Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Játékosok

#6221 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Megyó írta:
focimark írta:EXCLUSIVE: Willian tells ESPN Brasil that Jose Mourinho is the best manager he's ever worked with and he would like to play for him again. https://t.co/ker0RiyGcH" onclick="window.open(this.href);return false;
Are You kidding me? Mi a fasz van gyerekek? Bosszút állnak a true blue tagok és lelépnek utolsó nap?
ha tudnánk pótolni nem sírnék utána!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6222 Hozzászólás Szerző: Megyó »

focimark írta:EXCLUSIVE: Willian tells ESPN Brasil that Jose Mourinho is the best manager he's ever worked with and he would like to play for him again. https://t.co/ker0RiyGcH" onclick="window.open(this.href);return false;
Are You kidding me? Mi a fasz van gyerekek? Bosszút állnak a true blue tagok és lelépnek utolsó nap?

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#6223 Hozzászólás Szerző: Traxver »

adrian1989 írta:
remélem jól megbassza a klub.
én is, komolyan itt tart a labdarúgás, hogy egy profi játékos azzal hisztizik, hogy nem jár edzésre mert el akar igazolni?
Dembele szint komolyan mondom...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#6224 Hozzászólás Szerző: focimark »

EXCLUSIVE: Willian tells ESPN Brasil that Jose Mourinho is the best manager he's ever worked with and he would like to play for him again. https://t.co/ker0RiyGcH" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#6225 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:
kecske01 írta:
kazomester írta:Matt Law @Matt_Law_DT

6 perccel ezelőtt

Exclusive: Courtois goes AWOL to try to force Chelsea exit. :|
Mi az a AWOL?
Azt jelenti tudtommal, hogy engedély nélkül marad távol (ez esetben nem hajlandó edzésre járni).
remélem jól megbassza a klub.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6226 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta:
kazomester írta:Matt Law @Matt_Law_DT

6 perccel ezelőtt

Exclusive: Courtois goes AWOL to try to force Chelsea exit. :|
Mi az a AWOL?
Azt jelenti tudtommal, hogy engedély nélkül marad távol (ez esetben nem hajlandó edzésre járni).
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6995
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6227 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta:Matt Law @Matt_Law_DT

6 perccel ezelőtt

Exclusive: Courtois goes AWOL to try to force Chelsea exit. :|
Mi az a AWOL?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6228 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Matt Law @Matt_Law_DT

6 perccel ezelőtt

Exclusive: Courtois goes AWOL to try to force Chelsea exit. :|

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#6229 Hozzászólás Szerző: langidave »

Ezért nem feltétlenül jó, hogy ennyire Jorginhora bízzuk a játék felépítését, mert Pep megoldotta úgy a dolgot, hogy amint hozzá került a labda egyből ketten rárontottak, mert neki kellett volna osztani a labdákat... Nem tudom, hogy kerülte meg ezt a Napoliban mert nem nagyon láttam meccseket tőlük.

Luizhoz meg azért annyit hozzátennék, hogy ha jól olvastam 180 napja ez volt az első "éles" mérkőzése...

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#6230 Hozzászólás Szerző: Gaba »

#BREAKING | A Premier League hivatalos oldala szerint Ruben-Loftus Cheek ismét kölcsönbe került a Crystal Palacehoz. Érdekesség, hogy magát a hírt még egyik csapat sem erősítette meg.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6231 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:Nekem tegnap nagyon ugy nezett ki, hogy Jorginho es Fabregas kioltjak egymast eleg kemenyen. Mind a ketto melysegi iranyito, plusz pont Jorginhonak, hogy o azert eleg jol vedekezik is mellette (tegnap mondjuk eleg tragyan jatszott). Barkley-t mindenkepp jatszatnam, fekszik neki ez a rendszer egyertelmu, talan o ertette meg a leghamarabb, hogy mit is ker Sarri. Jorginho-Kante-Barkley kozeppalyas harmas szerintem nem lesz rossz. Azert 2,5 het alatt ne varjunk csodat ugy a rekordbajnok ellen, hogy a legjobbjaink mind hianyoztak a kopaszka meg felkuldte szinte a legjobb csapatat. Nem gondoltam volna, de a vedekezessel lesznek itt nagy problemak, Luiznak meg Rudigernek ossze kell szoknia, habar Azpi eleg jol jatszott de neki is vissza kell szoknia a szelre, es hat nagy kerdes Alonso, hogy negy vedos rendszerben hasznalhato-e. Az utobbi idokhez kepest full mast akar jatszatni a csapattal az edzo, es a jatekosok is talan inkabb az 5 vedos rendszernek vannak meg, mivel Conte ugy igazolt. Ezert is lett volna fontos Higuain, meg meg egy-ket jatekos, hogy minel hamarabb a sajat kepere formalja a keretet az olasz, hat de keso banat, nem hiszem, hogy nagy mozgolodas lesz ebben a par napban, es igy nehez lesz. Tudta a vezetoseg nagyon jol, hogy Sarri ezt a focit jatssza, megis vallaltak, aztan meg az embereit nem kepesek neki ide hozni. Nem is mi lennenk.
Szegény Fabregas olyan csiga lassú már, hogy ebben a rendszerben csak csereként lehet majd haszna, ha arra a 20-30 percre fel tudja magát pörgetni. Neki egy 4-2-3-1 feküdhetne még, nem tudom Sarri-tól várhatunk-e valaha ilyen próbálgatásokat, addig sztem felejtős. Ahogy te is mondod, Jorginho - Kanté - Barkley lesz az alapkezdő (titkon reménykedem RLC berobbanásában, de nem teszek rá 10ft-ot sem). Luiz-nak és Alonso-nak is szüksége van a backup-ra, amit ebben a rendszerben nem fognak megkapni, ezért sem lesznek képesek jól teljesíteni szerintem. Emellett Alonso olyan csiga lassú, hogy már fel sem mert menni (overlap) CHO elé, de még így is simán elől ragadt mind2 gólnál, ráadásul néha érthetetlen módon befelé húzott, ezzel utcalány nagy területet hagyva a szélsőnek.
https://pbs.twimg.com/media/Dj2uvaSW0AQWt7y.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Dj2qTVLW4AEgclG.jpg

Sarri azt mondta szeret a meglévőkkel dolgozni, és fejleszteni őket, hát ha belátható időn belül stabillá teszi a védelmünket minden elismerésem az övé. Komoly munka lesz.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6232 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Korábban az Empoli-ban a 4-3-1-2-t játszatta, most utánanéztem, Nápolyban is ezzel a felállással kezdte, ezzel az eredménysorral: Sassuolo - Napoli 2-1, Napoli - Sampdoria 2-2, Empoli - Napoli 2-2... Magyarul három forduló után 2 pontjuk volt a megszerezhető 9-ből. Állítólag mindezek után az is erősen megfordult De Laurentiis fejében, hogy rossz húzás volt kinevezni és menesztik Sarri-t.
Majd átállt a 4-3-3-ra és sorra gyalulták le a (nem gyenge) csapatokat: Lazio 5-0, Juve 2-1, Milan 4-0, Fiorentina 2-1 (öt fordulón belül volt négy ilyen meccsük).

Tavaly a Bridge-n a félpályát is alig léptük az egész meccsen full kezdővel a City ellen, most ugyanazzal a garnitúrával, a legjobbjaink nélkül 3 hét felkészülés után kár lett volna csodát várni, persze ennél a tegnapinál azért én is többre számítottam. A Huddersfield ellen kezdünk szerencsére, 75-25 lesz kb. a labdabirtoklás a javunkra, remélhetőleg hamar feltörjük a védelmüket és akkor sima meccs lesz.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6806
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6233 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:Nekem tegnap nagyon ugy nezett ki, hogy Jorginho es Fabregas kioltjak egymast eleg kemenyen. Mind a ketto melysegi iranyito, plusz pont Jorginhonak, hogy o azert eleg jol vedekezik is mellette (tegnap mondjuk eleg tragyan jatszott). Barkley-t mindenkepp jatszatnam, fekszik neki ez a rendszer egyertelmu, talan o ertette meg a leghamarabb, hogy mit is ker Sarri. Jorginho-Kante-Barkley kozeppalyas harmas szerintem nem lesz rossz. Azert 2,5 het alatt ne varjunk csodat ugy a rekordbajnok ellen, hogy a legjobbjaink mind hianyoztak a kopaszka meg felkuldte szinte a legjobb csapatat. Nem gondoltam volna, de a vedekezessel lesznek itt nagy problemak, Luiznak meg Rudigernek ossze kell szoknia, habar Azpi eleg jol jatszott de neki is vissza kell szoknia a szelre, es hat nagy kerdes Alonso, hogy negy vedos rendszerben hasznalhato-e. Az utobbi idokhez kepest full mast akar jatszatni a csapattal az edzo, es a jatekosok is talan inkabb az 5 vedos rendszernek vannak meg, mivel Conte ugy igazolt. Ezert is lett volna fontos Higuain, meg meg egy-ket jatekos, hogy minel hamarabb a sajat kepere formalja a keretet az olasz, hat de keso banat, nem hiszem, hogy nagy mozgolodas lesz ebben a par napban, es igy nehez lesz. Tudta a vezetoseg nagyon jol, hogy Sarri ezt a focit jatssza, megis vallaltak, aztan meg az embereit nem kepesek neki ide hozni. Nem is mi lennenk.
Igen sajnos ez nálunk az egyik legnagyobb gond. Váltogatjuk az edzőket, mint más az alsóneműt, de egyik edző sem formálhatja saját maga ízlésére a keretet, hiába kérnek új A kategóriás játékosokat, kapnak cserébe senkit vagy B-C kategóriás játékosokat. Aztán persze minden az edzőn van leverve és mindig az edző issza meg a levét, én nagyon csodálkozom, hogy van egyáltalán még olyan edző aki tényleg ide akar szívvel jönni. Nagyon rondán van bánva itt minden edzővel, az egyetlen amiért szerintem elviselik ezt a bánásmódot, az a pénz, mert megfizetve jól megvannak. Sőt túl vannak fizetve. Oké Sarri mellet most az szól, hogy szeret abból dogozni ami a rendelkezésére áll, na de ha van egy filozófiája amit szeretne átvinni egy csapatra, ahhoz elengedhetetlen, hogy olyan filozófiájú játékosai legyenek. Szerintem a volt csapatából, a keret felét idehozná legszívesebben. Pont tegnap mondták, hogy Sarri alatt a Napolinak meccsenként 2-es rúgott gólátlaga volt, legmagasabb a Serie A-ban. A mi csapatunknak tegnap meg helyzete sem volt nagyon és a támadószekcióba már csak Michy/Giroud/Hazard érkezik, szóval ne Kantétól várjuk a gólokat és a gólhelyzeteket. Rendben, jogos 2 és fél hét alatt nem lehet megvalósítani egy új filozófiát, de attól tartok, hogy ezzel a játékoskerettel egy szezon alatt sem lehet véghezvinni, mert egyszerűen ez a keret nem áll olyan labdaügyes játékosokból mint a Napoli-é sajnos. Arról nem is beszélve, hogy Napoliban a játékosok teljes odaadással, szívvel játszanak a csapatukért, itt meg ezt maximum Azpi, Luiz és Kanté képviseli.

Lehetséges a mi játékosainkra (kényes zsoldosokra) is ráférne egy ilyen Bielsa féle rápirítás: https://www.facebook.com/nsonline/video ... 098226941/" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#6234 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nekem tegnap nagyon ugy nezett ki, hogy Jorginho es Fabregas kioltjak egymast eleg kemenyen. Mind a ketto melysegi iranyito, plusz pont Jorginhonak, hogy o azert eleg jol vedekezik is mellette (tegnap mondjuk eleg tragyan jatszott). Barkley-t mindenkepp jatszatnam, fekszik neki ez a rendszer egyertelmu, talan o ertette meg a leghamarabb, hogy mit is ker Sarri. Jorginho-Kante-Barkley kozeppalyas harmas szerintem nem lesz rossz. Azert 2,5 het alatt ne varjunk csodat ugy a rekordbajnok ellen, hogy a legjobbjaink mind hianyoztak a kopaszka meg felkuldte szinte a legjobb csapatat. Nem gondoltam volna, de a vedekezessel lesznek itt nagy problemak, Luiznak meg Rudigernek ossze kell szoknia, habar Azpi eleg jol jatszott de neki is vissza kell szoknia a szelre, es hat nagy kerdes Alonso, hogy negy vedos rendszerben hasznalhato-e. Az utobbi idokhez kepest full mast akar jatszatni a csapattal az edzo, es a jatekosok is talan inkabb az 5 vedos rendszernek vannak meg, mivel Conte ugy igazolt. Ezert is lett volna fontos Higuain, meg meg egy-ket jatekos, hogy minel hamarabb a sajat kepere formalja a keretet az olasz, hat de keso banat, nem hiszem, hogy nagy mozgolodas lesz ebben a par napban, es igy nehez lesz. Tudta a vezetoseg nagyon jol, hogy Sarri ezt a focit jatssza, megis vallaltak, aztan meg az embereit nem kepesek neki ide hozni. Nem is mi lennenk.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6235 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Vegyünk egy teoretikus világot, ahol minden játékosunk motivált és tegyük fel, ambíciókkal játszik a csapatért :D

Hazard - Michy - a fiatal srác
Barkley - Kanté - Jorginho
Alonso - Rüdiger - Luiz - Azpi
Nem Kurtoá

A védelem nem feltétlenül jó így, a középpálya még okénak is mondható, a fentebbi szekcióban meg sok a kérdés, de jól is elsülhet.
:)

szerk.: komolyra fordítva, azért nem rossz a keret, ha mindenki itt van. Kulcskérdés mi lesz csatárposzton, illetve, hogy a védelem átjáróház lesz-e. BTW kicsit méltatlannak érzem Alonso hirtelen savazását. Nem ez a legjobb felállás neki, mert a védekezése egyedül gyengus lesz. Reméljük felveszi a fordulatszámot, én nagyon megszerettem őt...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6236 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Maurizio Sarri on Courtois and Hazard: “I have already talked to Courtois and Hazard two days ago. (giggles) I think there is more good news than bad news.” #cfc Hmm.

Se queda.

Eden Hazard is back in London and will return to training today.
No dream move for him. Chelsea are still reluctant to sell him (to Real Madrid) and have never ever been open for negotiations or talks. And time has ran out. #cfc

Braced for 3 days of Eden Hazard and Real Madrid links, but Chelsea have been reluctant to sell him since the first phone call from Madrid to London. Chelsea blocked everything off and when a player is too kind to force a move...

Kristof Terreur talán a legmegbízhatóbb velünk kapcsolatban, szóval ezt vehetjük akár készpénznek is. :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6806
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6237 Hozzászólás Szerző: Pityee »

SARRI NOT INTERESTED IN AGENT

Chelsea manager Maurizio Sarri says he is "not interested" in what Thibaut Courtois' agent has to say after he publicly asked the Blues to let the goalkeeper go to Real Madrid for personal reasons.

"I am not interested in the agent. I want to hear Courtois. If Courtois tomorrow will say to me the same, I have to speak with my player of course. I want only players who play with a very high level of motivation," he said. (Sky)

Reméljük Kürtöskalácsnak lesz mersze megmondani Sarrinak is, hogy el akar húzni innen. De, hogy aztán kit lehetne helyette idehozni, az egy másik kérdés.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6483
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#6238 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nincs jó érzésem Eden-nel kapcsolatban. Jó lenne ha nem hagyna nyomot a csapathoz való hozzáállásán ez a realos udvarlás. El tudom képzelni milyen , ha az ember valami új kipróbálásával kacérkodik, szinte már biztos a változás, de aztán nem jön össze. Remélem, hogy a legjobb jön ki az adott helyzetből és nem lesz csúnya vége a Chelsea és ő általa írt fejezetnek.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6995
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6239 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Eden Hazard was due back today, but in a phone call to Maurizio Sarri on Thursday he was given permission to return tomorrow.

Just a month ago it had seemed a move to the Bernabeu was inevitable with Hazard himself saying that after six years at #Chelsea 'it might be time to discover something different‘.

But Real have yet to meet #Chelsea's £180million asking price and Maurizio Sarri has confirmed Eden Hazard has declared he will be back at the club this week.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#6240 Hozzászólás Szerző: almos »

mikel12 írta:Nem ertem mit kell ennyire marasztalni Courtois-t, talan a legtulertkeltebb kapus mostansag, nalunk olyan kimagaslo teljesitmenyt sosem nyujtott. A VB utan kellett volna elengedni egybol, es akkor lehetett volna normalisan potolni es nem egy panic buy-jal az utolso napokban fogjuk gondolom, de tolem szenvedjen itt meg egy evet azt menjen ingyen. Ugy latszik a kapusokkal mar csak igy jarunk..Cech is azert kopte szembe a klubot nem olyan reg, mert nem tudott dirigalni az asszonynak, pedig a PSG is eleg komolyan szoba kerult akkoriban.
Azt nem értem, hogy akkor miért nem tudta Courtois, hogy Madridban él a családja és ő is ott szeretett volna lakni velük. Nem kellett volna miatta eladni Cech-et és most meg vehetnénk valami fasza fiatal pótlást.
Ehelyett kibaszott velünk a belga elég szépen...
LAMPARD#8

Válasz küldése