az utóbbi, nem mondhatják meg nekik mit csináljanak, merre menjenek szabadidejükben. Sokan még mindig nem veszik komolyan ezt a vírust meg azért valljuk be, a legtöbb focista nem az eszéről híres, Mount-nak ez már a második ügye például, tavasszal a legnagyobb karanténban lementek Rice haverjával focizgatni egy parkba, tehát ne csodálkozzunk ha nyaralás közben nem a vírus járt az eszükben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4157 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Megérdemlik függetlenül attol hogy a mi játékosaink. Ezek az utazgatások a legveszélyesebbek,kár hogy a klub nem figyelmeztette őket vagy nincs rá kihatásuk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4158 Hozzászólás Szerző: Pityee »

almos írta:
Dante írta:Az angol bulvár szerint a múlthét pénteki Covid teszten több játékosunk eredménye is pozitív lett. Abraham, Pulisic, Tomori és Mount Mykonos-on nyaralt, állítólag mind a négyen elkapták a vírust. Ezt alátámaszthatja az is, hogy egyik felkészülési képen sem szerepelnek - persze nem is 100%-osan hitelesíti a feltevést.

29-én a Brighton-nal játszunk barátságos meccset az Amex-ben, leghamarabb akkor kiderülhet, hogy van e igazságalapja. Az is lehet, hogy csak kötelező karanténről van szó.
Én nem értem, hogy mi a faszért kell Görögországba elmenni nyaralni (klub helyében sem engedném meg, hogy ilyen veszélyes helyre menjenek). Hiába kő gazdagok, a virus ezt nem nézi XD
Igazából saját magukkal csesztek ki, mert így kimaradnak két hétig a felkészülésből. Ez alatt valszeg bejátszák magukat az újak a kezdőbe (Werner és Zijech), aztán mire visszatérnek a fertőzöttek, nehéz lesz nekik újra bekerülni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#4159 Hozzászólás Szerző: almos »

Dante írta:Az angol bulvár szerint a múlthét pénteki Covid teszten több játékosunk eredménye is pozitív lett. Abraham, Pulisic, Tomori és Mount Mykonos-on nyaralt, állítólag mind a négyen elkapták a vírust. Ezt alátámaszthatja az is, hogy egyik felkészülési képen sem szerepelnek - persze nem is 100%-osan hitelesíti a feltevést.

29-én a Brighton-nal játszunk barátságos meccset az Amex-ben, leghamarabb akkor kiderülhet, hogy van e igazságalapja. Az is lehet, hogy csak kötelező karanténről van szó.
Én nem értem, hogy mi a faszért kell Görögországba elmenni nyaralni (klub helyében sem engedném meg, hogy ilyen veszélyes helyre menjenek). Hiába kő gazdagok, a virus ezt nem nézi XD
LAMPARD#8

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4160 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az angol bulvár szerint a múlthét pénteki Covid teszten több játékosunk eredménye is pozitív lett. Abraham, Pulisic, Tomori és Mount Mykonos-on nyaralt, állítólag mind a négyen elkapták a vírust. Ezt alátámaszthatja az is, hogy egyik felkészülési képen sem szerepelnek - persze nem is 100%-osan hitelesíti a feltevést.

29-én a Brighton-nal játszunk barátságos meccset az Amex-ben, leghamarabb akkor kiderülhet, hogy van e igazságalapja. Az is lehet, hogy csak kötelező karanténről van szó.

Válasz küldése