Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5441 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Gallion írta:Kíváncsi vagyok, hogy ti hogy látjátok ezt.
Ezzel akkor lenne érdemes foglalkozni, ha helyre áll minden. Őszintén, szerintem Hazard-t kellene berakni kapitánynak. Ő higgadt és nyugodt és intelligens, focitól függetlenül. A védelemben nincs igazán kiemelkedő alak. Eleve a taktikánk áttevődött támadóra és nem kontrákra várunk. Régebben Terry szószerint uralta a meccset, mert nagyrészt védekeztünk, edzőtől függetlenül. De ott nem kellett kapitánykodni effektíve, volt elég egyénsiég. Most meg tök mindegy ki a kapitány, mert nem vagyunk csapat.

De ja, Hazard. Az Ő játék és általános intelligenciája + tudása (függetlenül attól, hogy hányszor hozza ki a maxot magából) ideálissá tenné rá, ha muszáj a mostani keretből válogatni.

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Játékosok

#5442 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

https://player.hu/sport-3/messi-es-haza ... elkiralya/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kámoncselszí!

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#5443 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Gallion írta:Egyébként nem tudom volt-e már róla szó, de az előző meccsek fényében én egyre kételkedőbb vagyok abban, hogy Azpi megfelelő a csapatkapitányi karszalagra. Pontosabban valóban megfelelő, de ez nem csak az ő érdeméből fakadóan, hanem mert véleményem szerint nincsen igazán kiemelkedő vezéregyéniség a csapatban. Szeretem Azpit és az egyik, ha nem a legelhivatottabb játékosunk, nem akarnék tőle megválni, de valahogy a hanyatlásunkat annak is betudom, hogy szerintem nincsen elég nagy tekintélye csapaton belül neki, ezáltal nincs valódi kapitányunk jelenleg.

A Kepa incidensnél is Luiz próbált tenni valamit az ügy érdekében, ő ment oda Kepa-hoz, Azpi azzal védekezett, hogy a pálya túlsó végén volt és nem nagyon látta a történteket. De könyörgöm, csapatkapitányként ne legyenek már távolságok a pályán, mikor egy konfliktusról van szó, ráadásul csapaton belül. Szépek ezek a nyilatkozatok a 0-4 és a 0-6 után, hogy "elfogadhatatlan és bocsánatot kér a szurkolóktól, menni kell tovább", de nem érzem azt, hogy ő csk-ként meccsről meccsre próbálná fellendíteni a társait, és nem hiszem, hogy ha szükségszerű 1-1 rangadó előtt keményen és határozottan odaáll a csapat elé motiválni őket.

Luiz-t a kora és a teljesítménybeli hullámzásai miatt szintén nem gondolnám hosszú távon jó megoldásnak, habár őt még mindig nagyobb vezérnek tartom Azpi-nál.

De ha őszinte akarok lenni, a jelenlegi keretből aki szerintem a jövőben megfelelő csapatkapitány lehetne, az Rüdiger. Igaz, még 2 éve sincs nálunk, de az egyik legkonzisztensebb játékosunk, bár sokan nem hiszik, hogy valaha Chelsea szint lehet belőle, nálam PL szinten is a TOP 5-ben van bőven. Nem dobnám rá 1,5 év után a karszalagot, de jelenleg ő az a játékos, aki minden tekintetben rászolgálna a címre.

Kíváncsi vagyok, hogy ti hogy látjátok ezt.
En abszolut egyetertek, korabbsn szinte szorol szora ezt irtam. Rudiger alkalmas lenne ra szerintem vagy Luiz, de Azpi nem.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#5444 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Egyébként nem tudom volt-e már róla szó, de az előző meccsek fényében én egyre kételkedőbb vagyok abban, hogy Azpi megfelelő a csapatkapitányi karszalagra. Pontosabban valóban megfelelő, de ez nem csak az ő érdeméből fakadóan, hanem mert véleményem szerint nincsen igazán kiemelkedő vezéregyéniség a csapatban. Szeretem Azpit és az egyik, ha nem a legelhivatottabb játékosunk, nem akarnék tőle megválni, de valahogy a hanyatlásunkat annak is betudom, hogy szerintem nincsen elég nagy tekintélye csapaton belül neki, ezáltal nincs valódi kapitányunk jelenleg.

A Kepa incidensnél is Luiz próbált tenni valamit az ügy érdekében, ő ment oda Kepa-hoz, Azpi azzal védekezett, hogy a pálya túlsó végén volt és nem nagyon látta a történteket. De könyörgöm, csapatkapitányként ne legyenek már távolságok a pályán, mikor egy konfliktusról van szó, ráadásul csapaton belül. Szépek ezek a nyilatkozatok a 0-4 és a 0-6 után, hogy "elfogadhatatlan és bocsánatot kér a szurkolóktól, menni kell tovább", de nem érzem azt, hogy ő csk-ként meccsről meccsre próbálná fellendíteni a társait, és nem hiszem, hogy ha szükségszerű 1-1 rangadó előtt keményen és határozottan odaáll a csapat elé motiválni őket.

Luiz-t a kora és a teljesítménybeli hullámzásai miatt szintén nem gondolnám hosszú távon jó megoldásnak, habár őt még mindig nagyobb vezérnek tartom Azpi-nál.

De ha őszinte akarok lenni, a jelenlegi keretből aki szerintem a jövőben megfelelő csapatkapitány lehetne, az Rüdiger. Igaz, még 2 éve sincs nálunk, de az egyik legkonzisztensebb játékosunk, bár sokan nem hiszik, hogy valaha Chelsea szint lehet belőle, nálam PL szinten is a TOP 5-ben van bőven. Nem dobnám rá 1,5 év után a karszalagot, de jelenleg ő az a játékos, aki minden tekintetben rászolgálna a címre. A hatalmas City verés után is neki volt töke egyedül odaálni a szurkolók elé és beszélni velük. Nyilatkozatai a legőszintébbek, sose kertel, pályán órási odaadással játszik és a bekapott gólok/vereségek alkalmával is tisztán látszott rajta a düh/frusztráltság.

Kíváncsi vagyok, hogy ti hogy látjátok ezt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gallion 2019. február 26., kedd 17:47-kor.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5445 Hozzászólás Szerző: Megyó »

rolandcfcfan írta:Sarrit én egy percig sem sajnáltam az incidens közben
Én csak bízni merek abban, hogy precedens értékkel bír majd ez, és végre az irányítás átkerül a játékosok kezébe. Unom már ezeket a tehetségtelen edzőket, meg úgy egyáltalán ezt a beosztást is... Ő focizik vagy a játékosok? Na akkor meg... Hajrá játékosok, fúúj edzők. Fizetésemelést a srácoknak azonnal, ilyen egzisztenciális kiszolgáltatottság mellet nem is várható el a tisztelet tőlük, mit is kéne tisztelniük? Majd, ha meg lesz a Hello Kittys Bugatti Veyron is, na majd akkor tárgyalhatunk csapaton belüli tiszteletről és hierarchiáról.

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#5446 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

A Kepa ügyre reagálva:
Nálam mindkét fél óriásit nőtt a szememben. Azt a tüzet Kepa szemében, kezdve a cserével egészen a tizenegyespárbaj végéig, Chelsea mezben utoljára Ballack vagy Drogba szemében láttam, amint Övreböt visszaküldik Norvégiába.
Sarrit én egy percig sem sajnáltam az incidens közben, a meccs után azonban a lehető legtöbbet hozta ki a balhé elsimításából, nálam ezzel kiérdemelte a tiszteletet.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#5447 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dízel írta:
Megyó írta:https://index.hu/sport/futball/2019/02/ ... qxQf49wp7w

72 millió, milyen drasztikusnak hangzik,és mérhetetlenül igazságtalannak. Közben pedig 1 heti fizetése.

Egy kibaszott vicc ez az egész. 72 millió hetente...
Ráadásul ő a legdrágább kapus a világon és neki a legmagasabb a fizetése ezen a poszton.
Én ettől függetlenül nagyon kedvelem Kepa-t, de de gea, ederson, alisson lehet jobb kapusok jelenleg, ha nem jobbak, de a fizetésük nem ezt tükrözi.
Leszarom ki mennyit keres meg mennyit ér, mert mindenképpen irreállis összegek ezek, a legtöbb játékos elmondja, hogy ő maga nem ér ennyit, de azért a mi kis boardunk megint piritott egyet az átigazolási piacon ezzel a kicsit sem jó üzlettel. Lehet Kepa meghálálja a bizalmat és olyan nagy kapus lesz mint Buffon vagy van der sar, de azért mindenképpen meghökkentő adatok ezek.
Kepa nagyon jó kapus már most.
Szerintem nála jelenleg a Pl-ben csak De Gea és Alisson jobb kapus.
De Gea 1. szezonjában rettentő gyenge volt én kicsit féltem,hogy Kepa-nak is sok idő kell mire felveszi a PL ritmusát, egy dolog lenne fontos hogy még egy kicsit erősödjön.
A fizetések nevetségesek nézd meg mondjuk A.Sanchez a pl legjobban kereső játékosa azt egy nagy 0 a teljesítménye, ez sajnos ilyen már nincs normális fizetés a fociban és eleg 1 jó szezon 1 átlagos játékostól és egyből 100 millió feletti árat kap.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5448 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Megyó írta:https://index.hu/sport/futball/2019/02/ ... qxQf49wp7w

72 millió, milyen drasztikusnak hangzik,és mérhetetlenül igazságtalannak. Közben pedig 1 heti fizetése.

Egy kibaszott vicc ez az egész. 72 millió hetente...
Hát ilyen ez. A teljesítményével abszolút rá is szolgál, ezen az incidensek kívül egy rossz szavunk nem lehet rá.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#5449 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Megyó írta:https://index.hu/sport/futball/2019/02/ ... qxQf49wp7w

72 millió, milyen drasztikusnak hangzik,és mérhetetlenül igazságtalannak. Közben pedig 1 heti fizetése.

Egy kibaszott vicc ez az egész. 72 millió hetente...
Ráadásul ő a legdrágább kapus a világon és neki a legmagasabb a fizetése ezen a poszton.
Én ettől függetlenül nagyon kedvelem Kepa-t, de de gea, ederson, alisson lehet jobb kapusok jelenleg, ha nem jobbak, de a fizetésük nem ezt tükrözi.
Leszarom ki mennyit keres meg mennyit ér, mert mindenképpen irreállis összegek ezek, a legtöbb játékos elmondja, hogy ő maga nem ér ennyit, de azért a mi kis boardunk megint piritott egyet az átigazolási piacon ezzel a kicsit sem jó üzlettel. Lehet Kepa meghálálja a bizalmat és olyan nagy kapus lesz mint Buffon vagy van der sar, de azért mindenképpen meghökkentő adatok ezek.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5450 Hozzászólás Szerző: Megyó »

https://index.hu/sport/futball/2019/02/ ... qxQf49wp7w" onclick="window.open(this.href);return false;

72 millió, milyen drasztikusnak hangzik,és mérhetetlenül igazságtalannak. Közben pedig 1 heti fizetése.

Egy kibaszott vicc ez az egész. 72 millió hetente...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#5451 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az egyheti fizumegvonás valóban kevésnek tűnik, lehetett volna kettő vagy három, nem halna éhen úgy sem, de én örülök neki, hogy ezzel le van zárva és nem megy a köpködés meg ócsárolás egymás irányába. Mit érnénk el azzal, pláne a helyzetünkben, ha továbbra is ettől az ügytől lenne hangos a sajtó? Semmit, csak tovább rontaná a morált csapaton belül. Így pár hét múlva elfelejti minden kívülálló, (elméletileg) feszültség sincsen és még attól sem kell ódzkodni, hogy mikor és ki ellen potyázik majd egyet Caballero kulcsszituációkban, amíg Kepa a büntetését tölti.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5452 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jolvan várhato volt hogy megoldják, jol felfujt ügy volt, 1 napig érdekes már senkit se érdekel. Vagyunk akkora szarban minden téren hogy ez a legkevesebb amivel baszakodni kell, menjünk tovább.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5453 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Ez egy nehéz ügy. Nehéz rá megoldást találni, de nem hiszem, hogy az lenne a megoldás, hogy a potyás Caballero-t kezdesse el most játszatni.
Pontosan. Minek szivassuk még saját magunkat is? :roll: Én nem haragszom egyébként Kepára, nem így kellett volna lereagálnia ezt a szitut de tetszik, hogy ilyen motivációval és bizonyítási vággyal rendelkezik a csapat iránt. Az vesse rá az első követ, aki a helyében fiatal kapusként első kupadöntőjén, 120.perc levédése után szeretett volna lemaradni a 11-es védésekről.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5454 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Kepa és Sarri lezárták az ügyet, a játékos egy heti fizetését a csapat alapítványa kapja és elnézést kért mindenkitől.

Kepa:
“Nagyon örültem, hogy az első kupadöntőmet játszhattam a csapattal, nagyon buszke vagyok a csapat teljesítményére. Annak ellenére, hogy egy félreértésnek volt köszönhető ez a csere-szituáció, nagy hibát követtem el azzal, ahogy kezeltem a helyzetet. Megragadom a lehetőséget, hogy ezúton is bocsánatot kérjek mindenkitől, személyesen az edzőtől, Willytől, csapattársaimtól, a klubtól és a szurkolóktól.
Tanulni fogok ebből az esetből és bármilyen büntetést elfogadok a klub részéről.”

Sarri:
“Megbeszéltük Kepaval az esetet, egy félreértés volt, de elismerte, hogy hibázott, ahogyan azt lereagálta. Elnézést kért mindenkitől, a klub döntése, hogy szankcionálja-e vagy sem, az én részemről le van zárva az ügy. Nagyon jó volt a csapat teljesítménye, kár hogy ez beárnyékolta, most a következő meccsre koncentrálunk.”

A bünti az már megvan ezek szerint!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5455 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ez egy nehéz ügy. Nehéz rá megoldást találni, de nem hiszem, hogy az lenne a megoldás, hogy a potyás Caballero-t kezdesse el most játszatni.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#5456 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:
edeskeves írta:kepa egy havi fizu levonast kapott, amit a Chelsea Foundation alapitvany kap meg. Oriasi buntetes es elrettento pelda ez igen! Gratula a klubnak, ezt vehetjuk ugy is, hogy “muszajbol” kapott valamit, de lfaszt nem erez meg belole. Itt barmit meg lehet tenni kulonosebb megtorlas nelkul, mert ilyen szinten egy heti fizulevonast nyugodtan vehetjuk annak.
Sarri szemszogebol is toketlenseg, foleg ha o ved a Sp*rs ellen is, marpedig o fog. A vezetok reszerol mar nem is beszelve. Na mindegy, ennel azert komolyabb dontesre szamitottam. Reszemrol egy darabig meg utalatnak orvendhet, bar ez kit erdekel.
Persze, nem lesznek kenyér problémái, de mit kellene tenni? Bontsa fel a klub a szerződését? Ők sem hülyék. Max sarri padoztatja egy ideig, hogy tudja hol a helye.

Mondjuk nem tudom mi lett volna egyesek véleménye (persze, tudom hogy ugyan ez...) ha megfog minden tizit és tovább megyünk. Lehet akkor sarri lett volna az idióta és kepa az orákulum.
Tudom kár ezen agyalni, nem ez történt. Megjegyzem nem rajta ment el, Jorghinyó remélem többet nem lő tizit, ahogy ő lövi az azért baromi kockázatos. Azpi ugy rugta, ahogy kell.
Ilyen fizuk mellett HETI es nem legalabb havi levonas szerinted eleg? Szerintem ennel azert komolyabb volt amit csinalt. Egyebkent ha megfog par tizit azzal sem valtoztatna a helyzeten amit elotte lemuvelt, nekem a velemenyem az fuggetlen az eredmenytol es ha megfog 5-ot vagy ha egyet sem.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#5457 Hozzászólás Szerző: Dízel »

edeskeves írta:kepa egy havi fizu levonast kapott, amit a Chelsea Foundation alapitvany kap meg. Oriasi buntetes es elrettento pelda ez igen! Gratula a klubnak, ezt vehetjuk ugy is, hogy “muszajbol” kapott valamit, de lfaszt nem erez meg belole. Itt barmit meg lehet tenni kulonosebb megtorlas nelkul, mert ilyen szinten egy heti fizulevonast nyugodtan vehetjuk annak.
Sarri szemszogebol is toketlenseg, foleg ha o ved a Sp*rs ellen is, marpedig o fog. A vezetok reszerol mar nem is beszelve. Na mindegy, ennel azert komolyabb dontesre szamitottam. Reszemrol egy darabig meg utalatnak orvendhet, bar ez kit erdekel.
Persze, nem lesznek kenyér problémái, de mit kellene tenni? Bontsa fel a klub a szerződését? Ők sem hülyék. Max sarri padoztatja egy ideig, hogy tudja hol a helye.

Mondjuk nem tudom mi lett volna egyesek véleménye (persze, tudom hogy ugyan ez...) ha megfog minden tizit és tovább megyünk. Lehet akkor sarri lett volna az idióta és kepa az orákulum.
Tudom kár ezen agyalni, nem ez történt. Megjegyzem nem rajta ment el, Jorghinyó remélem többet nem lő tizit, ahogy ő lövi az azért baromi kockázatos. Azpi ugy rugta, ahogy kell.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#5458 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kepa egy havi fizu levonast kapott, amit a Chelsea Foundation alapitvany kap meg. Oriasi buntetes es elrettento pelda ez igen! Gratula a klubnak, ezt vehetjuk ugy is, hogy “muszajbol” kapott valamit, de lfaszt nem erez meg belole. Itt barmit meg lehet tenni kulonosebb megtorlas nelkul, mert ilyen szinten egy heti fizulevonast nyugodtan vehetjuk annak.
Sarri szemszogebol is toketlenseg, foleg ha o ved a Sp*rs ellen is, marpedig o fog. A vezetok reszerol mar nem is beszelve. Na mindegy, ennel azert komolyabb dontesre szamitottam. Reszemrol egy darabig meg utalatnak orvendhet, bar ez kit erdekel.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5459 Hozzászólás Szerző: Gaba »

“Remélem, hogy a Chelseanek sikerül meghosszabbítania Odoi szerződését, ő a csapat jövője, több játéklehetőséget kell kapnia, mert azon a szinten van, ami elégséges a Premier Leaguehez és a rendszeres játékhoz.”- Michael Ballack

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5460 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea have been banned from signing players for two transfer windows after being found guilty by FIFA of breaching rules about signing minors.

LOL. Na igy jöhet a megtisztulás! :D

Válasz küldése