Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6621 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Segítsetek már ki kérlek, a 2. félidőt sajnos már nem láttam, de most olvasgatom mi volt.

https://www.youtube.com/watch?v=K7y-Eujc8IQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Morata konkrétan reklamálás közben az arcát megérintette ("pofozta") a bírónak?
Csalóka a szög, vszinű csak nagyon közel volt a keze az arcához. Úgy reklamált, mint egy vadállat, gondolom erre kapta a 2.at.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#6622 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:Segítsetek már ki kérlek, a 2. félidőt sajnos már nem láttam, de most olvasgatom mi volt.

https://www.youtube.com/watch?v=K7y-Eujc8IQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Morata konkrétan reklamálás közben az arcát megérintette ("pofozta") a bírónak?
Én nem láttam ilyet. Szerintem csak a vak utcalány anyját szídta.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6623 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Segítsetek már ki kérlek, a 2. félidőt sajnos már nem láttam, de most olvasgatom mi volt.

https://www.youtube.com/watch?v=K7y-Eujc8IQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Morata konkrétan reklamálás közben az arcát megérintette ("pofozta") a bírónak?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6624 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép
Luiz ma kitörő örömmel érkezett a Norwich elleni mérkőzésre :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#6625 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Николаевич írta:
Bandi írta: Sajnos mégse, mivel csak azok játszhatnak akik az első meccsre regisztrálva lettek. Kár, pedig tökéletes lehetőség lett volna a bemutatkozásra.
Amit mondasz az a mai meccsre igaz, hétvégén játszhat már.
Na basszus, én teljesen el voltam tájolódva, azt hittem hétvégén lesz az újrajátszás, de ezek szerint akkor ma meccs van :mrgreen:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6626 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Fiorentina have reportedly asked Chelsea to take Charly Musonda on loan with an option to buy.

According to Sportitalia, the Viola made an approach to take the 21-year-old Belgian talent until the end of the season.

It seems as if Chelsea are unwilling to include an option to buy as part of the deal, but Antonio Conte would be open to a six-month dry loan.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6627 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bandi írta:
focimark írta:Barkley a hétvégén már bevethető lesz, most erősítette meg Conte.
Sajnos mégse, mivel csak azok játszhatnak akik az első meccsre regisztrálva lettek. Kár, pedig tökéletes lehetőség lett volna a bemutatkozásra.
Amit mondasz az a mai meccsre igaz, hétvégén játszhat már.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#6628 Hozzászólás Szerző: Bandi »

focimark írta:Barkley a hétvégén már bevethető lesz, most erősítette meg Conte.
Sajnos mégse, mivel csak azok játszhatnak akik az első meccsre regisztrálva lettek. Kár, pedig tökéletes lehetőség lett volna a bemutatkozásra.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#6629 Hozzászólás Szerző: focimark »

Barkley a hétvégén már bevethető lesz, most erősítette meg Conte.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6630 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ma 6 éve igazoltuk le Gary Cahill-t.

BL-t, EL-t, két bajnoki címet, FA- és Ligakupát nyert a csapattal, soha rosszabb igazolást.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#6631 Hozzászólás Szerző: Gallion »

The attacker says he will ink a new deal with the Blues, but only after his team-mate has signed his own extension

Chelsea star Eden Hazard has offered new hope to fans that he will sign a new contract with the Blues, but still claims team-mate Thibaut Courtois will be the first to get an extension.
“Yes,” Hazard told Mirror Football when asked if he would ink a new contract with the London outfit. “I think Thibaut first. Then I will sign.” (Goal.com)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6632 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Eddie Howe wants to take Chelsea's rising star Charly Musonda to Bournemouth on loan this month. (Daily Mirror)

Sunderland are looking to sign Wales youngster Ethan Ampadu on loan from Chelsea, according to reports.


Utóbbi ugye azért kiemelendő, mert az a Chris Coleman a Sunderland edzője, akinek az irányítása alatt debütált novemberben Ampadu a walesi felnőtt válogatottban.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#6633 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hazard kepviseli a csapatot az UEFA 2017-es alomcsapataban. :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6634 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Az elmúlt hetekben nagyon írogatták a Barcát vele kapcsolatban, jó hogy aláírt. Elképesztően sok van ebben a srácban. Már 16-17 évesen látszott hogy elképesztő szeme és esze van a játékhoz, az se lepett meg hogy 18 évesen azonnal bejátszotta magát az akkor BuLi bronzérmes Mönchengladbachba. Hazard után a legértékesebb játékosunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6635 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gallion írta:Andreas Christensen has today signed a new four-and-a-half-year contract with Chelsea Football Club.

Christensen, 21, has established himself as an important member of Antonio Conte’s squad this season, making 22 appearances so far and impressing with his assured displays at the centre of defence.

The defender, whose new contract will keep him at Stamford Bridge until 2022, said: ‘It feels really good to sign a new contract and I’m just happy to be committed to Chelsea for the future. I’ve played a lot of games, I’m enjoying it at the club and everything is working well.’
Ez a hatalmas dolog! És lehet hogy egyedül neki sikerült mostanában, de van más nagycsapat ahol 1 ilyen sincs. Tökéletesen élt a kölcsönadással, stabil kezdő volt és utána mikor visszakerült, beállt a chelsea első csapatába és nem szarta össze magát, extrát hozott azzal hogy magabiztos volt (ez az az extra ami az elmult években másoknak nem sikerült, ha esélyt kaptak, szürkék voltak vagy kölcsön csapatukban nem is játszottak).

Büszke vagyok erre a srácra, okos gyerek és minél több rutint szerez, annál jobb lesz.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#6636 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Andreas Christensen has today signed a new four-and-a-half-year contract with Chelsea Football Club.

Christensen, 21, has established himself as an important member of Antonio Conte’s squad this season, making 22 appearances so far and impressing with his assured displays at the centre of defence.

The defender, whose new contract will keep him at Stamford Bridge until 2022, said: ‘It feels really good to sign a new contract and I’m just happy to be committed to Chelsea for the future. I’ve played a lot of games, I’m enjoying it at the club and everything is working well.’

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Gallion 2018. január 10., szerda 13:07-kor.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#6637 Hozzászólás Szerző: Gaba »

"Ross Barkley is a really good player. First of all we have the necessity to bring him in the best physical condition. I think he can play in midfield, if we play with three midfielders, or number 10 if we play 3-4-3. Ross Barkley is also a creative player." - Conte

Nagyjàból annyi hogy nagyon elégedett Conte az új igazolàssal,akinek mindkét jàtékrendszerben làtja a helyét.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#6638 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Meglehetősen sok olyan játekos került fel az ifiből aki nagyon hasznos tagja lehetett volna a keretnek.

Töre, Bertrand, Traoré, Huth, Aké, Stoch, Matic, Van Aanholt, Glen Johnson, Solanke, Sinclair, Borini stbstb ezek mind élvonalbeli focisták akik legalább olyan jók mint a cseréink zöme és a legtöbb saját nevelés. Sok nem jut eszembe szerintem. Kb 100 milliót kereshettünk ezeken a srácokon.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#6639 Hozzászólás Szerző: Dante »

Úgy vagyok vele ahogy bela is írja, ha másnak nem, kiegészítő játékosnak bőven jók lettek volna. Sturridge, Bertrand, Chalobah, Aké szerintem most is elférnének itt, de ott vannak csozé szamkivetettjei, akik abszolút erősítést jelentenének.

A másik dolog, az az identitás. Nem kell drága játékos, nem veszünk klasszist, önfenntartó csapat vagyunk, játékos előadásból csinálunk nagy pénzt. DE kell angol játékos, mert hogy néz már ki hogy az angol bajnoknál nincs angol ember. Költünk az ifire, mert fontos a jövő, gondolni kell rá és van is eredménye. Közülük egy játékos kapta meg a lehetőséget az elmúlt 20 évben. Lehet több is megérdemelte volna.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#6640 Hozzászólás Szerző: béla »

GereZsolt írta:
Dante írta:
kazomester írta:Ruben Loftus-Cheek has been assured by Chelsea he still has a future at the club despite their £15m signing of Ross Barkley from Everton. (Source: Daily Mail) :)
Én nagyon szurkolok neki, de az ilyen assureökből szokott lenni a nagy pofára esés aztán a poolhoz, Arsenalhoz, spurshöz igazolás.
És eddig egyetlen egy ilyen emberünk se váltotta meg a világot a poolnál, arsinál, spursnél. Én értem, hogy sokat szeretitek a fiatalokat itt, de nem hiszem, hogy nem látjátok be, hogy egyik se érdemes arra, hogy beférjen a csapatba. Hosszú évek alatt Courtois és Christensen az egyedüli kivételek akikből lett valami (Lukaku, KDB ide tartozna, ha a Speckó One nem barmolja el őket), a többiek szószerint semmire nem jók.
Ez mondjuk így, ebben a formában nem igaz.
Ha Kane-szintű hirtelen fejlődést nem is valószínű,hogy elérnének, Barkley szintjét simán hozhatnák, nem is kevesen.
Csak ehhez foglalkozni kell velük.
És itt jön be a kérdés,hogy hogyan is akarunk működni. Lehet mondani,hogy "mi nem a Sp*rs/Arsenal/Liverpool vagyunk,nálunk ez nem fér bele", ezzel nincs is baj. De akkor az átigazolási szezonokban ne mondjuk azt,hogy nem a City vagyunk,nincs pénz igazolásra.

Válasz küldése