Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Játékosok

#6961 Hozzászólás Szerző: royston »

Alonso-Csak a szabadrúgásai miatt állandó kezdőnek kell lennie:)
Azért később nem ártana variálnia néha az oldalakat mert a kapusok elindulnak majd egyből a rövid felé
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6962 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Diego Costa: "I think Chelsea should take into account everything that I've done. If it was down to me I'd be playing." (Source: SkySports) Befoghatá már a pofáját...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6963 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
Gondolom a sok hónap kihagyás után nincs olyan erőnléte hogy lejátsszon 90 percet kemény iramban.

Szerintem ez lesz a kezdő:

Tibo
Azpi-DL-Rudi
Moses-Christensen-Kante-Alonso
Willian-Morata-Musonda/Boga

Bakayoko meg Hazard ha felfér a padra akkor beszállbnak 20-30 percre. A szezon egészét nézve inkább ne játsszanak és kapjunk ki (ha ezen múlik), de ne álljanak be idő előtt és sérüljenek rá még hetekre. Amúgy nekem az az érzésem hogy elpicsázzuk a Spurst. Felszívtuk magunkat a múltkori után, Conte meg ki fog találni valami okosat. Brutál a Sp*rs kezdője, de Conte sokkal ravaszabb mint a nagyfejű, én hiszek benne hogy leiskolázza.
Szerintem most okosabb lenne egy 3-5-2-t alkalmazni, pofásabb kezdőt lehetne összedobni. Remélem ha Hazardot nem is, de Bakayokot bedobja a mélyvízbe Conte és akk lehetne egy ilyen:

Courtois
Rüdiger-Luiz-Azpi
Moses-Kanté,Bakayoko-Alonso
Willian
Morata-Batshuayi
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6964 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Megyó írta:Ezeket a "nincs top kondícióban" közlönyöket annyira nem értem. Matic 2 évet játszott végig úgy, hogy nem volt formában.
Gondolom a sok hónap kihagyás után nincs olyan erőnléte hogy lejátsszon 90 percet kemény iramban.

Szerintem ez lesz a kezdő:

Tibo
Azpi-DL-Rudi
Moses-Christensen-Kante-Alonso
Willian-Morata-Musonda/Boga

Bakayoko meg Hazard ha felfér a padra akkor beszállbnak 20-30 percre. A szezon egészét nézve inkább ne játsszanak és kapjunk ki (ha ezen múlik), de ne álljanak be idő előtt és sérüljenek rá még hetekre. Amúgy nekem az az érzésem hogy elpicsázzuk a Spurst. Felszívtuk magunkat a múltkori után, Conte meg ki fog találni valami okosat. Brutál a Sp*rs kezdője, de Conte sokkal ravaszabb mint a nagyfejű, én hiszek benne hogy leiskolázza.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6965 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Ezeket a "nincs top kondícióban" közlönyöket annyira nem értem. Matic 2 évet játszott végig úgy, hogy nem volt formában.
Az erőnlétükről beszél, nem a formájukról.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6966 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Ezeket a "nincs top kondícióban" közlönyöket annyira nem értem. Matic 2 évet játszott végig úgy, hogy nem volt formában.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6967 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Conte reports that Eden Hazard is improving but to be fully fit he needs time.
Conte adds that Bakayoko is not at the top of his fitness but could be available for Sunday's game.
Conte reports that Pedro trained today but felt pain in his ankle so is a doubt for this weekend's game.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#6968 Hozzászólás Szerző: laczze »

Akkor kössünk velük olyan üzletet, hogy Januárban cserélünk játékost. Az is bőven megérné mert a nehéz időszak csak azután következik ( ha eljutunk odáig )
Koke,Grizemann,Carrasco,Giménez bármelyiküket bevonhatnánk az üzletbe.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#6969 Hozzászólás Szerző: almos »

Pityee írta:
emsanya írta:COSTA STATEMENT

Diego Costa has released a statement saying he's NOT coming back to Chelsea and only wants to play for Atletico Madrid. (Skysports)
Be kell vonni az üzletbe Carrascot és már mehet is Costa barátunk amerre lát.
Csak az a szerencsétlen AtMa nem regisztrálhat játékost januárig. Ezért szopunk ennyire, már rég ott játszana, ha nem tiltották volna ki őket.
LAMPARD#8

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6970 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:COSTA STATEMENT

Diego Costa has released a statement saying he's NOT coming back to Chelsea and only wants to play for Atletico Madrid. (Skysports)
Be kell vonni az üzletbe Carrascot és már mehet is Costa barátunk amerre lát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6971 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

emsanya írta:COSTA STATEMENT

Diego Costa has released a statement saying he's NOT coming back to Chelsea and only wants to play for Atletico Madrid. (Skysports)
Nem vagyok jogász, maximum érintőlegesen vagyok a témával kapcsolatban, de, hogy ez kimeríti a szerződésszegés jogi kategóriáját, az biztos. Lehet perelni -és nagyon remélem, fogjuk is- a büdös tahóját (minimum fizetéséért + a szerződése hátralevő időtartamára + az ilyen tettei miatt a csapat megkárosításáért, hiszen fonttízmilliókat bukunk a történeten és ez bőven több, mint amikor valaki csak durcizik-hisztizik és átigazolási kérelmet nyújt be), kivakarták a seggszagból, a favelák mélyéről, de sajnos nem sikerült megtanítani, a pénz mellé bizony jönnek kötelességek is.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6972 Hozzászólás Szerző: emsanya »

COSTA STATEMENT

Diego Costa has released a statement saying he's NOT coming back to Chelsea and only wants to play for Atletico Madrid. (Skysports)

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Játékosok

#6973 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Visítok :D
https://twitter.com/SportsBreakfast/sta ... 5539020800" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Játékosok

#6974 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Minden éremnek két oldala van. Csak a Costa verzióját hallottuk eddig. Nyílván van igazság benne, de ahoz, hogy ebben a témában álláspontot lehessen foglalni, jó lenne hallani a Conte verzióját is.
Minden esetre sajnálom, hogy ez lett a vége...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6975 Hozzászólás Szerző: kazomester »

edeskeves írta:Costa mint jatekos nagyon jo, mint ember mar kevesbe ezt tudja mindenki. Viszont ez az SMS-ben kiruglak huzas Contetol emberileg ugyanolyan suttyosag, akarmennyire is jo edzo, ez a huzas reszerol botrany volt.
Oke nem kell neki Costa, gondolom 1-2x talalkoztak meg az utolso meccset kovetoen, ahol szemtol szemben elmondhatta volna neki, hogy nem szamit ra a tovabbiakban es le lett volna zarva a dolog NORMALIS keretek kozott.
Ehelyett most ott tartunk, hogy tele van a sajto a klubbal, ahol SMS-ben kuldenek el valakit.
Ezzel Conte lesullyedt egy nagyon legalja szintre, ami Costa reszerol oke, de mint edzo ez nem fest epp pozitiv kepet a klubrol. Ertem, hogy szeretjuk meg minden, de el kell ismerni, ezt mashogy kellett volna megoldani.
Ezzel csak az a baj, hogy már januárban tudta, hogy Conte nem számol vele.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#6976 Hozzászólás Szerző: almos »

edeskeves írta:Costa mint jatekos nagyon jo, mint ember mar kevesbe ezt tudja mindenki. Viszont ez az SMS-ben kiruglak huzas Contetol emberileg ugyanolyan suttyosag, akarmennyire is jo edzo, ez a huzas reszerol botrany volt.
Oke nem kell neki Costa, gondolom 1-2x talalkoztak meg az utolso meccset kovetoen, ahol szemtol szemben elmondhatta volna neki, hogy nem szamit ra a tovabbiakban es le lett volna zarva a dolog NORMALIS keretek kozott.
Ehelyett most ott tartunk, hogy tele van a sajto a klubbal, ahol SMS-ben kuldenek el valakit.
Ezzel Conte lesullyedt egy nagyon legalja szintre, ami Costa reszerol oke, de mint edzo ez nem fest epp pozitiv kepet a klubrol. Ertem, hogy szeretjuk meg minden, de el kell ismerni, ezt mashogy kellett volna megoldani.
Ezzel teljesen egyetértek! Ha ezt Conte igy oldotta meg, akkor ő is bűnös.
LAMPARD#8

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#6977 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Costa mint jatekos nagyon jo, mint ember mar kevesbe ezt tudja mindenki. Viszont ez az SMS-ben kiruglak huzas Contetol emberileg ugyanolyan suttyosag, akarmennyire is jo edzo, ez a huzas reszerol botrany volt.
Oke nem kell neki Costa, gondolom 1-2x talalkoztak meg az utolso meccset kovetoen, ahol szemtol szemben elmondhatta volna neki, hogy nem szamit ra a tovabbiakban es le lett volna zarva a dolog NORMALIS keretek kozott.
Ehelyett most ott tartunk, hogy tele van a sajto a klubbal, ahol SMS-ben kuldenek el valakit.
Ezzel Conte lesullyedt egy nagyon legalja szintre, ami Costa reszerol oke, de mint edzo ez nem fest epp pozitiv kepet a klubrol. Ertem, hogy szeretjuk meg minden, de el kell ismerni, ezt mashogy kellett volna megoldani.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6978 Hozzászólás Szerző: kazomester »

chaoskid18 írta:Sky sources understand Chelsea expect Diego Costa to comply with the following as per the terms of his contract…

Return to the club
Return to training
Get match fit
Put himself in contention for selection
He was given an extra week off in the summer and was due to report back on July 17 – four weeks ago today.

Costa is currently in Brazil and Sky sources understand he has been fined for failing to report to training.
Több kárt okozna, mint hasznot. Így a legjobb, hogy a lehető legtávolabb van a csapattól, nem tudja bomlasztani az öltözőt, ami amúgy is olyan amilyen. Ő megmondta, hogy nem fog a tartalékokkal edzeni és inkább otthon rohad. Most azért, hogy 10-20 millióval drágábban adhassuk el, nem éri meg ezt a cécót. Büntetgessük őt januárig, simán kitermeljük a veszteséget 8)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#6979 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hát ez így egyre érdekesebb...

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Játékosok

#6980 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Sky sources understand Chelsea expect Diego Costa to comply with the following as per the terms of his contract…

Return to the club
Return to training
Get match fit
Put himself in contention for selection
He was given an extra week off in the summer and was due to report back on July 17 – four weeks ago today.

Costa is currently in Brazil and Sky sources understand he has been fined for failing to report to training.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Válasz küldése