Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Játékosok

#7001 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

kazomester írta:
Pityee írta:
kazomester írta:Fabregas 1, Cahill 3 meccses eltiltást kapott. http://www.thefa.com/football-rules-gov ... uspensions Nem bánom, ha időközben el is veszíti a kezdőhelyét :roll:
Na és még is ki által? :D Nincs konkurencia, örülünk ha egy értelmes kezdőt feltudunk dobni.
Nincs? Akkor Rudi meg Chris mik lennének, ponpon lányok? Értem én, hogy kevesen vagyunk, de pont a cb poszt az, ahol meglehet az egészséges verseny...
chris biztos nem fogja kiszorítani a csk-t az olasznál, nem nagy rajongója a fiataloknak főleg a védelemben. és rüdiger se akkora ász hogy 2-3 meccs alatt sokat hozzátegyen az eredményekhez.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7002 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:Nincs? Akkor Rudi meg Chris mik lennének, ponpon lányok? Értem én, hogy kevesen vagyunk, de pont a cb poszt az, ahol meglehet az egészséges verseny...
Nagyon nagyon tisztelném (még jobban, mint most) Contet, ha meglépné, hogy kirakja Cahillt. Ha jön Van Dijk, akkor ráadásul papíron is van tőle jobb 3 védőnk. Nem egy stabil pont és nincs benne sem zsenialitás, sem vezér szemlélet.

Van Dijk nélkül aligha hiszem, hogy ez megtörténik mondjuk.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7003 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
kazomester írta:Fabregas 1, Cahill 3 meccses eltiltást kapott. http://www.thefa.com/football-rules-gov ... uspensions Nem bánom, ha időközben el is veszíti a kezdőhelyét :roll:
Na és még is ki által? :D Nincs konkurencia, örülünk ha egy értelmes kezdőt feltudunk dobni.
Nincs? Akkor Rudi meg Chris mik lennének, ponpon lányok? Értem én, hogy kevesen vagyunk, de pont a cb poszt az, ahol meglehet az egészséges verseny...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7004 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Fabregas 1, Cahill 3 meccses eltiltást kapott. http://www.thefa.com/football-rules-gov ... uspensions Nem bánom, ha időközben el is veszíti a kezdőhelyét :roll:
Na és még is ki által? :D Nincs konkurencia, örülünk ha egy értelmes kezdőt feltudunk dobni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7005 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Fabregas 1, Cahill 3 meccses eltiltást kapott. http://www.thefa.com/football-rules-gov ... uspensions Nem bánom, ha időközben el is veszíti a kezdőhelyét :roll:

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#7006 Hozzászólás Szerző: almos »

Itt van a Costa-interjú, eredetiben: http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... smail.html
Meccs közben meglátogatták Braziliában.
LAMPARD#8

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7007 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:http://nemzetisport.hu/angol_labdarugas ... aign=nsofb

Eleg erdekes..Itt van magyarul az egesz interju.
Nekem inkább a gusztustalan jelző jutott erről eszembe. Mindkét fél hibás valamennyire a történetben, de Costa egyértelműen a fő ludas.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#7008 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

http://nemzetisport.hu/angol_labdarugas ... aign=nsofb" onclick="window.open(this.href);return false;

Eleg erdekes..Itt van magyarul az egesz interju.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#7009 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:Mondjuk nincs rá garancia, hogy Costa hazudik .
Én eltudom képzelni, hogy elakartuk adni hiszen most sem tartunk rá igényt csak Costa nem akart menni. Ezzel betudható a formahanyatlás, elment a kedve és a szurkolók felé tett reakciója a gólja után ami korrekt volt tőle.
Ettől még Costa hibás az múltbeli balhék miatt, gondolom emiatt száműzte Conte. De Január óta lehet nem ő a legnagyobb főszereplő ebben a sztoriban.
Azért én kiváncsi lennék a másik fél verziojára is,remélem Conte is elmondja majd a saját sztoriját.
De ez a Costa nyilatkozat nem segít nekünk az átigazolásokba,mert lehet 1-2 játékos ez miatt inkább nem minket választ.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#7010 Hozzászólás Szerző: laczze »

Mondjuk nincs rá garancia, hogy Costa hazudik .
Én eltudom képzelni, hogy elakartuk adni hiszen most sem tartunk rá igényt csak Costa nem akart menni. Ezzel betudható a formahanyatlás, elment a kedve és a szurkolók felé tett reakciója a gólja után ami korrekt volt tőle.
Ettől még Costa hibás az múltbeli balhék miatt, gondolom emiatt száműzte Conte. De Január óta lehet nem ő a legnagyobb főszereplő ebben a sztoriban.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7011 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Maradjon csak egy évig Brazíliában, pazarolja csak az amúgy is későn beinduló karrierjét. Az insta sztoriai szerint nagyon jól elcsocsózgat, diszkózgat meg focizik a homokban a haverjaival amíg egész Európában elkezdődött már a szezon. Egy év múlva biztos parádés formában lesz.

Matic is ki lett rakva a keretből, de a felkészülés első napjától edzett Cobham-ben, a túra alatt is folyamatosan dolgozott egyedül vagy a fiatalokkal. Profi módon készült a szezonra és rögtön végig is játszotta az MU első két meccsét, pedig még augusztus közepe sincs. Van egy kis különbség a mentalitás terén.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#7012 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

COSTA HITS OUT AT CONTE

Diego Costa has launched a scathing attack on Chelsea manager Antonio Conte and threatened to go on strike for a year if he is not sold.

"In January, things happened with the coach. I was on the brink of renewing my contract and they put the brakes on it. I suspect the manager was behind it. He asked for that to happen. I have seen the sort of person he is."
"I've spoken to Chelsea director Marina Granovskaia. I said, "If the manager doesn't want me, I want to go to Atletico Madrid". I have rejected other offers. They want to sell me to China or other teams."
"If I have to I will stay in Brazil. I am open to being a year in Brazil without playing, even if Chelsea fine me for a year and don't pay me."

http://www.skysports.com/transfer/news/ ... onio-conte

Bubinak:
"Januárban a szerződéshosszabbítás küszöbén álltam, de meghiúsult. Úgy gyanítom, hogy Conte állt ennek a hátterében, azaz ő kérte, hogy ez így történjen. Láttam, milyen ember is ő valójában."
"Elmondtam Granovskainak, hogy ha a menedzser nem szeretne velem dolgozni a továbbiakban, akkor el akarok igazolni az Atletico Madridba. El akartak adni Kínába és más csapatokba, de ezeket mind elutasítottam."
"Ha kell, Brazíliában fogok maradni. Nyitott vagyok rá, hogy egy évet Brazíliában töltsek játék nélkül, még akkor is, ha a Chelsea nem fizeti ki a bérem erre az egy évre."

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#7013 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bubi írta:Kis fordítást kaphatok? <3
"Ha megnézzük az érkezők és a távozók számát, akkor látható, hogy a kettő nem egyezik."
"Nagyon jó fiatal játékosaink vannak, de tudnunk kell, hogy a valóság az, hogy ebben szezonban még nehezebb dolgunk lesz, ha bajnokok akarunk lenni."
"Az igazolások kapcsán a klub együtt dolgozik az edzővel, és remélhetőleg érkeznek majd új játékosok az elkövetkezendő pár hétben."

Teljes interjú: http://www.telegraph.co.uk/football/201 ... -have-not/

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#7014 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kis fordítást kaphatok? <3
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Játékosok

#7015 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

közben olvastátok Azpi interjút a Telegraphon? még jó hogy teljesen nyugodt a hangulat a klubnál, ott se mindenki megyó szintű birkatürelemmel bír :lol: :lol: :lol:


Azpilicueta: "When you see the players we lost, and the players we have signed in, they are not the same.“ [Telegraph]
Azpilicueta: "We have very good youngsters but we have to know the reality that being champions is even harder the next season.“ [Telegraph]
Azpilicueta: "It's something the club's working on with the coach, and hopefully we can get new signings in the next few weeks.“ [Telegraph]

nem csoda hogy megzuhantak a burnley ellen is, lesz ez még rosszabb is ha nem történik változás

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Játékosok

#7016 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

kazomester írta:http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... smail.html Elég húzós interjú :roll:
gondolom a retkes kis csapata az atleticó meg ingyen akarja, kivárnak hátha egy szerződésbontás összejön ott úgyse játszhat még. de fél év kártyázás után is 10-15 millió fontnál többet nem ér majd.
de nekünk szurkolóknak meg aztán tényleg teljesen mindegy mostmár, kevesebb jut kokóra emenalonak nagy ügy...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7017 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#7018 Hozzászólás Szerző: béla »

mikel12 írta:Amugy erdekes, hogy az elso gol miatt senki nem hibaztatja Courtois-t. Igaz, hogy helyezte Vokes, de olyan lassu labda volt, hogy en nem hittem el, hogy nem erte el.
Amúgy tényleg érdekes volt. Topogott egy kicsit, aztán meg leesett a földre. Ha egyből ugrik lépkedés helyett,akkor talán elérhette volna.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7019 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

mikel12 írta:Amugy erdekes, hogy az elso gol miatt senki nem hibaztatja Courtois-t. Igaz, hogy helyezte Vokes, de olyan lassu labda volt, hogy en nem hittem el, hogy nem erte el.
Mit csinalt? Ez a szerencsetlen csatarutanzat akkor sem tudna tudatosan helyezni a bogyot, ha az anyja elete mulna rajta, 99%-ban ezt a beadast ugy kikurja a stadionbol, hogy a labdaszedok harom napi hideg elelemmel mennek utana. Most a masik rossz iranyba pattant rola, makja volt.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#7020 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Amugy erdekes, hogy az elso gol miatt senki nem hibaztatja Courtois-t. Igaz, hogy helyezte Vokes, de olyan lassu labda volt, hogy en nem hittem el, hogy nem erte el.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése