Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#5901 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Mármint, hogy ideggyenge lenne, vagy bevonzaná a sérüléseket? Simán lehet. Extrém balszerencse ez már, de tényleg :(
Inkább arra gondolok, hogy bevonzza. Én a meccseken is azt látom, hogy nem megfelelő a munkamorálja, nem dolgozik eleget. Az "átmegyek a falon is" mentalitás biztosan nem jellemző rá, pedig megtehetné és szüksége is lenne rá.

Az elengedésében az lenne a legfájóbb, hogy egy új helyzet valószínűleg elérné nála, hogy komolyabban vegye a helyzetét, de az már más csapat előnyét fogja szolgálni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5902 Hozzászólás Szerző: kazomester »

tiszi írta:
kazomester írta:Nem tudom mikor fogom tudni megbocsájtani a klubnak, hogy elutasítottunk 60+m fontot Willian-ért :(
Willian több kulcspasszot (17) osztott ki eddig a PL-ben, mint bármelyik más játékos..
Így mindjárt más, ezt felteszem a polcra, a ki nem osztott gólpasszok doboza mellé.
Dante írta:
kazomester írta:Ruben megint megsérült. Én már nem mondok semmit...
Érdekes, hogy idén csak akkor nem volt sérült, amikor biztos volt az edző bizalmában, ami a VB ideje.

Nyilván nem direkt csinálja, de a mentalitása is szerepet játszhat az egészben. Eléggé úgy néz ki, hogy neki sem lesz maradása és nem vagyok benne biztos hogy ő ezt bánja.
Mármint, hogy ideggyenge lenne, vagy bevonzaná a sérüléseket? Simán lehet. Extrém balszerencse ez már, de tényleg :(

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#5903 Hozzászólás Szerző: tiszi »

kazomester írta:Nem tudom mikor fogom tudni megbocsájtani a klubnak, hogy elutasítottunk 60+m fontot Willian-ért :(
Willian több kulcspasszot (17) osztott ki eddig a PL-ben, mint bármelyik más játékos..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#5904 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Ruben megint megsérült. Én már nem mondok semmit...
Érdekes, hogy idén csak akkor nem volt sérült, amikor biztos volt az edző bizalmában, ami a VB ideje.

Nyilván nem direkt csinálja, de a mentalitása is szerepet játszhat az egészben. Eléggé úgy néz ki, hogy neki sem lesz maradása és nem vagyok benne biztos hogy ő ezt bánja.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5905 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ruben megint megsérült. Én már nem mondok semmit...

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#5906 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Pityee írta:
langidave írta:Van amúgy rajtam kívül más is aki visszasírja Costát? Már végignéztem Torres,Shevchenko vergődését most nézhetem Moratát, hihetetlen ez az egész számomra. Egy tetves csatár ne az összjátékban legyen jó, hanem rúgjon 20-30 gól között. A tegnapi meccsen pont ez volt a baj, tipikusan egy gólos meccs volt és ha nem ez a retek morata van ott és nem fejbe lövi Fabianskit behúztuk volna...

Tavaly ugyanez volt a problémánk, rengeteg helyzetet kialakítottunk de nem tudtuk belőni őket, aztán Giroud játszatásával ez némileg javult, de azért nem tőle kellene várni a csodát...

Már olyan szintre jutottam, hogy visszasírom Anelka ténykedését és róla nézek youtube videókat...
Inkább Drogbát sírom vissza, mint a medvedisznóembert.
Én ilyen meccsek után őt is. Conte első évében amikor megnyertük a PL-t nem 1 meccs volt amikor Diego egyetlen 1 villanása/megoldása jelentette nekünk a 3 pontot. Egy utolsó tahó paraszt, tipikus brazil utcagyerek, de egy nyögvenyelős meccsen sokszor ő jelentette számunkra a különbséget. Morata soha nem fog villani nálunk, vagy egyedül megoldani 1 támadást védőket lerázva, vagy 20-ról elvállalni. Giroud melós ember, és rendkívül jó összejátékban, nálam bőven a spanyol előtt van, nagyon jól érzik egymást Hazard-dal, de Costa néha támogatás nélkül cipelte a csapatot a hátán, a személyiségét nem siratom, de a 15-20 gólját nagyon.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5907 Hozzászólás Szerző: Pityee »

langidave írta:Van amúgy rajtam kívül más is aki visszasírja Costát? Már végignéztem Torres,Shevchenko vergődését most nézhetem Moratát, hihetetlen ez az egész számomra. Egy tetves csatár ne az összjátékban legyen jó, hanem rúgjon 20-30 gól között. A tegnapi meccsen pont ez volt a baj, tipikusan egy gólos meccs volt és ha nem ez a retek morata van ott és nem fejbe lövi Fabianskit behúztuk volna...

Tavaly ugyanez volt a problémánk, rengeteg helyzetet kialakítottunk de nem tudtuk belőni őket, aztán Giroud játszatásával ez némileg javult, de azért nem tőle kellene várni a csodát...

Már olyan szintre jutottam, hogy visszasírom Anelka ténykedését és róla nézek youtube videókat...
Inkább Drogbát sírom vissza, mint a medvedisznóembert.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#5908 Hozzászólás Szerző: langidave »

Van amúgy rajtam kívül más is aki visszasírja Costát? Már végignéztem Torres,Shevchenko vergődését most nézhetem Moratát, hihetetlen ez az egész számomra. Egy tetves csatár ne az összjátékban legyen jó, hanem rúgjon 20-30 gól között. A tegnapi meccsen pont ez volt a baj, tipikusan egy gólos meccs volt és ha nem ez a retek morata van ott és nem fejbe lövi Fabianskit behúztuk volna...

Tavaly ugyanez volt a problémánk, rengeteg helyzetet kialakítottunk de nem tudtuk belőni őket, aztán Giroud játszatásával ez némileg javult, de azért nem tőle kellene várni a csodát...

Már olyan szintre jutottam, hogy visszasírom Anelka ténykedését és róla nézek youtube videókat...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5909 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Nem tudom mikor fogom tudni megbocsájtani a klubnak, hogy elutasítottunk 60+m fontot Willian-ért :(
Utólag jobb így szerintem, mert úgy sem hoztunk volna helyette senkit.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5910 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem tudom mikor fogom tudni megbocsájtani a klubnak, hogy elutasítottunk 60+m fontot Willian-ért :(

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5911 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Cahill: “I don’t want to jump the gun but as things stand at this time, probably, yes ."
Cahill: “I realise that sometimes you have to make tough decisions and football doesn’t wait for people." #CFC

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5912 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:Ezt a seggfejt: https://twitter.com/btsportfootball/sta ... 9832281091" onclick="window.open(this.href);return false;

Megértem Sarrit: Alvaro has to gain confidence with one, two, three goals. I am not able to give him confidence. In this match he had three or four opportunities. He was unlucky. I hope for him in the future I can help him. But the confidence can come with goals. Maybe two goals in two matches, I don't know.
Nem tudom megnézni, de azt mutatja amikor lecserélték? Mert ott elég gázul viselkedett Alvaroka, ezért is írtam, hogy sztem ezen a ponton lefőtt neki a kávé.
mikel12 írta:Nem ertem, hogy Emersont miert hagyta otthon Sarri. Az elozo szezonban mar kiderult, hogy jo adottsagai vannak, es siman lehetne Alonso csereje, vetelytarsa. Szerintem o dobbant telen, legkesobb nyaron. Nem tudhatjuk, hogy RLC milyen allapotban volt, de biztos tudott volna vallalni 20-30 percet, ha mar elutazott a csapattal. Sarri nem a rotalas hive, es ezt mar akkor tudtuk, mielott kineveztek. Nekem is bosszanto ez az egesz, legjobban Ruben miatt, de CHO is siman kezdhetett volna. Ezzel csak az a baj, hogy ez a ket jatekos ha nem nalunk teljesedik ki, megteszik az egyik rivalisunknal. Ez a legnagyobb felelmem a csapat kapcsan.
Én még reménykedem benne, hogy a tegnap látottak miatt többet fog majd rotálni. A Paok a legmagasabban jegyzett ellenfelünk a csoportban, és idegenben rájuk borítottuk a pályát. Kb. 6-7 góllal kellett volna nyernünk, a körülményeket ismerjük. Ebből következik, hogy kb. semmitől nem kell félnünk, nyugodtan lehet a 3 fiatalunkat próbálgatni, rosszabb biztos nem lesz (inkább jobb, elnézve a tegnapi helyzetkihasználást) :roll: A statisztika sajnos nem sok bizakodásra ad okot Sarri-val kapcsolatban, de hátha. Egyéb esetben CHO-t vszinű elveszíthetjük, neki 2020-ban jár le a szerződése.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#5913 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nem ertem, hogy Emersont miert hagyta otthon Sarri. Az elozo szezonban mar kiderult, hogy jo adottsagai vannak, es siman lehetne Alonso csereje, vetelytarsa. Szerintem o dobbant telen, legkesobb nyaron. Nem tudhatjuk, hogy RLC milyen allapotban volt, de biztos tudott volna vallalni 20-30 percet, ha mar elutazott a csapattal. Sarri nem a rotalas hive, es ezt mar akkor tudtuk, mielott kineveztek. Nekem is bosszanto ez az egesz, legjobban Ruben miatt, de CHO is siman kezdhetett volna. Ezzel csak az a baj, hogy ez a ket jatekos ha nem nalunk teljesedik ki, megteszik az egyik rivalisunknal. Ez a legnagyobb felelmem a csapat kapcsan.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#5914 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ezt a seggfejt: https://twitter.com/btsportfootball/sta ... 9832281091" onclick="window.open(this.href);return false;

Megértem Sarrit: Alvaro has to gain confidence with one, two, three goals. I am not able to give him confidence. In this match he had three or four opportunities. He was unlucky. I hope for him in the future I can help him. But the confidence can come with goals. Maybe two goals in two matches, I don't know.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5915 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Emerson Palmieri @emersonpalmieri

I'm fine, I'm not injured ... Good win today boys, Come on Chelsea!!! :roll:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#5916 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Na igen, Belotti. Őt kifelejtettem. Jó magoldás lehetne, bár szerintem nem hozzá hasonlót keres Sarri, inkább olyan kell neki aki megcsinálja magának a helyzetet. Nem ügyetlen a labdával a srác, de inkább a testi ereje és a befejezése ami kiemelkedő. Viszont kétlábas a srác, ami elég egyedivé teszi, nem hátrány ez egy befejezőcsatárnál.

Szerk.: Egyébként hogy ment a Torinonak tavaly? Csak mert egy befejezőcsatárnak nem mindegy hogy muzsikál mögötte a gépezet. Nem rossz az a 13 gól 7 assist ha a Torino egyébként szarul muzsikált. Idén egyébként 5 meccsen 3 gólos, ebből 1 kupa meccs amin kettőt lőtt, a 4 bajnokiból 1et tudott megnyerni a Torino.
Ugyanúgy 9. lett a Torino, mint egy évvel korábban, 1 ponttal még többet is szereztek. A különbség annyi, hogy Belotti csúcsszezonjában jóval több gólt rúgtak, viszont jócskán többet is kaptak (71-66 / 54-46), mint tavaly. A kezdőcsapatuk sem változott túl sokat emlékeim szerint, edzőváltás történt ugyan, Mazzarri érkezett januárban. Az idei góltermésébe a kupameccset én nem számoltam bele az alsóbb osztályú ellenfél miatt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5917 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gallion írta:Ampadu új, 5 éves szerződést írt alá.

https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... an-extends" onclick="window.open(this.href);return false;
Felkészül CHO :wink:

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#5918 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Ampadu új, 5 éves szerződést írt alá.

https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... an-extends" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5919 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na igen, Belotti. Őt kifelejtettem. Jó magoldás lehetne, bár szerintem nem hozzá hasonlót keres Sarri, inkább olyan kell neki aki megcsinálja magának a helyzetet. Nem ügyetlen a labdával a srác, de inkább a testi ereje és a befejezése ami kiemelkedő. Viszont kétlábas a srác, ami elég egyedivé teszi, nem hátrány ez egy befejezőcsatárnál.

Szerk.: Egyébként hogy ment a Torinonak tavaly? Csak mert egy befejezőcsatárnak nem mindegy hogy muzsikál mögötte a gépezet. Nem rossz az a 13 gól 7 assist ha a Torino egyébként szarul muzsikált. Idén egyébként 5 meccsen 3 gólos, ebből 1 kupa meccs amin kettőt lőtt, a 4 bajnokiból 1et tudott megnyerni a Torino.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#5920 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta:
Pityee írta:
Bubi írta: Tehát összegezve én Sarri pártján állok, remélem hoz majd a télen egy agilis, technikás és erőszakos befejezőt középre mint pl Mertens volt, viszont egyetértek azokkal akik inkább Giroudot preferálják a buta Morata helyett.
Kire gondolsz? Te kit hoznál? Ki az aki megfelel ezeknek a paramétereknek és mellette még elérhető is számunkra a jelenlegi piacot tekintve? Szimplán érdekel, azért kérdezem :D Nálam Lewa a favorit, egy baj van vele, hogy már nem a legfiatalabb.
Én megpróbálnám elhozni Belottit.Talán mostmár nem kérnének érte 100-120 milliót.Az a srác rendkívül jó felépítésű,gyors,és még Moratanál is jobban fejel :D Torinóban már kimaxolta magát,eljött az ideje hogy szintet lépjen.Remélem elgondolkoznak a leigazolásán.
Bellottit pont most kéne elhozni, mert ha belendül akkor megint 120 misit kéne érte kiadni, ami esélytelen (nekünk). Bár, igaz ami igaz, az ilyen játékosokkal mindig megszívtuk, lásd torres. Mondjuk Bellotti még fiatal.

Válasz küldése