Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#4421 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Komoly, hogy egy több, mint egy órán át emberelőnyben játszott meccs után a kapus van elővéve :roll: :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4422 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Dean Jones @DeanJonesBR

Am told Chelsea continuing to weigh up idea of selling Kepa in the summer. Scouts working on potential replacements. Nick Pope mentioned at early stage.
Won’t affect other transfer plans as they’ll use cash from Kepa sale, if they go through with it

8)
Ugyanmár :lol: Ezt most bedobták azért, mert ki kezdték őt az utolsó pár meccsen és a legkönnyebb egy valakire ráhúzni a lepedőt. Bezzeg pl. mikor a Brighton ellen pontot mentett a csapatnak, akkor nem volt vele gond.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4423 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

kazomester írta:Dean Jones @DeanJonesBR

Am told Chelsea continuing to weigh up idea of selling Kepa in the summer. Scouts working on potential replacements. Nick Pope mentioned at early stage.
Won’t affect other transfer plans as they’ll use cash from Kepa sale, if they go through with it

8)

Korai meg. Nem hiszem, hogy a csapat mar az eladasan gondolkodna. Amugy Kepa az a tipikus spanyol kapus, mindig benne van a hullamvolgy, de ha ki fog egy jo szeriat akkor meg elit. Amugy ha mar angol kapus, akkor Dean Henderson. Fiatal, az MU-ban De Gea miatt az eletben nem fog vedeni, es szerintem jobb mint Pope.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4424 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:Dean Jones @DeanJonesBR

Am told Chelsea continuing to weigh up idea of selling Kepa in the summer. Scouts working on potential replacements. Nick Pope mentioned at early stage.
Won’t affect other transfer plans as they’ll use cash from Kepa sale, if they go through with it

8)
Na ennek sok értelme lenne, lecserélni Kepat Pope-ra...

"Won’t affect other transfer plans as they’ll use cash from Kepa sale"

Persze, mert ez eddig is így történt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4425 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dean Jones @DeanJonesBR

Am told Chelsea continuing to weigh up idea of selling Kepa in the summer. Scouts working on potential replacements. Nick Pope mentioned at early stage.
Won’t affect other transfer plans as they’ll use cash from Kepa sale, if they go through with it

8)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4426 Hozzászólás Szerző: Dízel »

En azert emlekszem arra a de geara aki egy hig fos Mu vedelemmel elotte nyomtam a bravurokat, na tessek itt az ellenpelda.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#4427 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Lacika19 írta:Nekem megvan, ahogy az is ki a 20 csapatos bajnokság leggyengébb védési hatékonyságú kapusa. Ez pedig teljesen független azoktól az indokoktól, hogy "de milyen védelem van előtte"... Milyen védelem van a többi 19 csapat előtt? Van épp elég rossz, tegnap például túl jó védelem volt előtte, mert mindössze 2 (!!!) lövést tudtak leadni az egész meccs alatt, mi pedig 18-at.
Ha fociztál volna életedben, akkor nem írnál ilyeneket, már ne haragudj. Független egy kapus védési hatékonysága a védelemtől? Mivaaaan? Nyilván, ha egyesével végignéznénk a kapott góljait, akkor találnánk köztük jó pár olyat, amit védhetett volna, de ettől függetlenül ez a statisztika ugyanúgy szól a védelemnek is, ahogy neki is. Tegnap is csak kétszer hozták olyan helyzetbe, amihez nem kis bravúr kellett volna, de persze a statisztika ilyenkor is mit mutat? 0%-os védési hatékonyságot...
A többi csapat kapusai jobb statisztikákkal rendelkeznek, mert a védelmük lényegesen szervezettebb, mint a miénk, és nem hozzák lehetetlen helyzetbe a kapusaikat minden 2. meccsen. Egyébként azt aláírom, hogy nem véd élete formájában, de olyan képet se fessünk már róla, mintha teljesen fogalmatlan lenne. Ahogy írták itt előttem is, egyelőre messze nem Kepa védési hatékonysága a legnagyobb problémánk, illetve egy szervezettebb védelemmel az ő teljesítménye is fel fog javulni.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4428 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta:Fejben dol el. Nyilvan, ha ilyen fos elotted a vedelem akkor sokkal nehezebb magabiztosan vedeni, mert tudod ugyis cumi lesz elobb vagy utobb.
Hol zarja ki a fos vedelem azt a lehetoseget, hogy tavolrol nem tul erosen meglott labdakat kivedjen? Vagy esetleg, hogy ne legyen leszogelve a golvonalra? Ha meccsenkent 3x viszik ra egy az egyben akkor senki nem veszi elo, mint ahogy a tegnapi elso gol miatt sincs basztatva.
En altalaban vedem a spanyolokat, de ot most nem nagyon tudom sok esetben, ossze kell kapnia magat minel elobb.
(CHO is meghallotta amit mondtam, hatha neki is sikerul :D )

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4429 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Fejben dol el. Nyilvan, ha ilyen fos elotted a vedelem akkor sokkal nehezebb magabiztosan vedeni, mert tudod ugyis cumi lesz elobb vagy utobb.

Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#4430 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

Nekem megvan, ahogy az is ki a 20 csapatos bajnokság leggyengébb védési hatékonyságú kapusa. Ez pedig teljesen független azoktól az indokoktól, hogy "de milyen védelem van előtte"... Milyen védelem van a többi 19 csapat előtt? Van épp elég rossz, tegnap például túl jó védelem volt előtte, mert mindössze 2 (!!!) lövést tudtak leadni az egész meccs alatt, mi pedig 18-at.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#4431 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dízel írta:Kepaba az a jo, hogy ha kaput eltalalo loves van akkor nem kell izgulni, mert ugyis bemegy. Nem igaz neha nem tud egy egy ziccert haritani, hol vannak a reflexei...
3 hete a Brighton ellen az utolsó perces bravúrja megvan?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4432 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Kepaba az a jo, hogy ha kaput eltalalo loves van akkor nem kell izgulni, mert ugyis bemegy. Nem igaz neha nem tud egy egy ziccert haritani, hol vannak a reflexei...

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#4433 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta:Melyik golrol tehetett tegnap?
A második szerintem, annyira volt az övé mint amennyire Emerson meg Abraham nem tudott blokkolni.
Lampard kétszer is megismételte az interjúban, hogy az egy gyenge lövés volt a 16-on kívülről. Nem mutogatott senkire, de szerintem erősen Kepara célzott ezzel, hogy védenie kellet volna.

Bocsánat srácok, de szerintem a gyenge védelem se kifogás már. A kapuból szinte sohase jön ki, lábbal idén még nem is védett, kézzel meg nem tud le érni (A valencia gólja volt az egyik legszebb példa erre). Nem tudom mi van vele, mert tavaly abszolút beast volt néha, de idén totál offon van az ember. Szerintem ő is érzi és full nem tudja kezelni már a nyomást. Tavaly ha mutatták a kapuban, egy eltökélt határozott fasza gyereket láttál. Most néha ordibál egyet, de inkább olyan kisugárzása van mint aki konstans megvan ijedve.

Persze nem lehet eladni, meg még mindig rohadt fiatal és bármikor visszatérhet a formája, de jelenleg nagyon nagyon ráférne egy kis padozás szerintem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4434 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Melyik golrol tehetett tegnap?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#4435 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Nem Kepa védelmében írom, de ennek a statisztikának én továbbra sem látom sok értelmét, nem épp a legjobb mérőszám egy kapus valós teljesítményének megítélésére, még akkor sem, ha a kapus legfontosabb feladatát méri. Egyrészt potyagólokat nem nagyon szokott kapni, másrészt az esetek 90%-ában borzasztóan ki van szolgáltatva (tegnap sem tehetett egyik gólról sem, talán a másodikat nagy bravúrral védhette volna). Mindenesetre én egészen biztos vagyok benne, hogy Kepa statisztikája egy szervezettebb védelemmel sokat javulhatna (pl 16-oson belülről nem kéne engedni senkinek se, hogy teljesen szabadon lőhessen).

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#4436 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ezt csak így itt hagyom. Ez azért elég kemény sajnos :(

Kép

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4437 Hozzászólás Szerző: Bandi »

James sérülése úgy tűnik nem komoly, szóval valószínűleg nem hagy ki sokat.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4438 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Akkor remélem meg is hosszabbítják a szerződését 8)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4439 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

koni0725 írta:
kazomester írta:Lampard reports that Christian Pulisic is likely to injured up to the winter break but should be fit after it. Ruben Loftus-Cheek has been making good progress training with the Academy sides. He hopes he can training with the main squad after the break.

Jóóó :)
Szuper, nagyon remelem, hogy Ruben visszateresevel Barkleyt a kezdo kozeleben sem fogjuk latni tobbet.
Burnley ellen jol tolta pedig.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#4440 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kazomester írta:Lampard reports that Christian Pulisic is likely to injured up to the winter break but should be fit after it. Ruben Loftus-Cheek has been making good progress training with the Academy sides. He hopes he can training with the main squad after the break.

Jóóó :)
Szuper, nagyon remelem, hogy Ruben visszateresevel Barkleyt a kezdo kozeleben sem fogjuk latni tobbet.
211! NEW RECORD!

Válasz küldése