Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4741 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:Vágja valaki ezt a Bruno Fernandes gyereket? Sose hallottam róla. Ma olvastam, hogy a Madrid megegyezett vele és a Sportinggal, gondoltam utána nézek. A fickónak 10es posztról illetve szélről lett 20 gólja és 12 gólpassza:D Nagyon penge.

A nyár egyik legnagyobb slágere volt...Csodálkozom hogy végül nem vette meg a MU ...bár húzós 80-100 milliós árcédulát ragasztottak rá! Sokáig a City-t is írták mint vevőt, és most lehet hogy az utolsó napokban robbant vele a Real!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4742 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Vágja valaki ezt a Bruno Fernandes gyereket? Sose hallottam róla. Ma olvastam, hogy a Madrid megegyezett vele és a Sportinggal, gondoltam utána nézek. A fickónak 10es posztról illetve szélről lett 20 gólja és 12 gólpassza:D Nagyon penge.
Egy kibaszott átlövő gép az ember, iszonyat golerös középpályás.

A MU már nagyon közel állt hozzá hogy megszerezze de nem lett belöle semmi.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4743 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Vágja valaki ezt a Bruno Fernandes gyereket? Sose hallottam róla. Ma olvastam, hogy a Madrid megegyezett vele és a Sportinggal, gondoltam utána nézek. A fickónak 10es posztról illetve szélről lett 20 gólja és 12 gólpassza:D Nagyon penge.
Persze, kegyetlen jó, a portugál bajnokság egyik, ha nem a legjobbja az elmúlt három évben. már volt róla szó itt is, de sok más nagy csapatnál is

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4744 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Vágja valaki ezt a Bruno Fernandes gyereket? Sose hallottam róla. Ma olvastam, hogy a Madrid megegyezett vele és a Sportinggal, gondoltam utána nézek. A fickónak 10es posztról illetve szélről lett 20 gólja és 12 gólpassza:D Nagyon penge.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4745 Hozzászólás Szerző: Gaba »

cech19960320 írta:
Gaba írta: Írtam Chilwell képe alá instán hogy Welcome to Chelsea,erre elkezdett követni a Ben Chilwell fan page,szóval sanszos hogy jön! :lol: :lol:
Na igen, ez felér egy hivatalos bejelentéssel
:D :D Még a csapatunk meccseit is követi! :D

https://twitter.com/BenChilwell/status/ ... 67616?s=19" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4746 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gaba írta: Írtam Chilwell képe alá instán hogy Welcome to Chelsea,erre elkezdett követni a Ben Chilwell fan page,szóval sanszos hogy jön! :lol: :lol:
Na igen, ez felér egy hivatalos bejelentéssel

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4747 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kecske01 írta:
Gaba írta:Emerson Palmieri teljesítménye a Norwich ellen:

•Legtöbb labdaérintés(99)
•Legtöbb szerelés(7)
•Legtöbb beadás(6)
•Második legtöbb kialakított helyzet(4)
•88,2%-ban megnyerte a csatáit

Idáig is tudtam hogy jobb vagy mint Alonso! Így tovább Emerson! :)
Nagyon jo o is az uj rendszerben. De azert Chilwellt eltudnam viselni. :D

Írtam Chilwell képe alá instán hogy Welcome to Chelsea,erre elkezdett követni a Ben Chilwell fan page,szóval sanszos hogy jön! :lol: :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4748 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lamps bátor és simán kivágott pár öreg megcsömörlött fost. Még Willian is maradhatna a padon továbbra is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4749 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gaba írta:Emerson Palmieri teljesítménye a Norwich ellen:

•Legtöbb labdaérintés(99)
•Legtöbb szerelés(7)
•Legtöbb beadás(6)
•Második legtöbb kialakított helyzet(4)
•88,2%-ban megnyerte a csatáit

Idáig is tudtam hogy jobb vagy mint Alonso! Így tovább Emerson! :)
Nagyon jo o is az uj rendszerben. De azert Chilwellt eltudnam viselni. :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4750 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Emerson Palmieri teljesítménye a Norwich ellen:

•Legtöbb labdaérintés(99)
•Legtöbb szerelés(7)
•Legtöbb beadás(6)
•Második legtöbb kialakított helyzet(4)
•88,2%-ban megnyerte a csatáit

Idáig is tudtam hogy jobb vagy mint Alonso! Így tovább Emerson! :)

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4751 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

edeskeves írta:
Pityee írta:
Crap írta:Nem szimpatikus nyilván ez a fizetéses dolog, de lássuk be, hogy a mai piacon csak így lehet és más csapat biztos megadta volna neki, főleg hogy angol. Nagyon hasonlít ez egyébként Sterling citybe kerüléséhez anno. Ott végül a Pool egyáltalán nem engedett fizu ügyben és így szerintem jóval többet kiperkáltak végül mire pótolni tudták.
Pont ezaz, hogy Sterlinggel ellentétben még semmit nem rakott le az asztalra CHO. Sterling már akkor is kiforrott játékos volt, amikor a city elvitte, nem pedig egy tehetséges fiatal. Nem szimpi hozzáállás ez CHO-tól, de reméljük a borsos fizetése mellé teljesítmény is fog párosulni.
A menedzsere a ludas ebben a sztoriban szerintem, de eleg nevetseges, hogy a gyerek meg szinte kezdo embernek se mondhato, alig jatszott fontosabb meccseken es ennyit tudnak kerni es a klub megadni egy olyan jatekosnak aki jelenleg meg zsakbamacska, persze nyilvan bombanak tunik es boven van benne potencial, de ha 1-2 even belul ugy erdemben is hozzatesz a csapat sikereihez es kinovi magat fix kezdonek akkor 300k a kovetkezo lepcsofok?
Sok sikert neki, remeljuk raszolgal a fizujara majd es nagyon nagy jovoje lesz a klubnal.
Nyilván bődületes ez az összeg, viszont, ha megnézitek manapság sokkal többet fizetnek a potenciálért, mint egy kiforrott, kiváló játékosért. Ezt lehet látni a fizetésekben és az átigazolási díjakban egyaránt.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4752 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
Crap írta:Nem szimpatikus nyilván ez a fizetéses dolog, de lássuk be, hogy a mai piacon csak így lehet és más csapat biztos megadta volna neki, főleg hogy angol. Nagyon hasonlít ez egyébként Sterling citybe kerüléséhez anno. Ott végül a Pool egyáltalán nem engedett fizu ügyben és így szerintem jóval többet kiperkáltak végül mire pótolni tudták.
Pont ezaz, hogy Sterlinggel ellentétben még semmit nem rakott le az asztalra CHO. Sterling már akkor is kiforrott játékos volt, amikor a city elvitte, nem pedig egy tehetséges fiatal. Nem szimpi hozzáállás ez CHO-tól, de reméljük a borsos fizetése mellé teljesítmény is fog párosulni.
A menedzsere a ludas ebben a sztoriban szerintem, de eleg nevetseges, hogy a gyerek meg szinte kezdo embernek se mondhato, alig jatszott fontosabb meccseken es ennyit tudnak kerni es a klub megadni egy olyan jatekosnak aki jelenleg meg zsakbamacska, persze nyilvan bombanak tunik es boven van benne potencial, de ha 1-2 even belul ugy erdemben is hozzatesz a csapat sikereihez es kinovi magat fix kezdonek akkor 300k a kovetkezo lepcsofok?
Sok sikert neki, remeljuk raszolgal a fizujara majd es nagyon nagy jovoje lesz a klubnal.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4753 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta:Nem szimpatikus nyilván ez a fizetéses dolog, de lássuk be, hogy a mai piacon csak így lehet és más csapat biztos megadta volna neki, főleg hogy angol. Nagyon hasonlít ez egyébként Sterling citybe kerüléséhez anno. Ott végül a Pool egyáltalán nem engedett fizu ügyben és így szerintem jóval többet kiperkáltak végül mire pótolni tudták.
Pont ezaz, hogy Sterlinggel ellentétben még semmit nem rakott le az asztalra CHO. Sterling már akkor is kiforrott játékos volt, amikor a city elvitte, nem pedig egy tehetséges fiatal. Nem szimpi hozzáállás ez CHO-tól, de reméljük a borsos fizetése mellé teljesítmény is fog párosulni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#4754 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nem szimpatikus nyilván ez a fizetéses dolog, de lássuk be, hogy a mai piacon csak így lehet és más csapat biztos megadta volna neki, főleg hogy angol. Nagyon hasonlít ez egyébként Sterling citybe kerüléséhez anno. Ott végül a Pool egyáltalán nem engedett fizu ügyben és így szerintem jóval többet kiperkáltak végül mire pótolni tudták.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4755 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kép

Alakulnak a srácok :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4756 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Jobb ez így, heti 100-ból is áztathatná a heréit. Legalább nem viszi el a bayern és lő gólt nekünk a BL-ben. Elég volt már ezekből a bosszuállokbol. Ha meg semmi se lesz belőle, na bumm, dobtunk már ki pénzt az ablakon. Jelenleg is dobjuk pl Drinkwater fizetését...

Persze, a 100 is sok. Miért nem lehet ezt fokozatosan? Miért nem lehet beleírni a szerződésébe valami teljesítmény bérezést? Emelkedjen a fizetése felőlem fél évente, de ne amiatt amiért a bayern bejelentkezett érte. Pedagógiából egy baromi nagy 1es ez a sztori. Amúgy lefogadom, hogy a bayern nem adott volna neki ennyit.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4757 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jobb ez így, heti 100-ból is áztathatná a heréit. Legalább nem viszi el a bayern és lő gólt nekünk a BL-ben. Elég volt már ezekből a bosszuállokbol. Ha meg semmi se lesz belőle, na bumm, dobtunk már ki pénzt az ablakon. Jelenleg is dobjuk pl Drinkwater fizetését...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4758 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Addig-addig húzta a gyerek, amíg a legtöbbet ki nem sajtolta a vezetőségből, okos :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4759 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta:
Bubi írta:190? ez valami vicc? Rúgótt két egyeneset a labdába és kap 190et? Tartsuk itt minden áron, hogy hülyegyereket faragjunk belőle? Atya világ...

Ne legyen igazam, de nem hiszem, hogy ez jót tenne neki.
Nem, Bubi, Sancho kapott 190-et, aki csinált is valamit. CHO esetén 200ról írnak :lol:
Hihetetlen. A gyerek 18 évesen hátradőlhet és élvezheti az életet mert ha nem akar, szart se kell csinálnia a hátralévő életében.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#4760 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:190? ez valami vicc? Rúgótt két egyeneset a labdába és kap 190et? Tartsuk itt minden áron, hogy hülyegyereket faragjunk belőle? Atya világ...

Ne legyen igazam, de nem hiszem, hogy ez jót tenne neki.
Nem, Bubi, Sancho kapott 190-et, aki csinált is valamit. CHO esetén 200ról írnak :lol:

Válasz küldése