Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#6101 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Szerencsenk van. Imadja a csaladja Londont, es o is imadja a klubot. Mar reg tul nott a Chelsea-n, csak a hulye nem veszi eszre. Nalam a vilagon ott van a TOP5-ben, de ha elfogult vagyok akkor talan TOP3 is. Nem nyavajog, pedig egy szavunk nem lehetett volna, ha most Real jatekoskent beszelunk rola. Neki koszonhetjuk az FA Kupa gyozelmet, es a belga valogatott vezere is volt a VB-n. Szintet lepett egyertelmuen, mert eddig a sajat arnyekabol nem nagyon tudott kilepni ha vissza emlekeztek, de most vegre igen. Es igen, halasak lehetunk neki, amiert nem kezdett el ugy viselkedni mint a jo baratja, hanem elfogadta, hogy ez a helyzet es dolgozik tovabb. Az ilyen meg is erdemli a nagyobb fizetest meg mindent.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#6102 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Pityee írta:
Sheenka írta:Hazard a világ összes csapatában elférne, ott játszana ahol akar. Ehhez képest igenis áldozat, hogy ezt teszi, és egészen addig áldozat lesz, ameddig nem a legjobb egy vagy két csapatban játszik, mert oda való, a Chelsea pedig jelen pillanatban nem az.

Azt, hogy mennyit keres, meg hogy így sem kell nyomorognia nem értem. Miért kéne nyomorognia? Kit érdekel, hogy ki keres nála kevesebbet?
Nem játszhat mindenki a világ TOP 3 klubjában. Ja és lehet máshol nem lenne ekkora királyként kezelve, mint ahogy itt.
Nem, mindenki nyilván nem, de azért Hazard bőven az a kategória, aki megtehetné.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6103 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sheenka írta:Hazard a világ összes csapatában elférne, ott játszana ahol akar. Ehhez képest igenis áldozat, hogy ezt teszi, és egészen addig áldozat lesz, ameddig nem a legjobb egy vagy két csapatban játszik, mert oda való, a Chelsea pedig jelen pillanatban nem az.

Azt, hogy mennyit keres, meg hogy így sem kell nyomorognia nem értem. Miért kéne nyomorognia? Kit érdekel, hogy ki keres nála kevesebbet?
Nem játszhat mindenki a világ TOP 3 klubjában. Ja és lehet máshol nem lenne ekkora királyként kezelve, mint ahogy itt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#6104 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Hazard a világ összes csapatában elférne, ott játszana ahol akar. Ehhez képest igenis áldozat, hogy ezt teszi, és egészen addig áldozat lesz, ameddig nem a legjobb egy vagy két csapatban játszik, mert oda való, a Chelsea pedig jelen pillanatban nem az.

Azt, hogy mennyit keres, meg hogy így sem kell nyomorognia nem értem. Miért kéne nyomorognia? Kit érdekel, hogy ki keres nála kevesebbet?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6105 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
Pityee írta:Először próbálj szöveget értelmezni, aztán káromkodj :wink: Én sem a pénzt és annak nagyságát helyeztem előtérbe. Az volt a mondandóm lényege, hogy ne állítsuk már be Hazardot úgy, mintha ezentúl nyomorognia kellene, amiért ekkora áldozatot hozott meg, hogy itt maradt. Nem történt visszalépés a karrierjében sem, szakmailag sem és természetesen pénzügyileg sem. De örülök neki, hogy te megragadtad újfent a lényeget és ezt sikerült párosítanod egy-két szép szóval a szótáradból. Szívesen.
De történt visszalépés, ugyanis idén esélye sincs megnyerni a Bl-t, nem úgy, mint a Real-ban (vagy tavaly). Elnézést a szóhasználatért, a te írásaid mindig a legrosszabbat hozzák ki belőlem :)
Idén a Madriddal sem nyerné meg elhiheted. Amúgy meg ez ellen könnyen tehetsz, használd a haragos funkciót és voala :wink:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6106 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Először próbálj szöveget értelmezni, aztán káromkodj :wink: Én sem a pénzt és annak nagyságát helyeztem előtérbe. Az volt a mondandóm lényege, hogy ne állítsuk már be Hazardot úgy, mintha ezentúl nyomorognia kellene, amiért ekkora áldozatot hozott meg, hogy itt maradt. Nem történt visszalépés a karrierjében sem, szakmailag sem és természetesen pénzügyileg sem. De örülök neki, hogy te megragadtad újfent a lényeget és ezt sikerült párosítanod egy-két szép szóval a szótáradból. Szívesen.
De történt visszalépés, ugyanis idén esélye sincs megnyerni a Bl-t, nem úgy, mint a Real-ban (vagy tavaly). Elnézést a szóhasználatért, a te írásaid mindig a legrosszabbat hozzák ki belőlem :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6107 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
Pityee írta:Azért nembaj ha nem fogom megsajnálni, hogy itt kellett maradnia a világ legjobb bajnokságának egyik top csapatában, ráadásul a csapat legjobban megfizetett játékosaként? :D Félreértés ne essék, korrekt dolognak tartom, hogy így BL nélkül is maradt (egyenlőre) és tisztában vagyok vele, hogy ezt az összeget máshol is valszeg megkapná, de ne csináljunk már úgy mintha akkora dolgokról kellett volna lemondania és mostantól szárazkenyeren és vízen kéne élnie :D Más emberek, a heti fizujának az 1 százalékáért sem dolgoznak és mégsem tehetik meg, hogy egyik napról másikra elkezdenek találgatni, otthagyják a munkahelyüket csak mert nem kedvezőek a feltételek és más után néznek.
Édes faszom, ki beszél itt a pénzről? Nem azért akar a Real-ban játszani, mert ott többet kapna, hanem azért, mert ott nagyobb az ambíció és patinásabb klub. Ha a pénzről lenne szó, már rég aláírta volna a billiós új kontraktot.
Először próbálj szöveget értelmezni, aztán káromkodj :wink: Én sem a pénzt és annak nagyságát helyeztem előtérbe. Az volt a mondandóm lényege, hogy ne állítsuk már be Hazardot úgy, mintha ezentúl nyomorognia kellene, amiért ekkora áldozatot hozott meg, hogy itt maradt. Nem történt visszalépés a karrierjében sem, szakmailag sem és természetesen pénzügyileg sem. De örülök neki, hogy te megragadtad újfent a lényeget és ezt sikerült párosítanod egy-két szép szóval a szótáradból. Szívesen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6108 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
Dízel írta:
Szabi írta:Hazard állítólag a BL-kvalifikáció elérésétől tette függővé a szerződéshosszabbításának tényét.

Eden Hazard’s decision over whether to sign a new Chelsea contract worth a reported £300,000-a-week will rest on whether the club reaches next season’s Champions League, The Times report.
Teljesen korrekt feltétel. Már az is sokat elmond róla, hogy még itt van és ilyen kedvvel játszik :!:
Azért nembaj ha nem fogom megsajnálni, hogy itt kellett maradnia a világ legjobb bajnokságának egyik top csapatában, ráadásul a csapat legjobban megfizetett játékosaként? :D Félreértés ne essék, korrekt dolognak tartom, hogy így BL nélkül is maradt (egyenlőre) és tisztában vagyok vele, hogy ezt az összeget máshol is valszeg megkapná, de ne csináljunk már úgy mintha akkora dolgokról kellett volna lemondania és mostantól szárazkenyeren és vízen kéne élnie :D Más emberek, a heti fizujának az 1 százalékáért sem dolgoznak és mégsem tehetik meg, hogy egyik napról másikra elkezdenek találgatni, otthagyják a munkahelyüket csak mert nem kedvezőek a feltételek és más után néznek.
Édes faszom, ki beszél itt a pénzről? Nem azért akar a Real-ban játszani, mert ott többet kapna, hanem azért, mert ott nagyobb az ambíció és patinásabb klub. Ha a pénzről lenne szó, már rég aláírta volna a billiós új kontraktot.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6109 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:
Szabi írta:Hazard állítólag a BL-kvalifikáció elérésétől tette függővé a szerződéshosszabbításának tényét.

Eden Hazard’s decision over whether to sign a new Chelsea contract worth a reported £300,000-a-week will rest on whether the club reaches next season’s Champions League, The Times report.
Teljesen korrekt feltétel. Már az is sokat elmond róla, hogy még itt van és ilyen kedvvel játszik :!:
Azért nembaj ha nem fogom megsajnálni, hogy itt kellett maradnia a világ legjobb bajnokságának egyik top csapatában, ráadásul a csapat legjobban megfizetett játékosaként? :D Félreértés ne essék, korrekt dolognak tartom, hogy így BL nélkül is maradt (egyenlőre) és tisztában vagyok vele, hogy ezt az összeget máshol is valszeg megkapná, de ne csináljunk már úgy mintha akkora dolgokról kellett volna lemondania és mostantól szárazkenyeren és vízen kéne élnie :D Más emberek, a heti fizujának az 1 százalékáért sem dolgoznak és mégsem tehetik meg, hogy egyik napról másikra elkezdenek találgatni, otthagyják a munkahelyüket csak mert nem kedvezőek a feltételek és más után néznek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#6110 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta:Hazard állítólag a BL-kvalifikáció elérésétől tette függővé a szerződéshosszabbításának tényét.

Eden Hazard’s decision over whether to sign a new Chelsea contract worth a reported £300,000-a-week will rest on whether the club reaches next season’s Champions League, The Times report.
Teljesen korrekt feltétel. Már az is sokat elmond róla, hogy még itt van és ilyen kedvvel játszik :!:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6111 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hazard állítólag a BL-kvalifikáció elérésétől tette függővé a szerződéshosszabbításának tényét.

Eden Hazard’s decision over whether to sign a new Chelsea contract worth a reported £300,000-a-week will rest on whether the club reaches next season’s Champions League, The Times report.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#6112 Hozzászólás Szerző: focimark »

kazomester írta:Eden Hazard:

“Everybody know what I have said after the World Cup. But I’m happy here. I don’t want to talk about it yet. A lot has been said, but at the moment I’m happy. I have two years left on my contract and we’ll see what happens. Leaving this year? I won’t go.” (RMC)

“We have seen today that the fans quite like me. I’m good where I am. Let’s see what happens in one or two years.”

Köszönjék meg neki, hogy türelmes, jövőre villantani kell nyáron.
Szerintem jövő nyáron megy. 28 évesen már tényleg az utolsó lehetősége lesz a Realhoz menni, ráadásul áron alul vihetik majd.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6113 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Eden Hazard:

“Everybody know what I have said after the World Cup. But I’m happy here. I don’t want to talk about it yet. A lot has been said, but at the moment I’m happy. I have two years left on my contract and we’ll see what happens. Leaving this year? I won’t go.” (RMC)

“We have seen today that the fans quite like me. I’m good where I am. Let’s see what happens in one or two years.”

Köszönjék meg neki, hogy türelmes, jövőre villantani kell nyáron.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6114 Hozzászólás Szerző: Pityee »

#nyilatkozat | Hazard: "Mindenki tudja mit mondtam a VB után, de boldog vagyok itt. Egyelőre nem szeretnék ezzel foglalkozni, sok minden elhangzott, azonban jelen pillanatban jól érzem magam. 2 év van hátra a szerződésemből, majd meglátjuk mit hoz a jövő. Hogy elmegyek-e idén? Nem, nem fogok. Ma is látható volt, hogy a szurkolók szeretnek. Jelenleg jó vagyok ott, ahol vagyok. Meglátjuk mi lesz egy vagy két éven belül."
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#6115 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Frankie1986 írta:Nekem Willian hibája után amiből az első gólt kaptuk nem tetszett egyáltalán,hogy vissza sem futott.
Én simán eladtam volna 40 körüli összegért Barcának tipikus brazil,amikor elkapja a fonalat akkor
zseniális dolgokat tud,de több a gyenge meccse mint jó,kiegyensúlyozatlan.
A második gólnál is csak setalgatott.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6116 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Frankie1986 írta:Nekem Willian hibája után amiből az első gólt kaptuk nem tetszett egyáltalán,hogy vissza sem futott.
Én simán eladtam volna 40 körüli összegért Barcának tipikus brazil,amikor elkapja a fonalat akkor
zseniális dolgokat tud,de több a gyenge meccse mint jó,kiegyensúlyozatlan.
Hát igen.. Kva jól járt a Barca hogy az 55 millió fontos Willian üzlet helyett 41 millió euróért vették meg Malcomot. Nekem nincs bajom Vilivel, de ezt a két összeget nézve nehéz azt mondani hogy jó döntés volt itt tartani.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#6117 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Nekem Willian hibája után amiből az első gólt kaptuk nem tetszett egyáltalán,hogy vissza sem futott.
Én simán eladtam volna 40 körüli összegért Barcának tipikus brazil,amikor elkapja a fonalat akkor
zseniális dolgokat tud,de több a gyenge meccse mint jó,kiegyensúlyozatlan.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#6118 Hozzászólás Szerző: laczze »

Николаевич írta:Sarri megtartotta délután a kötelező pre-Arsenal sajtótájézkoztatót, két említésre méltó dolgot mondott:

- Cesc továbbra is sérült, jövő hèten talán visszatér
- teljesen biztos benne hogy Hazard marad
Plusz hogy bízik Morata ban, önbizalomra van szüksége, de nem aggódik miatta.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6119 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Sarri megtartotta délután a kötelező pre-Arsenal sajtótájézkoztatót, két említésre méltó dolgot mondott:

- Cesc továbbra is sérült, jövő hèten talán visszatér
- teljesen biztos benne hogy Hazard marad

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6120 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bárcsak a főnököm látná mennyire csak a pénzért járok be, na meg facebookozni, egyből előléptetne.

Válasz küldése