Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5261 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... st-2700149" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha már a játékával sajnos nem képes magára felhívni a figyelmet, akkor valamivel muszáj. Ugyanis mr. vizesemberünket közmunkára ítélték. Vajon ő a legrosszabb igazolásunk ever? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#5262 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Legtöbb helyen már olvasni mai Hazard nyilatkozatot, hogy meghozta már a döntést (ami a távozás), de csak a döntő után mondja ki. Meg állítolag az árban még nem sikerült megegyezni a két klubnak, a real 86 millio fontot adna, a chelsea 100 millio fontot akar, ezen megy a huzavona.
a real leszophat, itt alkudozik mikor fele ilyen játékosokért adnak manapság 100 milliókat.
várható volt, hogy Hazard elmegy, mert minek is maradna látva azt, hogy ez a Chelsea egyre inkább süllyed és teljesen esélytelenek a city meg a pool mögött a bajnokságban és ez a különbség nem fog csak úgy elmúlni mivel a pool a nyáron is erősíteni fog ahogy a city is mi meg ha igazolhatunk sem fogunk jól igazolni,mert majd megint jönnek a 30+-os kiégett nagy nevek akik már semmit nem akarnak csak jól megszedni magukat vagy majd megint lesz C meg D terv akik olyan játékosok akik a kutyának nem kellenek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5263 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Legtöbb helyen már olvasni mai Hazard nyilatkozatot, hogy meghozta már a döntést (ami a távozás), de csak a döntő után mondja ki. Meg állítolag az árban még nem sikerült megegyezni a két klubnak, a real 86 millio fontot adna, a chelsea 100 millio fontot akar, ezen megy a huzavona.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#5264 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:Az továbbra is a világ vicce, hogy ez a tenyeres-talpas Maguire 60 milliós védő. Nagydarab meg marha jól fejel, az igaz, a rögzített helyzeteknél kiválóan érkezik (bár ebben segítségére van egy bizonyos Maddison is, aki 620 méterről is tűpontosan a fejére teszi, nálunk sok dolga nem lenne, mert Willian szögleteit az ötös sarkánál kifejelik az esetek nagy többségében), de ennyi, más erénye nem nagyon van. Vigye csak nyugodtan az MU, nagyon remélem nem szállunk harcba érte és dobunk ki újabb tetemes összeget az ablakon, ha tudunk igazolni persze. Ez csak simán a véleményem róla, az már másodlagos, hogy Sarri rendszerébe antitest lenne. Inkább Chilwell-t kéne elhalászni onnan, rá nagyobb szükségünk lenne. Egyrészt angol, másrészt konzisztensen jól teljesít, vele nem csinálnánk rossz vásárt szerintem.
Szerintem ha már Leicester akkor Ricardo Pereira és Chilwell. :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#5265 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az továbbra is a világ vicce, hogy ez a tenyeres-talpas Maguire 60 milliós védő. Nagydarab meg marha jól fejel, az igaz, a rögzített helyzeteknél kiválóan érkezik (bár ebben segítségére van egy bizonyos Maddison is, aki 620 méterről is tűpontosan a fejére teszi, nálunk sok dolga nem lenne, mert Willian szögleteit az ötös sarkánál kifejelik az esetek nagy többségében), de ennyi, más erénye nem nagyon van. Vigye csak nyugodtan az MU, nagyon remélem nem szállunk harcba érte és dobunk ki újabb tetemes összeget az ablakon, ha tudunk igazolni persze. Ez csak simán a véleményem róla, az már másodlagos, hogy Sarri rendszerébe antitest lenne. Inkább Chilwell-t kéne elhalászni onnan, rá nagyobb szükségünk lenne. Egyrészt angol, másrészt konzisztensen jól teljesít, vele nem csinálnánk rossz vásárt szerintem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#5266 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

becus3 írta: Borul minden, ha Maguiret leigazoljuk. Pl. Állítólag 60 milla. Tegnap olvastam valamelyik pletyka újságban
Olvastam ezt én is, de sorban áll még a MU, szarzi, spuri. Még is mi indokolna minket? Fizuban biztos nem durrantunk egy szarzi mértékűt sem, nemhogy egy MU féle fizut. A hiányosságai pedig pont inkompatibilissá teszik Sarri rendszerével. Az pedig nem hinném, hogy egy épkézláb jövőkép egy Maguire szintű válogatott védőnél, hogy max. minden második szezonban indulhatunk a BL-ben.

A zárójeles rész pedig abból állna, hogy szerintem Züm már most van olyan szinten, mint az angol, de ha a potenciált tekintjük, akkor is akad 1-2 védőnk, aki az ő szintjére érhet és nem kerül 60 millába.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5267 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
Szabi írta:Background shouting Sign the contract..

Eden : “Where’s the pen”

https://twitter.com/CFCPys/status/1126951561408675843" onclick="window.open(this.href);return false;
Sztem csak viccel. Igen, nem a legjobb vicc, de ő ilyen mókás fiú volt mindig is.
Nehéz lehet neki, konkrétan könyörög neki london 1/3-a napról napra, közben ostromolják madridból, egy sokkal lazább de ugyan ennyire közkedvelt bajnokságból, déli országból egy fényűző közegből...

Szerintem ideje lelépnie. Nekünk is ideje más alapokra fektetnünk a támadójátékunkat. Kiváncsi leszek, hogy ki tud-e teljesedni úgy, hogy nem rugdalják agyon.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5268 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Background shouting Sign the contract..

Eden : “Where’s the pen”

https://twitter.com/CFCPys/status/1126951561408675843" onclick="window.open(this.href);return false;
Sztem csak viccel. Igen, nem a legjobb vicc, de ő ilyen mókás fiú volt mindig is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#5269 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Background shouting Sign the contract..

Eden : “Where’s the pen”

https://twitter.com/CFCPys/status/1126951561408675843" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#5270 Hozzászólás Szerző: becus3 »

AwayRoller írta:Luizt a habitusa miatt valóban jobb lenne kpn alkalmazni(José már anno tudta :mrgreen: ). Sajnos Sarri rendszerében ez csak Kanté kárára történhetne, de szívesen megnéznék egy 4-2-3-1 et, ahol Zouma-Rüdi gyilkolássza a Luiz-Kanté pivoton átvergődő ellenfelet. Csatár mögött pedig nyomulhatna RLC, de az utóbbi meccsek Jorghinhoja is rászolgált egy esélyre. Szerencsére az angolunk egy ilyen szisztémában a szélső támadók egyikeként is elég hasznos, így a Wili-Pedro csodaduó max 1 személlyel képviseltetné magát(ha Pulisic beválna, akkor eggyel sem)

Na, vissza a valóságba...
Borul minden, ha Maguiret leigazoljuk. Pl. Állítólag 60 milla. Tegnap olvastam valamelyik pletyka újságban

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#5271 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Luizt a habitusa miatt valóban jobb lenne kpn alkalmazni(José már anno tudta :mrgreen: ). Sajnos Sarri rendszerében ez csak Kanté kárára történhetne, de szívesen megnéznék egy 4-2-3-1 et, ahol Zouma-Rüdi gyilkolássza a Luiz-Kanté pivoton átvergődő ellenfelet. Csatár mögött pedig nyomulhatna RLC, de az utóbbi meccsek Jorghinhoja is rászolgált egy esélyre. Szerencsére az angolunk egy ilyen szisztémában a szélső támadók egyikeként is elég hasznos, így a Wili-Pedro csodaduó max 1 személlyel képviseltetné magát(ha Pulisic beválna, akkor eggyel sem)

Na, vissza a valóságba...

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Játékosok

#5272 Hozzászólás Szerző: Ricco »

laczze írta:Én simán elhiszen, hogy tényleg nem bír dönteni.
Ha akart volna már évekkel ezelött simán ment volna.
Imád szerintem itt lenni, szereti a klubbot meg úgy mindent, viszont Madrid szintlépés.
Nem egyszerű döntés, megértem hogy hezitál.
Remélem marad!
Ahhoz két fél is kell azért. Annyira nem kellett a madridnak eddig, mint most. A posztja is felszabadult, meg Zidane az edző megint. Vagy most megy el és ott még nyer ezt-azt, vagy soha.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5273 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... den-hazard" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem semmi, ahogy tegnap szét lett díjazva Hazard a Chelsea gálán. Ráadásul ahogy a képen is látható, megadták a módját, rendesen körbe lett nyalva. Na ilyet és ehhez hasonló megbecsülést Madridban nem fog kapni az tuti.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5274 Hozzászólás Szerző: Bubi »

PL a transfer ban lehet az oka annak, hogy több évet kap. Muszáj megtartanunk, ezzel Luiz is tisztában van, gondolom így jobban tudott alkudni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#5275 Hozzászólás Szerző: becus3 »

edeskeves írta:
becus3 írta:
Traxver írta:Luiz hosszabbitott 2021ig
Nagyon kedveltem. Mostmár nagyon gyenge
Azert az tulzas. :roll:
Jogos. De nagyon szertelen. Sok gólt kapunk róla

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5276 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Felháborító és gusztustalan húzás a klub részéről :evil: :x :|

Felkészül :willian /puke

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#5277 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Traxver írta:Luiz hosszabbitott 2021ig
nem úgy volt, hogy 30 év felett 1 évet hosszabbítanak csak?
ha jól emlékszem Lampard Terry és mások sem voltak kivételek, vajon DL mivel érdemelte ki, hogy ő legyen az 1. ilyen játékos.
szerintem meglettünk volna nélküle, és akár jövőre meglehetett volna próbálni Zouma-t helyette.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#5278 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

becus3 írta:
Traxver írta:Luiz hosszabbitott 2021ig
Nagyon kedveltem. Mostmár nagyon gyenge
Azert az tulzas. :roll:

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#5279 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Traxver írta:Luiz hosszabbitott 2021ig
Nagyon kedveltem. Mostmár nagyon gyenge

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#5280 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Luiz hosszabbitott 2021ig

Válasz küldése