Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5821 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Called it. Reports now suggest that Hazard will miss out in the Europa League and is an early doubt for the trip to Burnley. #CFC

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5822 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A tegnapi Hazard interjú,amit a Skysports-nak adott:

“Amikor a Lilleben voltam azt mondogattam, hogy egyszer szeretnék Angliába jönni, mert számomra ez az álomliga, talán Spanyolország lehetne a következő lépés. 28 éves leszek, 7 éve a Chelseaben szereplem, szinte mindent megnyertünk, szóval itt is befejezhetem a pályafutásom. Nagyon boldog vagyok a csapatban, a családom boldog itt, így ha nem jutok el Spanyolországba sincs semmi gond, imádom a szurkolókat és azt hiszem ők is engem. Az fog történni aminek meg kell hogy történjen.”

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#5823 Hozzászólás Szerző: Gallion »

A holnapi meccsre egy óriási “Eden Hazard, we want you to stay!” feliratú banner készül egy szurkoló által :)

https://twitter.com/onlyapound/status/1 ... 71555?s=19" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5824 Hozzászólás Szerző: kazomester »

"I can finish with Chelsea. No problem at all. I am very happy with this club, with the team, my family is happy here."

Eden Hazard speaks exclusively to Sky Sports: http://skysports.tv/cqXW1H

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#5825 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

tiszi írta:
tiszi írta:
Bubi írta: Én összetenném a kezem ha most télen jönne egy Higuain mert jelenleg nincs csatárunk....
Inkább Morata mint az az öntelt hisztis majom, de vonatkoztassunk el a selejtes személyiségétől, a tehetsége alapján beférne, ő biztos belőné amit be kell lőni. Viszot itt most Hazard pótlásáról volt szó, gondolom Te sem gondolod, hogy Higuain megfelelő lenne helyette!?
Én azt írtam, hogy jelenleg ötször inkább higany mint mormota! Összetenném a két kezem ha jönne télen mert jelenleg nincs csatárunk. És szerintem egy higany-hazard kettős nem is lenne rossz... :) :)
Télen semmiképp sem jöhetne, mivel nyárig a Milannál van kölcsönben. Nyáron pedig már lehet, hogy nem egy 31 éves csatárban kellene gondolkodni...

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#5826 Hozzászólás Szerző: tiszi »

tiszi írta:
Bubi írta:
emsanya írta: Ebben én is biztos vagyok, csak nehogy Higuain legyen az a "bomba név". Csak mert Sarri szerint nem született még a földre Higanynál rátermettebb csatár
Én összetenném a kezem ha most télen jönne egy Higuain mert jelenleg nincs csatárunk....
Inkább Morata mint az az öntelt hisztis majom, de vonatkoztassunk el a selejtes személyiségétől, a tehetsége alapján beférne, ő biztos belőné amit be kell lőni. Viszot itt most Hazard pótlásáról volt szó, gondolom Te sem gondolod, hogy Higuain megfelelő lenne helyette!?
Én azt írtam, hogy jelenleg ötször inkább higany mint mormota! Összetenném a két kezem ha jönne télen mert jelenleg nincs csatárunk. És szerintem egy higany-hazard kettős nem is lenne rossz... :) :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5827 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tiszi írta:
Bubi írta:
emsanya írta:Én biztos vagyok benne ha Hazard távozik, egy nagy bomba névvel be fogják tömni mindenki száját, szóval túl lehet élni ha elmegy. Courtois helyett is hoztak egy Kepát, a világ legdrágább kapusává tették, erre se sokan számítottak, én sem, ez adhat bizadalmat.
Ebben én is biztos vagyok, csak nehogy Higuain legyen az a "bomba név". Csak mert Sarri szerint nem született még a földre Higanynál rátermettebb csatár
Én összetenném a kezem ha most télen jönne egy Higuain mert jelenleg nincs csatárunk....
Inkább Morata mint az az öntelt hisztis majom, de vonatkoztassunk el a selejtes személyiségétől, a tehetsége alapján beférne, ő biztos belőné amit be kell lőni. Viszot itt most Hazard pótlásáról volt szó, gondolom Te sem gondolod, hogy Higuain megfelelő lenne helyette!?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#5828 Hozzászólás Szerző: Anti »

Pityee írta:
Gaba írta:Napi Hazard: A La Gazetta dello Sport szerint nagyon közel van hozzá,hogy aláírja az új heti 300.000 fontról szóló szerződését.
Nem akarok ünneprontó lenni, de ő maga is megmondta, hogy a legjobbat szeretné a klubnak. Tehát amennyiben alá is írja az új szerződését, véleményem szerint csak is azért teszi, hogy a lehető legjobb áron tudjuk majd őt eladni. Szerintem 99% hogy jövőre már madridban focizik.
De ebben nincs semmi rossz. Ha így tenne, tényleg ez lenne a legjobb azután, hogy elmenne fele annyi pénzért. Mondjuk lehet Madridban nem ez lenne a legjobb bemutatkozás :)

Tudja mindenki hogy szeretne odaigazolni, valószínű ott is fog, de hála az új szerződésnek, még 80-100 millával többet kell kicsengetni :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5829 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:Napi Hazard: A La Gazetta dello Sport szerint nagyon közel van hozzá,hogy aláírja az új heti 300.000 fontról szóló szerződését.
Nem akarok ünneprontó lenni, de ő maga is megmondta, hogy a legjobbat szeretné a klubnak. Tehát amennyiben alá is írja az új szerződését, véleményem szerint csak is azért teszi, hogy a lehető legjobb áron tudjuk majd őt eladni. Szerintem 99% hogy jövőre már madridban focizik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5830 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Napi Hazard: A La Gazetta dello Sport szerint nagyon közel van hozzá,hogy aláírja az új heti 300.000 fontról szóló szerződését.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#5831 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Igen, ezt a sztorit már ismerjük Alvaro, megviselt a kimaradt VB, a barátod elvesztése, és a folyamatos hátfájdalmaid, szerintem minden normálisabb szurkoló ezt megérti. De nem lehet 1,5-2 szezon után is még az új országra, új ligára, új körülményekre és az előző szezon nehézségeire fogni a formáját. Én még mindig szurkolok neki, mert látom rajta az akaratot és hogy frusztrálja a kialakult helyzet, de nincs mese el kell kezdenie gyártani a gólokat, mert így legkésőbb szezon végén nem marad más választás mint túladni rajta.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5832 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ta-2663979" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5833 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Norbertoo írta:Eljött a Franciaország - Németország meccsen az a pillanat, amikor bántam, hogy Kanté ilyen jó játékos. Addig örüljünk, amíg velünk van, mert ellenkező esetben kifejezetten zavaró és borderline idegesítő jelenség - csak a futballpályán, nem a személyiségére gondolva.
Csak egy gif-et láttam este, ahogy a 16oson belül szerelt majd a versenyfutás végén finoman arrébb tessékelte testtel a német támadót. Klasszik Kanté, nem felejtett el semmit :)

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#5834 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Bubi írta:
emsanya írta:Én biztos vagyok benne ha Hazard távozik, egy nagy bomba névvel be fogják tömni mindenki száját, szóval túl lehet élni ha elmegy. Courtois helyett is hoztak egy Kepát, a világ legdrágább kapusává tették, erre se sokan számítottak, én sem, ez adhat bizadalmat.
Ebben én is biztos vagyok, csak nehogy Higuain legyen az a "bomba név". Csak mert Sarri szerint nem született még a földre Higanynál rátermettebb csatár
Én összetenném a kezem ha most télen jönne egy Higuain mert jelenleg nincs csatárunk....

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#5835 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Eljött a Franciaország - Németország meccsen az a pillanat, amikor bántam, hogy Kanté ilyen jó játékos. Addig örüljünk, amíg velünk van, mert ellenkező esetben kifejezetten zavaró és borderline idegesítő jelenség - csak a futballpályán, nem a személyiségére gondolva.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5836 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:Én biztos vagyok benne ha Hazard távozik, egy nagy bomba névvel be fogják tömni mindenki száját, szóval túl lehet élni ha elmegy. Courtois helyett is hoztak egy Kepát, a világ legdrágább kapusává tették, erre se sokan számítottak, én sem, ez adhat bizadalmat.
Nálam a -1+1=0, vagyis semmivel nem leszünk előrébb, ha Hazard helyett hoznak egy ugyanolyan jó játékost, ami ráadásul most még lehetetlenebbnek tűnik, mint valaha. De akinek ez elég, hát legyen boldog vele.
Igen lehetne szarabb maradhatna Willian és Pedro páros is kezdőben, egyikkel hosszabbitottunk másikkal is sanszos hogy fogunk, de ebbe biztos nem megyünk bele, az kibaszná a biztositékot. De azt sem hiszem hogy majd két Hazard kalibert fogunk venni, a jelenlegi mellé se vettünk. De egy jó név érkezhet. Mi továbbra is az 1 távozik, 1 érkezik klub vagyunk az elmúlt évek alapján.

Higuain sztem már öreg ahhoz hogy váltson újra, meg országot is. Sarrinak igaza van, ontja is a gólokat, de sztem fiatalabb, nagyobb potenciál érkezhet.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5837 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Én biztos vagyok benne ha Hazard távozik, egy nagy bomba névvel be fogják tömni mindenki száját, szóval túl lehet élni ha elmegy. Courtois helyett is hoztak egy Kepát, a világ legdrágább kapusává tették, erre se sokan számítottak, én sem, ez adhat bizadalmat.
Nálam a -1+1=0, vagyis semmivel nem leszünk előrébb, ha Hazard helyett hoznak egy ugyanolyan jó játékost, ami ráadásul most még lehetetlenebbnek tűnik, mint valaha. De akinek ez elég, hát legyen boldog vele.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5838 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Én biztos vagyok benne ha Hazard távozik, egy nagy bomba névvel be fogják tömni mindenki száját, szóval túl lehet élni ha elmegy. Courtois helyett is hoztak egy Kepát, a világ legdrágább kapusává tették, erre se sokan számítottak, én sem, ez adhat bizadalmat.
Ebben én is biztos vagyok, csak nehogy Higuain legyen az a "bomba név". Csak mert Sarri szerint nem született még a földre Higanynál rátermettebb csatár
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5839 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én biztos vagyok benne ha Hazard távozik, egy nagy bomba névvel be fogják tömni mindenki száját, szóval túl lehet élni ha elmegy. Courtois helyett is hoztak egy Kepát, a világ legdrágább kapusává tették, erre se sokan számítottak, én sem, ez adhat bizadalmat.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#5840 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Dante írta:Szerintem nem az igazolások rontják el a dolgokat, hanem minden évben van valami személyes konfliktus az alkalmazottak között. Nem tudom, hogy a fegyelem hiánya, vagy a nyomás teszi összeférhetetlenné a klub alkalmazottait, de a kiegyensúlyozottság teljes hiánya az egyik legfőbb jellemzőnk.
Plusz Eva Carneiro sincs már itt egy ideje... :roll: :D

Válasz küldése