Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#6421 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Spanyolba ezeknek a 70%-at lefujtak, nem ehhez van szokva. Adjunk neki idot konyorgom, ha jovore itt folytatja, akkkor oke vege. Egyebkent a goljat meglotte volna. Annyit szeretnek meg hozzatenni amit el is felejtettem a meccs utan, hogy felfoghatatlan volt szamomra, hogy volt bent 2 jol fejelo csatarunk a vegen es hany beadas erkezett? Ugyanazt a cselezgetos passzolgatos semmit jatszottuk, ahelyett, hogy baszkodtuk volna befele a labdakat a fejukre, mindketto abban eros.
Szeretnem hozzatenni, hogy nem vagyok Morataberenc, csak szerintem tulzoan sok a kritika vele szemben, azert amiert dobalja magat es konnyen elesik, ezzel kivaltva sok szurkolo ellenszenvet. Alairom azt is, hogy mostanaban egy kicsit ghengebb teljesitmenyt hoz, de ugye serult is volt. Ido kerdese es rajon, hogy ezzel a konnyuveruseggel semmire nem megy itt es kemenyebben bele kell allnia a parharcokba, mert amit spanyolba meg olaszba lefujtak, azt itt nem fogjak.
Turelem lenne egy szoban osszefoglalva, amire gondoltam. Bar azt hiszem sok embernel nincs visszaut innen.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#6422 Hozzászólás Szerző: langidave »

chaoskid18 írta:
Pityee írta:
chaoskid18 írta:http://www.talkchelsea.net/news/chelsea ... n-of-form/
Morata once went 27 games without scoring. He is not a CB, LB or a MF. He is a full grown Striker with Side Beards that a club wasted £70M on...

Moratának kissé nekimentek a szurkolók twitteren...
Bár ez nem megoldás semmire és nem is segíti azt, hogy Morata jobban formába lendüljön, de egyszerűen nem tudom sajnálni őt, katasztrófa amit nyújt mostmár több meccs óta. Komolyan mondom, nála még Torres is veszélyesebb volt a kapura, még ha kevesebb gólt is lőtt.
Engem csak az zavar hogy egy vagon pénzt fizettünk érte de ahelyett hogy összeszedné magát inkább eljut oda hogy Giroud sztárjátékosnak tűnjön mellette!
Az a probléma, hogy Giroud akar hajt és küzd Morata meg dobálja magát és olyan mint egy kislány. Costa után nem ehhez vagyunk szokva...

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Játékosok

#6423 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Pityee írta:
chaoskid18 írta:http://www.talkchelsea.net/news/chelsea ... n-of-form/
Morata once went 27 games without scoring. He is not a CB, LB or a MF. He is a full grown Striker with Side Beards that a club wasted £70M on...

Moratának kissé nekimentek a szurkolók twitteren...
Bár ez nem megoldás semmire és nem is segíti azt, hogy Morata jobban formába lendüljön, de egyszerűen nem tudom sajnálni őt, katasztrófa amit nyújt mostmár több meccs óta. Komolyan mondom, nála még Torres is veszélyesebb volt a kapura, még ha kevesebb gólt is lőtt.
Engem csak az zavar hogy egy vagon pénzt fizettünk érte de ahelyett hogy összeszedné magát inkább eljut oda hogy Giroud sztárjátékosnak tűnjön mellette!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6424 Hozzászólás Szerző: Pityee »

chaoskid18 írta:http://www.talkchelsea.net/news/chelsea ... n-of-form/
Morata once went 27 games without scoring. He is not a CB, LB or a MF. He is a full grown Striker with Side Beards that a club wasted £70M on...

Moratának kissé nekimentek a szurkolók twitteren...
Bár ez nem megoldás semmire és nem is segíti azt, hogy Morata jobban formába lendüljön, de egyszerűen nem tudom sajnálni őt, katasztrófa amit nyújt mostmár több meccs óta. Komolyan mondom, nála még Torres is veszélyesebb volt a kapura, még ha kevesebb gólt is lőtt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Játékosok

#6425 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

http://www.talkchelsea.net/news/chelsea ... n-of-form/" onclick="window.open(this.href);return false;
Morata once went 27 games without scoring. He is not a CB, LB or a MF. He is a full grown Striker with Side Beards that a club wasted £70M on...

Moratának kissé nekimentek a szurkolók twitteren...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#6426 Hozzászólás Szerző: béla »

Dembélé 88%-a egészen elképesztő

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#6427 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Most már nem csak számunkra a legnagyobb zsonglőr :)

CIES Football Observatory uses OptaPro data to analyse the dribbling skills of big-5 league players.

• The dribbling index is calculated by multiplying the average number of dribbles achieved per 90 minutes with the percentage of successful ones. This allows to take into account both the quantity and quality of dribbles.
• Three players clearly distinguish themselves in this area: Eden Hazard, Neymar and Lionel Messi.
• Neymar won so far a higher number of contests per 90 domestic league minutes.
• Hazard achieved a greater percentage of dribbles attempted: 75% compared to 62%.

• Messi’s success rate is also 62%.

Kép

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#6428 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem hiszem, hogy elhoznánk mivel vannak olyan játékosok, mint Fekir, Bailey vagy malcom akik jobbszélsők eredetileg, Martial nak az nem feküdne.

De mint írtam, Morata baloldalán Hazarddal mögöttük igen csak rendben lenne a támadósor, főleg ha a Torres klónunk összeszedi magát jövőre.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#6429 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Másfél év van hátra a szerződéséből. Ha kivárunk, diszkont áron hozható lesz.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#6430 Hozzászólás Szerző: Dízel »

A milan? nyáron költöttek el egy valag pénzt, sehol sincsenek a tabellán és nem rég nyilatkozott a tulaj, hogy bajban vannak, túlköltekeztek, el kell adniuk par játékost. A gond velünk csak az lehet, hogy josé akkor sem adná el nekünk ha 120misit adnánk érte.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6431 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Durván 80 millioba került nekik mindennel együtt, nem fogják nekünk odaadni akciósan, mi meg nem robbantunk bankot. A cikkben milan és tottenham van írva, abbol a milan reális állomás lehet. De PSG vagy Arsenal is képben lehet szerintem.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#6432 Hozzászólás Szerző: Dante »

A két szélső állandóan cserélgeti a helyét, én el tudnám képzelni papíron jobbszélsőként. Az más kérdés hogy eléggé rajong a muért, meglepne ha Anglián belül váltana. Illetve mi nem veszünk ilyen drágán senkit, ha csak nem létszükség.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#6433 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta:
emsanya írta:Martial is úgy áll hogy nagy a sansz rá hogy távozna, sokat padozik:

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... le-2621005" onclick="window.open(this.href);return false;

Persze anyagilag nekünk elérhetetlen, de jo kis játékos.
Ha vilmos állandósítani tudná azt a teljesítményét amit meccsek óta hoz, nem is lenne rá szükség, de szvsz ez csak ideig óráig lesz így. Nem hiszem, hogy olyan drága lehet, 50-60 misi körül. Siman kilehet fizetni ha ennyi.
Jó lehetne 3-5-2ben a befejezőcsatár párjaként, viszont 3-4-3ban addig amíg itt van hazard nem nagyon tudnánk használni. Jobblábas balszélső Martial.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#6434 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta:Martial is úgy áll hogy nagy a sansz rá hogy távozna, sokat padozik:

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... le-2621005" onclick="window.open(this.href);return false;

Persze anyagilag nekünk elérhetetlen, de jo kis játékos.
Ha vilmos állandósítani tudná azt a teljesítményét amit meccsek óta hoz, nem is lenne rá szükség, de szvsz ez csak ideig óráig lesz így. Nem hiszem, hogy olyan drága lehet, 50-60 misi körül. Siman kilehet fizetni ha ennyi.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6435 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Martial is úgy áll hogy nagy a sansz rá hogy távozna, sokat padozik:

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... le-2621005" onclick="window.open(this.href);return false;

Persze anyagilag nekünk elérhetetlen, de jo kis játékos.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6436 Hozzászólás Szerző: Szabi »

fst200 írta:
White írta:Srácok komolyan ne csináljátok már ezt, miért kell egy embert ennyire leírni ? Nyilván Cahill nem a jelenkori Maldini , de könyörgöm , annyi pénzért jött amennyi ma kb Kádár Tomi ára. BL győztes Chelsea-ben alapember volt Terry mellet. Szerintem arra az egy májusi estére megérte idehozni.Az már más lapra tartozik hogy nem tudja Terry helyét átvenni, de azt ki tudná?Másrészt meg rajta sosem látom azt a szarok bele hozzáállást ( ugye DavidinstagramLuiz?!). Igazi csapat ember...
Ha tényleg annyira rágódni akartok Morata nem a kieső Bolton-ból jött harmincforintért..
Én nagyon bírom Cahilt , szerintem Rudiger nem jobb nála
Különösebb bajom nekem sincs vele, ugyan nem a kedvencem, de valóban amennyiért annak idején idejött, a sokszorosát kaptuk tőle. A hozzáállásával pedig sosincs probléma, bár csk-ként ez evidens kell, hogy legyen, de korábban sem volt jellemző. Maradjunk annyiban, örülnék, ha ő lenne a legrosszabb játékosunk. Rüdiger pedig ezt tudja, amit látunk tőle, hiába nem volt olcsó, klasszis hátvéd sosem lesz belőle. Cserének elmegy, de nála jobb kvalitású védő kell a kezdőbe.

Luiz kapcsán pedig rendre meg van említve, hogy Conte hibája az ő elpocsékolása, ez igaz is persze részben, de ugyanígy kiemelendő, hogy Christensenből - nagy tehetség és potenciál ide vagy oda -, ötödik számú középső védőből fél év alatt a második legfontosabb lett Azpi után, a posztok szigorúan most a játékrendszerünk alapján. Kellett hozzá némi szerencse természetesen - ha nincs az első fordulóban Cahill kiállítása és az ezzel adódó esélye, lehetséges, hogy nem így lenne -, de sokkal inkább Conte merészsége. Az első 10 fordulóban a Burnley meccs ellenére is csak háromszor volt kezdő, egyáltalán nem volt magától értetődő, hogy idén stabil alapember lesz. Emlékszem is még olyan kommentekre a szezon elejéről, hogy kár volt itt tartani a dánt. A Luiz-balhé után persze ismét adott volt a lehetőség, de riválisnak csak ott volt a nem olcsó nyári új emberünk Rüdiger személyében. Nem egy poszton számol velük Conte, de csak meg kellett hozni azt a nehéz döntést, hogy bizalmat szavazzon egy ugyan felnőtt szinten már nem tapasztalatlan, de fiatal játékosnak a védelem tengelyében.

Mindezt csak azért említettem, mert óriási dobra verték, hogy José kezdőként lehetőséget adott félig-meddig kényszerből a Christensennel egykorú McTominaynak a BL-ben, így már nagyjából két kezemen tudom megszámolni, hányszor kezdett idén az MU-ban. Ezért persze Mourinho egekig van magasztalva, hogy mekkora géniusz, közben meg szép csendben kezdi leépíteni Rashfordot. Christensen más tészta, mert a BuLi-ban csak letolt két szezont, de mégis csak akkor kerül reflektorfénybe világviszonylatban, ha gólt eredményező hibát vét. Arról, hogy milyen fontos tagja a csapatnak, már kevesebb cikk szól azok számára, akik mondjuk csak a BL-ben látják őt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6437 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hazard lenyilatkozta, hogy szereti azt a szerepkört is, amit a Barca ellen kellett játszania, de igazán a szélen érzi otthonosan magát, az az ő posztja.

“I like that role. But it is true that in matches like this, where you barely see a ball, it is not easy to play football. I do not know exactly, but I may have [received] 25 balls and 15 of them went towards my head. Then you do not play all the way to my qualities. But I’m trying. I even won aerial duels. (winks) Even against Piqué; that’s not bad, is it?

“If I could choose, I prefer the role I played in the last 10 minutes. On the flank, on the left, I feel more comfortable. That is my position.”


-Eden Hazard; source: HLN
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6438 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Gallion írta:Nem csak a tegnapi meccs után gondolom így, de ha Alonso legalább olyan gyors lenne mint Moses, világ top 3 wingback-je között lehetne.
Nálam így is mozdíthatatlan a kezdőből. Az elmúlt 2 évben az egyetlen olyan játékosunk, aki nem stagnált, vagy visszafejlődött, top képességeihez mérten, hanem előrelépett és tette mindezt látványosan, mindenki számára észrevehetően.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#6439 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Nem csak a tegnapi meccs után gondolom így, de ha Alonso legalább olyan gyors lenne mint Moses, világ top 3 wingback-je között lehetne.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6440 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:
Megyó írta:
Szabi írta:Moses lett Nigériában az év játékosa. :)
... Ha nigériai lennél Szabi, lehet Te nyertél volna ...
Nem klasszis, de szerintem nem vallott szégyent sem tavaly, sem idén. Új poszt, sok idegen szituáció és mégis hozott egy jó "parkdzsiszung" szintet.

Ezzel nem Szabi kvalitásait szeretném kétségbe vonni. :)

Amúgy Nigéria nem áll rosszul a fiatalokkal, jövőre kopogtathat Ndidi, Aina, Iheanacho, Iwobi, Onyekuru, Success és még biztos van pár aki nem fér be a belga, angol válogatottba, ezért Nigériát választja.
Ma nagyon összeszedett, taktikailag fegyelmezett és rendkívül hasznos volt Moses, köszönő viszonyba sem volt a bajnokságbeli, mostanában közepes teljesítményével. Ahogy te is írtad a másik topic-ban, szerintem is az egyik legjobbunk volt ma.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése