Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6861 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

focimark írta:https://www.instagram.com/p/BZyY2sIHLGv ... varomorata
Mégsem olyan súlyos a sérülése.

Ezt miből szűrted le? :)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#6862 Hozzászólás Szerző: focimark »

https://www.instagram.com/p/BZyY2sIHLGv ... varomorata" onclick="window.open(this.href);return false;
Mégsem olyan súlyos a sérülése.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6863 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gallion írta:Chelsea striker Álvaro Morata facing up to six weeks out with hamstring injury. [TheGuardian]
A büdös picsába... Én bízok Misiben ahogy eddig is, de ennél rosszabbkor nem is jöhetett volna ez. Pedro formán kívül van, Wili életében nem volt ilyen szar... Itt az idő Musonda-t bevágnia mélyvízbe, rosszabb nem lehet, mint Wili. :roll: Így talán lesz egy játszópajtása Hazard-nak. Szörnyű volt nézni a City ellen is, ahogy szenvedett Willian passzaitól.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6864 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Gallion írta:Chelsea striker Álvaro Morata facing up to six weeks out with hamstring injury. [TheGuardian]
Remélem Michy fix kezdő lesz és nem Pedroval akarunk befejező csatárt játszatni...

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#6865 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Chelsea striker Álvaro Morata facing up to six weeks out with hamstring injury. [TheGuardian]

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#6866 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Épp azért nem várja tőle senki az ilyen oktalan döntéseket, mert nem jellemző rá. Nem sok ilyen hiba fér bele egy edzőnek. Én nagyra tartom, de nem az apám hogy ne kritizálhassam.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6867 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nyugi, én sem írtam ám komolyan :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#6868 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... ng-grade-2 Hát ez nem hiszem, hogy elmúlik jövőhét szombatra :| Na sebaj, majd Wili megoldja helyette 8)
Emenaloéknál még megértettem ezt a stílust, mert ugyanazt csinálják, mégis elvárják az eltérő végeredményt, de hogy az egyetlen olyan embert betaláld szarkasztikus megjegyzésekkel, aki lát és változtat is a csapatban, az már teljesen értlemetlen.

Kipróbálta az alapkezdőt, látta, hogy Brana gyenge, kirakta. Ugyanígy Oscart kirakta. 2 belső védővel ócskák voltunk, átállt 3 védőre. A bajnok 3-4-2-1 gyengeségeit kiküszöbölve(Pedro/Vilmos poszt) összedobott egy 3-5-2-t és ezek után, még képes vagy felhányni, hogy x meccsenként meghúz egy rossz döntést...

Valószínű még te is emlékszel azokra az időkre, amikor a kiscsapatok beszorítottak az 1-0-ás vezetésnél és az alapcsere az Mikel behozatala volt. Nem tudom hogy vagy vele, de a kényszervilibehozatal ezek után felüdülés.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#6869 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kazomester írta:https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... ng-grade-2 Hát ez nem hiszem, hogy elmúlik jövőhét szombatra :| Na sebaj, majd Wili megoldja helyette 8)
Ha így sem kezd Bats, akkor mehet egy büdös nagy fekete pont Conte-nek.
211! NEW RECORD!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6870 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... ng-grade-2 Hát ez nem hiszem, hogy elmúlik jövőhét szombatra :| Na sebaj, majd Wili megoldja helyette 8)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6871 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Volt már másik topicban erről téma, a kép is be lett linkelve, felejtsük már el ezt a fasztarisznyát. :)

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Játékosok

#6872 Hozzászólás Szerző: bules »


Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#6873 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

But Costa will not let his final few months sour his time at the club.

"I didn't want it to unfold as it did," the Spain international told journalists at Madrid airport, as reported by Marca.

"I have a special affection for the people at Chelsea. I don't want to have an ungrateful attitude towards Chelsea, because I was also very happy there and played in a great team."


Igaz, hogy hülye, de legalább kétszínű... Tirpákiában a "special" szót biztos másképp értelmezik.
Dízel írta:Ennyi. Ezeket a játékosokat kell megtartani. Zouma, Charly, Kenedy stb. Ők lehetnek a jövő nagy Chelsea-je.
Erről kéne szolni a focinak, nem a pénz, balhék, nem járok be edzésre, 220millió neymar és hasonszőrű társai.
A kiemelt részeket leszámítva egyetértek. Azt, hogy valakitől miért sajnálod/játok az ellenértékét annak amit alkot, azt nem fogom tudni megérteni. Neymar pedig simán megér 5 kájlvókert bármely pénznemben, bolygón vagy dimenzióban.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#6874 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta:Charly Musonda miután megszerezte az első gólját a Chelsea-ben:

"Egy nagyon érzelmes pillanat volt, és megmondom őszintén, hogy nem is nagyon emlékszem rá. Könnyes volt a szemem. Megérte várni erre a bemutatkozásra. A szurkolók lenyűgözőek voltak ismét. Klasszis játékosokkal játszhattam együtt, kivételesen Eden Hazard-ral. Már évek óta arról álmodtam, hogy együtt játszok vele. Örülök, hogy tagja lehetek ennek a csapatnak. Nagyon élveztem."
Ennyi. Ezeket a játékosokat kell megtartani. Zouma, Charly, Kenedy stb. Ők lehetnek a jövő nagy Chelsea-je.
Erről kéne szolni a focinak, nem a pénz, balhék, nem járok be edzésre, 220millió neymar és hasonszőrű társai.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#6875 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Charly Musonda miután megszerezte az első gólját a Chelsea-ben:

"Egy nagyon érzelmes pillanat volt, és megmondom őszintén, hogy nem is nagyon emlékszem rá. Könnyes volt a szemem. Megérte várni erre a bemutatkozásra. A szurkolók lenyűgözőek voltak ismét. Klasszis játékosokkal játszhattam együtt, kivételesen Eden Hazard-ral. Már évek óta arról álmodtam, hogy együtt játszok vele. Örülök, hogy tagja lehetek ennek a csapatnak. Nagyon élveztem."

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6876 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:http://www.talkchelsea.net/news/bakayok ... -training/

Alitolag autobalesete volt ma Bakayokonak. Az a "horror" felirat nem tetszik nekem..Nagyon remelem nincs semmi problema.
Azt írják, hogy csak "minor" baleset volt.

#KTBFFH‏ @Chrispeey 28 perccel ezelőtt

Is @TimoeB08 okay?

Michy Batshuayi‏ @mbatshuayi 27 perccel ezelőtt

All good bro !

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#6877 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

http://www.talkchelsea.net/news/bakayok ... -training/" onclick="window.open(this.href);return false;

Alitolag autobalesete volt ma Bakayokonak. Az a "horror" felirat nem tetszik nekem..Nagyon remelem nincs semmi problema.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6878 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

cech19960320 írta:nabaszki XDD Ígéretes a gyerek.. de ennyire?? XD
Chris Coleman már kétszer is behívta őt a walesi válogatott vb-selejtezőire, bàr nem mutatkozott még be. De úgy tűnik elég érett jàtékos, Conte is felfigyelt rà, lehet jó fogàs lesz.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#6879 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

nabaszki XDD Ígéretes a gyerek.. de ennyire?? XD

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#6880 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta:
chaoskid18 írta:https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... h-under-18
A Fifa megint vizsgálja valamelyik ifikkel kapcsolatos igazolásunkat...
Mondjuk az utolsó sor érdekes.. Azért pislognék ha ampadu a kispadra kerülne ma XD
Az első csapattal edzett az elmúlt pár napban és Conte is nyilatkozta hogy a keretben lesz.

Válasz küldése