Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#6081 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta:Hazard állítólag a BL-kvalifikáció elérésétől tette függővé a szerződéshosszabbításának tényét.

Eden Hazard’s decision over whether to sign a new Chelsea contract worth a reported £300,000-a-week will rest on whether the club reaches next season’s Champions League, The Times report.
Teljesen korrekt feltétel. Már az is sokat elmond róla, hogy még itt van és ilyen kedvvel játszik :!:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6082 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hazard állítólag a BL-kvalifikáció elérésétől tette függővé a szerződéshosszabbításának tényét.

Eden Hazard’s decision over whether to sign a new Chelsea contract worth a reported £300,000-a-week will rest on whether the club reaches next season’s Champions League, The Times report.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#6083 Hozzászólás Szerző: focimark »

kazomester írta:Eden Hazard:

“Everybody know what I have said after the World Cup. But I’m happy here. I don’t want to talk about it yet. A lot has been said, but at the moment I’m happy. I have two years left on my contract and we’ll see what happens. Leaving this year? I won’t go.” (RMC)

“We have seen today that the fans quite like me. I’m good where I am. Let’s see what happens in one or two years.”

Köszönjék meg neki, hogy türelmes, jövőre villantani kell nyáron.
Szerintem jövő nyáron megy. 28 évesen már tényleg az utolsó lehetősége lesz a Realhoz menni, ráadásul áron alul vihetik majd.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6084 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Eden Hazard:

“Everybody know what I have said after the World Cup. But I’m happy here. I don’t want to talk about it yet. A lot has been said, but at the moment I’m happy. I have two years left on my contract and we’ll see what happens. Leaving this year? I won’t go.” (RMC)

“We have seen today that the fans quite like me. I’m good where I am. Let’s see what happens in one or two years.”

Köszönjék meg neki, hogy türelmes, jövőre villantani kell nyáron.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6085 Hozzászólás Szerző: Pityee »

#nyilatkozat | Hazard: "Mindenki tudja mit mondtam a VB után, de boldog vagyok itt. Egyelőre nem szeretnék ezzel foglalkozni, sok minden elhangzott, azonban jelen pillanatban jól érzem magam. 2 év van hátra a szerződésemből, majd meglátjuk mit hoz a jövő. Hogy elmegyek-e idén? Nem, nem fogok. Ma is látható volt, hogy a szurkolók szeretnek. Jelenleg jó vagyok ott, ahol vagyok. Meglátjuk mi lesz egy vagy két éven belül."
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#6086 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Frankie1986 írta:Nekem Willian hibája után amiből az első gólt kaptuk nem tetszett egyáltalán,hogy vissza sem futott.
Én simán eladtam volna 40 körüli összegért Barcának tipikus brazil,amikor elkapja a fonalat akkor
zseniális dolgokat tud,de több a gyenge meccse mint jó,kiegyensúlyozatlan.
A második gólnál is csak setalgatott.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6087 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Frankie1986 írta:Nekem Willian hibája után amiből az első gólt kaptuk nem tetszett egyáltalán,hogy vissza sem futott.
Én simán eladtam volna 40 körüli összegért Barcának tipikus brazil,amikor elkapja a fonalat akkor
zseniális dolgokat tud,de több a gyenge meccse mint jó,kiegyensúlyozatlan.
Hát igen.. Kva jól járt a Barca hogy az 55 millió fontos Willian üzlet helyett 41 millió euróért vették meg Malcomot. Nekem nincs bajom Vilivel, de ezt a két összeget nézve nehéz azt mondani hogy jó döntés volt itt tartani.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#6088 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Nekem Willian hibája után amiből az első gólt kaptuk nem tetszett egyáltalán,hogy vissza sem futott.
Én simán eladtam volna 40 körüli összegért Barcának tipikus brazil,amikor elkapja a fonalat akkor
zseniális dolgokat tud,de több a gyenge meccse mint jó,kiegyensúlyozatlan.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#6089 Hozzászólás Szerző: laczze »

Николаевич írta:Sarri megtartotta délután a kötelező pre-Arsenal sajtótájézkoztatót, két említésre méltó dolgot mondott:

- Cesc továbbra is sérült, jövő hèten talán visszatér
- teljesen biztos benne hogy Hazard marad
Plusz hogy bízik Morata ban, önbizalomra van szüksége, de nem aggódik miatta.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6090 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Sarri megtartotta délután a kötelező pre-Arsenal sajtótájézkoztatót, két említésre méltó dolgot mondott:

- Cesc továbbra is sérült, jövő hèten talán visszatér
- teljesen biztos benne hogy Hazard marad

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6091 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bárcsak a főnököm látná mennyire csak a pénzért járok be, na meg facebookozni, egyből előléptetne.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6092 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:Azt rebesgetik, hogy Willian-t meg akarják ajándékozni egy új szerződéssel és még az 1 éves szabályt is felrúgnák :lol: Banter klub.
Pont most olvastam én is, a klub iránti elkötelezettségét és a pályán mutatott teljesítményét emelik ki. Egy új, kétéves szerződést érhet neki mindez fizuemeléssel.

Willian is set to be rewarded for standing by Chelsea with a new contract. And the club may even soften its traditionally strict one-year extension policy for older players because of his commitment and high-energy football. #CFC

Willian’s loyalty and more importantly the fact he is showing no signs of slowing down on the pitch has been noted. A 2-year extension could be on the cards along with a pay rise for the hardworking midfielder who has been at Chelsea for five years. #CFC (Sun)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6093 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Azt rebesgetik, hogy Willian-t meg akarják ajándékozni egy új szerződéssel és még az 1 éves szabályt is felrúgnák :lol: Banter klub.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6094 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:https://twitter.com/VictorMoses/status/ ... 6413151232

Chelsea’s Victor Moses has announced his decision to retire from international football – aged 27.
Komoly veszélynek vannak kitéve, főleg a családjaik (Mikel, ugye), gondolom ezért mondta le.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6095 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://twitter.com/VictorMoses/status/ ... 6413151232" onclick="window.open(this.href);return false;

Chelsea’s Victor Moses has announced his decision to retire from international football – aged 27.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6096 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:Attól tartok 29 évesen amikor lejár a szerződése, és tegyük fel itt hagyna minket ingyen, már a top top csapatok top top vágyott igazolásai közt nem lesz ott. Szerintem 2 év múlva hamarabb raknak le 200 millát Mbappért, bár ettől még ingyen elmehetne, értem, de azt kötve hiszem.
Meg amúgy az egészet. 27 éves, nem lesz Bl idén, ha most nem ment el, akkor ő már itt maradt, amíg úgymond az elit része. Majd lehet 30 felett eligazolás a Juvéba pl.
Ezen a forgatókönyvön sokat erősítene mondjuk az, ha idén Bl-t érő helyen végeznénk, vagy megnyernénk az EL-t.
Mondjuk még idén télen elmehet, de reméljük Kürtös nem fogja telebeszélni a fejét.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6097 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Attól tartok 29 évesen amikor lejár a szerződése, és tegyük fel itt hagyna minket ingyen, már a top top csapatok top top vágyott igazolásai közt nem lesz ott. Szerintem 2 év múlva hamarabb raknak le 200 millát Mbappért, bár ettől még ingyen elmehetne, értem, de azt kötve hiszem.
Meg amúgy az egészet. 27 éves, nem lesz Bl idén, ha most nem ment el, akkor ő már itt maradt, amíg úgymond az elit része. Majd lehet 30 felett eligazolás a Juvéba pl.
Ezen a forgatókönyvön sokat erősítene mondjuk az, ha idén Bl-t érő helyen végeznénk, vagy megnyernénk az EL-t.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6098 Hozzászólás Szerző: Pityee »

zoli0415 írta:
Pityee írta:Oké meg minden szuper, hogy elszántan és boldogan tért vissza, de szerintem addig senki nem nyugodhat meg, amíg nem írja alá az új szerződését. Mert van egy sanda gyanúm, hogy ha most nem is, de jövőre ingyen elmegy a madridhoz és az sokkal nagyobb bukta lenne számunkra. Az MU is most fog hosszabbítani De Geával, de a mi Hazardunk, valahogy nagyon hallgat az új szerződéssel kapcsolatban.
2 év múlva jár le a szerződése nem jövőre.
Tök mindegy, a lényeg ugyanaz, hogy rosszabb lenne elengedni ingyen, mintha most ment volna.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Játékosok

#6099 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Pityee írta:Oké meg minden szuper, hogy elszántan és boldogan tért vissza, de szerintem addig senki nem nyugodhat meg, amíg nem írja alá az új szerződését. Mert van egy sanda gyanúm, hogy ha most nem is, de jövőre ingyen elmegy a madridhoz és az sokkal nagyobb bukta lenne számunkra. Az MU is most fog hosszabbítani De Geával, de a mi Hazardunk, valahogy nagyon hallgat az új szerződéssel kapcsolatban.
2 év múlva jár le a szerződése nem jövőre.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6100 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Oké meg minden szuper, hogy elszántan és boldogan tért vissza, de szerintem addig senki nem nyugodhat meg, amíg nem írja alá az új szerződését. Mert van egy sanda gyanúm, hogy ha most nem is, de jövőre ingyen elmegy a madridhoz és az sokkal nagyobb bukta lenne számunkra. Az MU is most fog hosszabbítani De Geával, de a mi Hazardunk, valahogy nagyon hallgat az új szerződéssel kapcsolatban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése