Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#5921 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta:
Pityee írta:
Bubi írta: Tehát összegezve én Sarri pártján állok, remélem hoz majd a télen egy agilis, technikás és erőszakos befejezőt középre mint pl Mertens volt, viszont egyetértek azokkal akik inkább Giroudot preferálják a buta Morata helyett.
Kire gondolsz? Te kit hoznál? Ki az aki megfelel ezeknek a paramétereknek és mellette még elérhető is számunkra a jelenlegi piacot tekintve? Szimplán érdekel, azért kérdezem :D Nálam Lewa a favorit, egy baj van vele, hogy már nem a legfiatalabb.
Én megpróbálnám elhozni Belottit.Talán mostmár nem kérnének érte 100-120 milliót.Az a srác rendkívül jó felépítésű,gyors,és még Moratanál is jobban fejel :D Torinóban már kimaxolta magát,eljött az ideje hogy szintet lépjen.Remélem elgondolkoznak a leigazolásán.
Bellottit pont most kéne elhozni, mert ha belendül akkor megint 120 misit kéne érte kiadni, ami esélytelen (nekünk). Bár, igaz ami igaz, az ilyen játékosokkal mindig megszívtuk, lásd torres. Mondjuk Bellotti még fiatal.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#5922 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:
Pityee írta:
Bubi írta: Tehát összegezve én Sarri pártján állok, remélem hoz majd a télen egy agilis, technikás és erőszakos befejezőt középre mint pl Mertens volt, viszont egyetértek azokkal akik inkább Giroudot preferálják a buta Morata helyett.
Kire gondolsz? Te kit hoznál? Ki az aki megfelel ezeknek a paramétereknek és mellette még elérhető is számunkra a jelenlegi piacot tekintve? Szimplán érdekel, azért kérdezem :D Nálam Lewa a favorit, egy baj van vele, hogy már nem a legfiatalabb.
Én megpróbálnám elhozni Belottit.Talán mostmár nem kérnének érte 100-120 milliót.Az a srác rendkívül jó felépítésű,gyors,és még Moratanál is jobban fejel :D Torinóban már kimaxolta magát,eljött az ideje hogy szintet lépjen.Remélem elgondolkoznak a leigazolásán.
Én bírom Belottit, az egyik favoritom volt a végül Morata leigazolásával záruló csatárkeresés során, de amióta tavaly nyáron 100 milliók repkedtek vele kapcsolatban és végül nem fizette ki az árát senki, azóta erősen leszállóágban van, kicsit megtörte ez fejben szerintem. Nem véletlen, hogy a tavalyi 10 gólos szezonja után már nem kapkodtak annyira érte a topklubok a nyári ablakban. Kiváló adottságokkal bír, ha idén meg tudná közelíteni a 16/17-es idénybeli gólmennyiségét (26), újra lehetne miről beszélni. Egyelőre az idei szezont sem úgy kezdte, hogy ódákat zengenének róla.

Nálam Simeone lenne az egyik favorit, amellett, hogy megfizethető, a felvetett paramétereknek is megfelel szerintem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5923 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta: Tehát összegezve én Sarri pártján állok, remélem hoz majd a télen egy agilis, technikás és erőszakos befejezőt középre mint pl Mertens volt, viszont egyetértek azokkal akik inkább Giroudot preferálják a buta Morata helyett.
Kire gondolsz? Te kit hoznál? Ki az aki megfelel ezeknek a paramétereknek és mellette még elérhető is számunkra a jelenlegi piacot tekintve? Szimplán érdekel, azért kérdezem :D Nálam Lewa a favorit, egy baj van vele, hogy már nem a legfiatalabb.
Timo Werner aki ennek leginkább megfelelne, úgy gondolom ő szép fogás lenne. Csomagban Upemacanoval. ;)

Icardi, előrelépés lennénk az interhez képest (egyelőre), de ha nem adunk neki csillagászati fizut, úgy nyilván a Real - Barca kettős közül választ - amennyiben hajlandó elhagyni az intert, mert ügye a felesége nem hozna ilyen hatalmas áldozatot, rohadt fontos dolga lehet olaszországban.

Mertens talán a leglogikusabb megoldás, de ő is erősen kifutóban van. Ugyan ez a helyzet Cavanival, ő szerintem nem fog a PSGnél maradni.

Immobile nem a legnagyobb kedvencem, de a statjai magukért beszélnek.

Érdekes megoldás lehet Inaki Williams, ő alapvetően szélső, de manapság többször csatár mint szélső. 185 cm magas, piszok gyors és érzi a kaput. Szvsz sokat fejlődött, szerintem megérett egy erősebb csapathoz.

Nem túl nagy a választék sajnos, én fiatalokkal próbálkoznék inkább, vagy ha tutira akarunk menni akkor Icardi.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5924 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Pityee írta:
Bubi írta: Tehát összegezve én Sarri pártján állok, remélem hoz majd a télen egy agilis, technikás és erőszakos befejezőt középre mint pl Mertens volt, viszont egyetértek azokkal akik inkább Giroudot preferálják a buta Morata helyett.
Kire gondolsz? Te kit hoznál? Ki az aki megfelel ezeknek a paramétereknek és mellette még elérhető is számunkra a jelenlegi piacot tekintve? Szimplán érdekel, azért kérdezem :D Nálam Lewa a favorit, egy baj van vele, hogy már nem a legfiatalabb.
Én megpróbálnám elhozni Belottit.Talán mostmár nem kérnének érte 100-120 milliót.Az a srác rendkívül jó felépítésű,gyors,és még Moratanál is jobban fejel :D Torinóban már kimaxolta magát,eljött az ideje hogy szintet lépjen.Remélem elgondolkoznak a leigazolásán.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5925 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: Tehát összegezve én Sarri pártján állok, remélem hoz majd a télen egy agilis, technikás és erőszakos befejezőt középre mint pl Mertens volt, viszont egyetértek azokkal akik inkább Giroudot preferálják a buta Morata helyett.
Kire gondolsz? Te kit hoznál? Ki az aki megfelel ezeknek a paramétereknek és mellette még elérhető is számunkra a jelenlegi piacot tekintve? Szimplán érdekel, azért kérdezem :D Nálam Lewa a favorit, egy baj van vele, hogy már nem a legfiatalabb.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5926 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Botond9797 írta: Nápolyban Mertens tolta ott, de szerintem Sarri is érzkeli a taktikai, erőnléti különbségeket a Serie A és a PL között...
A Serie A védői/védelmei igencsak kemények. De ez másodlagos. Mindegy mekkora az adott játékos ha elég technikás és elég erőszakos, mint pl Agüero vagy G.Jesus, de Sanchez is játszott csatárt az Arsenalban eredményesen. Vardy sem egy kolosszus, még is megél. A fizikum csak egy plussz a sok közül. Ha van olyan játékosod aki technikás, erőszakos, jó befejező és emellett még nagydarab is mint pl Lukaku, az egy kivételes kombinácó, de ezek a kvalitások jól használva pótolhatják egymást.

Nekem személyszerint nem elég ha egy befejezőcsatár csak helyezkedni és kiszolgálni tud. Egy csatár lőjön gólokat, legyen képes megteremteni a helyzetet és azt könyörtelenül kihasználni.

Tehát összegezve én Sarri pártján állok, remélem hoz majd a télen egy agilis, technikás és erőszakos befejezőt középre mint pl Mertens volt, viszont egyetértek azokkal akik inkább Giroudot preferálják a buta Morata helyett.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#5927 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Ez a nem mindegy

Kép

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#5928 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Olvastam Giroud legújabb nyilatkozatát .com-on és el kell mondjam, ritkán olvasni ilyen értelmes, szimpatikus nyilatkozatot. Szerintem tökéletesen illik ebbe a Sarri-féle csapatba Giroud, hiszen labdával se ügyetlen (az a sarkazás Kovacicnak :o ), és emellett erőcsatár is, a modern ék mintaképe, aki inkább lefejel, megtart, lekészít, a befejezés pedig a szélsőkre marad. Egy ilyen emberre a Sarri-féle rendszerben is szükség van, területet nyit Hazardéknak támadáskor és Hazard helyett is visszazár védekezni. Én nem bánnám, ha a francia lenne az elsőszámú ember ott a támadóhármas közepén, tudom, Nápolyban Mertens tolta ott, de szerintem Sarri is érzkeli a taktikai, erőnléti különbségeket a Serie A és a PL között...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5929 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#5930 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hazard a tegnapi mesterhármasával bekerült a klub történetènek top 10 gólszerzője közé, 94 góllal ő a 10 :) Mondhatni tegnap hivatalosan is legenda lett.

A 9. helyezett George Hildson - aki amúgy 1885-ben született és Hazard leigazolása előtt pontosan 100 évvel távozott - 108 góllal áll, tehát ha még 15-öt lő idén Eden akkor a 9. helyre is felkúszhat.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5931 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sarri on Kovacic injury: "It is nothing serious" #CFC

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#5932 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:Wallonia
Trumpsy és Ötödik Iktor hogyhogy még nem gerjedt rá erre a helyre?! :roll: :mrgreen:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5933 Hozzászólás Szerző: kazomester »

The government of Wallonia, the French-speaking southern half of Belgium, has made Eden Hazard, a Commander of the Walloon Order of Merit.

@hazardeden10’s honour is the equivalent of a UK knighthood. (Sun) :)

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#5934 Hozzászólás Szerző: Spring »

AwayRoller írta:Kezd MvG feeling lenni a srác. Amikor bizonyíthatna, mindig kinyiffan...
De ezt a srác 2014 óta bármikor lehetősége lett volna mindig eljátssza. Remy volt meg ilyen, ha valaki emlékszik rá, bármikor bevethető volt kivétel amikor sérült az első számú csatár és játszani is kene :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#5935 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Kezd MvG feeling lenni a srác. Amikor bizonyíthatna, mindig kinyiffan...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5936 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:Ruben a válogatott szünet alatt sérülést szenvedett(csak annyit láttam, hogy foot injury), pár hétre kidőlt. Épp amikor ilyen PAOK ellen bizonyíthatna...
Rohadt életbe... :x

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#5937 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ruben a válogatott szünet alatt sérülést szenvedett(csak annyit láttam, hogy foot injury), pár hétre kidőlt. Épp amikor ilyen PAOK ellen bizonyíthatna...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5938 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... at-2657753
Inkább Drinkwater csomagoljon, de Cesc-et elengedni ingyen több mint luxus lenne...
Sajnalnam, magasan az egyik kedvenc jatekosom a csapatban. Intelligens es csupa sziv jatekat egyszeruen tul impressziv nezni. ( meg ha az utolso szezonja nem is sikerult jora. )

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5939 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... at-2657753" onclick="window.open(this.href);return false;
Inkább Drinkwater csomagoljon, de Cesc-et elengedni ingyen több mint luxus lenne...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#5940 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

kecske01 írta:
kazomester írta:#Willian wants to agree a new contract with #cfc and stay for another five years. Istenem, ne....
5 év. Mire? 2 év és kuka az egész játékos. Tempójából tud megélni.
Egyébként is már csak 1 éves szerződéseket fognak neki kínálni - remélem :roll:

Válasz küldése