Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4841 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://twitter.com/ChelseaFC/status/11 ... 74/photo/1" onclick="window.open(this.href);return false;

CHO már labdázik az edzéseken :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4842 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szabi írta:Rüdiger és Batshuayi a ma esti Liverpool elleni U23-as meccsen elvileg lehetőséget kapnak.
3-0-ra nyertünk végül, mindketten végigjátszották a 90 percet, a belga 2 góllal és egy gólpasszal zárt.

Az első góljánál Rüdi adta a hosszú labdát.
https://twitter.com/BatshuayiSource/sta ... 6357999618" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4843 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Rüdiger és Batshuayi a ma esti Liverpool elleni U23-as meccsen elvileg lehetőséget kapnak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4844 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Elnézve Mount instáját, azért az ő története tényleg mesébe illő és megindító. Kitette a gólörömét a napjába és aláírta, hogy 6 éves kora óta erről álmodozott. Nagyon remélem, hogy a csávót megfogják becsülni itt, szüksége van a csapatnak ilyen kékvérű játékosokra :)

https://scontent.fbts5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5E16503C" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4845 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:Azt viszont azért látjuk, hogy valami nem változik. :D Lehet bárki az oldalvonal mellett, Pedro akkor is kihajtja a belét, Willian pedig akkor is tesz az egészre magasról és hozza a lagymatag fos játékát és attitűdjét.
De remélhetőleg Lampardnál nem marad büntetlenül ez a hozzáállás és pár meccs múlva Willian is megy DL után :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4846 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Nem tudom ti hogy látjátok, de mintha Lamps-ért jobban kaparnának a játékosok, mint a korábbi edzőkért. Gondolkoztam, hogy mi az ami miatt ennyivel élvezhetőbb a játékunk és nyilván sok tényező közrejátszik, szerintem a motiváltság rég volt ennyire magas szinten.
Remélem az egész szezonra kitart az elnyűhetetlen hozzáállás és elkerülnek minket a sérülések is - nehéz fenntartani ezt a futómennyiséget, de nem lehetetlen.
Biztosan Lampard személye is extra motiváció, de leginkább amiatt lehet ez, mivel az idei kezdőnk felének ez az a bizonyos nagy lehetőség (Chris, Zouma, Mount, Abraham, de Emerson, Barkley vagy akár Pulisic is ide sorolható), amiről ők is tudják, hogy eddig nem igen adatott meg senkinek korábban (fiatalokat favorizáló edző és a ban egyszerre). Na meg az is lehet egy érv, amit korábban valaki már felvetett, hogy Hazard távozásával mindenki kicsit úgy érzi, hogy ő lehet az, aki a hátára veszi a csapatot és vezér lesz (nem az a tipikus leader típus, mert ugye Eden közel se volt az, inkább úgy értem ezt a vezér titulust, mint a legjobb) - eddig ugye egy kvalitásokban magasan kiemelkedő emberrel nem igen lehetett felvenni a kesztyűt, most ez már nincs.

Azt viszont azért látjuk, hogy valami nem változik. :D Lehet bárki az oldalvonal mellett, Pedro akkor is kihajtja a belét, Willian pedig akkor is tesz az egészre magasról és hozza a lagymatag fos játékát és attitűdjét.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9404
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4847 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Aki a chelsea-t szereti az mind rajong Lampardért, de megkockáztatom, hogy az is szereti, tiszteli és elismeri aki csak ismeri a pályafutását, legyen az angol, német vagy spanyol, City, pool vagy Sp*rs drukker. Ezt szerintem tudják és nap mint nap érzik és átélik a játékosok is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6482
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4848 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem tudom ti hogy látjátok, de mintha Lamps-ért jobban kaparnának a játékosok, mint a korábbi edzőkért. Gondolkoztam, hogy mi az ami miatt ennyivel élvezhetőbb a játékunk és nyilván sok tényező közrejátszik, szerintem a motiváltság rég volt ennyire magas szinten.
Remélem az egész szezonra kitart az elnyűhetetlen hozzáállás és elkerülnek minket a sérülések is - nehéz fenntartani ezt a futómennyiséget, de nem lehetetlen.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4849 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Aztán ott van Gallagher, aki tavaly az év játékosa lett az ifistáknál, már gólt is szerzett a champoban, őt is érdekes lesz figyelni hogy teljesít idén. Gilmour, akit eleve úgy vettünk, hogy nagyon nagy tehetség, ti láttátok az előszezonban, azt olvastam jó benyomást tett. Meg Ampadu. Meg még időközben termelődnek folyamatosan... Jó lesz ez, én reménykedem :)


On N'Golo Kante's best position, Frank says: 'It was a discussion that was over-talked at times last year. We need flexibility in midfield and nobody is pinned down by a structure. He has too much in his game to sit deep all game.' 8)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4850 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nagy kár hogy mind hárman megsérültek (CHO, RLC, James) mondhatni csucsformájukban és nem csinálták végig a felkészülést. Érdekes lesz látni ki hogy tér vissza egy komoly sérülés után.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9404
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4851 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta:Szabadrúgás lövőnek sem utolsó

Ez a legjobb videó róla a youtube-on. Brutális a gyerek.

https://youtu.be/9wVFd_Rz36Y" onclick="window.open(this.href);return false;
Abszolút szintlépés lesz a gyerek Azpihoz képest, már ha jól tér vissza, de én nagyon hiszek benne. Először amikor láttam nekem lassúnak tünt, de azóta behatóbban is "tanúlmányoztam", igazi kincs a srác. Nem akarok előre inni a medve bőrére, de nagyon komoly tehetségek vannak a birtokunkban az eddigiek alapján.

Mount is baromira penge, gyorsan és pontosan játszik, ráadásul a kapuralövései nem mennek mellé konkrétan. Mindenképp középen kéne játszatni, Ruben társaként, mögöttük Kantéval.

Ruben és Odoi képességeit ismerjük, aztán Tomori is nagyon igéretesnek tűnik. Abrahamban is látom a potenciált, nagyon sajnálom a kihagyott tizijét. Kezdetném a következő meccsen.

5 szemtelenül fiatal angol sajátnevelés akit simán lehet kezdetni, mesésen fest. Nagyon pozitív hatással lehet ez a klubra, a fiataljaink azt látják hogy bármikor bekerülhetnek a felnőttek keretébe. Az utóbbi években az utánpótlásunk halomra verte a topcsapatok tartalékait, most pedig sorra kapják a játéklehetőséget és élnek is vele. Pár csapat van csak a világon aki ilyen jövőképet tud felmutatni egy fiatal tehetségnek és abból is csak kevés számít topcsapatnak komoly anyagi háttérrel. (hirtelen csak a Sp*rs, Pool jut eszembe akik tényleg használják a fiataljaikat)

Azok akik tavaly szenvedtek idén kezdenek magukra találni, mint pl Pedro és Jorginho, de a tegnapi 2. félidő alapján Kovacicot is ide sorolnám, nagyon szép, pengés labdakihozatalai voltak.

Fantasztikus az irány, ezt az ösvényt kell taposni tovább + egy 30 éves szerződést Lampard elé rakni.

U.i.: Ki mit tud Marco Van Ginkelről? Mikor térhet vissza? Ő a titkos favoritom, évente 10 meccset nyom le de azon lő 15 gólt:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4852 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:Közben egész szép kis balhé kerekedett a virtuális térben, a szurkolók retardált része (sajnos elég nagy) durván inzultálta Tammy-t a Twitter-en, a Kick it out nevű szervezet (?) már felvette a kapcsolatot a platformmal, hogy vmit basszanak a rasszizmussal. Remélem képes lesz kizárni ezeket a hangokat és csak a focira koncentrálni. :( Többen is támogatásukról biztosították Tammy-t, pl. Tomori és Lingard is.
Szívemnek kedves hír ez. Leírjam megint mi a véleményem a dzsungellakó homo erectus futballdrukkerekről? Gondoltam, hogy nem akarjátok.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4853 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Közben egész szép kis balhé kerekedett a virtuális térben, a szurkolók retardált része (sajnos elég nagy) durván inzultálta Tammy-t a Twitter-en, a Kick it out nevű szervezet (?) már felvette a kapcsolatot a platformmal, hogy vmit basszanak a rasszizmussal. Remélem képes lesz kizárni ezeket a hangokat és csak a focira koncentrálni. :( Többen is támogatásukról biztosították Tammy-t, pl. Tomori és Lingard is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4854 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Jorginho:

"I want to take this opportunity to have a good season and also for my name to be recognised by Jorginho who plays for Chelsea, not Jorginho who only works with Sarri."
Én bevallom, nem csíptem őt, mióta idejött és a szidalmazói között is voltam, de a tavalyi szezon végén és az idei szezonban nyújtott teljesítménye alapján egyre inkább kezdem őt megkedvelni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4855 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Jorginho:

"I want to take this opportunity to have a good season and also for my name to be recognised by Jorginho who plays for Chelsea, not Jorginho who only works with Sarri."

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4856 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Állítólag a holnapi pool elleni meccsen sem lesz bevethető Kanté. Az mu ellen szedett össze egy újabb sérülést...

Lamps is megerősítette a mai nyilatkozatában:
https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... and-emphas" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#4857 Hozzászólás Szerző: Gallion »

broduer írta:
focimark írta:Lampard -

“We have some top players out injured coming back soon. Reece James is going to be a big player for us in our squad.”
Érdekes lenne, ha Azpi is kikerülne a kezdőből, már csak azért is, hogy akkor ki lenne a csk, így, hogy se Luiz se Cahill.
Rüdiger. A mai csapatból meg talán Jorginho
Abszolút csak Rüdiger jöhet szóba nálam. Igazából Rudi már most nagyobb vezéregyéniség Azpinál, mikor pályán van, a csávó minden meccsen a 120%-át adja csak úgy mint a spanyol, de rendesen lebasz mindenkit amikor kell és buzdít mint egy igazi kapitány. Nálam már tavaly is PL-ben mondjuk top 8-as védő volt Rudi, idén remélem jó formában tér vissza, mert lehetne rá alapozni a védelmet. A Rudi-Christensen-Zouma CB hármasban én nagy jövőt látok.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1713
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4858 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta:
broduer írta:
focimark írta:Lampard -

“We have some top players out injured coming back soon. Reece James is going to be a big player for us in our squad.”
Érdekes lenne, ha Azpi is kikerülne a kezdőből, már csak azért is, hogy akkor ki lenne a csk, így, hogy se Luiz se Cahill.
Rüdiger. A mai csapatból meg talán Jorginho
Esetleg Barkley, ha meg tudja szilárdítani a helyét a kezdőben.

Szerintem egyébként Azpi-t nem kell eltemetni, ha tényleg ennyire számol James-szel Lamps, el tudom képzelni, hogy beteszi középre Rüdiger mellé, ha a két fiatal nem hozza az elvárt szintet.
Egyébként nekem sokkal szimpatikusabb az a felfogás, ami az NHL-ben uralkodik, ahol tényleg egy tisztség a csapatkapitányi C-betű a mezen. És ha nincs olyan ember a keretben, aki kiérdemelheti, akkor nincsen csapatkapitány, csak a helyettesek, akik adott esetben reklamálhatnak a bíróknál. Az előző idényben 6-7 csapat is csk nélkül játszott. Tudom a foci más kultúra, de így tényleg lenne súlya a karszalagnak és nem kaphatná meg a flegma Willian pár meccsre...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4859 Hozzászólás Szerző: Szabi »

broduer írta:
focimark írta:Lampard -

“We have some top players out injured coming back soon. Reece James is going to be a big player for us in our squad.”
Érdekes lenne, ha Azpi is kikerülne a kezdőből, már csak azért is, hogy akkor ki lenne a csk, így, hogy se Luiz se Cahill.
Rüdiger. A mai csapatból meg talán Jorginho
Esetleg Barkley, ha meg tudja szilárdítani a helyét a kezdőben.

Szerintem egyébként Azpi-t nem kell eltemetni, ha tényleg ennyire számol James-szel Lamps, el tudom képzelni, hogy beteszi középre Rüdiger mellé, ha a két fiatal nem hozza az elvárt szintet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1713
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4860 Hozzászólás Szerző: broduer »

focimark írta:Lampard -

“We have some top players out injured coming back soon. Reece James is going to be a big player for us in our squad.”
Érdekes lenne, ha Azpi is kikerülne a kezdőből, már csak azért is, hogy akkor ki lenne a csk, így, hogy se Luiz se Cahill.
Rüdiger. A mai csapatból meg talán Jorginho

Válasz küldése