Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4621 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Lamps meccs utáni nyilatkozatából sajnos úgy tűnik, hogy egyelőre biztosan számít Willianre... :?

“[Pulisic] is not a victim of the injuries, but just that I have a squad to pick from. He played before that a few games, Willian has come back in and been sharp and good. I decided to go with Mason today because we needed to stay strong in midfield and push Mason up higher up the pitch. It is just my choice to make and he will get ample opportunities.”

Ezek szerint tehát a kérdéses inkább Mount kezdetése volt tegnap (szimplán taktikai okokból, a hétközi sérülésétől eltekintve), semmint a brazilé.

Pulisic mellőzéséről is kérdezték:
“He is a young player. As much as everyone is talking about Mason, Tammy, Tomori, he is younger than some of them so his chances will come. [It’s not about being settled], I can’t talk exactly for him, but it’s just the choice I have to make."

“There is him on the bench, Pedro, Ross Barkley, Batshuayi who deserves more minutes for the way that he is training at the moment.”


Nekem kicsit mellébeszélésnek tűnik, persze még csak egy hónap telt el, de CHO-ék visszatérésével csak nehezebb dolga lesz kezdőbe kerülni. Megtudtuk viszont, hogy Batshuayi edzésmunkája meggyőzte.

Emerson sérülése hasonló, mint amiből visszatért, Chris-szel kapcsolatban pedig azt mondta, hogy első blikkre annyira nem tűnik komolynak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4622 Hozzászólás Szerző: Bandi »

CHO gólt lőtt az U23-ban. Ő és James is 75 percet játszottak.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4623 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Na végül lamps azt mondta van esély rá hogy Mount játsszon holnap.
Ha okosak akkor nem dobják be, mint Kantét és Tonit. Nem kéne egy súlyos sérülés.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4624 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na végül lamps azt mondta van esély rá hogy Mount játsszon holnap.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#4625 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

focimark írta:Ha már Kepa, ebben a szezonban közel sem emlékeztet a tavalyi önmagára, nem is emlékszem, hogy volt-e már bravúrja a szezonban? Pedig az előzőben azért akadt bőven és pár bekapott gólban is benne volt már idén.
Szerintem őt akkor kezdjük elővenni, hogyha a védelemről egyértelműen kimondható, hogy meg lett szervezve normálisan.
Már az előszezonban is probléma volt a rögzített helyzetek levédekezése, és ez azóta sem változott. Nem fogom összeszámolni, hogy összesen hány gólt kapott emiatt Kepa, de az összesnek legalább a harmada, ha nem inkább a fele. Legalábbis ennyire becsülném.
Könnyű előszedni a kapusokat, hogy nem hozza a bravúrokat, de igazából ő az utolsó védvonal, ott már nem igazán lehet javítani a hibákat... (Kivéve ha Ashley Colenak hívnak)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#4626 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ha már Kepa, ebben a szezonban közel sem emlékeztet a tavalyi önmagára, nem is emlékszem, hogy volt-e már bravúrja a szezonban? Pedig az előzőben azért akadt bőven és pár bekapott gólban is benne volt már idén.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4627 Hozzászólás Szerző: Bubi »

FFT interjú Thomas Gravesennel, részlet:

Nem igazán. Bár csodálatos időszakot töltöttem a Celticben, újra jönni kezdtek a gólok. Tökéletesen sikerült mesterhármas volt, egy gól jobbal, egy ballal, egy pedig fejjel. Másfél évet töltöttem a csapatban, és nagyon szívesen maradtam volna még, de nem működött a kapcsolatunk az edzővel, Gordon Strachannal. Másként láttam a labdarúgást, mint ő. Összerakta azt a csapatot, és ezt tisztelnem kell benne. Harcolhatsz, ahogyan csak tudsz, megmutathatod az edzésen, hogy elég jó vagy, szerezhetsz akár mesterhármast is, ha az edző nem téged akar, nincs mit tenned. Nem mondhatod neki azt, hogy nem tehet ki a csapatából, mert játszani akarsz. Egyedül a Chelsea kapusa, Kepa merte azt mondani, hogy nem megy le, mert nem akar. Én ilyet sohasem tettem, ő viszont maradt.

:D Egyébként tényleg, valószínűleg nem sok ilyen történt eddig a történelemben:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4628 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Emerson and Kante are set to return against Liverpool.

{Football London}

Tegnap olyat is olvastam, hogy Mount is edzett. (Most meg azt olvasom, hogy mégsem, szóval nagyon képlékeny).
Pedig Mount játéka a jelenlegi helyzetben legalább olyan fontos volna mint Kanté játéka. A hiányában jó eséllyel újra nézhetnénk a Willian/Pedro duó egyikét. Vagyis nagyon remélem, hogy a hétközi buktából tanulva ezúttal Barkley vagy Pulisic kezd a helyén.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4629 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Emerson and Kante are set to return against Liverpool.

{Football London}

Tegnap olyat is olvastam, hogy Mount is edzett. (Most meg azt olvasom, hogy mégsem, szóval nagyon képlékeny).

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4630 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szuper :)

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4631 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

£120k-rol irnak egyes oldalak CHO fizeteserol.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#4632 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

zoli0415 írta:CALLUM HUDSON-ODOI AGREES NEW CHELSEA CONTRACT
Callum Hudson-Odoi has committed himself to Chelsea Football Club by signing a new five-year contract.
https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... a-contract" onclick="window.open(this.href);return false;
Na végre. Ezzel az egyik szélső poszt remélhetőleg jó pár évre megoldva. Tomori James, Mount, RLC, Abraham posztjukon egytől egyig top 5-ös klasszisok lehetnek, CHO-bán még ennél is többet érzek, a technikai adottságai alapján akár Aranylabdas magassagokba is emelkedhet. Lampard kezei alatt hétről hétre fejlődni fog. A Lampard projekt egyik első komoly eredménye CHO szerzodeshosszabbitasa, mert biztos vagyok benne, hogy a csapatnál történtek motiváltak CHO-t a döntésben.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Játékosok

#4633 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

CALLUM HUDSON-ODOI AGREES NEW CHELSEA CONTRACT
Callum Hudson-Odoi has committed himself to Chelsea Football Club by signing a new five-year contract.
https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... a-contract" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#4634 Hozzászólás Szerző: focimark »

Callum Hudson-Odoi has agreed a new long-term contract with Chelsea, Sky Sports News understands.
Elvielg még ma be is jelentik.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4635 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Két jó hír így estére:

Úgy néz ki hogy Mount nem szenvedett szallagszakadást!

Loftus-Cheek 5-6 héten belül teljes edzésmunkát végezhet!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4636 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:Mountal mizu? Jatszhat a pool ellen?
Pénteken kiderül a sajtótájékoztatón.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4637 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mountal mizu? Jatszhat a pool ellen?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#4638 Hozzászólás Szerző: béla »

Bandi írta:
Bubi írta:
Bandi írta: James és CHO ma játszik is az U23-as meccsen.
Hánykor lesz? Adja valami stream?
8-kor kezdődik, a Chelsea TV adja, nem tudom hogy a honlapon most ingyenesen lehet-e nézni, de biztos lesz stream is.
Ingyenes a honalpon és a 5th stand appban is

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4639 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Botond9797 írta:
kazomester írta:Rudi, Kova és Pedro játékra készek holnap, Kanté még mindig nem.
Emerson?
Mivel nem is edzett, így gondolom esélytelen + Maatsen a felnőttekkel edzett és ő balhátvéd. Lamps nem mondott semmit róla.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4640 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta:
Bandi írta: James és CHO ma játszik is az U23-as meccsen.
Hánykor lesz? Adja valami stream?
8-kor kezdődik, a Chelsea TV adja, nem tudom hogy a honlapon most ingyenesen lehet-e nézni, de biztos lesz stream is.

Válasz küldése