Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5861 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Norbertoo írta:
Gaba írta:
Dante írta:Ha már a játékunkról van szó, nektek is feltűnt, hogy az utóbbi időben egyre kevésbé érvényesül a "Sarri-ball"? Biztos vagyok benne, hogy a fáradtság nagy szerepet játszik a statisztikák csökkenésében, de én úgy látom, hogy a játékosok kevésbé akarják a passzpasszpassz filozófiát teljesíteni. Lehet Sarri változtatott a taktikán egy-két nyögvenyelős döntetlen után, de annak ellenére sikeresebbnek gondolom az augusztusi 800 passzos, 70%-ban labdát birtokló játékunkat, hogy nem vagyok a labdasimogatás rajongója.
Igen...Biztos hogy nagyrészt a fáradtság is benne van..Időt kell ennek adni mire folyamatosan tudják hozni az elvártat.Guardiola szerint félelmetes hogy 2-3 hónap alatt sikerült Sarrinak ez az átformálás.Neki 2 évébe került. Most a legfontosabb a TOP 4! A következő szezon lesz érdekes egy teljes nyári felkészüléssel a hátuk mögött,és pár új arc érkezésével.
Talán jobb is, hogyha Sarrinak az első évében nem sikerül hatalmasat domborítania, csak hozza a kötelezőt. Még a végén megint elhiszi a vezetőség, hogy minden rendben van és nem kell senkit sem igazolni. Ennek a veszélye sajnos még most is fennáll. :roll:
Ez igaz, "sajnos" Conte első évében szétverte a ligát, bajnok lett és kupadöntős, majd leszarták a kéréseit vagy nem tudták megoldani és elküldték. Pedig ha valaki lerakott valamit az asztalra, az ő volt...

Kepa átigazolása az egyetlen hogy jelét adtuk hogy élünk még...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5862 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sheenka írta:
kazomester írta:Azért azt lassan kijelenthetjük, hogy a rendszert mindenki megismerte, tudásához mérten elsajátította, úgyhogy nagyobb előrelépést én már nem várok a játékunktól. Lesznek szép győzelmek, nyögvenyelősek is, olyanok mint tegnap és nyilván vereségek is. Remélem lassan kialakul a vezetők szemében is, hogy kik azok akik visszatartják a játékunk fejlődését és kialakul a terv nyárra. Télen én csak akkor hoznék vkit, ha az tényleg erősítés lenne, nem tölteném vissza a keretet újabb DW-félékkel most, amikor láthatóan takarítás vette kezdetét. A reális cél a top 4 kell, hogy legyen, remélem nem kapkodjuk el a dolgot.
Szerintem még nagyon messze vagyunk ettől. Nagyon sokszor jönnek elő a régi beidegződések, a labdajáratás is sokkal gyorsabb lesz még, Kanté pozíciója mindig rejtély és a védekezés is nagyon fapados még a Sarri féle Napolihez képest. Ez nem olyan mint Conte focija, hogy pontosan meg van mondva, hogy ki mikor mit hol hogyan, ezért nehezebben is tanulható. Inkább Guardioláéra hasonlítható, akinek szintén a második évére érett be igazán a dolog.
Sztem is messze vagyunk, de a full flow Sarriball-tól és ennek bizonyos játékosok az okai. A fél kezdőről ki merem jelenteni, hogy ennél jobban nem lesz képes adaptálódni, mert alapvetően nem illik ebbe a rendszerbe. Ez a csapat szinte ugyanaz, mint Conte-é. Kiöregedő és/vagy lassú játékosok, akiket ha lecserélünk a megfelelőkre, akkor érhetjük el a 100% Sarriball-t. De semmi baj nincs ezzel, a te példád is bizonyítja, hogy komoly átalakítás szükségeltetik egy ekkora filozófiai váltáshoz. Guardiola minden posztra klasszis játékost vett, ettől mi még nagyon messze vagyunk.
Norbertoo írta:Talán jobb is, hogyha Sarrinak az első évében nem sikerül hatalmasat domborítania, csak hozza a kötelezőt. Még a végén megint elhiszi a vezetőség, hogy minden rendben van és nem kell senkit sem igazolni. Ennek a veszélye sajnos még most is fennáll. :roll:
+1. Öngyilkossággal érne fel egy bajnoki cím :) Szerencsére reális esélyünk nincs rá.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#5863 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Gaba írta:
Dante írta:Ha már a játékunkról van szó, nektek is feltűnt, hogy az utóbbi időben egyre kevésbé érvényesül a "Sarri-ball"? Biztos vagyok benne, hogy a fáradtság nagy szerepet játszik a statisztikák csökkenésében, de én úgy látom, hogy a játékosok kevésbé akarják a passzpasszpassz filozófiát teljesíteni. Lehet Sarri változtatott a taktikán egy-két nyögvenyelős döntetlen után, de annak ellenére sikeresebbnek gondolom az augusztusi 800 passzos, 70%-ban labdát birtokló játékunkat, hogy nem vagyok a labdasimogatás rajongója.
Igen...Biztos hogy nagyrészt a fáradtság is benne van..Időt kell ennek adni mire folyamatosan tudják hozni az elvártat.Guardiola szerint félelmetes hogy 2-3 hónap alatt sikerült Sarrinak ez az átformálás.Neki 2 évébe került. Most a legfontosabb a TOP 4! A következő szezon lesz érdekes egy teljes nyári felkészüléssel a hátuk mögött,és pár új arc érkezésével.
Talán jobb is, hogyha Sarrinak az első évében nem sikerül hatalmasat domborítania, csak hozza a kötelezőt. Még a végén megint elhiszi a vezetőség, hogy minden rendben van és nem kell senkit sem igazolni. Ennek a veszélye sajnos még most is fennáll. :roll:

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5864 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Dante írta:Ha már a játékunkról van szó, nektek is feltűnt, hogy az utóbbi időben egyre kevésbé érvényesül a "Sarri-ball"? Biztos vagyok benne, hogy a fáradtság nagy szerepet játszik a statisztikák csökkenésében, de én úgy látom, hogy a játékosok kevésbé akarják a passzpasszpassz filozófiát teljesíteni. Lehet Sarri változtatott a taktikán egy-két nyögvenyelős döntetlen után, de annak ellenére sikeresebbnek gondolom az augusztusi 800 passzos, 70%-ban labdát birtokló játékunkat, hogy nem vagyok a labdasimogatás rajongója.
Igen...Biztos hogy nagyrészt a fáradtság is benne van..Időt kell ennek adni mire folyamatosan tudják hozni az elvártat.Guardiola szerint félelmetes hogy 2-3 hónap alatt sikerült Sarrinak ez az átformálás.Neki 2 évébe került. Most a legfontosabb a TOP 4! A következő szezon lesz érdekes egy teljes nyári felkészüléssel a hátuk mögött,és pár új arc érkezésével.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#5865 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ha már a játékunkról van szó, nektek is feltűnt, hogy az utóbbi időben egyre kevésbé érvényesül a "Sarri-ball"? Biztos vagyok benne, hogy a fáradtság nagy szerepet játszik a statisztikák csökkenésében, de én úgy látom, hogy a játékosok kevésbé akarják a passzpasszpassz filozófiát teljesíteni. Lehet Sarri változtatott a taktikán egy-két nyögvenyelős döntetlen után, de annak ellenére sikeresebbnek gondolom az augusztusi 800 passzos, 70%-ban labdát birtokló játékunkat, hogy nem vagyok a labdasimogatás rajongója.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5866 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Sheenka írta:
kazomester írta:Azért azt lassan kijelenthetjük, hogy a rendszert mindenki megismerte, tudásához mérten elsajátította, úgyhogy nagyobb előrelépést én már nem várok a játékunktól. Lesznek szép győzelmek, nyögvenyelősek is, olyanok mint tegnap és nyilván vereségek is. Remélem lassan kialakul a vezetők szemében is, hogy kik azok akik visszatartják a játékunk fejlődését és kialakul a terv nyárra. Télen én csak akkor hoznék vkit, ha az tényleg erősítés lenne, nem tölteném vissza a keretet újabb DW-félékkel most, amikor láthatóan takarítás vette kezdetét. A reális cél a top 4 kell, hogy legyen, remélem nem kapkodjuk el a dolgot.
Szerintem még nagyon messze vagyunk ettől. Nagyon sokszor jönnek elő a régi beidegződések, a labdajáratás is sokkal gyorsabb lesz még, Kanté pozíciója mindig rejtély és a védekezés is nagyon fapados még a Sarri féle Napolihez képest. Ez nem olyan mint Conte focija, hogy pontosan meg van mondva, hogy ki mikor mit hol hogyan, ezért nehezebben is tanulható. Inkább Guardioláéra hasonlítható, akinek szintén a második évére érett be igazán a dolog.
Ezzel egyetértek.Kell még neki idő mire azt tudja majd játszatni a csapattal,amit szeretne.Erről nyilatkozott is nem olyan rég,hogy messze van még az amit elképzelt,de van olyan szerencsés hogy a játékosok enélkül is tudják hozni a pontokat. Jönni fog még pár játékos aki kell a taktikájához,és szerintem is a következő szezonban láthatjuk az igazi Sarriballt.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5867 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

kazomester írta:Azért azt lassan kijelenthetjük, hogy a rendszert mindenki megismerte, tudásához mérten elsajátította, úgyhogy nagyobb előrelépést én már nem várok a játékunktól. Lesznek szép győzelmek, nyögvenyelősek is, olyanok mint tegnap és nyilván vereségek is. Remélem lassan kialakul a vezetők szemében is, hogy kik azok akik visszatartják a játékunk fejlődését és kialakul a terv nyárra. Télen én csak akkor hoznék vkit, ha az tényleg erősítés lenne, nem tölteném vissza a keretet újabb DW-félékkel most, amikor láthatóan takarítás vette kezdetét. A reális cél a top 4 kell, hogy legyen, remélem nem kapkodjuk el a dolgot.
Szerintem még nagyon messze vagyunk ettől. Nagyon sokszor jönnek elő a régi beidegződések, a labdajáratás is sokkal gyorsabb lesz még, Kanté pozíciója mindig rejtély és a védekezés is nagyon fapados még a Sarri féle Napolihez képest. Ez nem olyan mint Conte focija, hogy pontosan meg van mondva, hogy ki mikor mit hol hogyan, ezért nehezebben is tanulható. Inkább Guardioláéra hasonlítható, akinek szintén a második évére érett be igazán a dolog.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5868 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Azért azt lassan kijelenthetjük, hogy a rendszert mindenki megismerte, tudásához mérten elsajátította, úgyhogy nagyobb előrelépést én már nem várok a játékunktól. Lesznek szép győzelmek, nyögvenyelősek is, olyanok mint tegnap és nyilván vereségek is. Remélem lassan kialakul a vezetők szemében is, hogy kik azok akik visszatartják a játékunk fejlődését és kialakul a terv nyárra. Télen én csak akkor hoznék vkit, ha az tényleg erősítés lenne, nem tölteném vissza a keretet újabb DW-félékkel most, amikor láthatóan takarítás vette kezdetét. A reális cél a top 4 kell, hogy legyen, remélem nem kapkodjuk el a dolgot.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#5869 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Megyó írta:Kovacic ráérzett mikor kell eljönni a Madridból.

Ma kivételsen láttam a meccset, és nem csak ez alapján, de azért durva, hogy Hazard után a legnagyobb gólpotens játékosunk az Alonso :)
Egy Costaval 6 ponttal beljebb lennénk. Nagyon kell egy 9s. Meg egy jobb szellő.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#5870 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Megyó írta:Kovacic ráérzett mikor kell eljönni a Madridból.

Ma kivételsen láttam a meccset, és nem csak ez alapján, de azért durva, hogy Hazard után a legnagyobb gólpotens játékosunk az Alonso :)
Az biztos hogy az ilyen Everton meg WHU elleni hazai 0-0-ák(plusz a parádés európai góltermelésünk) emlékeztetnie kell a vezetőséget és Sarrit hogy már januárban kell hozni legalább egy embert akitől gólokat várhatunk.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5871 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Kovacic ráérzett mikor kell eljönni a Madridból.

Ma kivételsen láttam a meccset, és nem csak ez alapján, de azért durva, hogy Hazard után a legnagyobb gólpotens játékosunk az Alonso :)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5872 Hozzászólás Szerző: Gaba »

tiszi írta:
Gaba írta:A legfrisebb angol hírek szerint a Chelsea nem szeretné a szezon végén leigazolni Kovacicot, mi több, Cesc Fábregas számára sem szeretne a vezetőség új szerződést ajánlani. Az indok nagyon egyszerű: Ross Barkley és Ruben-Loftus Cheek. Az utóbbi időben a horvát és a spanyol középpályás is a két angol középpályás mögé került a ranglétrán. A harmadik indok még Mason Mount lehet aki az idei teljesítményével már hamar meggyőzte a szakembereket arról, hogy lehet helye a keretben.

Erről hallott valaki valamit?
Forrás?
Magyar Chelsea Szurkolói Klub

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#5873 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Gaba írta:A legfrisebb angol hírek szerint a Chelsea nem szeretné a szezon végén leigazolni Kovacicot, mi több, Cesc Fábregas számára sem szeretne a vezetőség új szerződést ajánlani. Az indok nagyon egyszerű: Ross Barkley és Ruben-Loftus Cheek. Az utóbbi időben a horvát és a spanyol középpályás is a két angol középpályás mögé került a ranglétrán. A harmadik indok még Mason Mount lehet aki az idei teljesítményével már hamar meggyőzte a szakembereket arról, hogy lehet helye a keretben.

Erről hallott valaki valamit?
Forrás?

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5874 Hozzászólás Szerző: Gaba »

“Eden jól döntött, hogy maradt a Chelseaben. A csapat ragaszkodott hozzá és remek startot vettek. A Real helyzete most elég bizonytalan, kirúgták az edzőt, kúlcsjátékosok távoztak, újjá kell épülniük.”- Thorgan Hazard

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5875 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

A mindenki által lesajnált, leírt Ross Barkley éppen most lett nevezve a hónap játékosa díjra. :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5876 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mount szerintem is meglepően érett játékot mutat, ellenünk is ő volt a csapat legjobbja (csak azért nem MOTM mert nem lőtt gólt). Rendre jó megoldásokat választ és jól helyezkedik mind támadásnál mind védekezésnél és meglepően erőszakos. Nagyon hasznosan játszik, lehetőséget kell adni neki.

Kellemesen csalódok egyébként Sarriban az utóbbi időben. Sajnálom, hogy CHO nem kapott lehetőséget, elhittem hogy 17 évesen be fog robbanni mint Messi, de sajnos Sarri másképp gondolkodik. Úgy van vele, hogy neki még sok ideje van, Pedronak, Williannek viszont kevesebb. Ezt meg is értem, ettől függetlenül azt gondolom, hogy állandóan szükség lenne a srácra a padon.

Pro és kontra, Barkley és RLC szép jövő elé néz nálunk, Callum pedig remélem Lampard kezei alá kerül és bizonyítják Mounttal egyetemben, hogy lehet már rájuk számítani.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5877 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A legfrisebb angol hírek szerint a Chelsea nem szeretné a szezon végén leigazolni Kovacicot, mi több, Cesc Fábregas számára sem szeretne a vezetőség új szerződést ajánlani. Az indok nagyon egyszerű: Ross Barkley és Ruben-Loftus Cheek. Az utóbbi időben a horvát és a spanyol középpályás is a két angol középpályás mögé került a ranglétrán. A harmadik indok még Mason Mount lehet aki az idei teljesítményével már hamar meggyőzte a szakembereket arról, hogy lehet helye a keretben.

Erről hallott valaki valamit?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5878 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pedronak erős gyomorbantalmai voltak, azért jött le.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#5879 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Barkleynak jót tett RLC jó játéka. Nem baj ha kicsit húzzák egymást.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5880 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chris22 írta:
AwayRoller írta:
Pityee írta:Most Moratának ennyi volt, hogy már egy EL meccsen sem kap egy percet sem? Vagy csak tartalékoljuk őt, a hétvégi PL meccsre? Gyanítom a kettes verzió lesz a befutó, mivel a MU ellen is kezdett. Egyébként a tegnapiak után be kéne durrantani csatárnak RLC-t. Lehet feküdne neki, védekezni úgy se szeret, gólt lőni ezek szerint tud, fizikuma Costáéhoz hasonló, elnyomni nem tudnák őt a legbikább védők sem.
Azért az tegnap is látszott, hogy az egyik legnagyobb erőssége(mint Lampsnak) a második hullámban érkezés. Ha feltolnánk éknek kb. ettől fosztanánk meg. Akkor inkább maradjon és toljuk fel Barkley-t, fizikum neki is akad.
Ha már mindenképp feltolunk valakit akkor már Alonso legyen az. Védekezésre annyira alkalmas mint egy lyukas koton, elől viszont Thomas Müller. Sem nem gyors, nem cselez hű de extrán, de még csak nem is szép de a gól meg gólpassz megy.
Hidd el nekem, ha nem lenne előtte egy Hazard aki tengernyi területet nyit meg előtte mert 1 középpályás és 2 védő követi, akkor semmit nem mutatna. Egy Cancelo Hazard mögött top1 wingback lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése